Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

Карника любит складывать мед "над головой". :umora:
Б№@, прийдеця робити другий тип вулика. 8*145 наприклад, або 12*300+маг.
Цікаво, чи збережуться характеристики лінії, якщо я виведу маток від ф1 і обльот на місцевому трутні?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, ленивый Трутень сказал:

В  прошлом году  тоже стал обладателем 2-х маток от davolodya.-на сегодняшний день одни из лучших семей на моей пасеке

І мені подобаються. Вчора вже повидьоргував трохи рамочок на відкачку з невеличких відводочків. Все залито, засіяно. :ay:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера, начал откачку подсолнуха. Цвет у мёда, красный(это впервые у меня) и это его цвет, больше не было из чего носить. Интересно, а какие кристаллы будут у такого мёда?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера, начал откачку подсолнуха. Цвет у мёда, красный(это впервые у меня) и это его цвет, больше не было из чего носить. Интересно, а какие кристаллы будут у такого мёда?
Рожеві, скоріш за все.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Вадим Попов сказал:
6 минут назад, mits сказал:
Вчера, начал откачку подсолнуха. Цвет у мёда, красный(это впервые у меня) и это его цвет, больше не было из чего носить. Интересно, а какие кристаллы будут у такого мёда?

Рожеві, скоріш за все.

Мабуть, малась на увазі кристалізація меду (розміри кристалів). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, mits сказав:

Вчера, начал откачку подсолнуха. Цвет у мёда, красный(это впервые у меня) и это его цвет, больше не было из чего носить. Интересно, а какие кристаллы будут у такого мёда?

Та сама історія.Викачується гидко,рве рамки.Колір червонуватий та жовтуватий,але переважно червоний.Подивимось,яким кристалом "сяде".Але,трохи стрьомно,взиму як воно буде.Теж перший раз бачу такий колір та на запах,смак,як карамель,чи щось туди... .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

9 хвилин тому, mits сказав:

Вчера, начал откачку подсолнуха. Цвет у мёда, красный(это впервые у меня) и это его цвет, больше не было из чего носить. Интересно, а какие кристаллы будут у такого мёда?

Прикольно! :) а сфотографувати і викласти зможете? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, miro сказал:

я бачив дискові борони і машина закрита йшла, а син казав ,що бачив сівалки, а навіщо вносять аміак, під майбутню яку культуру?

підживлюють на наступний рік.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, mits сказал:

Вчера, начал откачку подсолнуха. Цвет у мёда, красный(это впервые у меня) и это его цвет, больше не было из чего носить. Интересно, а какие кристаллы будут у такого мёда?

Не спешите сдавать, дождитесь кристаллизации

 

depositphotos_95111166-stock-photo-red-crystal-on-a-white.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Роман Кременчук сказал:

Та сама історія.Викачується гидко,рве рамки.Колір червонуватий та жовтуватий,але переважно червоний.Подивимось,яким кристалом "сяде".Але,трохи стрьомно,взиму як воно буде.Теж перший раз бачу такий колір та на запах,смак,як карамель,чи щось туди... .

:hmm:я подумав що залишки разнотравья . типу були набриски порамках 

А так мед дійсно не жовтий , як обично

У того що викачаний три дні назад уже пішла кристалізація ( помутніння )

Хотя у мене можливо іде реакція від залишків прошлорічного соняха у рамках ,

після акації накидав у вулики рамок так і неперобили 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mits сказал:

Вчера, начал откачку подсолнуха. Цвет у мёда, красный(это впервые у меня) и это его цвет, больше не было из чего носить. Интересно, а какие кристаллы будут у такого мёда?

У нас ще не дозрів,тай ще поля жовті. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, AVA сказав:

:hmm:я подумав що залишки разнотравья . типу були набриски порамках 

А так мед дійсно не жовтий , як обично

У того що викачаний три дні назад уже пішла кристалізація ( помутніння )

Хотя у мене можливо іде реакція від залишків прошлорічного соняха у рамках ,

після акації накидав у вулики рамок так і неперобили 

Залишків минулорічного було пару рам і то,по невеликому п'ятачку.5 днів тому качав корпусники,мед вже почав сідати.Теж думав,може,буркун(багато цього року) та різнотрав'я,але щось "меня терзают смутные сомнения..."

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Gnat Ігнатенко Олег сказал:

Я міняю маток через відводок над основною сім'єю в 3 чи 4 корпусі, потім об'єдную забравши стару матку.

Не пробовали не искать старую матку? У меня сейчас полпасеки с двумя матками через РР. Хочу попробовать просто убрать решетку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, siverit сказав:

Не пробовали не искать старую матку? У меня сейчас полпасеки с двумя матками через РР. Хочу попробовать просто убрать решетку

Можна і так зробити, сильніша виживе, але іноді:IMHO: якщо матки приблизно однакової сили, після бою залишається переможниця дуже пошарпана.

Потім її хоч в Трускавець на реабілітіцію відправляй :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Сергій-апі сказал:

Можна і так зробити, сильніша виживе, але іноді:IMHO: якщо матки приблизно однакової сили, після бою залишається переможниця дуже пошарпана.

Потім її хоч в Трускавець на реабілітіцію відправляй :umora:

Это про молодух или про тех что через ганеманку в одном улье месяц-два совмесно сеяли ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, siverit сказав:

Это про молодух или про тех что через ганеманку в одном улье месяц-два совмесно сеяли ?

Немає різниці, якщо заберете ганеманку, одна матка вбє другу і при цьому також може постраждати. :IMHO:краще одну із маток забрати з вулика.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, mits сказал:

Вчера, начал откачку подсолнуха. Цвет у мёда, красный(это впервые у меня) и это его цвет, больше не было из чего носить. Интересно, а какие кристаллы будут у такого мёда?

Соняшник ще цвіте?

3 часа назад, mits сказал:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, asot сказал:

Gnat -  питання таке відверте - чому переходите на карніку ? В той рік начебули яскравим поихильником бакфаст ...купували ф1 ..і тд...що змінилось ...що стало поштовхом - які саме спостереження вас привели до заміни породи ???

Доброг дня. Бакфаст чудова бджола, але мені не сподобалась робота на ранньому взятку, місцева помісь карпатки на вербі працювала повним ходом, а баки доганяли потрохи)). Ну і саме головне ми з місцевими пасічниками які мають 20-30 сімей домовились підтримувати одинаковий трутневий фонд це карпатка+карніка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вам головне - весняний мед так розумію - який баки пускають в росхід на нарощення + трутень сірий,))) правильно ,чи може не так зрозумів ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, asot сказал:

Вам головне - весняний мед так розумію - який баки пускають в росхід на нарощення + трутень сірий,))) правильно ,чи може не так зрозумів ...

У мен основний взяток це весняний мед(верба, мати-мачуха і інш..) сади+ акація, липа і вкінці це різнотравя лапух, золотарник і інще... Соняху в мому районі немає. Тому мені потрібен ранній розвиток бджоли. І трутень теж має бути сірий бо люди тримають карпатку і карніку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сьогодні вимушено повезу бджілок на сонях:ak:ве, ве....., наш форумчанин підказав де медові місця, а в нас нехоче медувати золотарник, то через нього я мушу працювати:ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 хвилини тому, miro сказав:

сьогодні вимушено повезу бджілок на сонях:ak:ве, ве....., наш форумчанин підказав де медові місця, а в нас нехоче медувати золотарник, то через нього я мушу працювати:ak:

Та ви що!?  Соняшник - це ж така благодать! Як накачаєте меду, та як здасте оптом закупам! Заживете!!!! Всі матководи і пакетчики в окрузі обзаздряться! ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Після виходу матки з маточника маточне молочко(що залишилось) людям корисне?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, OlexanderSh сказав:

Після виходу матки з маточника маточне молочко(що залишилось) людям корисне?

Ні. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Sanich сказал:

Ні. 

А що з ним роблять? Залишають бджолам чи викидають?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...