Jump to content
Яцков Андрій

Сахалінська гречка

Recommended Posts

22 хвилини тому, дочинец сказав:

Росте біля річок,любить вологі місця ,так що спробувати можна.

У нас в низинних районах де є великі її зарослі качають з неї мед. Мед темний приємний на смак.

В нас в цьому році пасіки які біля річок не потрібно було закормлювати в зиму.

Темний, то мабуть багатий на макро і мікроелементи. Для людей, пане Василю @дочинец , то добре, а як із зимівлею бджіл на ньому? :ah:

В 15.09.2019 в 13:14, Серж 82 сказав:

Відпишетесь в якому стані.

Дякуючи вам ,Сергію,  та @siverit , за що ми щиро вдячні, ми з колегою  її спробували  приживити й у нас. Але пока не мали часу перевірити як прижилася - садили трохи на віддалі біля річечки та болітця.:ah:

Edited by ДобровоЛ
  • Like 1
2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Темний, то мабуть багатий на макро і мікроелементи. Для людей, пане Василю @дочинец , то добре, а як із зимівлею бджіл на ньому? :ah:

Десь читав що цей мед дуже рідкий навіть коли печатний, то мабуть не кристалізується.

• Like 1
3 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Кажуть мукачівські що бджоли на ньому зимують добре. В Мукачеві само більше цієї гречки.

• Thanks 1

Посадил у себя в этом году пару кустиков сахалинской гречки. Материал взял у Комиссара А.Д. хочу высадить участок в 20-30 соток.

12 хвилини тому, datura01 сказав:

Посадил у себя в этом году пару кустиков сахалинской гречки. Материал взял у Комиссара А.Д. хочу высадить участок в 20-30 соток.

Не стверджую що це точно, але ( у нашому дачному кооперативі жінки висадили СГ щоб відгородитись від очерету. Досить потужно СГ розрослася забила очерет, та при цвітінні посипались скарги на погане почуття тих хто проживав поруч. Поки дійшло що від чого - скосили сам цвіт і все припинилось) Що буде наступного року - побачимо.

Так это же прекрасно! У меня рядом с пасекой 0,5 га камыша. Я с ним боролся с переменным успехом, но в конечном итоге он всегда побеждал.  Да, рядом с камышом никто не живет. Попробую гречку. Как там в анекдоте: Начинающий огородник посадил помидоры, но их задавил бурьян. Вот на следующий год посажу бурьян и пусть его задавят помидоры!

• Like 1

Молоді пагони вже до пояса вигнали, а днів 10 назад ще лиш із землі показувались.

В мене тиждень тому були ось такі пагони сахалінської гречки.але зараз деякітроха прибив приморозок

сах гречка 1.jpg

сах гречка 2.jpg

• Like 1

А як зараз почувається СГ?

В 05.06.2020 в 01:46, Niland сказал:

А як зараз почувається СГ?

зараз він під 2 метри

DSC00059_240.jpgi.gif

• Like 3
  • Thanks 1

Як цьогоріч виділяла «гречка» на Закарпатті, хто знає? Минулої осені казали що навіть в зиму не годували там де були масиви.

03.09.2019 в 18:59, язичник сказав:

На сусідній сторінці ,,Що квітне зараз'' якраз є свіжі світлини і опис. Але зараза рідкісна. Коріння стріляє на десяток метрів. Вивести ну дуже важко

У мене пока  проблема, як її цю заразу розвести...

9 часов назад, ДобровоЛ сказал:

У мене пока  проблема, як її цю заразу розвести...

Отправлял всем желающим. Два дня назад поросль выкорчевал и выбросил. Куст в этом году под 3 метра высотой. Но у меня куст во влажном месте

• Thanks 1
3 хвилини тому, siverit сказав:

Отправлял всем желающим. Два дня назад поросль выкорчевал и выбросил

шкода...:ak:

3 години тому, siverit сказав:

Отправлял всем желающим. Два дня назад поросль выкорчевал и выбросил. Куст в этом году под 3 метра высотой. Но у меня куст во влажном месте

Ми з колегою садили у кількох місцях і в сирих теж. Але пока ще не видно її... :dntknw: