Перейти к содержанию

ГФС


Nikan

Рекомендуемые сообщения

3 години тому, Wladimir_K сказав:

 

Тому оптимістично 60+ тис. під кінець року, а стандартно буде близько до 60, що не дасть нашсів навіть на початок зими.

А якщо уявити, так би мовити,  що ціна закупівлі 2 $, то сьогодні здались певно в двічі більше ніж 60 тт, і це крім тих, що, так би мовити, здались по 30-32 грн. А чи не здається вам, що зараз на європу їде не мед, а ГФС розбавлений медом, відповідно і ціна така і такі об'єми.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Nikan сказал:

А якщо уявити, так би мовити,  що ціна закупівлі 2 $, то сьогодні здались певно в двічі більше ніж 60 тт, і це крім тих, що, так би мовити, здались по 30-32 грн. А чи не здається вам, що зараз на європу їде не мед, а ГФС розбавлений медом, відповідно і ціна така і такі об'єми.

Про цей продукт (ГФС-42)  знають всі, але, що дивує всі тихо мовчать. Зробив висновок, що всіх дана річ влаштовує, до речі по прямим ознаки жодна лабораторія в Україні його не може визначити. 

До речі, на ньому сидить  не тільки Китай, Індія і В'єтнам, але вся Східна Європа, особливо Румунія і Угорщина. До речі в Румунії є так званий "чорний список" раз зловили на фальсифікації більше ніхто меду не купить на опт.

А на на рахунок психології, то це очікувано.

  • Подобається 2
  • Дякую 2
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Wladimir_K сказал:

Про цей продукт (ГФС-42)  знають всі, але, що дивує всі тихо мовчать. Зробив висновок, що всіх дана річ влаштовує, до речі по прямим ознаки жодна лабораторія в Україні його не може визначити. 

До речі, на ньому сидить  не тільки Китай, Індія і В'єтнам, але вся Східна Європа, особливо Румунія і Угорщина. До речі в Румунії є так званий "чорний список" раз зловили на фальсифікації більше ніхто меду не купить на опт.

А на на рахунок психології, то це очікувано.

И что это ГФС ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, koste сказал:

И что это ГФС ?

Глюкозно-фруктозний сироп (мед з весняного різнотрав'я, якому не вистачає проліну і діастази і пилку, може з'явитися раптово і у великих об'ємах, у лідерах з виробництва окремі райони 2 центральних областей.

4 минуты назад, ромео сказал:

Що значить "лише на словах"? Ви не вірите, що люди здають? Ціна знизилась на 3-4 грн. Яких ще доказів треба?

 

У нас частина велика навіть тих хто тут читає не вірить, а багато вірять, що ось прийде жовтень-листопад і ціна як в казці виросте. До речі ціна за кордоном навпаки буде вища ніж в серпні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Глюкозно-фруктозний сироп (мед з весняного різнотрав'я, якому не вистачає проліну і діастази і пилку, може з'явитися раптово і у великих об'ємах, у лідерах з виробництва окремі райони 2 центральних областей.

Це ж скільки треба гратися з цим ГФС, щоб при ціні на нього 16-19 грн та при ціні на мед 31-33 грн мати добрий зиск. Та й щоб об'єми отримати потрібно навіть не 100 вуликів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Gold-V сказал:

Це ж скільки треба гратися з цим ГФС, щоб при ціні на нього 16-19 грн та при ціні на мед 31-33 грн мати добрий зиск. Та й щоб об'єми отримати потрібно навіть не 100 вуликів. 

Мед з весняного різнотрав'я коштує не 31-33 по перше, а на рахунок вуликів, то 100 хіба це цифра.

Чи Ви думаєте, що цю технологію не освоїли інші учасники ринку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Gold-V сказав:

Це ж скільки треба гратися з цим ГФС, щоб при ціні на нього 16-19 грн та при ціні на мед 31-33 грн мати добрий зиск. Та й щоб об'єми отримати потрібно навіть не 100 вуликів. 

Тю, так а що там гратися!? З ним же не носяться по 1.5-ра літрових годівницях чи кульочками у кожен вулик. Бачив відео як на великих пасіках цукровим сиропом загодовують на зиму. Думаю шо технологія така ж , тіки замість самому калапуцяти цукор, використовують готовий ГФС. Привезли кілька тон у бочках, соломи, чи чого там, шоб бджоли не тонули накидали у бочки - і все, "взяток" пішов, і кочувати не треба, пальне і час економляться. Звісно , шо з 30-ма вуликами шкурка вичинки не варта, а от починаючи від сотні :IMHO: можна бути в плюсі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, medhon сказал:

Тю, так а що там гратися!? З ним же не носяться по 1.5-ра літрових годівницях чи кульочками у кожен вулик. Привезли кілька тон у бочках, соломи, чи чого там, шоб бджоли не тонули накидали у бочки - і все, "взяток" пішов, і кочувати не треба, пальне і час економляться. Звісно , шо з 30-ма вуликами шкурка вичинки не варта, а от починаючи від сотні :IMHO: можна бути в плюсі.

Які плюси, то вже "бізнеси". Знаю були поставки в 2017 р. соняха з ф/г 1.2. Уявляєте сонях з таким вмістом ф/г.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Які плюси, то вже "бізнеси". Знаю були поставки в 2017 р. соняха з ф/г 1.2. Уявляєте сонях з таким вмістом ф/г.

Експортери ж уявляють мед по 30 гривень за кілограм, то чом би й ні?;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, Gold-V сказав:

Це ж скільки треба гратися з цим ГФС, щоб при ціні на нього 16-19 грн та при ціні на мед 31-33 грн мати добрий зиск. Та й щоб об'єми отримати потрібно навіть не 100 вуликів. 

Є місця де 14.5грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, svitaliy735@gmail.com сказав:

 

е и по 13грн вот тока какое там качество!

Точно такое же как и по 20, а в прочем какая разница, ведь мёд всё равно будет бадяжный.

А интересно знать, может кто измерял количество ОМФ в этом ГФС, может хоть на этом удастся поймать бадяжников? АСАЛТАН может вы прокоментируете, пожалуста,  а то остальные шифруются под пасечников? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Nikan сказал:

Точно такое же как и по 20, а в прочем какая разница, ведь мёд всё равно будет бадяжный.

А интересно знать, может кто измерял количество ОМФ в этом ГФС, может хоть на этом удастся поймать бадяжников? АСАЛТАН может вы прокоментируете, пожалуста,  а то остальные шифруются под пасечников? 

А вони і самі про це "тихо говорять", відповідь тут на поверхні. 

А то все кругом кричать "китайський мед, китайський мед", собі задавав питання для чого і до чого це. Невигідно його сюди вести у нас є власний завод і все набагато простіше, "Китай" уже перенесли до нас.

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Сумно 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ви думаєте чого бариги готові миритися з тіпо антисанітарією і приймати мед в ящиках, пакетах, каструлях, тазиках, а потім "гратися" з цією незручною тарою? Бо у такій тарі здають пасічники з невеликими пасіками, які здають в основному справжній мед, котрим потім можна розбавити бадягу. І, до речі, не факт шо вся бадяга закуплена виключно у пасічників. У крупних експортерів, як правило, є власні величезні промислові пасіки. ;) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Nikan сказав:

АСАЛТАН может вы прокоментируете, пожалуста

Я вважаю, що ми більш-менш ефективно виявляємо фальсифікації  з ГФС. Якщо не вірите - пересилайте зразок 100 г меду і оплату 950 грн. - одержите результати досліджень на вміст води, глюкози, фруктози, сахарози, діастази, ОМФ, пилку і висновок про можливу фальсифікацію.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, asaltan сказал:

Я вважаю, що ми більш-менш ефективно виявляємо фальсифікації  з ГФС. Якщо не вірите - пересилайте зразок 100 г меду і оплату 950 грн. - одержите результати досліджень на вміст води, глюкози, фруктози, сахарози, діастази, ОМФ, пилку і висновок про можливу фальсифікацію.:hi:

Які?  Я не хімік, але у мене є гарні знайомі хіміки, то які Вам показники "намалювати", щоб мед був правильним? А що звичайний мед незрілий не може бути з такими показниками.

Достовірно мед на ГФС може визначити QSI і то не так давно, але цей аналіз дорогий і ніхто не буде відправляти мед з України на перевірку.

Ви цього разу не на Апімондії?

Пора вдосконалюватися...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Nikan сказал:

Є місця де 14.5грн

Есть по 13.5

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво , тобто ,колись в магазинах:

було мясо -тепер соя,

було молоко - тепер пальмова олія,

був мед - а буде ГФС :dntknw:   Ну -ну як казали експортери  пасічникам : " Зменшуйте затрати"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Triton сказав:

Есть по 13.5

Так це ж по ціні цукру виходить?! :blink: мдя...з такими оптовими цінами на мед і ГФС взагалі треба бути альтруїстом, щоб кочувати....:dntknw: невже експортери цього не розуміють?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, medhon сказал:

Так це ж по ціні цукру виходить?! :blink: мдя...з такими оптовими цінами на мед і ГФС взагалі треба бути альтруїстом, щоб кочувати....:dntknw: невже експортери цього не розуміють?

поки що немає економічних причин для фальсифікації соняшника,  адже дешевше вивезти пасіку на медозбір ніж нагодувати ГФСом.  інша річ акація.  але хто її експортує?  я думаю мізер 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, artemishe сказал:

поки що немає економічних причин для фальсифікації соняшника,  адже дешевше вивезти пасіку на медозбір ніж нагодувати ГФСом.  інша річ акація.  але хто її експортує?  я думаю мізер 

Покращити об'єми можна і на соняху.

А на акації чи "весняному різнотрав'ї", як кажуть ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Wladimir_K сказал:

А на акації чи "весняному різнотрав'ї", як кажуть ..

... сам Бог велел? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, asaltan сказав:

Я вважаю, що ми більш-менш ефективно виявляємо фальсифікації  з ГФС. Якщо не вірите - пересилайте зразок 100 г меду і оплату 950 грн. - одержите результати досліджень на вміст води, глюкози, фруктози, сахарози, діастази, ОМФ, пилку і висновок про можливу фальсифікацію.:hi:

Ні! Я не про те. Який вміст ОМФ в ГФС 42 і чи можна визначити з допомогою аналізів дану фальсифікацію. Чи може це таємний ход експортерів?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Wladimir_K сказал:

Покращити об'єми можна і на соняху.

навіщо?  враховуючи ціну гфс і ціну на мед,  дельта досить невелика.  мінус витрати на згодовування та відкачування. навіть якщо відкинути моральну сторону питання,  я би не став цим займатись. може просто в мене непогані умови на соняшник.  взяток триває до середини серпня,  і після відкачування меду часу и сил залишається небагато

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ох чувствую в следующем году  разнотравья будет :umora::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, artemishe сказав:

поки що немає економічних причин для фальсифікації соняшника,  адже дешевше вивезти пасіку на медозбір ніж нагодувати ГФСом.  інша річ акація.  але хто її експортує?  я думаю мізер 

Одного року у мене залишились остатки меду(близько 20л) і я те все розвів водою і віддав 4 вуликам під соняшник і виявилось що забили все медом, 2 корп. під зав'язку, навіть розплоду не було. Так , що вигідно ще й дуже!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...