Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

38 хвилин тому, ромео сказав:

Цей рік показав, що не зовсім так

А я якраз у цьому щойно переконався.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

Как то попадалось видео Гайдара. весенний точёк. говорит что на этом точке слабые семьи и что на этом точке он испытывал те самодельные полоски.  Не знаю что вы там смотрели у Гайдара но услышанное от него как минимум настораживает.   

Ну и по любом с самопалом не эксперементируйте на всех семьях. если так уж хочется то выделите для этого пару семей. 

Я имел ввиду, с рамок отобрать пчел около 150-200 шт., в холодную воду и сварить, клещь отделяется и видна заклещеность в%

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, siverit сказав:

 

... и не только этот год. Может я и ошибаюсь, по моим наблюдениям  наружные кольца подсолнуха, которые зацветают первыми - нектара не дают и пчела на них только по пыльце работа

Всеодно найкраще нектарують будь -які квіти на початку свого цвітіння. І це  є загальноприйнятим.:IMHO:

21 хвилину тому, Личенко Алексей сказав:

Я имел ввиду, с рамок отобрать пчел около 150-200 шт., в холодную воду и сварить, клещь отделяется и видна заклещеность в%

Живодери !:crazy::hunter:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, Ворон сказав:

Уся компентентна література,рекомендує міняти щороку діючі речовини,щоб невиростити мутантів,яких нічим не знищитти.:hi:

Цікаво а ті 'літератори ' хоч бджіл мають ?

Ото переписують один в одного і на тому і все . Як казав нам покійний профессор Бабишкін на факультеті журналістики в Київському державному університеті - одні греки першими  писали , а всі решта переписують...:umora::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поставив полоски від кліща, коли глянув на результат то просто офігел скільки їх посипалось. А візуально все було в нормі:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, ДобровоЛ сказав:

А як далеко це поле від вас і від центру Гореничів, у який бік ?

Між Гнатівкою і Гореничами.

Від центру села- межах продуктивного льоту.

А шоо такоєє?:hmm::umora:Ви єдєтє к нам?:af::umora:

7 годин тому, ДобровоЛ сказав:

    Оце б під'їхати туди хоч на пару - тройку днів для нарощування бджоли...:ah:

Аааа, ось воно що:umora: конкуренти:umora: Шуткую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, Ворон сказав:

Уся компентентна література,рекомендує міняти щороку діючі речовини,щоб невиростити мутантів,яких нічим не знищитти.:hi:

Аби це правило діяло, то за кліща вже б всі забули.Бо всі щось міняють, суєта-суєт..а віз і нині там.Кліщ є і буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Bee-beep сказав:

Аби це правило діяло, то за кліща вже б всі забули.Бо всі щось міняють, суєта-суєт..а віз і нині там.Кліщ є і буде.

Ще непридумали препарату з 100% ефективньостю,напевно невигідно його робити,будуть без зарабітку,все так з кліщом,як із колораським жуком:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Цікаво а ті 'літератори ' хоч бджіл мають ?

Недумаю що профільна література пишеться з потолка,я ще вчився по Шимановському,Нестеровоському і тд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, daring сказал:

Поставив полоски від кліща, коли глянув на результат то просто офігел скільки їх посипалось. А візуально все було в нормі:(

Які полоски?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Ворон сказав:

Нестеровоському і тд.

Нестерводському. Бо раптом хто шукатиме, то не знайде:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Просвистіло біля виска… Чи ні?
Розташування – поле соняха, лісосмуга, мій точок, за двадцять метрів поле з чимось просяним і починається занедбаний садок з золотарником в якому стоїть мій інший точок а неподалеко починається поле сої.  Сьогодні о 17 годині підїзжаю я туди і бачу як оприскувач чимось заправляється. Питаю у хлопців:
 – Чим? 
- А тобі навіщо?
-В мене отам бджоли!
-Та не хвилюйся, це ми будемо сою підживлювати. А бджіл у тебе вже нема, бо перед цим ми обробили оце поле данадим миксом.
Підїхав до одного точка, до другого, бджоли активно літають, підмору біля вуликів немає. Пробув там до 19-тої. Все спокійно. Запах яду вивітрився. Як думаєте, пронесло? Чи назавтра капець беде?
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Всеодно найкраще нектарують будь -які квіти на початку свого цвітіння. І це  є загальноприйнятим.:IMHO:

Акація?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

бджола заливається, що на точку, що на кочівлі, при такій ситуації на 10 серпня готовність до зимівлі буде виконена.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, miro сказал:

бджола заливається, що на точку, що на кочівлі, при такій ситуації на 10 серпня готовність до зимівлі буде виконена.

на соняху зимуєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, victoru сказав:

на соняху зимуєте?

чистого соняху небуде бо гібрид, а от різнотравя на кочівлі чудово замедувало.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Всеодно найкраще нектарують будь -які квіти на початку свого цвітіння. І це  є загальноприйнятим.:IMHO:

Живодери !:crazy::hunter:

Живодёры - это те, у кого пчёлы слетают и не перезимовывают из-за клеща!!! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, ДобровоЛ сказал:

А соняшник дає гарно взяток лише на початку цвітіння.

Мабуть справа в тому, що першими зацвітають квіти на зовнішньому колі голівки. Площа поверхні більша, кількість квітів на голівці більше, і самі квіти крупніші здається, ніж в середині голівки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, Ворон сказав:

Думка "спеціаліста",який заробляє на продажах полосок,і якому дослідженя профільних інститутів неуказ,благо я не клієнт,бо відказався від любих полосок.:hi:

Якщо ви не купували в Володимира автостоп, і не обробляти їм,  то не транд@ть.Я три роки купую в нього,кожний рік перевіряє на закліщеність після обробки, випадало 1-3кліща."Підсадив" сусідів пасічників на болгарський автостоп і в них перестали осипається сім'ї. А Володі порада-не звертати увагу робити свою благородні справу спасіння бджіл України:az::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нектарування, принос, привес агонізуе або, попростому, конае. І поки не сконав остаточно бажано забрати лишній мед з гнізда і почати годувати.Фото з дідової книжки, якось ця книга 35-го року попала в мої улюблені.Цукор, доречі, можна придбати по 10,5гр.

Помітив, що бджоли не покинули маг., заглянув знизу маг. і побачив розплід-матка пройшла крізь РР.Вже смеркалось і виправляти ситуацію був не налаштован, відклав назавтра. Вчора, поки їхав до точка придумав як скористатися ситуаціею. Хай в магазині  облаштовуе гніздо, а корпус Рута з закритим розпл. я заберу на орг. нуклеусів.Став оглядати низ і жодної чарунки з розплодом- давно перейшла в маг. витяг всі 10 рамок,жодної порожньої чарунки -все з медом весь печатний за виключенням декількох ділянок заг. площею до 3кв.дец., також з района льоткової щілини назрізав 135гр. прополіса.Приемна картина для ока пасічника, подививсь на передню стенку вул.-там написано що матка укр. від(не буду за безплатно рекламувати матковода).Виникло бажання поєксперементувати-мед з крп. забрати повністью, натомість загодувати сиропом, вулик відмітити і подивитись як перезімують , як розвиватиметься весною, можна починати з завтрашнього дня.Ну і смушки покласти ,звичайно. Братимуть сироп з пакетів при конаючому взятку-як думаете?

SAM_0523.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, yurko сказав:

 Просвистіло біля виска… Чи ні?
Розташування – поле соняха, лісосмуга, мій точок, за двадцять метрів поле з чимось просяним і починається занедбаний садок з золотарником в якому стоїть мій інший точок а неподалеко починається поле сої.  Сьогодні о 17 годині підїзжаю я туди і бачу як оприскувач чимось заправляється. Питаю у хлопців:
 – Чим? 
- А тобі навіщо?
-В мене отам бджоли!
-Та не хвилюйся, це ми будемо сою підживлювати. А бджіл у тебе вже нема, бо перед цим ми обробили оце поле данадим миксом.
Підїхав до одного точка, до другого, бджоли активно літають, підмору біля вуликів немає. Пробув там до 19-тої. Все спокійно. Запах яду вивітрився. Як думаєте, пронесло? Чи назавтра капець беде?
 

Біля моєї пасіки також недавно кропили сою. Також переживав, адже поле сої стоїть між пасікою і  полем з соняхом який якраз на піку цвітіння, проте даремно потравлених бджіл не було, так поодинокі , можливо потрапили під оприскувач. Думаю ваших трудівниць також мине лихо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, vladimir5 сказав:

Якщо ви не купували в Володимира автостоп, і не обробляти їм,  то не транд@ть.Я три роки купую в нього,кожний рік перевіряє на закліщеність після обробки, випадало 1-3кліща."Підсадив" сусідів пасічників на болгарський автостоп і в них перестали осипається сім'ї. А Володі порада-не звертати увагу робити свою благородні справу спасіння бджіл України:az::hi:

Автостопом можна пересуватись світом,полосками варостоп і варотом лікувати бджіл від кліща вароа,даними полосками користувався пять років,поки одного разу один з препаратів неспрацював,із 50 сімей лишилось 3,тоді я дав годі полоскам,і перейшов на гармату,відтоді зимівля 100%,кожен вправі сам вирішувати чим лікувати своїх бджіл,я написав за себе,полоски нероблять тільки для Володимира,продавців є досить.:hi:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Винодел сказал:

.Цукор, доречі, можна придбати по 10,5гр.

 

 

Де така ціна на цукор 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, ромео сказав:

Акація?:hmm:

І вона теж.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, victoru сказал:

Мабуть справа в тому, що першими зацвітають квіти на зовнішньому колі голівки. Площа поверхні більша, кількість квітів на голівці більше, і самі квіти крупніші здається, ніж в середині голівки.

Так, але рослин розквітлих менше. Коли починається масове цвітіння, (80% розквітлих рослин), то перші  квітки вже переходять екватор...

А цього року бачив картину, коли по зовнішньому краю вже є сформоване насіння, а в центрі пучок квіток і на них працюють бджоли.

На початку липня два тижні носили-носили, відчутного результату не було. А потім, фактично за 4-5 днів, коли сонях був вже "помираючий", налили добряче.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...