Перейти к содержанию

Процедура получения справки о наличии пасеки


millennium

Рекомендуемые сообщения

Всем здравствуйте, помогите пожалуйста, кто и как должен выдать справку то что у меня есть пчёлы. Сельский голова говорит: " это не в его компетенции".Спасибо. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

якщо на тереторії сільської ради стоїть Ваша пасіка,секретар вносить в книгу обліку кількість бджолородин.Якщо  Ви не прописані на тереторії сільскої ради Вам треба дозвіл на регістрацію господаря подвіря де стоїть пасіка.Потім секретарь печатає справку а сільський голова завіряє.Якщо сільський голова,чи секретар відмовляється  регіструвати, при них набираєте урядову гарячу лінію що сільська рада не виконує свої обовязки,диктуєте прізвища і т.д,.Але до цього не доходить,дають справку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Черкасець сказал:

якщо на тереторії сільської ради стоїть Ваша пасіка,секретар вносить в книгу обліку кількість бджолородин.Якщо  Ви не прописані на тереторії сільскої ради Вам треба дозвіл на регістрацію господаря подвіря де стоїть пасіка.Потім секретарь печатає справку а сільський голова завіряє.Якщо сільський голова,чи секретар відмовляється  регіструвати, при них набираєте урядову гарячу лінію що сільська рада не виконує свої обовязки,диктуєте прізвища і т.д,.Але до цього не доходить,дають справку. 

Як секретар може внести кількість бджолородин , як вона незнає толком що воно таке бджолородина 

а на слово невірить :hmm:

56 минут назад, millennium сказал:

Всем здравствуйте, помогите пожалуйста, кто и как должен выдать справку то что у меня есть пчёлы. Сельский голова говорит: " это не в его компетенции".Спасибо. 

Мені дали справку на основі ветпаспорту 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, AVA сказал:

Як секретар може внести кількість бджолородин , як вона незнає толком що воно таке бджолородина 

а на слово невірить :hmm:

Як у вас все складно. Звернувся у місцевий відділ центру надання адміністративних послуг, довідку видали протягом 5 хвилин. :dntknw: Правда мене там знають.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, shersand сказал:

Як у вас все складно. Звернувся у місцевий відділ центру надання адміністративних послуг, довідку видали протягом 5 хвилин. :dntknw: Правда мене там знають.

сегодня позвонил в рай.раду сказали обращаться в сел. раду,  в сел. раде буцают к старосте села, а он в свою очередь говорит что у него нет полномочий. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, millennium сказал:

сегодня позвонил в рай.раду сказали обращаться в сел. раду,  в сел. раде буцают к старосте села, а он в свою очередь говорит что у него нет полномочий. 

Ще раз пишу показав ветпаспорт . на основі записаної кількості сімей у ветпаспорті, видали справку 

14 минут назад, shersand сказал:

Як у вас все складно. Звернувся у місцевий відділ центру надання адміністративних послуг, довідку видали протягом 5 хвилин. :dntknw: Правда мене там знають.

На основі чого вам видали справку , якщо упустить що знакомі 

Де записано що працівник сільради повинен відлічати корову від бика . не те що знать що таке бджолородина

і це притому що обліку пасік ніколи в сільраді  невели 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, AVA сказал:

На основі чого вам видали справку , якщо упустить що знакомі 

а у меня глаза такие добрые, добрые... :)  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, millennium сказал:

сегодня позвонил в рай.раду сказали обращаться в сел. раду,  в сел. раде буцают к старосте села, а он в свою очередь говорит что у него нет полномочий. 

Если все так сложно, то идете к своему депутату, он вам даст справку, что у вас есть понимаете ли, то чего нет. :) И с ней в сильраду или на основании вет. паспорта и документа о праве пользования земельным участком на территории данного сельсовета. Все. Секретарь должен дать и не выкаблучиваться... ну, в смысле - справку дать, а то как-то не однозначно получилось. :umora:  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, shersand сказал:

Секретарь должен дать

 

1 час назад, shersand сказал:

ну, в смысле - справку дать

:umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, AVA сказал:

 

Де записано що працівник сільради повинен відлічати корову від бика . не те що знать що таке бджолородина

і це притому що обліку пасік ніколи в сільраді  невели 

 

Я не можу сказати де написано,але у нас відлічають,бо вибирати треба тих що відлічають.А реєстр пасік вони ведуть,якщо Ви звертаєтесь про реєстрацію пасіки,мало того ще і звонять про обробіток поля якщо фермер поставив їм до відома.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Черкасець сказал:

Я не можу сказати де написано,але у нас відлічають,бо вибирати треба тих що відлічають.А реєстр пасік вони ведуть,якщо Ви звертаєтесь про реєстрацію пасіки,мало того ще і звонять про обробіток поля якщо фермер поставив їм до відома.

У нас реєстр пасік не  ведуть точно і ніколи незвонять .

Хотя фермерам попередження відсилають щоб  обробіток проводили в нічний час , безпечними препаратами і придуприждали за три дні пасічників і сільраду (тільки для чого :dntknw:)

Один пасічник питався записаться цей рік . то сказали що це перше зверненя,  незнали що з ним робить 

Справки пасічники брали на основі ветпаспорта 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Черкасець сказав:

Я не можу сказати де написано,але у нас відлічають,бо вибирати треба тих що відлічають.А реєстр пасік вони ведуть,якщо Ви звертаєтесь про реєстрацію пасіки,мало того ще і звонять про обробіток поля якщо фермер поставив їм до відома.

Коли прийшов до старости по довідку,крім кількості бджолородин,то ще й питав:скільки курей,гусей,корів:umora:,і т.д..Все писав в "амбарну книгу".На основі цих записів,про кількість сімей та порядковий номер у "амбарній книзі",і видав довідку.Один нюанс,я не прописаний у селі,але плачу аренду за землю(присадибна ділянка).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, Роман Кременчук сказал:

Коли прийшов до старости по довідку,крім кількості бджолородин,то ще й питав:скільки курей,гусей,корів:umora:,і т.д..Все писав в "амбарну книгу".На основі цих записів,про кількість сімей та порядковий номер у "амбарній книзі",і видав довідку.Один нюанс,я не прописаний у селі,але плачу аренду за землю(присадибна ділянка).

яка різниця, платите,значить  все окей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Черкасець сказав:

яка різниця, платите,значить  все окей.

 

9 годин тому, Черкасець сказав:

Якщо  Ви не прописані на тереторії сільскої ради Вам треба дозвіл на регістрацію господаря подвіря де стоїть пасіка.

Хотів додати,що,якщо сплачується податок на землю в тому ОТГ чи селі,то дозволу на реєстрацію господаря подвір'я,де стоїть посіка не треба.В решті-решт,в нас так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Роман Кременчук сказал:

 

Хотів додати,що,якщо сплачується податок на землю в тому ОТГ чи селі,то дозволу на реєстрацію господаря подвір'я,де стоїть посіка не треба.В решті-решт,в нас так.

можливо,я не зареєстрований і податок на землю не оплачую,тому брав вірніше господарь засвідчував що дійсно на його обійсті знаходиться пасіка на постійній основі,так сказать на пмж:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, AVA сказав:

 

і це притому що обліку пасік ніколи в сільраді  невели 

 

в нас кожного року з сільради переписують кількість живності в дворі ( в тому числі і бджоли)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я у себя налог плачу (Киевская обл.), за наличие ульев нет.

Кстати, соседи имеют право говорить, что она им мешает, кусают их, например (на будущее спрашиваю..) ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, Арсен сказав:

 

Кстати, соседи имеют право говорить,  ?

Сусіди ,звичайно,мають право говорити все, шо їм заманеться.Головне дотримуватись правил утримування бджіл і тоді нічого не страшно. Хоча з сусідами траба якось (шукати взаємоприйнятного) уживатися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.09.2019 в 17:58, samitnyj сказал:

Головне дотримуватись правил утримування бджіл

Есть какие-то минимальные расстояние от ульев до соседей?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...

Є можливо у когось зразок даної довідки? Про наявність бджолосімей? І чи можуть її видати на основі записів обліку живності у сільраді?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Zinkevych19 сказал:

Є можливо у когось зразок даної довідки? Про наявність бджолосімей? І чи можуть її видати на основі записів обліку живності у сільраді?

Печатка селищної ради

Довідка

Дана виконкомом .... селищної ради ... району ... області гр. П І Б день міс рік народж. мешканцю села..... вул... буд... району... обл... в тім, що згідно запису в погосподарскій в його господарстві утримується ... бджолосімей.

Довідка дана для пред"явлення за місцем запиту.

Посада, підпис, ініціали, печатка "для довідок".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ivan S сказал:

Печатка селищної ради

Довідка

Дана виконкомом .... селищної ради ... району ... області гр. П І Б день міс рік народж. мешканцю села..... вул... буд... району... обл... в тім, що згідно запису в погосподарскій в його господарстві утримується ... бджолосімей.

Довідка дана для пред"явлення за місцем запиту.

Посада, підпис, ініціали, печатка "для довідок".

Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

В ветлікарні району немаєж бланку Акту про обстеження пасіки. Нонсенс? можливо. Шановні колеги, може хтось виставити бланк Акту про обстеження пасіки в темі? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Процедура получения справки о наличии пасеки

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...