Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

48 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Если нет воровства, значит есть какой то взяток.

Не совсем так.

Есть пчелы склонные к воровству,а есть и не склонны.

Первые и при взятке умудряются пошастать по ульям.

Кто-то это считает предприимчивостью в поисках,я-же называю эаконно-ворюги.

У кого-то недалеко от меня есть такие.

Пчела желтая,похоже итальяшки в крови.Задолбали.

Пока весь двор и постройки не облазят...возвращаются и в обратном порядке все обследуют,а потом....снова и снова с перерывами на обед.

В дом к соседу набились однажды.До скандала чуть не дошло.

Думал мои баки.Рассмотрел пчелу хорошо,Нет не они.

Выбесили уже.Наглые,шо  капец.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 хвилин тому, mits сказав:

Да нет, у меня+27. Не летают, потому, что пустыня у нас тут, выгорело всё. Пару дней назад, прошёл дождь, но всё такое сухое было, что до утра от дождя, остались лишь воспоминания.

А в  нас так.І взагалі зелено.

20190730_165329.jpg

Ось Вам, воровство на пасіці:umora:Пилок з рамки впав іі *О , я уже здєсьь*.:blink:

20190801_131253.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Вадим Попов сказав:
18 годин тому, Винодел сказав:
Нектарування, принос, привес агонізуе або, попростому, конае. І поки не сконав остаточно бажано забрати лишній мед з гнізда і почати годувати.Фото з дідової книжки, якось ця книга 35-го року попала в мої улюблені.Цукор, доречі, можна придбати по 10,5гр.
Помітив, що бджоли не покинули маг., заглянув знизу маг. і побачив розплід-матка пройшла крізь РР.Вже смеркалось і виправляти ситуацію був не налаштован, відклав назавтра. Вчора, поки їхав до точка придумав як скористатися ситуаціею. Хай в магазині  облаштовуе гніздо, а корпус Рута з закритим розпл. я заберу на орг. нуклеусів.Став оглядати низ і жодної чарунки з розплодом- давно перейшла в маг. витяг всі 10 рамок,жодної порожньої чарунки -все з медом весь печатний за виключенням декількох ділянок заг. площею до 3кв.дец., також з района льоткової щілини назрізав 135гр. прополіса.Приемна картина для ока пасічника, подививсь на передню стенку вул.-там написано що матка укр. від(не буду за безплатно рекламувати матковода).Виникло бажання поєксперементувати-мед з крп. забрати повністью, натомість загодувати сиропом, вулик відмітити і подивитись як перезімують , як розвиватиметься весною, можна починати з завтрашнього дня.Ну і смушки покласти ,звичайно. Братимуть сироп з пакетів при конаючому взятку-як думаете?
SAM_0523.thumb.JPG.cf1eb7bffa41218429055d46526c02f4.JPG

Що за книжка, якщо не секрет?

Є ще Таранова *Корма і кормлєніє пчьол*.Рекомедую почитать.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, ромео сказав:

П.С. Все як в людей: одні по краплинках нектар збирають, горбатяться, а другі думають як би це почистити лохів.

Саме так, тільки в моєму випадку лохом виявився не я. Трапився такий інцидент днів десять тому. Приїжджаю, нема одного вулика, там був тимчасовий нуклеус із запасною маткою. Ну, думаю, шкода, але не велика втрата. Через три дні знову пропадає вулик, цього разу із хорошим цьоголітнім роєм. Великі сім'ї на 4 корпуса не брали, а лише ці малі від краю. Це мене розсердило. Вирішив ночувати там, поки не спіймаю цих придурків. Якщо вже увійшли в апетит, то прийдуть ще. Дійсно, на другу ніч явились, з коником, возом, селяни з ближнього села - папаша із сином. Дядькові за 60, хлопцю 16. Я було задрімав у засідці, чую хрумає щось, думав якась тварина підійшла (а то була коняка). Але коли хтось прошепотів "обережніше", зрозумів, що це мої клієнти. У мене відразу адреналін, злість, вискакую із гарним дрючком, в темряві погано видно, але гарно дав по спині старому і став кричати типу "на коліна інакше розквашу морди". Вони обоє там "всрались". Вулик вже стояв на возі, кінь спокійно хрумав траву. Придурки почали просити пробачити і відпустити. Клялись, що інших вуликів не брали (ага, так я і повірив). Приїхала поліція, слідчий побалакав спочатку з дядьком, потім з хлопцем, запропонували їм два варіанти: хороший і поганий. Дядько обрав хороший і в усьому зізнався. Поїхали в село, знайшли мої вулики, (бджіл він пересадив у свої порожні). Іншого способу завести бджіл він не придумав. Домовились, що він пересадить їх назад у мої і привезе наступного дня. Завели кримінальну справу. Дядько ніби щиро каявся. Вулики повернув. Я йому розповів про роїння і як ловити рої, дав навіть рійницю, щоб зробив собі такі ж і ловив те, що природа дає задарма. Отак на старість років отримав кримінал, засвітився в поліції і хлопця засвітив. Може дадуть умовно або штраф якийсь. Мені ще пощастило, що злодії виявились такими бовдурами.     

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Молодець. Та все ж аватарку уточни. А то ..... нехороші думки до голови лізуть. Про ескімосів. що пасіки розводять та ще й крадуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Arius сказал:

Отак на старість років отримав кримінал, засвітився в поліції і хлопця засвітив.

К сожалению с годами мудрость приходит далеко не ко всем. У нас так один "отец" подбил своего сына-контрактника из АТО десяток гранат привезти, сына СБУ при подъезде к дому приняла, и вояка ничего лучше не придумал, как рвануть в бега на противоположную фронту сторону. Года три по тамошним монастырям ошивался, пару месяцев назад как объявился дома. Чем там дело закончилось пока не понятно, но на отцовской машине без прав по поселку носится, видимо покаялся. Где мозгов от рождения не было, их уже и в дальнейшем не будет. Нету их в продаже, не завозили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Bee-beep сказал:

А в  нас так.І взагалі зелено.

20190730_165329.jpg

 

 

И покупаться можно.:ah::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може шо святкували вчора і сьогодні їм важко :umora:
Не знаю, що там святкували бджоли, а я вчора святкував день народження сина. 2 роки. А сьогодні на вчорашні дріжджі пішов качати мед. Ох як важко мені було...
Відкачав, скоротив, рамки повернув на обсушку.
Ось такі магазини були у двох сімей. (Качав 2.5 тижні тому)470b1eada867287e8d075a2e2a0ba5bc.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, mits сказав:

И покупаться можно.:ah::umora:

То для зрошення полів тримають:wave: :ae:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, shersand сказав:

Где мозгов от рождения не было, их уже и в дальнейшем не будет. Нету их в продаже, не завозили.

Гени визначають все.Який батько-такий син.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Bee-beep сказав:

То для зрошення полів тримають:wave: :ae:

а тих полів хоч соток 25 є?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, mits сказав:

Нету, сидят как партизаны по ульях. 

Мої сьогодні ввечері показали, хто тут головний.Думала сжеруть нас і газонокосарку з нами разом:blink:Щось вони геть не в гуморі були.Давно такого не пам*ятаю:blink::hmm:

1 хвилину тому, gardener сказав:

а тих полів хоч соток 25 є?

Гектарами.Це канал вздовж поля, просто на фото, наче калюжа.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Arius сказал:

Вирішив ночувати там, поки не спіймаю цих придурків.

Майже хрестоматійно, по "Конику Горбоконику"...

Цитата

Про таку лиху пригоду
Ще ніхто не чув ізроду;
Стали думать і гадать,
Як би злодія впіймать.
Та й надумали ходити
Уночі той лан глядіти,
Щоб його оборонить,
Лиходійника зловить

Старші брати є?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

 

17 минут назад, Вадим Попов сказал:


470b1eada867287e8d075a2e2a0ba5bc.jpg

Ку-Ку

:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня рядом начинает зацветать поле (около 100га) подсолнуха и за 2км - ещё 120га. Но после дождика уже вторую ночь +10...12*С, днём около +22..25*С и по прогнозу такое продлится до 10.08. и только потом опять будет жарко. Пчёлы пыльцу носят хорошо, а нектара нет. Вероятно придётся сахаром закармливать семьи на зиму - с такой погодой рушатся надежды,что сами принесут себе на зимовку.

Вчера начал обрывать свой фундук - урожай в этом году хороший и завязь серёжек большая - пыльцы на весну должно быть достаточно:

5d43b1bda0446_2019.jpg.26ba62f5493c41ea6eceefee3f58f0dd.jpg5d43b1e8a2b1a_.thumb.jpg.f8f4e4690c30a060672fc890d42a25b5.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Bee-beep сказал:

Гени визначають все.Який батько-такий син.

 

Щодо ген згоден, а от батько-син ні. У мене два сини, один моя порода інший мамкіна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, vladimir5 сказав:

Так, але Володимир купує варостоп в одного перевіреного виробника. 

Варостоп виробляє тільки один виробник,всі інші можуть робити підробки.:hi:

Цитата

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ss77 сказав:

Щодо ген згоден, а от батько-син ні

Це народна приказка за батька і сина. В мене донька більше взяла по генотипу від тата- колір очей, колір волосся, якісь основні риси.  Вже бачу, що будуть хлопці штабелями лягать. І не тому, що я її мама, то так думаю. Типаж в неї  такий- кров з молоком.

4 години тому, Охмалина сказав:

Но после дождика уже вторую ночь +10...12*С, днём около +22..25*С и по прогнозу такое продлится до 10.08. и только потом опять будет жарко. Пчёлы пыльцу носят хорошо, а нектара нет.

Аналогічно з погодою і станом на пасіці.

 

4 години тому, Охмалина сказав:

Вероятно придётся сахаром закармливать семьи на зиму

В цьому нічого поганого немає. :IMHO:Тим більше, зноситься стара бджола на його переробці, цукровий корм є доступний бджолі для харчування і в -20, не сідає.  Це вже я перевірила в морози особисто. І  весною.. кажуть...ой, на цукрі вирощені бджоли хілі.  Незнаю, хто те видумав, але вони не хілі. Бо весною йде взяток верби. А печатний зимовий корм  вони вже брать не хочуть, бо є свіженьке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ура, я откачався!

Сьогодні добивав гнізда... 

Висмикував від 2 до 4 рамок... Отаких

01_08.1.JPG.0e73c635045bd9b21f9a8f28d0669af4.JPG01_08.JPG.2560383906aa96880c0318ef8b5bf7f4.JPG

Заглянув до лежаків, з яких починав ...

треба заходити на друге коло...

02_08_2019.thumb.JPG.18910a2e4003b9aa9f3c28b156e3a455.JPG

П.С. @Крук, виключно для вас,  світлі рамки :ae:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Bee-beep сказав:

Це народна приказка за батька і сина.

До речі, хлопчина не рідний син, і мені він здався більш адекватний. Та й дядько той не такий вже й лиходій. Просто відчув "запаморочення від успіхів" в перших двох вилазках. З мене явно кращий бджоляр, ніж з нього крадій. :umora:

 

1 година тому, Bee-beep сказав:

В мене донька більше взяла по генотипу від тата- колір очей, колір волосся, якісь основні риси.  Вже бачу, що будуть хлопці штабелями лягать. І не тому, що я її мама, то так думаю. Типаж в неї  такий- кров з молоком.

Штабелями будуть лягати всякі слабаки і страждальці. Справжній джентльмен і оком не мигне.

Якби ваша донька була повнолітня, ми просто зобов'язані були б вимагати фото "крові з молоком" в студію, після такого опису :ah: (вибачаюсь, якщо не тактовно, форум все ж більш чоловічий) ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ромео сказав:

Заглянув до лежаків, з яких починав ...

треба заходити на друге коло...

я вже три кола з лежака  (на 20 рамок) зробив (51кг соняшнику), але оскільки дівки продовжують нести невідомо звідки мед кожного дня по +2---2,2 кг, то бачу що вже знову можна буде забрати 10-15 кг Так сказати четвертий підхід. В БК буде другий підхід і останній в цьому сезоні, але вже напевно після 10 серпня.

Зараз цвіте соняшник, але від мене по прямій десь 4км до початку поля. Може тому і такі малі приноси.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Медлеенно Но уверенно двигаюсь до фінішу- ще два дні і почну роздавати пластини.

В загальному - непогано, сезоном вдоволений.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Серж 82 сказал:

Медлеенно Но уверенно двигаюсь до фінішу- ще два дні і почну роздавати пластини.

В загальному - непогано, сезоном вдоволений.

Вся  сушь  имеющаяся на пасеке стоит в ульях 

Взяток подходит к концу 

Илью проводили ,пора браться за выкачку 

Вот только ночной дождь перешел в утренний 

надеюсь что в дневной не перейдёт 

Но небо всё затянуто тучами 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...