Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

Люблю таке.

IMG_20190504_123308.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Sanich сказал:

Люблю таке.

IMG_20190504_123308.jpg

Класний розплід. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Sanich сказал:

Люблю таке.

IMG_20190504_123308.jpg

Що то за пасічник що не любит такі рамки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, targal сказав:

Що то за пасічник що не любит такі рамки

Любиться більше, коли то з твого вулика. :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Каштан начинает сыпаться, а вот фацелия расцвела. Есть и синяк с одуванчиком.

IMG_5813.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Triton сказал:

И принесли товарного меда? или только для поодержки штанов ?У меня поля за 3 км, так вот думаю, принесут хоть трошки чи не

В мене минулого року край поля ріпачелли був за 3км від пасіки. В середньому вийшло по 10 кг і за відсутності дощів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

IMG-0e1ef2a4c133b87c369c4b5c93393d0a-V.thumb.jpg.cfcf1e05f762b64bb716750a175391dc.jpgIMG-87fed27d78a41c95c52f3b046fe4e3af-V.thumb.jpg.e020903ed89a34d4960d765f6a7f1569.jpgIMG-63ed1bdf6e80875c541739521b72dce3-V.thumb.jpg.99596e50e21fd35b740c7d7778d6d1ae.jpg

Ріпачок стартонув.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Sanich сказал:

Люблю таке.

 

А в мене...отаке...:(

5cd04792ab606_.thumb.JPG.209f08ced83ee634c02ccd80718cb545.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ромео сказав:

А в мене...отаке...:(

5cd04792ab606_.thumb.JPG.209f08ced83ee634c02ccd80718cb545.JPG

Трутовка? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Sanich сказал:

Трутовка? 

Ні, бджоли бракує і матка не має місця куди відкладати яєчка, то вона по периметру печатного розплоду  лупашить по 5-6 кругів...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ромео сказав:

Ні, бджоли бракує і матка не має місця куди відкладати яєчка, то вона по периметру печатного розплоду  лупашить по 5-6 кругів...

ПулємЬотчіцА:umora: в мене є одна така знов в цьому році, думала вже не буде:umora: біжить жопа по верху рамки і яйця губить:umora: на руку саджу і там вона справилась уже хозяйка:umora::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Sanich сказав:

Люблю таке.

IMG_20190504_123308.jpg

Рамки гарні але кормів у вулику схоже що мало.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, Крук сказал:

Рамки гарні але кормів у вулику схоже що мало.

Корм повиний бути у бокових рамках

Це типова робота баків весною , корм виїдають порамочно і засівають 

аж до верхнього бруска , особливо коли природнього приносу мало

Їм запас збоку потрібно ставить і матка буде поступово переходить на слідуючи рамку по мірі виїданя корму 

У карніки хоч трохи а мед  зверху в углу єсть , а баки засівають все 

У мене так цей рік , природнього приносу майже небуло 

Ставлю рамки на 40-50 % з медом і матка переходитиь і засіває аж доверха по мірі з"їдання меду 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бакфаст любит так засевать рамки не оставляя медовой шапки вверху. У меня есть такие В24МАА. Но по крайних рамках запас с лихвой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 хвилин тому, Крук сказав:

Рамки гарні але кормів у вулику схоже що мало.

Оу. Кормів - немає куди подіти. Повірте мені. :) У мене ще лежать поза-поза минулорічні рамки з кормами. Так склалося. І жодна сім"я не обділена. 

2 години тому, ромео сказав:

Ні, бджоли бракує і матка не має місця куди відкладати яєчка, то вона по периметру печатного розплоду  лупашить по 5-6 кругів...

Плачевно. Я таке спостерігав лише в нуках....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, AVA сказал:

Корм повиний бути у бокових рамках

Це типова робота баків весною , корм виїдають порамочно і засівають 

аж до верхнього бруска , особливо коли природнього приносу мало

Їм запас збоку потрібно ставить і матка буде поступово переходить на слідуючи рамку по мірі виїданя корму 

 

 

 

А почему не в росплод ставить? У меня если предпоследняя или крайняя с росплодом, то уже с расширением опоздал, в гнезде появляется много трутового росплода, а там и роение не за горами. Правда у меня не баки.:ah: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, mits сказал:

А почему не в росплод ставить? У меня если предпоследняя или крайняя с росплодом, то уже с расширением опоздал, в гнезде появляется много трутового росплода, а там и роение не за горами. Правда у меня не баки.:ah: 

Це розширеня весною , ставлю ( маломедки під засів ) між розплодом і крайньою рамкою з пергою і медом

Рамки в трутові ячейки не перестраюють , це карпатка таке тільки робила , та що у мене була

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:

Плачевно. Я таке спостерігав лише в нуках....

Прорвемся...;)

Сьогодні "лідерів" навіть вже розширяв...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ромео сказал:

Ні, бджоли бракує і матка не має місця куди відкладати яєчка, то вона по периметру печатного розплоду  лупашить по 5-6 кругів...

у меня тоже в отводке такое было дал 2 рамки расплода на выходе и 2 суши через два дня посмотрел а уже все чисто и расплода в два раза больше 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Sanich сказал:

Повірте мені. :) У мене ще лежать поза-поза минулорічні рамки з кормами.

І міль їх не бачила?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, Витя сказав:

І міль їх не бачила?

Ні. Оброблені сіркою і закриті щільно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто-небудь практикував метод "разового розширення гнізда" у лежаках? Які враження? Я ось спробував! :hmm:За тиждень гляну, що з того буде. Але беруть сумніви. В мене окремі сім ' ї вже потягли ройові мисочки (обсиджували 13 рамок, з них 8-9 розплоду). Цікаво, наскільки часу відтягне ройовий настрій у бджіл цей метод?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, shumila_1982 сказал:

Цікаво, наскільки часу відтягне ройовий настрій у бджіл цей метод?

Якщо сім"ї вже в ройовому стані, то може і не спрацювати. Деякі рійливі  невеликі сім"ї рояться при достатній кількості напівпустих рамок збоку. Особливо якщо матка ройова.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, shumila_1982 сказал:

Хто-небудь практикував метод "разового розширення гнізда" у лежаках? Які враження? Я ось спробував! :hmm:За тиждень гляну, що з того буде. Але беруть сумніви. В мене окремі сім ' ї вже потягли ройові мисочки (обсиджували 13 рамок, з них 8-9 розплоду). Цікаво, наскільки часу відтягне ройовий настрій у бджіл цей метод?

Одночасно з разовим розширеням , потрібно було переставить гніздо в другу сторону лежака , це коли в лежаку чотири льотка 

А пусті рамки з вощиною поставить на місце старої пари льотків ( верхній нижній) , думаю подіє

Я так роблю перед акацієй , тоді мед іде в підставлені рамки ( чиста акація )

Но можливо спрацює , як противо ройовий метод

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мои пчёлы, во время бурного цветения сотен га. рапса, интенсивно несут белую обножку.:hmm: Вчера я разгадал эту загадку, оказывается они идут на кустарники Годжи и там они все с этой белой пыльцой. Оно сейчас интенсивно цветёт, хотя я думал, что оно цветёт в конце Лета. Да и за последних 2 дня, в ульях мёд начал прибавляться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...