Jump to content

куплю племенную матку карники

Recommended Posts

23 хвилини тому, роман77 сказав:

ИО считаю противоречием Божьему замыслу спаривания маток в полете с лучшими, и потому даже не рассматриваю. 

А даремно... Спочатку була думка запропонувати Вам чистопородну  ІОшку по акційній ціні, але, оскільки такий варіант навіть нерозглядається, то шукайте далі те, що небуде

23 хвилини тому, роман77 сказав:

противоречием Божьему замыслу

2 години тому, Taras NTG сказав:

І живуть іошки вдвічі менше за островних))

Будь-яка матка живе стільки, скільки має прожити, неіснує якихось стандартів, може пропрацювати років 5, а може і однієї зими непережити, і це стосується як ІОшок, так і острівних. Доречі, маю ІОшку з дозою 4 мкл, працює вже третій сезон, і темпу яйцекладки незбавляє

Ну я теж міг запропонувати матку обльотану на острові на Дніпрі, але ж людина хоче забугорну)))

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Будь-яка матка живе стільки, скільки має прожити, неіснує якихось стандартів, може пропрацювати років 5, а може і однієї зими непережити, і це стосується як ІОшок, так і острівних. Доречі, маю ІОшку з дозою 4 мкл, працює вже третій сезон, і темпу яйцекладки незбавляє
Писав зі свого досвіду, раніше купляв українське іо, тепер перейшов на забугорні островні і горні обльотніки. В мене 30% іошок не жили більше року.

11 хвилину тому, Taras NTG сказав:

Писав зі свого досвіду, раніше купляв українське іо, тепер перейшов на забугорні островні і горні обльотніки. В мене 30% іошок не жили більше року.

Швидше за все, то просто так попало, у мене зараз є десяток ІОшок, з 17 і 18 року. Незнаю, скільки часу будуть працювати мої власні ІОшки, а від Ліпатова у мене вже працюють 3-й сезон. Несприймайте це як рекламу, але цю роботу Віталій навчився робити дійсно якісно.

Подзвоните весною, я Вам якусь із своїх маток продам. У мене їх дуже багато, вибрати буде з чого

2 хвилини тому, Укроп сказав:

Подзвоните весною, я Вам якусь із своїх маток продам. У мене їх дуже багато, вибрати буде з чого

Пане Василь, а мені? Але несильно вживане і щось хороше:ah:

І подешевше

2 хвилини тому, Taras NTG сказав:

І подешевше

Ні, хороший матеріал коштує нормально, то ж халяви нешукаю, підшукую для себе щось порядне, щоб з моїми острівними можна було зхрещувати

7 минут назад, davolodya сказал:

Перезимуєм, і весною будем говорить

7 часов назад, роман77 сказал:

здрасте уважаемые пчеловоды, сразу по существу, куплю племенную, привезенную из зарубежных питомников матку карники бывшую в уппровіреннихотреблении. а теперь подробней: много пчеловодов привозят маток из зарубежа, куда они девают их когда они прослужат 3-4 года я не знаю, вот я и предлагаю купить такую проверенную, понятно не по той цене которую они заплатили, были бы у меня такие деньги сам бы купил привезенную. можно конечно купить ф1 в Украине но не тот компот я считаю, хотя я покупаю таких, например у амг купил четыре карники, у брониславыча две бакфаст, но маток которых я с них выведу уже будет ф2, и сколько там будет породы а сколько местной крови кто знает. а заменить всех 30 маток на ф1 в этом провальном для меня сезоне возможности нет, больше половины пасеки сроилось, по моей вине использовал роевых маток. по цене договоримся если конечно будут предложения.

А не пробували купляти Ш.О. непровіренних на засів? Вони в ціні дешевші!

6 часов назад, роман77 сказал:

нажаль це людська жаднiсть. бы ли бы у меня такие деньги купил бы свежую сеголетку.

А не пробували купляти засів? Невже в регіоні, поблизу не знайдеться пару добрих людей, що продадуть рамку з засів, або просто подарують?! Я так роблю вже не один рік, часами купую, а часами хороші прителі просто дають засів від племінної. Земля то кругла!

1 час назад, davolodya сказал:

Доречі, маю ІОшку з дозою 4 мкл, працює вже третій сезон, і темпу яйцекладки незбавляє

Напевно інсімінатор замріявся і замість 4 мкл., ще втиснув додаткові 4мкл.)))

1 хвилину тому, Yaroslav сказав:

Напевно інсімінатор замріявся і замість 4 мкл., ще втиснув додаткові 4мкл.)))

Невірю, оскільки знаю, як це набрати 4 мкл, а їх треба багато, таких доз. Все значно простіше, у мене всі ІОшки живуть на стиснутому гнізді, щоб невисіялися раніше часу

3 минуты назад, davolodya сказал:

Невірю, оскільки знаю, як це набрати 4 мкл, а їх треба багато, таких доз. Все значно простіше, у мене всі ІОшки живуть на стиснутому гнізді, щоб невисіялися раніше часу

Думаю що то хибна думка. Якісно зроблена інсемінація, і матка без обмеження працює три роки. Я взагалі жодну матку ніколи не затискав, і не буду того робити в подальшому. 

2 хвилини тому, Укроп сказав:

Думаю що то хибна думка. Якісно зроблена інсемінація, і матка без обмеження працює три роки. Я взагалі жодну матку ніколи не затискав, і не буду того робити в подальшому. 

За кордоном мабуть інсемінують матки дозою 8 мкл,  а у нас в широкому доступі є і по 4, а це дуже велика різниця... Хоча ради цікавості,  пущу кілька своїх ІОшок з різними дозами на медозбір, як звичайні сім'ї, та й побачу, наскільки вистачить того "заряду" без обмеження яйцекладки, зараз вже можу собі таке дозволити

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...