Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

1 година тому, gardener сказав:
3 години тому, Bee-beep сказав:

62604463_2321209544635303_6969948485013471232_n.jpg

як сліпа без них:( 

На вентилятор не дивіться

Там хоч дивись хоч не дивись а нічого збоку не побачиш. Видно точно що застудила попку тепер попка довго кашляти буде.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Надія сказал:

Шалфей (шавлія). У нас вже відцвітає, верхівки залишилися

Это такое "зілля", что ещё и в Сентябре бывает ещё цветёт. Лично у меня, в этом году, кинуло стрелки и зацвело, только каждое 10 растение, остальное держится кустом и скоро наверное тоже зацветёт, как раз дожди прошли, влаги под корнем хватает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Яка тотальна дезинфекція на рамці номер і у свій вулик ...вулик пропав сушину продали і все...настойку молі роблять не з прогавлених рамок а по 4 штуки у пакетний ящик та до груби потім через н днів дістали і робимо настоянку ... так і підмор ...гомогенат та пергу робимо все сплановано під запис ... а не прогавив ...тай щось зробив ...

17 часов назад, Володимир Джос сказал:

 Але в мене склалось таке враження, що рамку з бджолою він вже давно в руках не тримав. Та й навряд чи коли займався на практиці  поголовною  інвертаризацією рамок та  їх тотальною дезинфекцією.

от так

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Bee-beep сказал:

Я за хімію нічого не казала. А за неуцтво.  

Кожна лекція Кашковського це три години .. слухаємо, робимо конспект ...переслуховуємо коли щось не зрозуміло, що ви слухали чи читали із Кашковського ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні позабирав рамки з одного вулика, сімейка раніше відроїлась, після того вже третю матку з маточника не прийняла, одну при мені з льотка викинули. Бастують цілий день. А це вже побачив перший засів яєць штук 15 в трутневих комірках на крайній, в деяких по 2. Дав в кліточці їхню стару матку з рою, посидять пару днів на голодну, мають прийняти. Ще в одній в магазині знайшов цікаву відмінність, наприск по кольору як гречка, навіть темніший, аромат фруктовий, з чого вони його вмудрились принести, навіть не знаю. В усіх інших наприск за кольором типове різнотрав"я чи липа.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Bee-beep сказал:

Температура повітря +37+38 в тіні. На "жигулях" на повну потужність працює обігрів.(старенький двигун при такій теплій погоді  може вхопити трясця:umora:, а йому ще треба  якось дожити до осені).  Великий палець на правій нозі стає схожий на "шашлик".:umora:.

У меня "Жигуль" 1980 года! несколько лет назад поменял радиатор, после аварии. Движок совершенно не греется( 15 лет назад была капиталка). Может нужно поменять радиатор?

 

14 часов назад, gardener сказал:

На вентилятор не дивіться

Девочка может получить насморк на передке!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, RAN сказал:

Яка тотальна дезинфекція на рамці номер і у свій вулик ...вулик пропав сушину продали і все

Круто, як собі сушину із вулика у вулик, то:

В 12.06.2019 в 12:37, RAN сказал:

Розносити болячки із вулика у вулик ....

а як вулик пропав (можливо і через хворобу), то сушину просто продати - і все...

браво!

;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты



поменять радиатор


А може термостат?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.06.2019 в 22:43, ромео сказал:

 Вчора посипали пляму на дорозі вапном. Так що загрозу локалізовано оперативно...:(

Пам'ятаєте бусик з отрутою?

Знаєте як знезаражують воду? Нижче по течії річки у ставок висипали негашене вапно... Пару тонн... Кажуть, що риба вискакувала як з окропу...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ромео сказав:

Круто, як собі сушину із вулика у вулик, то:

а як вулик пропав (можливо і через хворобу), то сушину просто продати - і все...

браво!

;)

 

В 13.06.2019 в 12:48, RAN сказав:

 ... дозволю собі на своїй пасіці робити так, як я вважаю за потрібне та правильне ... сліпий не побачить/глухий не почує ... навіщо мені конкуренти ... 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Олег Мельник сказал:

 

 

 

1 час назад, ромео сказал:

а як вулик пропав (можливо і через хворобу), то сушину просто продати - і все...

браво!

;)

Як рамки ставити після відкачки у який попало вулик то можна а сушину продати ні ... боїтеся купити заражену сушину ... от і я про це ..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

 

Знаєте як знезаражують воду? Нижче по течії річки у ставок висипали негашене вапно... Пару тонн... Кажуть, що риба вискакувала як з окропу...

Брехня . Известкование проводить  полезно и нужно Обязательное мероприятие.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Вадим Попов сказал:


 

 


А може термостат?

 

Если заклинит термостат, то вообще ездить невозможно. Постучать по нему гаечным ключом, помогает. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Такой вопрос.. Делал я отводки на 1 рамку  недавно и мне посоветовали их усилить рамками с закрытым расплодом. Но от тех семей от которых я их делал - не хочу брать ещё рамки (Пакеты покупались, на подсолнух и вовсе чахлыми будут). Ну дак вот, если я допустим куплю 4рр на выходе, другой породы обсиженные пчелой, ими нормально получится усилить эти отводки? Не грохнет допустим карпатка/УС мою матку карники? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:IMHO: Якщо купите  рр з бджолою , то закритим розплодом на виході підсилите 1 рамочні  відводки. А бджолою з цих рамок - сімї .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.06.2019 в 19:47, Bee-beep сказал:

 

62604463_2321209544635303_6969948485013471232_n.jpg

 

Это надо мыть а не проветривать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, ромео сказал:

Круто, як собі сушину із вулика у вулик, то:

а як вулик пропав (можливо і через хворобу), то сушину просто продати - і все...

браво!

;)

Это и называется умение пчеловодить.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, RAN сказал:

 

Як рамки ставити після відкачки у який попало вулик то можна а сушину продати ні ... боїтеся купити заражену сушину ... от і я про це ..

Відповім у вашому стилі...

У свої вулики ми ставити не боїмося, бо впевнені у здоров'ї своїх сімей...

А у вас купляти страшно, бо ви рамки не переносите: це може свідчити про велику кількість хворих сімей... І ваші дії можна розцінювати як профілактичний захід...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Rustem сказал:

Это надо мыть а не проветривать.

Може вона просто мух ганя...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тема пішла не в те русло. Погода впливає. 

20 годин тому, Володимир Джос сказав:

Водою з росинки. Можна кілька разів пробігтися. Бджілки "нап"ються" води, менший ризик запарювання.  Після диму наберуть меду , і скупчаться на рамках.   Тиснява, шлунки переповнені медом, спека..Результат - :helpme::ak:.

Пробував, не сподобалось. Бджоли намокають і падають в траву. Перевезли нормально, якщо не рахувати, що в одного вулика вилетів льотковий вкладиш і вони нас трохи покошмарили. Сіточкою забивав вночі, але не всіх (не було часу). Ті, що з сіточкою, доїхали значно спокійніші. ввечері пройшла чудова гроза, бороди "розсмоктались" і лише потім з'явились знову, вже менші.

В повітрі відчувався дивний запашок, і після вуликів я перевірив землю. Трохи бджоли сипалось. Дивно, але під деякими взагалі ні бджоли, під іншими десяток-два, а під кількома пару сотень чи більше. Свіжої бджоли мало, мабуть сипалась раніше. Точно знаю, що одна обробка була пару днів тому пізно ввечері - бачив техніку. Не знаю, що думати. На полях монокультур їм робити абсолютно нічого. Поряд дачі з різнотрав'ям. В цей безвзятковий період могли нести щось з отруйних рослин, або може якийсь пилковий токсикоз. Було таке, що цілими днями запах стояв не з приємних. Тут вже писали про свидину. Продивлявся вулики, в більшості вже з'явився мед в останні кілька днів. Ще знайшов два магазина меду серед суші.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Rustem сказав:

Это надо мыть а не проветривать.

А може помила і сушить?

ЗІ Липа починає цвісти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Arius сказал:

В повітрі відчувався дивний запашок, і після вуликів я перевірив землю. Трохи бджоли сипалось. Дивно, але під деякими взагалі ні бджоли, під іншими десяток-два, а під кількома пару сотень чи більше

В себе теж таке спостерігаю, припускаю, що то відходить бджола вражена якимось вірусняком. Треба пройтись по всіх сім'ях глянуть. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.06.2019 в 11:55, Егор Юрьев сказал:

Вопрос старого еврея

-Вам купить или продать?

Для старого еврея

- Хотят продать семей 10,просили узнать цену .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Rustem сказал:

Это надо мыть а не проветривать.

 

10 часов назад, gardener сказал:

А може помила і сушить?

 

10 часов назад, gardener сказал:

 Липа починає цвісти.

Липы вместо маков на форуме не видать, пока она лично Ромео не даст хоть какого-то взятка :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Алёнка сказал:

Липы вместо маков на форуме не видать, пока она лично Ромео не даст хоть какого-то взятка :)

поки що навіть запаху нема...:(

видно липа ще балуваніша, ніж акація...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...