Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

Відбирав сьогодні з двох вуликів рамки з медом. Був упевнений що липа відсотків 70-80))) бо навкруги липи повно. Викачую першу сім'ю , мед рідненький і темний з кислинкою і липою непахне. Качаю наступну липу чути конкретно мед світліший і густий. На фото з ліва липа з права з кислинкою. Цікаво з чого принесли з кислинкою?5da42c5da50c236920e3da037ce01f8c.jpg

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Gnat Ігнатенко Олег сказал:

Цікаво з чого принесли з кислинкою?

теж з липи, тільки листків.)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

теж з липи, тільки листків.)
Смачний )))

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.06.2019 в 21:58, Надія сказал:

У нас шавлія така

IMG-fed1c498aef15b5c54a6458e7d2a43ac-V(1).jpg

Це шавлія сухостепова . В нас теж така є. Нектару виділяє менше ніж

 

В 23.06.2019 в 21:04, kolo сказал:
В 23.06.2019 в 20:32, Надія сказал:

P90623-093555(1)(1)(1).jpg

Так це шавлія і є.:baby:  Російською " шалфей мутовчатый ".

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, mits сказал:

Сегодня на Ку:umora:, уже только +2 кг. 9 часов вечера а они ещё летают вовсю. Может всю ночь, будут носить.:umora:

План не виконали... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, ромео сказал:

План не виконали... 

Ночью, так и не носили.:umora:Зато сегодня с 5:30 летают так, что в летки не вмещаются и на поилке сейчас, всего 5 пчёл, по сравнению с прошлым днём, это единицы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, mits сказал:

Ночью, так и не носили.:umora:Зато сегодня с 5:30 летают так, что в летки не вмещаются и на поилке сейчас, всего 5 пчёл, по сравнению с прошлым днём, это единицы.

С подсолнуха пошел взяток?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Колосов Денис сказал:

С подсолнуха пошел взяток?

 

Да.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Увеличился лёт и увеличилось воровство. Каждый день нахожу воровок под прилётками, а сегодня нашествие. Дикая пчела лютует, но пчёлки справляются. IMG_5838.thumb.JPG.0d19ddb14657d22e6176898b7265c8fa.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

IMG_20190627_205816.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потрібен мед із Чебрецю. може в когось із форумчан є. односельчанин потребує для лікування. платить без торгу. головне щоб справжній. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще рано .Тільки починає цвісти.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

відібрав медові рамки на лісовому точку, бджоли спокійні, є принос. Вийшло з сім'ї 18-15 рамок 145, це буде перша качка з лісу в цьому році. Приїхав , а на точку такий аромат стоїть з ніг валить.

IMG_20190626_134415.thumb.jpg.55b1e62fd3501202505b1866d6cd846b.jpg

Думав пройтися по лісі екскурсію зробити але брак часу. Бачив вже перші квіти золотарника. На квітці ваточника знайшов мертву полонянку.

IMG_20190626_123519.thumb.jpg.db7f239bed7c35b71c89dff0e85fc49f.jpg

Вдома липа відцвіла, вже сипалась, принос був але мабуть хвастатись не буде чим. В понеділок спробую качнути. Зацвітає гречка, а там і сонях на підході. Думаю підвезти ближче, скоротити відстань в 3-4 км.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, СЄРЖ сказав:

відібрав медові рамки на лісовому точку, бджоли спокійні, є принос. Вийшло з сім'ї 18-15 рамок 145, це буде перша качка з лісу в цьому році. Приїхав , а на точку такий аромат стоїть з ніг валить.

IMG_20190626_134415.thumb.jpg.55b1e62fd3501202505b1866d6cd846b.jpg

Думав пройтися по лісі екскурсію зробити але брак часу. Бачив вже перші квіти золотарника. На квітці ваточника знайшов мертву полонянку.

IMG_20190626_123519.thumb.jpg.db7f239bed7c35b71c89dff0e85fc49f.jpg

Вдома липа відцвіла, вже сипалась, принос був але мабуть хвастатись не буде чим. В понеділок спробую качнути. Зацвітає гречка, а там і сонях на підході. Думаю підвезти ближче, скоротити відстань в 3-4 км.

І в нас починає зацвітати золотарник.Чи не зарано?Хіба він не пізній медонос?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.06.2019 в 09:14, mits сказав:

 

А когда муж, хочет их поменять, Вы не становитесь в роли обменника, что бы они "всё равно, в семье остались":), а то моя, такая?

Ні.Перший раз чую про таку сімейну гру:umora: в обмінника:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Народ тут такое дело, без бутылки не разберешься. Поймал рой, матка засеяла пару рам, на третью перебралась, но ни одной личинки уже с неделю как нет, только яйца. Не пойму - матка с каким-то дефектом? Ну не может же такого быть.  :hmm:И что делать - ждать/менять? Каждый сезон какие-то приключения.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, shersand сказал:

Народ тут такое дело, без бутылки не разберешься. Поймал рой, матка засеяла пару рам, на третью перебралась, но ни одной личинки уже с неделю как нет, только яйца. Не пойму - матка с каким-то дефектом? Ну не может же такого быть.  :hmm:И что делать - ждать/менять? Каждый сезон какие-то приключения.

Укиньте рамки з росплодом з другої сімьї , відводків 

Поки думаєте бджоли нехай работають 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, AVA сказал:

Укиньте рамки з росплодом з другої сімьї , відводків 

Поки думаєте бджоли нехай работають 

Да пару рам я им подкинул, одну с открытым, другую печатаную, но непонятна сама ситуация с маткой. Внешне никаких дефектов на ней нет. Я открытый расплод поставил - думал может маточники потянут, но нету.  Знать бы еще как она с роем улетала - плодная/неплодная. А так ловушка дней десять стояла, теперь не ясно, но роек рам на пять, вроде и не плохой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, shersand сказал:

Да пару рам я им подкинул, одну с открытым, другую печатаную, но непонятна сама ситуация с маткой. Внешне никаких дефектов на ней нет. Я открытый расплод поставил - думал может маточники потянут, но нету.  Знать бы еще как она с роем улетала - плодная/неплодная. А так ловушка дней десять стояла, теперь не ясно, но роек рам на пять, вроде и не плохой.

:dntknw:

я таким "непонятним" постійно розплід підкидаю на хренових рамках з других сімей 

І ці работають і оновленя гнізда іде , 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітер. +22-24. Взятку практично нема. Доказ тому - кількість бджіл на напувалці... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:

Вітер. +22-24. Взятку практично нема. Доказ тому - кількість бджіл на напувалці... 

І  в мене другий день вітру, теж обірвало взяток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня!! Таке питення на майбутне . Планую осіню стимуляцію і загодівлю на зиму . Де фурумчани купляють сахар, для загодівлі? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:

Вітер. +22-24. Взятку практично нема. 

Як уже набридла ця "голодівка"... Пригадуються весняні дощі. Здавалося чого ще бажати? Літнє різнотрав'я буде забезпечено...

А дзуськи!!! Місяць голоду... Сім'ї до соняху підходять найслабші за всю мою бджолярську практику... 

П.С. тепер нібито зрозуміло, чого нема жодного роя..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Як уже набридла ця "голодівка"..

П.С. тепер нібито зрозуміло, чого нема жодного роя..

Вот если она ещё на подсолнухе проявится ,эта голодовка ,вот тогда проблема

 

1 час назад, nemon сказал:

Де фурумчани купляють сахар

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, nemon сказал:

Де фурумчани купляють сахар, для загодівлі

На гуртових прод базах, де ж іще? Там, де дешевше. Де купують дрібні перепродувачі та кондітери. Це, звичайно у великих містах. В райцентрах ціни вище і кожен сам вирішує - що йому краще - їхати в місто на базу, чи купувати вдома. В мене, наприклад, різниця може становити до 100 грн на мішку, і їду купляти в Харків.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...