Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

6 минут назад, ДобровоЛ сказал:

І вона теж.:dntknw:

На початку цвітіння акації, бджоли навіть не відвідують її, не те, щоб масово нектарувала. А пік припадає вже на завершення..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Bee-beep сказав:

Між Гнатівкою і Гореничами.

Від центру села- межах продуктивного льоту.

А шоо такоєє?:hmm::umora:Ви єдєтє к нам?:af::umora:

Аааа, ось воно що:umora: конкуренти:umora: Шуткую.

У  мого кума там дача, так що не виняток , побачимо - може ще й приїду...:umora:

   Але десяток сімей на кочовому причепі - то зовсім не конкурент. Зате у мене трутні класні - голландський бакфаст. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, yurko сказав:

 Просвистіло біля виска… Чи ні?
Розташування – поле соняха, лісосмуга, мій точок, за двадцять метрів поле з чимось просяним і починається занедбаний садок з золотарником в якому стоїть мій інший точок а неподалеко починається поле сої.  Сьогодні о 17 годині підїзжаю я туди і бачу як оприскувач чимось заправляється. Питаю у хлопців:
 – Чим? 
- А тобі навіщо?
-В мене отам бджоли!
-Та не хвилюйся, це ми будемо сою підживлювати. А бджіл у тебе вже нема, бо перед цим ми обробили оце поле данадим миксом.
Підїхав до одного точка, до другого, бджоли активно літають, підмору біля вуликів немає. Пробув там до 19-тої. Все спокійно. Запах яду вивітрився. Як думаєте, пронесло? Чи назавтра капець беде?
 

Думаю , що вам немає чого переживати.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нектарування, принос, привес агонізуе або, попростому, конае. І поки не сконав остаточно бажано забрати лишній мед з гнізда і почати годувати.Фото з дідової книжки, якось ця книга 35-го року попала в мої улюблені.Цукор, доречі, можна придбати по 10,5гр.
Помітив, що бджоли не покинули маг., заглянув знизу маг. і побачив розплід-матка пройшла крізь РР.Вже смеркалось і виправляти ситуацію був не налаштован, відклав назавтра. Вчора, поки їхав до точка придумав як скористатися ситуаціею. Хай в магазині  облаштовуе гніздо, а корпус Рута з закритим розпл. я заберу на орг. нуклеусів.Став оглядати низ і жодної чарунки з розплодом- давно перейшла в маг. витяг всі 10 рамок,жодної порожньої чарунки -все з медом весь печатний за виключенням декількох ділянок заг. площею до 3кв.дец., також з района льоткової щілини назрізав 135гр. прополіса.Приемна картина для ока пасічника, подививсь на передню стенку вул.-там написано що матка укр. від(не буду за безплатно рекламувати матковода).Виникло бажання поєксперементувати-мед з крп. забрати повністью, натомість загодувати сиропом, вулик відмітити і подивитись як перезімують , як розвиватиметься весною, можна починати з завтрашнього дня.Ну і смушки покласти ,звичайно. Братимуть сироп з пакетів при конаючому взятку-як думаете?
SAM_0523.thumb.JPG.cf1eb7bffa41218429055d46526c02f4.JPG
Що за книжка, якщо не секрет?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, ромео сказав:

На початку цвітіння акації, бджоли навіть не відвідують її, не те, щоб масово нектарувала. А пік припадає вже на завершення..

Різні бувають погодні умови , так що це стверджувати навряд чи й варто .:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, vladimir5 сказав:

Якщо ви не купували в Володимира автостоп, і не обробляти їм,  то не транд@ть.Я три роки купую в нього,кожний рік перевіряє на закліщеність після обробки, випадало 1-3кліща."Підсадив" сусідів пасічників на болгарський автостоп і в них перестали осипається сім'ї. А Володі порада-не звертати увагу робити свою благородні справу спасіння бджіл України:az::hi:

Після перевірки нарахував я 5-6 кліщів. Але препарат Варостоп я купляв через нову пошту в Києві у Медовій брамі  за 120 грн.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже майже 8 ранку, а бджоли  лише тільки-тільки починають літати . Злінилися вже зовсім.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Вже майже 8 ранку, а бджоли  лише тільки-тільки починають літати . Злінилися вже зовсім.:dntknw:

 

У мене та ж картина.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, ДобровоЛ сказав:

У  мого кума там дача, так що не виняток , побачимо - може ще й приїду...:umora:

   Але десяток сімей на кочовому причепі - то зовсім не конкурент. Зате у мене трутні класні - голландський бакфаст. :ay:

Ваші трутні  прилетять і полетять, так і не пізнавши любові:umora:У нас всі дівки пристроєні.;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ДобровоЛ сказав:

Вже майже 8 ранку, а бджоли  лише тільки-тільки починають літати . Злінилися вже зовсім.:dntknw:

Мої тідьки в 10:00 почали носа висовувати з вуликів.Чесно, а аж злякалась, бо зазвичай вже йде двіж, гуде пасікв.На прильотці нікого не має і не літає ніхто.:blink:Вчора ще почитала тут за обробіток сої, а цей *мегамедонос* у нас тут теж недалеко є...то за секунду 1000 думок в голові:(.І бігом пару вуликів побігла стукнуть, послухать чи дома мої квіточки і все в них добре.

Але то погода зіграла роль.На вулиці наче вересень.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Ворон сказав:

Автостопом можна пересуватись світом,полосками варостоп і варотом лікувати бджіл від кліща вароа,даними полосками користувався пять років,поки одного разу один з препаратів неспрацював,із 50 сімей лишилось 3,тоді я дав годі полоскам,і перейшов на гармату,відтоді зимівля 100%,кожен вправі сам вирішувати чим лікувати своїх бджіл,я написав за себе,полоски нероблять тільки для Володимира,продавців є досить.:hi:

 

 

Так, але Володимир купує варостоп в одного перевіреного виробника. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Bee-beep сказав:

Мої тідьки в 10:00 почали носа висовувати з вуликів.Чесно, а аж злякалась, бо зазвичай вже йде двіж, гуде пасікв.На прильотці нікого не має і не літає ніхто.

Може шо святкували вчора і сьогодні їм важко :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Змінилась погода і взяток пропав...

Докачую. Але вже не так безпечно. З'явились "любителі легкої наживи".

Приходиться працювати в режимі прискореного відтворення...

П.С. Все як в людей: одні по краплинках нектар збирають, горбатяться, а другі думають як би це почистити лохів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, ромео сказал:

Змінилась погода і взяток пропав...

Докачую. Але вже не так безпечно. З'явились "любителі легкої наживи".

Приходиться працювати в режимі прискореного відтворення...

П.С. Все як в людей: одні по краплинках нектар збирають, горбатяться, а другі думають як би це почистити лохів.

Воровки, бомблят дней 3-5 после обрыва взятка, потом уже можно качать спокойно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Винодел сказал:

Братимуть сироп з пакетів при конаючому взятку-як думаете?

 

А ви спробуйте. Тільки першого разу давайте невелику дозу(0,5 л.  наприклад ). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mits сказал:

Воровки, бомблят дней 3-5 после обрыва взятка, потом уже можно качать спокойно.

Бомбят они и неплохо  после, я бы сказал все время. Пока в гнездах достаточно открытого расплода который нужно кормить пчелы воровки будут бомбить. 

Как правило воруют пчелы у которых мало корма или матка усиленно червит(По моим наблюдениям)

Так же многое зависит от насыщения местности пчелами :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Сергій-апі сказав:

Може шо святкували вчора і сьогодні їм важко :umora:

Не знаю;)Вчора дома не було до вечора, шоооо вони тут самі робили без поняття:umora:може десь бражки натягали.

А так у нас холодноооо:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Зверніт увагу, написана бригадою авторів, сам Таранов  в бригадирах справи. Нині так не визначають співавторство.

Цукор по такій ціні запропонував колега(приеднатись до складчини) але оборудки ще не було.

Вірішив, сьогодні при огляді підчищатиму гніздо, ставитиму "Варофлу", даватиму сироп(спробую кіла 4).

SAM_0524.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Так же многое зависит от насыщения местности пчелами :hi:

Больше всего зависит как аккуратно работают пчеловоды.  Один рамку оставил на пасеки, другой ящик с рамками плохо прикрыл ну и т. д.. ну и тогда пчелки начинают проверять на прочность слабые семьи, отводки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Бомбят они и неплохо  после, я бы сказал все время. Пока в гнездах достаточно открытого расплода который нужно кормить пчелы воровки будут бомбить. 

Как правило воруют пчелы у которых мало корма или матка усиленно червит(По моим наблюдениям)

Так же многое зависит от насыщения местности пчелами :hi:

Не знаю, что у Вас за пчёлы, но у меня воровства уже нет, а взяток закончился, 9 дней назад. Первые дни вышивали везде, сейчас уже тихо, только Осы штурмуют. По соседству в 1 км от меня, стоит пасека брата с племянником, около 200 семей.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, mits сказал:

Не знаю, что у Вас за пчёлы, но у меня воровства уже нет, а взяток закончился, 9 дней назад. Первые дни вышивали везде, сейчас уже тихо, только Осы штурмуют. По соседству в 1 км от меня, стоит пасека брата с племянником, около 200 семей.:hi:

Если нет воровства, значит есть какой то взяток.

5 минут назад, Н. Петрович сказал:

Больше всего зависит как аккуратно работают пчеловоды.  Один рамку оставил на пасеки, другой ящик с рамками плохо прикрыл ну и т. д.. ну и тогда пчелки начинают проверять на прочность слабые семьи, отводки.

Я про воровство, не про то как на это не попасть. 
И это мое мнение, наединственно верное не претендую 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Го все в Бухту Викингов. Там и поговорим)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Пчеломучитель_ua сказал:

Если нет воровства, значит есть какой то взяток.

Нету, сидят как партизаны по ульях. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, mits сказав:

Нету, сидят как партизаны по ульях. 

холодно майже нелітають  ,одні щурки кругом пасіки щастають

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Sergei 08 сказал:

холодно майже нелітають  ,одні щурки кругом пасіки щастають

Да нет, у меня+27. Не летают, потому, что пустыня у нас тут, выгорело всё. Пару дней назад, прошёл дождь, но всё такое сухое было, что до утра от дождя, остались лишь воспоминания.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...