Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

Вчера, проезжая Вашу Винницкую обл.(Чечельницкий р-н) остановился на трассе возле леса перекусить, так там на липах такой гул пчёл стоял, что аж страшно и мне аж завидно стало, что у нас липы не растут.. Что же это Ваши не носят? 
О,то Ви бути на моїй маленькій Батьківщині! (Я з Тартака) зараз живу в Тростянецькому районі - в нас теж липи гудуть.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора пройшов ввечері по магазинах в найсильніших, хто хоч щось приніс з липи+різнотрав"я, то так і не запечатали, навпаки в гніздо перетягують. В інших взагалі пусто. Короче кажучи, по різнотрав"ю сезон в прольоті.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Ivan S сказал:

Короче кажучи, по різнотрав"ю сезон в прольоті.

В чём видите причину 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, mits сказал:

Что же это Ваши не носят? 

На липах дуже мало цвіту. Багато дерев взагалі "пусті"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, ромео сказав:

На липах дуже мало цвіту. Багато дерев взагалі "пусті"

Липа гуде з п'ятої ранку. Вчора пройшла досить сильна гроза, далі години 3 ще поливало, жара трохи спала, все це сподіваюся піде на користь медозбору . Ось так виглядає у нас липа зараз, цвіту реально дуже багато, розквітли поки що лиш третина квіточок

IMG_20190620_081910.thumb.jpg.5ccbe1176b74ea65c2759c6fb4feafd0.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Ivan S сказав:

Вчора пройшов ввечері по магазинах в найсильніших, хто хоч щось приніс з липи+різнотрав"я, то так і не запечатали, навпаки в гніздо перетягують. В інших взагалі пусто. Короче кажучи, по різнотрав"ю сезон в прольоті.

В мене теж приблизно така ж ситуація. Останнім часом меду стало навіть менше, ніж було раніше — під"їдають.
 

 

1 година тому, Мико сказав:

В чём видите причину 

Моя думка — стало дуже сухо, нектару мало в квітках польових. Дивлюсь, зранку ще трохи несуть, а як сонечко припече, то вже й літають мало. І так до самого вечора. Дощу не було вже 2 тижні, а спека неймовірна стоїть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

В чём видите причину 

Та наверно пришла очередь пчел в этом году 

"Забыть" и не носить мед пока цена не будет два долара за кг :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, davolodya сказав:

Липа гуде з п'ятої ранку. Вчора пройшла досить сильна гроза, далі години 3 ще поливало, жара трохи спала, все це сподіваюся піде на користь медозбору . Ось так виглядає у нас липа зараз, цвіту реально дуже багато, розквітли поки що лиш третина квіточок

Володимир, ми з Вами зовсім не далеко, а яка різниця, у мене липа практично не цвіте, одне дерево з десяти і то квіток мізер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

В чём видите причину 

Жара з низькою вологістю повітря + відсутність дощів, на лугах різнотрав"я мало, а те що є - вдень при +45 на сонці вигорає. На данний момент кількості взятку вистачає тільки на розплід. Бджоли продуктивно працюють до 9 ранку, доки в повітрі ще волога є, а далі як відрізало.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Сергій-апі сказав:

Володимир, ми з Вами зовсім не далеко, а яка різниця, у мене липа практично не цвіте, одне дерево з десяти і то квіток мізер.

Досить часто буває так, що в мене дощ лиє, а за 3-4 км від мене дощем навіть і не пахне, а що вже тоді  за сусідні райони казати ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, ss77 сказал:

Пуст почитает книгу клинические иследовая лечения  пчёло продуктами,исследование проводили в СССР и странах варшавского договора.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, ss77 сказав:

Питання не стільки спірне, скільки послідовно роздувається пропогандосами 1+1 за підтримки уряду.

1. Спочатку вони нагодували селян черговою порцією польового лайна щами з бочки і заявили, що український мед шкідливий, бо там є інсктициди (відео було на форумі)

2. Тепер вийшов опус про шкідливість бджолотерапії, хоча не виключено що в даній темі є шарлатани

3. Далі напевно будуть пробивати звільнення від відповідальності с/г виробників за потруєння посівів забороненими способами

4. Визнання бджіл шкідливою комахою і прирівняти їх до колорадського жука

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Сергей Днепр сказал:

Пуст почитает книгу клинические иследовая лечения  пчёло продуктами,исследование проводили в СССР и странах варшавского договора.

У світі є таке поняття як загальне визнання. Зробіть аналізи в будь-які українській лабораторії і спробуйте з ними продати мед в ЄС чи США. Так само і тут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, Сергей Днепр сказал:

Пуст почитает книгу клинические иследовая лечения  пчёло продуктами,исследование проводили в СССР и странах варшавского договора.

Цікаво коли б хтось (не пасічник) із хворою спиною прийшова до лікаря і йому назначили курс апітерапії, замість мазі,  так 30 днів, спочатку 1 вжалення, а кожного дня на 1 більше (чи як там правельно). Що тоді? А раптом в когось алергія?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:IMHO:Кожен лікар перш ніж щось призначати - має взнати стан здоровя хворого. Для декого мазь може бути набагато шкідливіша ніж апітерапія. Всі думають "Але це ж мазь з аптеки" а не якісь там бджоли. Вона не шкідлива. :blink:

А може бути навпаки.

Та і дослідження.проводилися давно. В ті часи ( а я це памятаю) алергія на будь-що була дуже рідкісним явищем (одиниці на тисячу населення). Тоді побутувала загальноприйнята  думка "бджола вжалила - це дуже корисно".

А тепер кожна друга дитина має на щось алергію. Ось і стають бджоли ворогом  для людей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, ромео сказал:

Жодного листка  вощини і жодного додаткового грама меду... 

Рівень взятку такий, що не тільки не тягнуть вощину, а й матки обминають білу суш і жодного яєчка в неї не відкладають...

Оце вам відповідь на ваше ж питання

13 часов назад, ромео сказал:

продовжується мораторій на роїння. Небажання роїтись є дивним і незрозумілим.

Як же вони полетять у вирій, з чого побудують нове житло, чим будуть годувати діток? У природі все закономірно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, mits сказал:

Вчера, проезжая Вашу Винницкую обл.(Чечельницкий р-н) остановился на трассе возле леса перекусить, так там на липах такой гул пчёл стоял, что аж страшно и мне аж завидно стало, что у нас липы не растут..

Нехай хоч у когось носять. Хоч за інших порадію. Бо у нас ні взятку, ні розвитку. Вже третій тиждень на підгодівлі, вощину тягнуть  слабенько, матки товчуться на старих рамках, а на свіжовідбудовані не ідуть. Їх сиропчиком забризгують

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я знаю, що то медує, та то падь носять, пилок то в них між-іншим, вже квітує липа та й медує, але з липою не все так якби хотілось, а саме в цьому році квітуватие менша частина на жаль. Поки-що все йде добре , "хвости" набрали сили на декотрі кинув магазини, ще трішки і пасіка готова на гречу і соняшник.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Надія сказал:

Нехай хоч у когось носять. Хоч за інших порадію. Бо у нас ні взятку, ні розвитку. Вже третій тиждень на підгодівлі, вощину тягнуть  слабенько, матки товчуться на старих рамках, а на свіжовідбудовані не ідуть. Їх сиропчиком забризгують

Там завидовать нечему, мёд то пчёлы носят, но дожди там много горя людям наделали, проезжая по замуленым сёлам, от увиденного, аж мурашки по коже шли. Но не будем о грустном.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Липа вигоріла. Меду менше третини від минулорічного.Роїв вчетверо більше. Чекаю різнотравя, але похоже що теж юуде прольот.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене липа згоріла і та що пізня, меду в цьому році по Україні,одназначно буде не добір

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

. Правильно. Не потрібно вживати природніх ліків для лікування і профілактики.:at: Краще ідіть в Аптеку і купуйте ліки там, у  фармацефтичних компаній. В них за їхні гроші проведено дослідження , і потрібні для них, зроблені висновки про їх ефект. А досліджувати і пропагувати користь бджолопродуктів ніхто не буде , не вигідно.

А те що навіть вживаючи вітаміни ми садимо печінку. Нічого страшного нате таблетки від для лікування печінки, потім почав боліти шлунок , нате ще одні ліки . Ось так і робиться бабло.

20 часов назад, ss77 сказал:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

. Правильно. Не потрібно вживати природніх ліків для лікування і профілактики.:at: Краще ідіть в Аптеку і купуйте ліки там, у  фармацефтичних компаній. В них за їхні гроші проведено дослідження , і потрібні для них, зроблені висновки про їх ефект. А досліджувати і пропагувати користь бджолопродуктів ніхто не буде , не вигідно.
А те що навіть вживаючи вітаміни ми садимо печінку. Нічого страшного нате таблетки від для лікування печінки, потім почав боліти шлунок , нате ще одні ліки . Ось так і робиться бабло.
 
Як не гірко - але це правда.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, AVA сказал:

Та наверно пришла очередь пчел в этом году 

"Забыть" и не носить мед пока цена не будет два долара за кг :umora:

А может мои желания многолетние ,про неурожайный год сбываются ,

И это  кстати,

помощниц  мужья  на откачку ко мне  не пускают

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...