Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

так буде цікаво, якщо значно меду не доберемо.

Я думаю, це вже реальність. Тільки не всі цьому вірять...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Гарний медозбір виключає "чудо з ціною". А так буде цікаво, якщо значно меду не доберемо.  Частина України меду не буде мати навіть на роздріб.

На півдні щось зьируть однозначно, лише питання скільки по відкрите.

 

По факту привісів за І декаду липня на КУ вже є відставання від минулих років. Термін цвітіння, тобто медовий конвейєр по соняшнику не буде довшим, чим 35-40днів, а звідси, як результат і недобор по меду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, ромео сказал:

Я думаю, це вже реальність. Тільки не всі цьому вірять...

Просто ніхто не віре,що з соняшник може дати мало меду. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Bee_Keeper сказал:

По факту привісів за І декаду липня на КУ вже є відставання від минулих років. Термін цвітіння, тобто медовий конвейєр по соняшнику не буде довшим, чим 35-40днів, а звідси, як результат і недобор по меду.

У нас еще и дождь на две недели, ото будет конвейер 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Bee_Keeper сказал:

По факту привісів за І декаду липня на КУ вже є відставання від минулих років. Термін цвітіння, тобто медовий конвейєр по соняшнику не буде довшим, чим 35-40днів, а звідси, як результат і недобор по меду.

А контрати то заключили та й по ціні "промовчу" і те ж думаю надіються "на чудо", а там не на один млн. в твердій валюті.

Напевне потрібно сходити в намолені місця, може і погода зміниться.

Це характеристика нашої країни, нас постійно кидає в крайнощі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Я думаю, це вже реальність. Тільки не всі цьому вірять...

Попередні роки пасічники привчили експортерів, що на старті "всі плачуть", а потім мед раптово з'являється, тому не діє цей запобіжник.

От коли дійсно почне "підгорати" буде цікаво.

Ще торік говорив, що цей рік цікавий з усіх сторін.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Женя Циба сказал:

Просто ніхто не віре,що з соняшник може дати мало меду. 

2000 или 2001-й год, уже точно не помню. Два переезда на подсолнухе...в итоге аж по 11 кг подсолнуха на круг, при среднем урожае раньше - 50 кг на круг. Весело было)))) Очень плохая потом зимовка, понос по всей пасеке. Вообще УП писал что в Украине пропало 60% пчелы. Цена на мед в следующем сезоне перевалила 2уе. На круг взяли (у кого остались пчелы) по 70-80кг в легкую. Так что не вешать нос - временная петля таки есть))))

А пока конечно прогноз погоды не радует....уже и не припомню когда такое было, чтобы в июле в 5-00 утра тянул на себя фуфайку))). Сегодня +9 в 5-30 было. Но в 8-00 уже стоял гул на пасеке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Женя Циба сказал:

Просто ніхто не віре,що з соняшник може дати мало меду. 

почему я верю сталкивался в прошлом году с таким! от пасеки метров 500 било 4 поля свише 100га и взял я  знево аж полтора ведра меда!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Рус сказал:

Очень плохая потом зимовка, понос по всей пасеке. Вообще УП писал что в Украине пропало 60% пчелы. 

Такої зими нам не нада,бо це буде контрольний вистріл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні +18 соняшник розцьвітає все більше а прогноз погоди суцільна печаль . Чи можливо в кого краща ситуація?

 

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Bee_Keeper сказал:

 Термін цвітіння, тобто медовий конвейєр по соняшнику не буде довшим, чим 35-40днів, а звідси, як результат і недобор по меду.

Я  даже в 30 дней не совсем уверен.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Женя Циба сказал:

Такої зими нам не нада,бо це буде контрольний вистріл.

Зважаючи на слабкі сім'ї і їх спрацьовування на соняху, а також їх розвиток  до цього по спадаючій (думаю, що і осіннє нарощування буде проблемним), все більше стає реальною проблема зимівлі...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, ромео сказал:

Зважаючи на слабкі сім'ї і їх спрацьовування на соняху, а також їх розвиток  до цього по спадаючій (думаю, що і осіннє нарощування буде проблемним), все більше стає реальною проблема зимівлі...

Потрібно буде раніше почати стимулювати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, ромео сказал:

Зважаючи на слабкі сім'ї і їх спрацьовування на соняху, а також їх розвиток  до цього по спадаючій (думаю, що і осіннє нарощування буде проблемним), все більше стає реальною проблема зимівлі...

Я про це подумав,але не хотів говорити в слух.Народ злякається. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Дивує що бджоли не в жовтої пилку! Льотної бджоли трохи, але рамки заливають. Правда погано друкують и спека стояла довго. Чи не можуть вони носити падевий в цей час? Вітер позбівал багато сливи і абрикос.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пока Коля отсутвовал на пасеке две ночи 

пчёлки принесли 11 кг 

и это радует и вселяет надежду 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Мико сказал:

Коля

Романовичу, щось Ви останнім часом стали говорити про себе в третій особі...

Поганий симптом...:hmm:

:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Мико сказал:

Пока Коля отсутвовал на пасеке две ночи 

пчёлки принесли 11 кг 

и это радует и вселяет надежду 

Романовичу,  "соблюдайте" конспірацію, ніхто нічого не приносив, то просто намок вулик і все! :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, ромео сказал:

Романовичу, щось Ви останнім часом стали говорити про себе в третій особі...

Поганий симптом...:hmm:

:umora:

Наоборот 

«Божиею милостию, Мы, Николай Вторый, Император и Самодержец Всероссийский, Царь Польский, Великий Князь Финляндский и прочая, и прочая, и прочая»

:rofl::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Мико сказал:

Пока Коля отсутвовал на пасеке две ночи 

пчёлки принесли 11 кг 

и это радует и вселяет надежду 

Ваші цифри, як "бальзам на душу експортерам".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня в 16:00, приезжаю на пасеку к брату, а на пасеке т-и-ш-и-н-а, а уезжая с дома, видел что мои работали на всю катушку. Расстояние между пасеками 1 км. Вот, что означает 1 км для пчёл.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наоборот 
«Божиею милостию, Мы, Николай Вторый, Император и Самодержец Всероссийский, Царь Польский, Великий Князь Финляндский и прочая, и прочая, и прочая»
:rofl::az:
У мене так моя директор школи говорить про себе. Каже, треба себе поважати.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, uam_63 сказав:

Сьогодні +18 соняшник розцьвітає все більше а прогноз погоди суцільна печаль . Чи можливо в кого краща ситуація?

Льотної бджоли за тиждень практично не стало:( ні в вулику, ні під вуликом. Я, взагалі в шоці.  Тиждень назад бороди на вуликах висіли. Сьогодні приїхав, привіз рамок, а там ще хоч ті що були забирай

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Пока Коля отсутвовал на пасеке две ночи 

пчёлки принесли 11 кг 

и это радует и вселяет надежду 

Ой як жінка прочитає і не все співпаде, ойййййойой

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, gardener сказал:

Льотної бджоли за тиждень практично не стало:( ні в вулику, ні під вуликом. Я, взагалі в шоці.  Тиждень назад бороди на вуликах висіли. Сьогодні приїхав, привіз рамок, а там ще хоч ті що були забирай

Після липи сімї не просідали ? Бо у нас просіли десь на липі,якщо ще зараз просядуть то це фініто-ля-комедія. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...