Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

3 години тому, Север сказав:

Прополісний Клондайк - улов 110гр. чистогана. 

IMG_20190822_181145_HDR.thumb.jpg.4de6f523abcac0f3cc3cb98dc33da403.jpgIMG_20190822_181156_HDR.thumb.jpg.352c882281346b690e02ad7be104c158.jpgIMG_20190822_182450_HDR.thumb.jpg.44e84a611099e9c3335f8d258ca2e794.jpg

ECwr50JWwAUOXbf?format=png&name=small

ось мій рекорд - тут десь більше 200 гр.

ліворуч - то кусочок воску, зібраний зі стінок другого корпусу :)

до речі, ціни на прополіс в закупів другої ланки вже більше 800 грн./кг

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Север сказал:

Прополісний Клондайк - улов 110гр. чистогана. 

Дно сітка?

 

1 час назад, Олександр Коваль сказал:

ціни на прополіс в закупів другої ланки вже більше 800 грн./кг

Хто такі? А хто першої ланки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Витя сказав:

Хто такі? А хто першої ланки?

Першої ланки - це ветеринарні і пасічні магазини в районах, далі йдуть ті, хто в них закуповує

До речі, одеські турки закуповували по 850, але дрібні партії їх не цікавлять по ходу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Вадім Полтава сказав:

 

А в мене не кормлені сіропом. В основному на меду. Меду достаточно. 

Мед 30% -40% десь.А так глушу  сиропом маток на засів.Не люблю коли сіють довго, це погано закінчується.Вже бачила :blink: Зимня бджола вже є в печатці в достатній кількості.Пора тормознуть і матку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всю прошлую неделю, подсаживал маток в отводки(не плодных, Бакфаст) к своим пчёлам(не Бакфаст). Это какой то кошмар. В 1/3 отводков маток приняли, 1/3  вроде приняли маток, но через 5 дней они куда то пропали, в 1/3 маток не хотят принимать ни как, я  уже пробивал всевозможные способы, а они их бьют и всё. У меня уже фантазия закончилась и нервы сдали. Что бы я ещё когда то, менял маток в Августе, в жару и при полном отсутствии взятка -нет, больше не в жизнь. Сейчас посадил маток в клеточки с канди, открыл оба прохода и уехал на море. Пусть что хотят то там с матками и делают, у меня уже нервов не хватает. А вода на море нагрелась наконец то-красота.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, mits сказал:

но через 5 дней они куда то пропали,

Знакома ситуація 

У самого було таке коли на бакфаст переходив , і причому таке було протягом сезону а не тільки в перід без взятка 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, AVA сказал:

У самого було таке коли на бакфаст переходив , і причому таке було протягом сезону а не тільки в перід без взятка 

Такая ситуация и не только с баками...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, mits сказал:

Что бы я ещё когда то, менял маток в Августе, в жару и при полном отсутствии взятка -нет, больше не в жизнь.

А чуток сиропа для видимости взятка не хотели им предложить?

Вообще, при переводе на другую породу часто бывает, что матку примут, начнет сеять, они ее бьют и уже на ее личинках тянут свищевые

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, mits сказав:

Всю прошлую неделю, подсаживал маток в отводки(не плодных, Бакфаст) к своим пчёлам(не Бакфаст). Это какой то кошмар. В 1/3 отводков маток приняли, 1/3  вроде приняли маток, но через 5 дней они куда то пропали, в 1/3 маток не хотят принимать ни как, я  уже пробивал всевозможные способы, а они их бьют и всё. У меня уже фантазия закончилась и нервы сдали. Что бы я ещё когда то, менял маток в Августе, в жару и при полном отсутствии взятка -нет, больше не в жизнь. Сейчас посадил маток в клеточки с канди, открыл оба прохода и уехал на море. Пусть что хотят то там с матками и делают, у меня уже нервов не хватает. А вода на море нагрелась наконец то-красота.:ay:

пакети - гарантія 100% прийому :ay:

в нас з морем по-ходу прольот

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Север сказал:

Прополісний Клондайк - улов 110гр. чистогана. 

IMG_20190822_181145_HDR.thumb.jpg.4de6f523abcac0f3cc3cb98dc33da403.jpgIMG_20190822_181156_HDR.thumb.jpg.352c882281346b690e02ad7be104c158.jpgIMG_20190822_182450_HDR.thumb.jpg.44e84a611099e9c3335f8d258ca2e794.jpg

Все то є результат сітчастого дна на всю площину дна вулика. Я в цьому році тестував два восьми рамочних рогатих вулика. В одному дно сітчасте трошки менше ніж на половину, в іншому повністю, і льотки широкі відкриті повністю. Льотки такі, як роблять зазвичай в таких вуликах. То в тому що дно повністю сітка, постійно з низу вулички між рамками заліплювались прополісом, і були лише невеличкі дірочки для проходу бджіл до гнізда. Льоток широчезний теж постійно звужувався, і залишались лише дірочки. У тому вулику що сітка в дні менше ніж на половину, все добре, прополісом не клеїли з низу, але льоток теж постійно звужували. Висновок такий. Всі розмови що бджолам дуже комфортно у повністю сітчастому дні, і великій ширині льотка, є не що інше ніж байки. Все то є для бджіл дуже зле. Сітчасте дно має бути зроблене менше ніж на половину, закриватись в період інтенсивного нарощування весною бджіл. Льотки теж мають бути зроблені в межах правил. Сітчасте дно добре якщо вулик ППУ, і ППС, там без цього не обійтися. А в дереві сітка має бути, але не на всю площину дна, або хочаб льоток зроблений правильно. А то вийшло так, що в рогатих роблять і льоток такий що ледь не рука туди не влазе, і дно сітчасте повністю. Бджолам в таких вуликах дуже не комфортно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, mits сказал:

Всю прошлую неделю, подсаживал маток в отводки(не плодных, Бакфаст) к своим пчёлам(не Бакфаст). Это какой то кошмар. В 1/3 отводков маток приняли, 1/3  вроде приняли маток, но через 5 дней они куда то пропали, в 1/3 маток не хотят принимать ни как, я  уже пробивал всевозможные способы, а они их бьют и всё. У меня уже фантазия закончилась и нервы сдали. Что бы я ещё когда то, менял маток в Августе, в жару и при полном отсутствии взятка -нет, больше не в жизнь. Сейчас посадил маток в клеточки с канди, открыл оба прохода и уехал на море. Пусть что хотят то там с матками и делают, у меня уже нервов не хватает. А вода на море нагрелась наконец то-красота.:ay:

Всі відводки мали б бути витримані без маток не менше 8 днів, ліпше 10. Всі рятункові маточники видаляються, і дається матка в кліточці з виламаним отвором де канді. Тоді прийом буде хороший і без проблемний

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всі матки карніки які мені прийшли на днях від Івана Михайловича, з ізольованого гірського облітника. Я попідсаджував без проблем у відводки із натрушеною бджолою з нуклеусів протримавши ці відводки три доби в льоху. Дам їм ще через декілька днів рамок з розплодом на виході, і такі відводки встигнуть гарно укріпитись до зими. Саме так буду теж скоро робити коли підсаджуватиму свіжі матки від Мозера, які незабаром прийдуть. Тому треба технологію підсадки маток відточувати, і пробувати різні варіанти підсадки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Укроп сказал:

Тоді прийом буде хороший і без проблемний

Це думка пасічника...

У бджіл може бути інша...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ромео сказал:

Це думка пасічника...

У бджіл може бути інша...

Ну я роблю так, і в мене гарно все виходить. Але це не каже про те що мій метод найкращий і сто відсотковий. В когось він можить і не пройти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Укроп сказал:

прийом буде хороший і без проблемний

А обліт в цю пору? Бо у мене з 18 тільки 2 почали сіять, 8 - не вернулись з обліту. Що думать про тих що не сіють? Якість, тих що сіють, мабуть теж "шкандибає".

Прививка від 01.08.19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, OlexanderSh сказал:

А обліт в цю пору? Бо у мене з 18 тільки 2 почали сіять, 8 - не вернулись з обліту. Що думать про тих що не сіють? Якість, тих що сіють, мабуть теж "шкандибає".

Прививка від 01.08.19.

Я написав про підсадку плідних, про неплідок геть зовсім не хочу вести мову. Адже це треба бути таким не далекоглядним щоб в цю пору підсаджувати неплідок. З трутнем зараз проблеми, і матки навіть якщо і облетяться, то якість їх буде бажати кращого

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Укроп сказал:

матки навіть якщо і облетяться, то якість їх буде бажати кращого

Правильнее будет сказать ,

будут требовать немедленной замены ,

в начале будущего сезона 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Мико сказал:

Правильнее будет сказать ,

будут требовать немедленной замены ,

в начале будущего сезона 

То я так більш написав дипломатично, щоб власник таких маток, не впав геть у відчай

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Какое отчаяние 

Люди только начали прививаться 

Цитата

От Балтрум и Амеланд сделал пробную прививку, От Амеланд уже плодньіе матки и от Випра тоже. С Харц тоже привился но не знаю как получится, время позднее. Но попьітка не пьітка...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Мико сказал:
18 минут назад, Укроп сказал:

матки навіть якщо і облетяться, то якість їх буде бажати кращого

Правильнее будет сказать ,

будут требовать немедленной замены ,

в начале будущего сезона 

У нас трута ще багато (мабуть взяток з пізнього соняшника затримав їх), а ось зі щурками біда. Шастають по пасіках з ранку до вечора. Від`їдаються перед відльотом. Тому з обльотом маток проблеми

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Витя сказал:

Дно сітка?

Так. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, Мико сказал:

Какое отчаяние 

Люди только начали прививаться 

 

Ох і Романович. Ви з ранку мене розсмішили:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та в нас я бачу що чим далі в ліс, тим більше дров. Маток купують, відразу на них дивляться як на музейний експонат, і вони відразу стають в них племінними. Тримають на пасіці всі породи які тільки є в світі, і якось їх у умудряються за рік протестувати. І такі висновки описують, що далеко братись всим найкрутішим інститутам бджільництва в світі, до них

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Принос в середньому 300-500 грам в день.

IMG_20190824_180039.jpg

IMG_20190824_180120.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Укроп сказал:

 

А як у Вас з облітом(останьої прививки)?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...