Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

Я сьогодні обкатував нову мотокосу, пів пасіки покосив. Дівчата хотіли дати мені жару, але я був готовий в масці в перчатках. Коса витримала я також.

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, Вадим Попов сказав:

Я схрумаю.

Все залежить від кількості... В мене вийшло кілограмів 170.. І не туди і не сюди.. Гуртом від 300 кг. А в роздріб ріпак продається не дуже.. Хіба що потім приплюсувати до соняшника..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, mits сказав:

Встречал на форуме споры-переносят ли пчёлы яйца с одних рам на другие, с корпуса, в корпус.

Замовляв неплідок недавно. Заздалегідь зробив відводки.  Перед підсадкою виламав свищі. Підсадив. В одному відводку  випустили і прибили.  Переглянув.  Знайшов миршавенький, виламав. Від формування відводка пройшло більше 10 днів.   Поклав знову їм маточник.  Вийшла матка - прибили.  . Знайшов  свищовий маточник з личинкою маленькою і молочком. Виламав. Вже вийшов практично весь розплід, одна бджола у відводку. Підставив ще один маточник. Накінець вийшла матка і прийняли. Загадка, де вони взяли через 10 днів те яйце, на якому потягли маточник?   До речі бачив маточники на пергових чарунках, зверху залитих молочком. Також цікаво, навіщо бджоли так роблять. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

спостерігав  в себе па пасіці випадки відбудови маточників на трутовому розплоді,мабуть і тут трутовка заложила яйце

10 годин тому, Gnat Ігнатенко Олег сказав:

Я сьогодні обкатував нову мотокосу, пів пасіки покосив. Дівчата хотіли дати мені жару, але я був готовий в масці в перчатках. Коса витримала я також.

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk
 

хочу купити -яку марку купляли?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все зависит от Вашего бюджета.

Лично я себе взял китайца, но с запасом мощности и проблем с запчастями не будет. Ещё важно масло какое будете лить, тут экономить не стоит. Я взял себе Олео-мак и Вам советую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

спостерігав  в себе па пасіці випадки відбудови маточників на трутовому розплоді,мабуть і тут трутовка заложила яйце
хочу купити -яку марку купляли?
Форте

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З самого ранку бджоли без перерви йдуть хмарою на акацію. Вночі пройшов знову дощик, і зараз припарює. Прилітають до вулика на прилітній дошці відпочивають, і йдуть з нектаром у вулик

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, Укроп сказал:

без перерви йдуть хмарою на акацію.

Що це у вас вони кругом хмарою літають? І на ріпак і на акацію. Поодинці бояться вилітати? :umora: Тіко в компанії? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ромео сказал:

Що це у вас вони кругом хмарою літають? І на ріпак і на акацію. Поодинці бояться вилітати? :umora: Тіко в компанії? 

На ріпак вже не йдуть, він майже відцвівся. І навіщо їм йти на ріпак коли під боком акація? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Володимир Джос сказал:

Замовляв неплідок недавно. Заздалегідь зробив відводки.  Перед підсадкою виламав свищі. Підсадив. В одному відводку  випустили і прибили.  Переглянув.  Знайшов миршавенький, виламав. Від формування відводка пройшло більше 10 днів.   Поклав знову їм маточник.  Вийшла матка - прибили.  . Знайшов  свищовий маточник з личинкою маленькою і молочком. Виламав. Вже вийшов практично весь розплід, одна бджола у відводку. Підставив ще один маточник. Накінець вийшла матка і прийняли. Загадка, де вони взяли через 10 днів те яйце, на якому потягли маточник?   До речі бачив маточники на пергових чарунках, зверху залитих молочком. Також цікаво, навіщо бджоли так роблять. 

 

И у меня есть такое чудо.Забрал матку 11 дней назад,вчера туда, а там свыщи и закрытые и открытые и яйца в мисочках. В трутовых ячейках пока яиц нет. Подсадил им молодую матку,через день выпустил, но думаю, что они её грохнут. Это будет трутовка, с 90 % вероятности. Видать сильно болезненно перенесли потерю плодной матки, раз почти сразу появились трутовки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, mits сказав:

но думаю, что они её грохнут. Это будет трутовка, с 90 % вероятности.

Сьогодні дивився, немає і третьої матки. Прийняли, а потім також прикінчили... Більше експериментувати з  ними  не буду...  І так три матки втратив... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, mits сказав:

И у меня есть такое чудо.Забрал матку 11 дней назад,вчера туда, а там свыщи и закрытые и открытые и яйца в мисочках. В трутовых ячейках пока яиц нет. Подсадил им молодую матку,через день выпустил, но думаю, что они её грохнут. Это будет трутовка, с 90 % вероятности. Видать сильно болезненно перенесли потерю плодной матки, раз почти сразу появились трутовки.

Так , УС при відсутності матки увесь час перекурюють на прилітці, добре що хоч цим :friend_drink: не займаються.:rofl:

  І від цього нікуди не дітися. А осиротіння для них - це майже як армагедон.:IMHO: Що тут поробиш? Це у них в породі... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Укроп сказав:

З самого ранку бджоли без перерви йдуть хмарою на акацію. Вночі пройшов знову дощик, і зараз припарює. Прилітають до вулика на прилітній дошці відпочивають, і йдуть з нектаром у вулик

Обіцяють ніби 22-24 вдень і не нижче 14 вночі тижнів на два... Може кому й повезе, у кого ще не підмерзла акація пару тихнів тому , коли і в Європі сніжило...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.05.2019 в 11:08, Лавр сказал:

заставав за цією роботою таки неплідку.

купив вчора маточники на виході в спец контейнері без бджіл , сьогодні пересаджував на другому точку, вийшло дві матки , три маточники розрижені збоку. треба добре фільтрувати все що пишуть старі совєцькі книжки.... і такі ж пасічники. одну з цих маток пустив на рамку в сімю де вирізав маточники через 20 хвилин жила... іншу (дуже велика) поставив в коробці для пересилки маток (нічого не мав не був готовий до такого).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Так , УС при відсутності матки увесь час перекурюють на прилітці, добре що хоч цим :friend_drink: не займаються.:rofl:

  І від цього нікуди не дітися. А осиротіння для них - це майже як армагедон.:IMHO: Що тут поробиш? Це у них в породі... 

Я через пару дней, напишу как они "перекуривали", в теме про КУ.;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все залежить від кількості... В мене вийшло кілограмів 170.. І не туди і не сюди.. Гуртом від 300 кг. А в роздріб ріпак продається не дуже.. Хіба що потім приплюсувати до соняшника..
В мене буде кіл 8-10.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Так , УС при відсутності матки увесь час перекурюють на прилітці, добре що хоч цим :friend_drink: не займаються.:rofl:

  І від цього нікуди не дітися. А осиротіння для них - це майже як армагедон.:IMHO: Що тут поробиш? Це у них в породі... 

Напевне в мене не УС. Бо що таке армагедон - ні сном, ні духом :dntknw: не знають

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пока экспортёры решают как пониже опустить закупочные цены на мёд, а аграрные бароны обильно поливают землю ядом, пасечники бросают своих пчёл и уезжают на заработки. Еще только май. а брошенные пасеки сраиваются до 300 граммовых поройков.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Насилу добрався до точка, правда з 0.5км доходив пішки, (роботи повно), жаль що таких сімей мало.

Все стартувало добре, а на виході, аби собі вистачило!

IMG_20190523_223231.jpg

IMG_20190523_223304.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні видався гарний день, до обіду було хмарно, з обіду вийшло сонце. Вся бджола в роботі, летять в сторону лісу, мабуть малина зацвіла, акацією у нас ще навіть не пахне,  навіть суцвіть невидно. Заселив трохи нуків, а далі  нарешті вдалося трохи подивитися до сімей. Почався гарний взяток, рамки заливають, з них аж тече, як нахилити.  Вже ввечері зробив прививку, тільки закінчив, як знову почався дощ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, davolodya сказал:

Сьогодні видався гарний день, до обіду було хмарно, з обіду вийшло сонце. Вся бджола в роботі, летять в сторону лісу, мабуть малина зацвіла, акацією у нас ще навіть не пахне,  навіть суцвіть невидно. Заселив трохи нуків, а далі  нарешті вдалося трохи подивитися до сімей. Почався гарний взяток, рамки заливають, з них аж тече, як нахилити.  Вже ввечері зробив прививку, тільки закінчив, як знову почався дощ

В нас другий день бджоли роблять - шо дурні. від ройового настрою і сліду не лишилось (маточники які почали вирощувати  - повиїдали). Лиш не зрозуміло куди більше ідуть - на акацію чи ріпак який ще доцвітає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Вадим Попов сказал:
14 часов назад, Володимир Джос сказал:
Все залежить від кількості... В мене вийшло кілограмів 170.. І не туди і не сюди.. Гуртом від 300 кг. А в роздріб ріпак продається не дуже.. Хіба що потім приплюсувати до соняшника..

В мене буде кіл 8-10.

То можна його зразу і зїсти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, wwlo сказал:

спостерігав  в себе па пасіці випадки відбудови маточників на трутовому розплоді,мабуть і тут трутовка заложила яйце

Як на мене то бджоли не відрізняють запліднені яйця від тррутових. Минулого року закрив в джентер матку ШО яка вже сіяла наполовину трута, потягли маточники а потім в стадії печатного, непамятаю на який день трутові ліквідували (мабуть починають відчувати що неті феромони в маточнику).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, олеглв сказал:

купив вчора маточники на виході в спец контейнері без бджіл ,

?????

 Цікаво, яка ціна на маточники? І яка гарантія виходу маток? Маточник же може струситися, чи ще щось статися. У мене одну із закладок затягнули язиками та залили медом. Половина маток завмерла

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

рапс відцвів.вчора вночі перевіз на акацію і гледичію на територію недіючого курорту Очаків.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...