Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

10 годин тому, igorstep сказав:

В мене э дві запасові матки ,кому тре-звертайтесь.

пане @Олег Мельник то для Вас, чоловік всю зиму тримав

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Мико сказал:

Ну так карнику и баков сравнивать по раннему расплоду не комильфо

Залезу к бакам с потеплением и посмотрю сколько они проигрывают карнике.

По лету и приносу пыльцы думаю что результаты сильно разнится не будут.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, miro сказав:

пане @Олег Мельник то для Вас, чоловік всю зиму тримав

Дякую щиро, знайшлася вже моїм золотокрилим господинька, очікую коли приїде!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В субботу было тепло , но праздник и на пасеке не работал. В воскресенье градусник показал пик +18.

За день успел осмотреть отводки, и семьи которые по внешним признакам требовали внимания.  Как  по мне этой зимой пропало гораздо больше маток, чем предыдущие годы, та и подмора тоже больше. Не знаю из за чего но две семьи перезимовали хорошо, но после ревизии оказалось что там две рамки пчел, вместо 7 и нет подмора, по какой причине разлетелись пчелы не понятно.  Погода не радует, пыльцу несли очень мало, расплод -печатка или яйца личинки почти нет.

Очень понравилась в работе стамеска типа "козья ножка", а так же угадал с ее размером. А так же дымарь с задвижкой дал возможность дольше работать без дозаправки.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Пчеломучитель_ua сказав:

Очень понравилась в работе стамеска типа "козья ножка", а так же угадал с ее размером. А так же дымарь с задвижкой дал возможность дольше работать без дозаправки.  

Покажіть фото стамески та димаря, якщо можна розміри стамески.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Пчеломучитель_ua сказав:

Как  по мне этой зимой пропало гораздо больше маток, чем предыдущие годы, та и подмора тоже больше.

У мене цієї зими пропала матка перший раз за весь час пасічникування.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, Петр Павлович сказав:

Сім'я у вулику одна. Але хто відкладає яйця - чи матка трутовка, чи бджоли трутовки, не визначився. Яйця розташовані  так як треба - по одному на денці чарунки.

матка-трутівка, або молода яка не змогла облетітись.Якщо бджоли-трутовки то малюнок з яйцями сильно відрізняється, та і гулу вже не має.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, Петр Павлович сказав:

 

 

16 годин тому, Василика сказав:

Ага, у меня матка моложе не бывает - в октябре втихаря сменила иошку, так щас строчит как из пулемета, в зиму шли 5 рамок пчелы, щас 7.

Це не одне і теж.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дивися по своїх записах - в 2017 році в цей час було в ночі 8 тепла, а в день 25 тепла, розширяв сім'ї.

Вчора також переглядав, то деяким треба поставити рамочку - бджоли сидять за заставною....

Верба цвіте, але досить холодний вітер. Підозрюю що багато бджоли захолодає і не повертається....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Как  по мне этой зимой пропало гораздо больше маток, чем предыдущие годы,

 

1 час назад, Сергій-апі сказал:

У мене цієї зими пропала матка перший раз за весь час пасічникування.

У мене теж пропала матки Ш .З. , та сiмья що фото показував  , дуже велика кiлькiсть пiдмору 

На 8 рамках виiли корм вiд передньо стiнки на 2/3  i посипались i матку захопили :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, Василика сказав:

 в октябре втихаря сменила иошку, так щас строчит как из пулемета,

Мені аж цікаво, з ким вона обліталася. Чи вона трутнів зараз строчить?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в мене ось питання до тих хто має італійку, який в неї зараз розвиток

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В суботу та неділю не було жодної бджоли на поїлках. Вчора і сьогодні все стало на свої місця. Погода понизилась і бджола з'явилась на поїлці:

IMG_20190402_144351.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене на пасіці вже третій день шалений гул, а на поїлках одна бджола. Напевно з нектару вистачає води. Вербу гарно несуть. По периметру розплоду забито пергою усе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Олег Мельник сказал:

Мені аж цікаво, з ким вона обліталася. Чи вона трутнів зараз строчить?

Два дня назад дивився в одній сім'ї заложили маточник тихої заміни. Я в шоці. Побачим що получиться:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Віталій П сказав:

Два дня назад дивився в одній сім'ї заложили маточник тихої заміни. Я в шоці. Побачим що получиться:hmm:

Я б понамагався уникнути таких експериментів. Великий ризик, що не буде з ким спаруватися.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, miro сказав:

в мене ось питання до тих хто має італійку, який в неї зараз розвиток

розплоду на -2 рамки (300) по 70-80%, та підвищена агресія.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 хвилини тому, miro сказав:

в мене ось питання до тих хто має італійку, який в неї зараз розвиток

Собі хочете завести?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Віталій П сказав:

Два дня назад дивився в одній сім'ї заложили маточник тихої заміни. Я в шоці. Побачим що получиться:hmm:

Погано получиться. Ще мало молодої бджоли, дуже мало трутня ( у себе вже кілька шт молодих бачив, є печатний трутовий розплід), та й погода  несприяє обльотам. Якщо навіть вдасться облетітися,  таку матку переважно до осені змінять:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, davolodya сказав:

Собі хочете завести?:umora:

ні, мова не проте, просто цікавить більше наш регіон, адже вже три роки підряд розпочинається ранній взяток, цікаво, як італійка себе показує на ньому. Цікаво і за бакфаста та інші відселекційовані бджоли ,що дали ф1.

Тільки що, Mihail-ves сказав:

розплоду на -2 рамки (300) по 70-80%, та підвищена агресія.

ну агресія зберігатиметься до середини травня:IMHO:, а у Вас взяток вже був хоч якийсь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Пчеломучитель_ua сказал:

  Как  по мне этой зимой пропало гораздо больше маток, чем предыдущие годы, та и подмора тоже больше. Не знаю из за чего но две семьи перезимовали хорошо, но после ревизии оказалось что там две рамки пчел, вместо 7 и нет подмора, по какой причине разлетелись пчелы не понятно.  Погода не радует, пыльцу несли очень мало, расплод -печатка или яйца личинки почти нет.

 

Аналогічна ситуація по матках і пчелах в лютому була пчела , а зараз нема

По матках не тільки у мене , чомусь у багатьох пропали весною :dntknw:

Я колегам отдав чотирі матки , просівші сімьї позсипав 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, miro сказав:

а у Вас взяток вже був хоч якийсь?

Ви про що?:umora: ще і обніжки толкової не було;) Щось схоже на взяток у нас може бути тільки при цвітінні садів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.03.2019 в 23:03, katran54 сказал:

+17. Вже два дні несуть пилок і нектар з верби. Сьогодні принесли 1,6 кг. Пилком забивають рамки, мусив дати по одній суші не зважаючи на майбутнє похолодання. Черви є від трьох до п"яти рамок. Залишилось багато рамок з сівшим медом в гніздах і в запасі - навіщо стільки залишив?

У мене теж залишилися зайві. Думаю виставляти де-небудь в закуті.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в той же день я бачив в одній сімї вилетів трутень.  не попробую не буду знати і тим паче я усе записую у блокнот завжди

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Олег Мельник сказал:

Мені аж цікаво, з ким вона обліталася. Чи вона трутнів зараз строчить?

Понятия не имею с кем облетелась , но щас на помысле работает больше половины молодой пчелы. Матки я так и не видел , даже при пересадке, просто нашел в укромном месте вышедший маточник, поэтому сделал такое заключение. И куда они матку дели с приклеенной красной меткой, то-же не понятно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...