Jump to content
Бджолопотам

Весна-Літо 2019

Recommended Posts

Сьогодні в ночі було 7 морозу, але в день сонячно і було більше 10 тепла. Вимушений виносити вулики з зимівника...

Чому "змушений"...? В пасіка була в лісі в старому будиночку і власник того будиночка мене "попросив" звідти... і причому терміново:(

Змушений був шукати нове місце під пасіку і дякувати Богу знайшов, при тім місце набагато краще ніж було і відразу домовився про купівлю будиночка...

Але змушений вручну вулики переносити до нового точка... Змайстрував носилки і вперед...

Деякі відразу після виставлення робили несміливий обліт....

4512d0465026.jpg

P.S.Після виставлення з зимівника вже не хотілось писати в тему Осінь-Зима.. Тому ....

Всіх з новим пасічним сезоном 2019 року - гарних медових врожаїв, гарних цін на мед і іншу бджолопродукцію. :az:

• Like 30
  • Thanks 11
1 час назад, Бджолопотам сказал:

Всіх з новим пасічним сезоном 2019

Пождем до п'ятниці...

• Like 7
1 час назад, Бджолопотам сказал:

Всіх з новим пасічним сезоном 2019 року - гарних медових врожаїв, гарних цін на мед і іншу бджолопродукцію. :az:

Будемо надіятись,що у Вас легка рука :).

• Like 17
39 хвилин тому, Женя Циба сказав:

Будемо надіятись,що у Вас легка рука :).

:umora:

Того року Добровол тему відкрив, так згадували там і потрави і низьку ціну на мед і малі медозбори... А в мене того року був рекорд по медозбору і сумнівався я навіть чи зможу все вроздріб продати. А вийшло що навіть меду не вистачило.... останнє відро продаю, а до свіжого меду - ще ого-го скільки... Так що  все відносно, хоча на моє руку ще ніхто не скаржився...:ay:

• Like 15
6 минут назад, Бджолопотам сказал:

Того року Добровол тему відкрив, так згадували там і потрави і низьку ціну на мед і малі медозбори...

Так от хто винен...:hmm::umora:

• Like 4
  • Haha 10
13 минут назад, Бджолопотам сказал:

Того року Добровол тему відкрив

Ну слава Богу. Дай Боже!

• Like 2
  • Haha 1
5 минут назад, ромео сказал:

Хто вср...сь ,  невістка . Людина може й образитись.

• Like 3
4 минуты назад, Лозко Василий сказал:

Хто вср...сь ,  невістка . Людина може й образитись.

Може, якщо почуттям гумору Бог обділив.

У пана Леоніда з цим все в порядку...:ay:

• Like 10
  • Haha 1

Я  вважаю сезон розпочинається з проведення весняної ревізії , а цю роботу виконуєм  коли настане час , і в кожного по свому.

1 минуту назад, ромео сказал:

Може, якщо почуттям гумору Бог обділив.

У пана Леоніда з цим все в порядку...:ay:

В мене також , можна городить все.

• Like 4
17 хвилин тому, Лозко Василий сказав:

вважаю сезон розпочинається з проведення весняної ревізії , а цю роботу виконуєм  коли настане час , і в кожного по свому.

У мене ревізія вже проведена, ще 2 тижні тому, тому у мене сезон вже розпочався:)

• Like 12
5 минут назад, davolodya сказал:

У мене ревізія вже проведена, ще 2 тижні тому, тому у мене сезон вже розпочався:)

Мені цю роботу погода дозволяє зробити зазвичай в 3 декаді березня , виходить я ще дозимовую.

• Like 4
50 хвилин тому, ромео сказав:

Нічого, цього року я буду "винен" у всіх бідах:umora:

• Like 1
  • Haha 5
18 часов назад, Бджолопотам сказал:

Дякую. Всім удачі.

• Like 6
17 часов назад, davolodya сказал:

Те саме у мене,сезон розпочато.Сьогодні +15, але сильний вітер.,проте пішов масово пилок.Матки розширюються ,є на 2-3 р.р.

P90304-141459.jpg

P90304-142203.jpg

P90304-140859.jpg

• Like 25

Я сьогодні пройшовся по своїх, на швидку переглянув і почистив днища. УС № 31 гарно перезимувала, зараз займає 9 дуже тісно обсиджених рамок. Спокійні і на двох рамках печатний розплід по 30-40% від рамки. Дочки також дуже сильними перезимували. А ось карпатки та бакфаст зараз займають по 4-5рамки, буде повід подивитись хто і як наростить силу. Ті сім'ї які восени не влазили в два корпуси, зараз можна ділити по полам:umora:

• Like 17
4 часа назад, igorstep сказал:

Те саме у мене,сезон розпочато.Сьогодні +15, але сильний вітер.,проте пішов масово пилок.Матки розширюються ,є на 2-3 р.р.

P90304-141459.jpg

P90304-142203.jpg

P90304-140859.jpg

Супер, а я думаю чого це мені мій друг цілий день не телефонує, адже раніше не було такого дня щоб не говорили по телефону. А він напевне сьогодні на Подолянах кайфує, і тішиться з того що пішов пилок. У мене ще навіть нормально і не облітувались

• Like 8

Сьогодні по обіді розпогодилося. Потепліло, навіть сонце виглянуло. Хоч була вже друга дня, все ж поспішив до бджіл. Помаленьку вдалося оглянути десяток сімей, скоротити гнізда, ну і почистити днища. Знайшов ще одну сім"ю без розплодуfrown.gif На фото видно, скільки підмору у вуликах. Трошки менше, ніж минулої весни.
Foto3754_240.jpg

• Like 21
1 час назад, Укроп сказал:

Супер, а я думаю чого це мені мій друг цілий день не телефонує, адже раніше не було такого дня щоб не говорили по телефону. А він напевне сьогодні на Подолянах кайфує, і тішиться з того що пішов пилок. У мене ще навіть нормально і не облітувались

Ми вчора зустрічалися на зборах го.,то дійсно всі на сьогодні рвалися в бій.Ці фото біля дому ,а ті,що вітер перевернув в лісі-пилок несли масово.

• Like 3
1 година тому, M_Oleksandr_V сказав:

Всім гарного сезону, з першим пилком :)

Дякую за побажання,навзаєм:).Але тут не те,що не має першого пилку,а й обльоту,навіть польоту,якого-небуть,не було.Але не вішаєм носа і готуємось до роботи:az:.

• Like 8

Вчора ввечері і сьогодні вранці винесли "залишок" з зимовала.З 180 відверто "мертвих" 3шт. інші під питанням.Приемно і радісно(типовий стан пасічника, після такої роботи). Завтра обіцяють  14*С при сильному вітрі, точок в лісі, можливо облетяться.Носили руками з сином, ходка до 30м., найбільш легкі носив один. Відзначив, зприемністью, що син 14,5 років не "здох" ,не "плакав" та й сам не зліг  а поїхав в майстерню працювати. Цього року не важив вулики тому цифр зменшення ваги немае в голові "крутиться" пасічний вислів" які заніс такі й виніс". Завдання найближчих днів- підготовити ще декілька лісових точків, 200 на одному лісовою для ранньої(І будь-якої) весни то "крайня" ситуація. Облетяться , поверхневий огляд(живі, корма, обмеження, утеплення) і розвезу по точкам. Така думка, що перезимували добре.Вранці з хлопцем поїдемо допоможемо з виносом колезі, здебільше для власної користі(себе підтримати в якомусь фіз. стані) хлопця привчити до роботи, в наймах.

• Like 13
1 час назад, бігунець сказал:

Сьогодні по обіді розпогодилося. Потепліло, навіть сонце виглянуло. Хоч була вже друга дня, все ж поспішив до бджіл. Помаленьку вдалося оглянути десяток сімей, скоротити гнізда, ну і почистити днища. Знайшов ще одну сім"ю без розплодуfrown.gif На фото видно, скільки підмору у вуликах. Трошки менше, ніж минулої весни.
Foto3754_240.jpg

Плохая вентиляция.Плесени очень много .

• Like 6
1 час назад, Роман Кременчук сказал:

Дякую за побажання,навзаєм:).Але тут не те,що не має першого пилку,а й обльоту,навіть польоту,якого-небуть,не було.Але не вішаєм носа і готуємось до роботи:az:.

Все незабаром буде;)

• Like 8

Улетели пчелы вместе с ульями в ночь с 3 на 4 марта в районе Кривого Рога село Новоюльевка.

http://IMG_20181022_161228_800.jpgi.gif

http://IMG_20181022_161207_800.jpgi.gif

Может кто  гдето увидет то буду благодарен за информацию. Уж очень хочется пообщаться с теми кто приделал ноги восьми из девяти семей.

Лежак не потянули походу потомучто уж больно тяжолый.

заранее благодарен.

улья делал сам аналогов в продаже не видел.

• Like 8
  • Confused 2
  • Sad 9

У пид...сов начался сезон воровства. Руки бы пообрубовать.

• Like 8