Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

10 часов назад, konoval_am сказал:

Жень, яка РР ?

Я даже незнаю їм уже років вісім,таких в продажі  і не видно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Фанат сказав:

Шановний Володимире, щось ви себе почали вважати трошки Вангою і пророком як я замітив.:hmm:Та й не тільки я думаю. Та й не вперше це у вас.Наведіть на форумі свою цитату минулорічну, що підтверджує дані слова та якщо ваша ласка прогноз на слідуючий рік. Прогноз зараз і тільки зараз на слідуючий літо. Зокрема прогноз по погоді, по цінах на мед, по медосбору в наступному році. Ціну бажано озвучити в доларовому еквіваленті, а не буде типу "вища"....:umora: Форумчани будуть вдячні вам.:umora:Якщо не можете, то не пишіть більшеподібного....:ay:

Ви не знаєте і десятої частини того що знає Wladimir_K

Так само як і я. Робити прогнози то невдячна справа тому що люди не сприймають правду адекватно. Читайте уважно і все зрозумієте. Було написано що експортери раніше уклали контракти на поставку соняшинкового меду а цього меду нема. Експортери домовились тримати ціну на закупці по 35. Але меду нема і будуть змагання хто кого. Ситуація стане цікавою для пасічників тоді коли почнуть підгорати контракти. Написав так як зрозумів із дописів вище названого автора. Завжди читаю уважно його дописи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Крук сказал:

Це так як в мене вдома. Соняшник на відстані 2 кілометри і бджоли начебто працюють і гул стоїть. А у вуликах порожньо. Перевіз на інший соняшник на відстань 7 кілометрів і через три дні  вже видно вагомий результат а ті вулики які залишились вдома продовжують ганяти майже в холосту. Причина це гібридний соняшник із Європи сорт Піонер або Євролайт. Рослини виглядають рівненькими, неначе зробленими під копірку одна в одну.

Євролайтінг це гербіцид єдинствений який унічтожає главний бурьян соняха "вовчок"

Цей гірбіцид рубає все , під нього потрібні спеціальні сорти соняха , які витримують його'

Другими словами чистий гібрід соняха , який витримує цей гірбіцид і тут не до нектаровиділеня 

Главна задача унічтожить "вовчок"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, AVA сказав:

Євролайтінг це гербіцид єдинствений який унічтожає главний бурьян соняха "вовчок"

Цей гірбіцид рубає все , під нього потрібні спеціальні сорти соняха , які витримують його

Таку інформацію сказали мені фермери. Тепер я розумію які вони спеціалісти. Але від гібридного соняшника намагаюся тримати бджіл подалі тому що користі все одно не буде нічого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Крук сказал:

Таку інформацію сказали мені фермери. Тепер я розумію які вони спеціалісти. Але від гібридного соняшника намагаюся тримати бджіл подалі тому що користі все одно не буде нічого.

Думаю Ви помиляєтеся. На сьогодні більшість соняшника є гібриди, але вони те ж по своїх характеристиках різні, сортові посіви велика рідкість. Одні цвітуть 11-12 днів інші фактично меду не дають, зазвийчай гібрид відцвітає за 14 днів, повністю за 21 і рослини в таких посівах однотипні. То й самий Піонер має купу гібридів і мед те ж залежно від букв і цифр виділяють по різному їх можна сказати модифікують під конкретний гербіцид. І ще поки геномодифіковані сорти соняха відсутні в Україні і це поки радує, на відмінну від сої і кукурудзи.

З власних спостережень ще дійшов висновку, що рослини соняху досить добре пам'ятають при нектаровиділенні в яких умовах вони перед цим періодом росли, тому і погода під час росту ту ж важлива.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Крук сказал:

Таку інформацію сказали мені фермери. Тепер я розумію які вони спеціалісти. Але від гібридного соняшника намагаюся тримати бджіл подалі тому що користі все одно не буде нічого.

То вони в короткій формі вам обясняли,  казали пропускаючи слово через слово:umora:

Ну це не головне , головне те що розпространяєтся цей "вовчок "  бистрими темпами темпами ( як колорадский жук )

З ним можна боротся тільки сильним гербіцидом (пока Євролайтінг )

І в свою чергу потрібні посіви спеціальних гібридів соняха під цей гербіцид ,

в цих гібрідах стоїть задача вижить від дії гербіциду , ане виділить мед 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сорти сіють в основному одноосібники і дрібні фермери.але там площі малі.Гібриди сіють агрохолдінги і рясно поливають хімією.Питаю агронома-на рапсі квіткоїда немає для чого травите -відповідь-положено по технологічній карті.Правда застосовували моспілан і по просьбі вночі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Крук сказал:

Ви не знаєте і десятої частини того що знає Wladimir_K

Да не знает он ни фига ничего.Тоже мне единственный и неповторимый,что экспортеры отчет перед ним держат по контрактам,ценам в тех контрактах,своих планах и тд.Цена зависит от желания экспортера по низшей закупить да и все.И ищет тот экспортер цену по количеству сдач на определенный участок времени.И устанавливается цена закупки очень просто Я предложил ,а Вы согласились все цена установленна 30-35-45 или 100 .А все остальное это просто словоблудие одной из сторон в попытке доказать свою правоту.И количество меда на цену ни как не влияет совершенно.Кто нибудь видел,чтобы в магазине хлеб дорожал после каждой проданной буханки.

14 минут назад, Крук сказал:

Ситуація стане цікавою для пасічників тоді коли почнуть підгорати контракти.

А пчеловоды наверно кредиты возьмут,чтобы зад инеем не покрылся и с голоду не опухнуть.Да и с чего так решили ,что 35 цена низкая для всех.Есть психологический фактор,который зависит от дохода окружающих людей и самостоятельного дохода окромя пчел.Если сосед работает и получает минималку,а пчеловод не работая с тонны сданного меда получил ту же минималку то этой цене он будет рад.Для кого-то хобби и сдаст жене на шубку и ему по боку та цена на мед,,потому как до стороннего дохода ни какая цена на мед не поможет

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Крук сказал:

Таку інформацію сказали мені фермери. Тепер я розумію які вони спеціалісти. Але від гібридного соняшника намагаюся тримати бджіл подалі тому що користі все одно не буде нічого.

Да не сеют уже тот сортовой подсолнух о котором думают пчеловоды.Сортовой цветет 3 недели и взятка более 3 кг не давал отродясь.Все гибриды и тот пионер тоже имеет несколько гибридных форм,а не в единственном экземпляре.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Иван Иваныч сказал:

 

А пчеловоды наверно кредиты возьмут,чтобы зад инеем не покрылся и с голоду не опухнуть.                                                                                                                                                         и сдаст жене на шубку 

 

ИИ    так я и не понял ход вашей мысли. у пчёловодов всё так плохо что остаётся только думать где кредит брать ?  или всё так хорошо что последнюю тону мёда пускать на шубку ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Иван Иваныч сказал:

,а пчеловод не работая с тонны сданного меда

Це ЯК?:blink:

Ви хоч знаєте звідки мед береться?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ромео сказав:

Ранками на полями кукурудзи вже 4 день гуде вертоліт. Чим і як обробляє - не знаю.

 Але під вуликами з'явились трупики бджіл і в траві повзають причумлені. Совпадение?

ПС. ЗМІ трублять про всесвітню проблему загибелі бджіл. Найперше всі знають про Китай, про колапс колоній в Америці. Я кілька років тому думав: А, то в Америці. У нас все нормально.

А тепер я можу ставити в букмекерів ставки на те, яка країна перша в світі позбудеться бджіл... Вгадаєте з одного разу?

Щось Вам друже не везе....

Пасіка гуде зранку.Приємно глянути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Сергей Тюркин сказав:

ИИ    так я и не понял ход вашей мысли. у пчёловодов всё так плохо что остаётся только думать где кредит брать ?  или всё так хорошо что последнюю тону мёда пускать на шубку ?

Вспомнить строчку из песни:

Почему так путаются мысли:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Иван Иваныч сказал:

Да был по осени один,который сдал чтобы брюхо на песочке понежить и в море помыть.И чай не последний кусок доедал и цена устроила (наверно о такой цене и мечтал)Так понятней для непонятливых о шубах

А у кого-то совершенно наоборот и хочется больше да карман пуст.А для третьих та самая психологическая граница.Сосед каждый день ходит на работу,а зарабатывает минималку.А мне вроде как ту же минималку пчелы приносят.И на тонну меда уж извините но до ус...ру не наработаетесь в течении года,работники фиговы

Читая ваши посты,понимаю какой далекий и глупый вы человек,каждый хочет жить,только кто-то работает для этого круглыми сутками,а кто-то ,как вы,пытается выехать на чужом труду.А на счет глупого,так в каждом вашем смс уйма ошибок.То ли вы тролль,то ли действительно глупыш.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Иван Иваныч ушел в бан... :( 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Sanich сказал:

@Иван Иваныч ушел в бан... :( 

Спасибо...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нє, ну ви таке бачили?:blink::blink::blink:  Якби мені хто сказав, що це можливо, нізащо не повірив би

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Иван Иваныч сказал:

Да был по осени один,который сдал чтобы брюхо на песочке понежить и в море помыть.

 :ay:...  На песочке возле водички я и дома могу.  Там лучше с маской вдоль кораллового рифа понырять :ay:...Я  ведь  Вам уже писал  что море не имело никакого отношения к сдаче мёда.    (жена путёвки брала за полтора месяца ).  Ну ладно мне в принципе всё равно пусть будет и так  --  мёд сдал -- улетел..

Понимал что своей заветной цены не получу  согласился на минимум.  но это не значит что у моего минимума нет предела.  Вот липу и разнотравье  за 2 года не сдавал так как цена не устраивала  этот год липы как и разнотравья нету  вот через месяц-другой и займусь продажей этого мёда по своей цене.   Рапс к стати этого года три тоны так же стоит и ценой даже пока не интересуюсь так как знаю что она не интересна а за полударом  Иван Иванычам не отдам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, ромео сказал:

Нє, ну ви таке бачили?:blink::blink::blink:  Якби мені хто сказав, що це можливо, нізащо не повірив би

 

Трутов. :IMHO1:У себя раньше такое наблюдал, пока лисы, всех курей не переловили.:umora: Сейчас уже ни кто, ни кого не ловит.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.07.2019 в 16:23, Сергій-апі сказав:

Пробував дивитися з різних ракурсів,  картина одна - повна ж-па цього року.

Ще не качав,  якщо не буде соняха,  то будуть зимувати на тому щозібрали до цього часу. 

 

21 хвилину тому, mits сказав:

Трутов. :IMHO1:У себя раньше такое наблюдал, пока лисы, всех курей не переловили.:umora: Сейчас уже ни кто, ни кого не ловит.:umora:

У знайомого два козу дні як пожалили бджоли лежить, не встає чим можливо допомогти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, vladimir5 сказав:

У знайомого два дні як пожалили бджоли лежить, не встає чим можливо допомогти

Щось я не зрозумів, знайомий не встає чи у знайомого не встає:hmm:?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, vladimir5 сказал:

 

 

У знайомого два дні як пожалили бджоли лежить, не встає чим можливо допомогти

Кто лежит, Лиса:umora: или курица? Если курица, то думаю если 2 дня прожила, то скоро встанет и пойдёт, а если Лиса, то даже знаю, что и сказать.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Сергій-апі сказал:

Щось я не зрозумів, знайомий не встає чи у знайомого не встає:hmm:?

:rofl::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Сергій-апі сказав:

Щось я не зрозумів, знайомий не встає чи у знайомого не встає:hmm:?

 

 

6 хвилин тому, mits сказав:

:rofl::ay:

Козу пожалили іхозяїну її не до сміху

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, vladimir5 сказав:

Козу пожалили іхозяїну її не до сміху

Коза напевно на пасіці вощину подавала або димар носила.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...