Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

8 часов назад, mits сказал:

Я тоже никогда не кормил, а в этом году в рамках клей

 

Клей це не падевий мед?  "Падевий мед відрізняється в'язкістю, тягучість і відсутністю «медового» запаху, рідко буває світло-коричневого, частіше коричневого або темного кольору, іноді з зеленуватим відтінком (наприклад, від попелиць на дубі)."

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто хоче чуток розширитися? 

Screenshot_2019-08-05-19-43-40-258_ua.slando.thumb.png.49aa84739d657627422cd4c9ac48ab58.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, davolodya сказав:

Неображайтеся, але для мене особисто чистий сонях - це дійсно не той мед, який хочу бачити у себе на столі, він для мене немає смаку:dntknw:, солодкий і приторний.  А вже в суміші з іншими медоносами смак і запах:ay:, відповідно і ціна роздрібна значно приємніша... Але смаки у всіх різні, тому небудем про це...

А для мене, особисто, мед передусім здоровий замінник цукру в чаї. І тому краще соняха, який і швидко кристалізується, і немає лишніх смаків, саме те:ay: і ніяка акація /садок /липа мені не замінять рідного, але не рідкого і не всезакапаючого липкого, соняшника :umora: так шо соняшник - рулить! :ay: а дорогі меди хай покупці їдять, які "Мнє жідєнького" "та на здоровлє! " "а ви який порадите? " "меду поганого не бува, це все натурпродукт, але я люблю соняшник ", "да...  но Мнє давайте жідєнькій " "та заради бога!  На здоровлє!  Беріть! ":umora: хоча бджоли, і це не тільки мої спостереження, краще зимують не на одному соняшнику, а десь 1/3 соняшника і 2/3 сиропу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скоро зимівля, тож не баріться бо попереду ще й https://www.segodnya.ua/economics/enews/v-ukraine-podorozhaet-sahar-poyavilsya-prognoz-1312654.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні і я нарешті добрався до вуликів)))вкачав 30 л ...а потім на роботу ( ночна зміна).Поки знайшов усі причандали,поки зібрався ,чай- кофе)) тай півдня пройшло ))головне почин був! Більшість сімей гнізда позаносили - тому качаю поки що крайні повномедні !як і очікував - цей взяток був більш на розвиток схожий ,чим на ГВ.Сильніші пішли в магазин ,слабші - в гніздо! В самому гнізді - половина рамки - печатаний мед /половина розплід! Це мене влаштовуе:як і тойрік докормлю сиропом пів рамки - і буде good!!Сімї вигдядають значно краще ніж до взятку!!!Слабших вирівняю і думаю в повному складі підуть зимувати ! На днях зроблю порівняння порід ,що ще поки що маю на пасіці (як доберусь до усіх)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А для мене, особисто, мед передусім здоровий замінник цукру в чаї. І тому краще соняха, який і швидко кристалізується, і немає лишніх смаків, саме те:ay: і ніяка акація /садок /липа мені не замінять рідного, але не рідкого і не всезакапаючого липкого, соняшника :umora: так шо соняшник - рулить! :ay: а дорогі меди хай покупці їдять, які "Мнє жідєнького" "та на здоровлє! " "а ви який порадите? " "меду поганого не бува, це все натурпродукт, але я люблю соняшник ", "да...  но Мнє давайте жідєнькій " "та заради бога!  На здоровлє!  Беріть! ":umora: хоча бджоли, і це не тільки мої спостереження, краще зимують не на одному соняшнику, а десь 1/3 соняшника і 2/3 сиропу. 
Сусід розказував, що він колись ставив банки з соняхом в інкубатор, виставляв 37°С і за добу-дві до орієнтовного дня продажу вмикав. Мед відпускався. І сусід продавав посеред зими «жидєнький» сонях. Завжди спродувався по максимуму і через це навіть мав конфлікт з іншими торгашами, мол, чого це у нього беруть, а в них ні...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, medhon сказав:

 а дорогі меди хай покупці їдять

Це в Вас говорить спекулянт:umora:Я теж сонях не лю:af: але погоджусь-свій мед завжди найсмачніший:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Задовбали ці кроти ...шашками ...гранулами його , а воно рие ...як зловили то ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, asot сказал:

Задовбали ці кроти ...шашками ...гранулами його , а воно рие ...як зловили то ?

Пролить водой глубинный ход водой с соляркой. На 2 года уходят с того места. Или отработкой моторного масла. В один ход до 0,5 л.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, asot сказал:

Задовбали ці кроти ...шашками ...гранулами його , а воно рие ...як зловили то ?

Есть, надёжный способ. 11 штук в этом году поймал. Если интересует, то в личку, а то дамы тут сейчас в обмороки начнут падать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, asot сказал:

Задовбали ці кроти ...шашками ...гранулами його , а воно рие ...як зловили то ?

Да еще со стиральной машины воду первой стирки с порошком тоже не переносят. Грунт загрязняем, но другие варианты малоэфективны.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ок дякую - в л.с а то не про бджоли пішла тема)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, mits сказал:

Есть, надёжный способ. 11 штук в этом году поймал. Если интересует, то в личку, а то дамы тут сейчас в обмороки начнут падать.

Неужели на живца?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, КАЕ сказал:

Неужели на живца?:hmm:

Неа. На кротиху а в тунель залить раствор виагры.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, mits сказав:

Есть, надёжный способ. 11 штук в этом году поймал. Если интересует, то в личку, а то дамы тут сейчас в обмороки начнут падать.

Мені тож якшо можна "черканіть рецепт". Дякую наперед :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, mits сказал:

Есть, надёжный способ. 11 штук в этом году поймал. Если интересует, то в личку, а то дамы тут сейчас в обмороки начнут падать.

Если переносите собак, то лучше завести ягда или фокса. У меня фокс и 4 кота. Ни мышей, ни кротов! Кошки на охоту уже к соседям ходят.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хорошо на форуме потрындеть ,но нужно идти откачивать 

Припёр 15 корпусов, а бидонов всего четыре осталось 

Придётся во вторую медогонку сливать пока 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, Мико сказав:

Придётся во вторую медогонку сливать пока 

Якщо друга медогонка з електроприводом, встановивши таймер з періодичним включенням, можна отримати крем-мед:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас зараз кроплять відцвівший соняшник з вертальота,що це за х....ня,цей довбаний Кряж задовбав.Хто з цим стикався ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, asot сказав:

Задовбали ці кроти ...шашками ...гранулами його , а воно рие ...як зловили то ?

Ми вже й кротолвки ставили і капкани, і ультразвук.І дорогі вонючки в нору по 150 грн за упаковку, бо дерн газонний котштує дорожче.І все марно.

Єдиний метод вимивать шлангом з водою.Я вже знаю, його графік:blink: в 4.00 він робить першу ходку.Я зранку встаю, все те водою замиваю і десь о 9.00 він знов там же риє.Буває просто бачу земля шевелиться , то підкопую лопатою і є.А буває шланг з іодою в нору і він сам  починає за см 40 від тої нори рить.3 шт.стабільно попадаються.Але це коли є час з цим *пограться*.

 Канал Олександра Пасічника, там ціла приспособа є, каже 100% ефективність.Мені нн підходить, бо не можу рить такі ями.Треба акуратно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пока что, круче кротоловки ,нет . мунус один в день,. Без жалостно, но помогает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ss77 сказав:

 


Чим так мучитися не простіше одну собаку годувати?

Собака нарила ям, поки його ловила. Можна було ноги повивертать, як мінімум.Це ми вже теж пройшли.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, СержСеверодон сказав:

Пока что, круче кротоловки ,нет . мунус один в день,. Без жалостно, но помогает.

Ні один не попав.:blink:Прям туди в нору, а він  нову поряд.Буду пробувать булькнуть отработку туди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сколько в среднем нормальный показатель мёда с подсолнуха на одну семью ?для кочевки 40-50 кг ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пасечник1984 сказал:

Сколько в среднем нормальный показатель мёда с подсолнуха на одну семью ?для кочевки 40-50 кг ?

перефразовуючи героя кінофільму

"40кг - нормально, а 50 - ще нормальніше"...;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...