Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

Рапс в прольоті , акація в прольті , липа влісі 50% дерев не будуть цвісти , походу морози прихватили , короче тоже впрольті .
В нас рапс майже в прольоті, акація теж, побачимо, що буде з липою. Соняха теж майже не насіяли. Короче, мої бджоли мабуть взагалі в прольоті з кормами. Будуть жити на сиропі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо мислити глобально, то ці дощі дуже доречні...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Женя Циба сказал:
6 часов назад, Надія сказал:

Береш рамку з відкритим розплодом і примости впритул до роя, фіксуєш проволкою чи канатиком. Всі перейдуть на рамку. 

 

Так я ще не пробував,треба буде спробувати.

Якщо рій високо на дереві, то перекидаєте канат з грузом біля роя, у 20 л  відро ставите рамку з відкритим розплодом і підтягуєте до роя. З часом рій буде у відрі і опускаєте його. І по деревах не лазите

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ромео сказал:

Якщо мислити глобально, то ці дощі дуже доречні

Навіть у нас сьогодні дощ. Вже разів зо 5 з переривами йшов

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні наді мною через пасіку пролетів рій...

От тепер думаю: то мій чи просто "проездом" :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Повний привід 4Х4 )))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Віктор60 сказал:

При таких "високих" закупівельних цінах та при такій "сприятливій" погоді чи варто мастити медогонку?-мабуть варто почекати...

Воно то так, але з ріпаком недобре чекати, дубіе в рамках, як цемент.Дощ недае відкачку почати, ляе по п'ять разів на день.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, охотник пчел сказал:

Воно то так, але з ріпаком недобре чекати, дубіе в рамках, як цемент.Дощ недае відкачку почати, ляе по п'ять разів на день.

В минулому році качав акацію і знайшов 2 магазини невідкачаного ріпаку.Ніякої кристалізації не побачив відкачав в бочку з акацією.Бочка стояла до вересня  і продалась як чиста акація.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Stol сказал:

В минулому році качав акацію і знайшов 2 магазини невідкачаного ріпаку.Ніякої кристалізації не побачив відкачав в бочку з акацією.Бочка стояла до вересня  і продалась як чиста акація.

Дивно,   в мене в рамках дубіе, викачати нереально, відкачаний стоїть 3 дні, і стае як смалець. В цьому році 50/50 сад-ріпак.неохота щоб ще і акація туди попала, але в дощ не камільфо качати.так що поки :az: перекур.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Женя Циба сказал:

Хтось хоть качав той ріпак ? Мені чомусь кажеться що його дуже мало.

Да, да! Медогонку вымазал...

Седьмой день на весах минус, весь рипак пойдет в расплод...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Вадим Попов сказал:
2 часа назад, nik75 сказал:
Рапс в прольоті , акація в прольті , липа влісі 50% дерев не будуть цвісти , походу морози прихватили , короче тоже впрольті .

В нас рапс майже в прольоті, акація теж, побачимо, що буде з липою. Соняха теж майже не насіяли. Короче, мої бджоли мабуть взагалі в прольоті з кормами. Будуть жити на сиропі.

Собі назбирають,в нашій справі головне не очковать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.05.2019 в 20:13, Роман Бакун сказал:

А,ще такий дивний випадок в мене відбувається,зробив ще один відводок.І при підставлянні в нього маточників виявляю їх розгризеними збоку.Подумав що там є матка.Але при огляді відкритого розплоду не бачу:blink:.І матку візуально не бачу.Два рази підставляв маточники і їх розгризали.Вощину не будують.І що робити?Може бджоли так і в ройовому стані?

Ну як, земляче, розібрались в ситуації? Цікаво дізнатись...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, ромео сказав:

Ну як, земляче, розібрались в ситуації? Цікаво дізнатись...

Днів 3-4 назад,дивився до тієї сімейки.Матку візуально не побачив.Розплоду відкритого нема,бо аж з лупою дивився))))
А от вощину відбудували.Скоріш за все там дійсно початково був маточник або молода матка,яка ще не запліднена,або ще не почала яйцекладку.
В основній сім'ї(з якої робив данний відводок),розплоду я також не побачив.Матку знайти не вдалось,так як надійшла гроза і отримав я по самі помідори:umora:.І втік до хати.Крайні кілька днів або зайнятий,або дощ заважає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, M_Oleksandr_V сказав:

Повний привід 4Х4 )))

А що ж зробите як така дорога))))) Буває і гірше.Пам'ятаю у 2016 р. був на практиці(від коледжу),так в дядька рамки знаходились на хуторі,а туди вела вгору глиняна дорога,а коли пішов дощ,то хоть вертоліт викликай))))) Більш нічого не заїде на ту гору))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Собі назбирають,в нашій справі головне не очковать.
Я ото думаю, скільки зможе середнячок принести меду з липового парку 1 Га, що за 50 метрів від дому?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересный год .Один день носим - на следующий сидим кушаем ( по крайней мере мои пчелки).

Акация скоро будет цвести как папоротник на Купала - один день в году, и то ночью.

Семьи отпускают рои на неплодках - при этом старая матка продолжает работать не снижая темпа яйцекладки.

По телефону вся Украина говорит "меда нет" - при этом на форумах можно прочитать что про приносы КУ больше чем 50 кг, или по два корпуса на 300 майского меда.

Барыга звонит и плачет, что еще не принял ни кг меда этого сезона - и в тоже время предлагает привезти бочки под рапс по 32 грн и акацию 55-60 грн.

На заправке дал "сковороду" в окошко - не успел дойти до буса, а заправщик уже машет отьезжай. Такое впечатление, что если бы я эти 500 гривен по копейке мелочью в бак засыпал - стрелка среагировала бы больше.

Мир сошел с ума?

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ромео сказав:

Сьогодні наді мною через пасіку пролетів рій...

От тепер думаю: то мій чи просто "проездом" :hmm:

Якщо ваші,то мали б помахати крилами,як літак на прощання)))))))))))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене акація після нічного дощу з блискавками, і громом, порижіла. Але сьогодні ще бджоли літали на ті квітки які не встигли до дощу розпуститись. Ярий ріпак приблизно 10 гектарів, почав викидати поодинокі квіточки. Так що думаю що до липи, бджолам моїм робота буде. Ріпак знаходиться ще ближче до пасіки, ніж той що озимий

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привесу"0", схоже медозбору з акації кінець.Завзяті принесли кг. під 30.В середньому буде по 2.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні був свідком цікавої ситуації.Мітив маток після обліту, (раніше мітив через колбу)А останнім часом вирішив брати за грудку і мітити. Десь на  десятій матці беру її акуратно,помітив,кладу на сот,а вона (Ніби мертва стала:blink:)Все думаю капец, придушив,але полежала хвилини три та й прийшла до тями.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За 6 днів на вагах +3 кг. :( Ріпак "остаточне прощава". Акації у нас небагато, але й та вимерзла. 

Почали цвісти моїх 20 соток фацелії. 

Наступного тижня можна ріпак відкачувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, Вадим Попов сказал:
1 час назад, Женя Циба сказал:
Собі назбирають,в нашій справі головне не очковать.

Я ото думаю, скільки зможе середнячок принести меду з липового парку 1 Га, що за 50 метрів від дому?

Не знаю як у Вас,а у нас липа як підтримуючий взяток для бджіл ,як товарний мед, дуже рідко можна щось качнути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Sanich сказал:

 Акації у нас небагато, але й та вимерзла

В мене після обіду пішов нектар з акації. Поки що небагато, завтра, надіюсь, прорве...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, ромео сказал:

В мене після обіду пішов нектар з акації. Поки що небагато, завтра, надіюсь, прорве...

В мене найскоріша акація ось в такому стані

P90525-171851.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Вадим Попов сказал:
2 часа назад, Женя Циба сказал:
Собі назбирають,в нашій справі головне не очковать.

Я ото думаю, скільки зможе середнячок принести меду з липового парку 1 Га, що за 50 метрів від дому?

У меня с парковой липы ничего. Привесы только с мелколистной липы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...