Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

В 26.05.2019 в 22:21, Бджолопотам сказав:

 

Шикарний рій... не мав часу ним займатись - пару раз по прискав, хай висить до завтра...

89eead8b096d.jpg

 

Заселив роя у 8 рамковий вулик для відводків. Дав 7 рамок вощини Дадан і  одну  145 з розплодом щоб не злетіли (матка неплідна).

Пройшло 6 днів, сьогодні перевірив. Всю вощину відтягнули і залили нектаром (акація), спробував струсити бджіл з рамки то линуло капітально - мусив щіткою змітати. Забрав три рамки до слабшого роя а їм знову підставив 3 вощини. Акація ще буде виділяти 3-4 дні.... Погода норм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Крук сказал:

Отакі рябі метелі швиденько так летіли на південь безперервним потоком.

Таке і в наших краях явище.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Серж 82 сказав:

 Саме так. Вже декілька років не залишав  свищів, а цього сезону залишив десь у п’ятнадцяти хвостах свищі на внучок від Плисковоі матки, ну і цю внучку на правнучку. Як підтвердив @Kumpel (Ігор Довгуник)- На внучках цікаві комбінації получаються тому і залишив свищі, а не виводив внучок від однієї дочки.

То у Вас там непоганий хвіст залишився після продажу пакета, що аж 18 рамок залили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.05.2019 в 16:41, Мико сказал:

На пасеке стоит устойчивый запах мышиного помёт

Что это значит? Сегодня смотрел в улья, и тоже какой то запах интересный.......(отталкивающий)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Bладимиp сказав:

Что это значит? Сегодня смотрел в улья, и тоже какой то запах интересный.......(отталкивающий)

6956.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6956.jpg
В мене всі пагорби цією смердючкою заросші. А я думаю, що це так смердить.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Крук сказал:

Отакі рябі метелі швиденько так летіли на південь безперервним потоком

Вот именно они и действительно потоком, но летели на запад.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Філософ сказал:

То у Вас там непоганий хвіст залишився після продажу пакета, що аж 18 рамок залили.

Зимувала та внучка на чотирьох рамках, увагу звернув на неї коли в середині квітня почала обганяти тих які зимували значно сильнішими. На час продажу пакета була по-моєму на 15 рамок. Після продажу два рази до кинув їм суші. Вчора після відкачки залишив їм лиш 11 рамок бо бджоли вже мало.

 

Маю зараз на пасіці і такі хвости що там качати нічого (слабенькі)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, AVA сказал:

Шпріцом не пробували набрать 

Інтересно що за мед на вкус 

Пробовал спичкой поковырять. На спичке оно не зеленое а просто какое-то мутное. На вкус ничего особенного, сладенькое. Но цвет странный, никогда такого не видел.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, Бджолопотам сказал:

6956.jpg

Як ця "пахуча" рослина називається?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Bладимиp сказал:

Як ця "пахуча" рослина називається?

 

В 31.05.2019 в 21:01, Cfif сказал:

Не ранувато. свідина вже зацвіла.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почав качати сьогодні. Спочатку заклинив підшипник в приводі медогонки - довелося їхати у Вінницю купувати заміну. Заодно послухав від продавця підшипника історію, що у його товариша втікли бджоли ,бо він телефоном користувався на пасіці. Сказав - ніц на пасіці телефон вмикати чи розмовляти. А під вечір пустилася гарненька гроза, яка досі капає, хоча синоптик показував гарне сонечко. Довелося в палатці все понакривати плівкою. 

Меду, до речі, так собі... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Sanich сказал:

Заодно послухав від продавця підшипника історію, що у його товариша втікли бджоли ,бо він телефоном користувався на пасіці.

Бред сивой кобылы! Лучше бы его товарищ клеща погонял!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Bладимиp сказал:

Что это значит? Сегодня смотрел в улья, и тоже какой то запах интересный.......(отталкивающий)

Вот эти вонючки цветут

20190601_115933 (480x640).jpg

20190601_115818 (480x640).jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Мико сказал:
9 часов назад, Bладимиp сказал:

Что это значит? Сегодня смотрел в улья, и тоже какой то запах интересный.......(отталкивающий)

Вот эти вонючки цветут

20190601_115933 (480x640).jpg

 

Дійсно запах специфічний у цих кущів та і на бузині ніколи бджіл не бачила. А можливо запах від хворих бджіл. Гнильцевий розплід смердить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 хвилин тому, Мико сказав:

Вот эти вонючки цветут

так то ніби бузина, з неї бджоли не беруть нічого. так що у вулику якщо неприємний запах і є, то від свидини :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Надія сказал:

А можливо запах від хворих бджіл. Гнильцевий розплід смердить.

Щиро дякую за диагноз моим бджолам 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Бджолопотам сказал:

бузина, з неї бджоли не беруть нічого.

Так я и не писал что с бузины нектар носят 

Воняет она специфически 

На втором   фото , есть пчела которая берёт нектар 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Мико сказал:

Щиро дякую за диагноз моим бджолам 

Боже упаси, ні кому такого діагнозу не бажаю. Але Володимир запитав про "отталкивающий" запах з вулика. Я цитувала його питання з Вашою відповіддю. І як один із варіантів неприемного запаху може бути і хвороба. Від цього ніхто не застрахований. І якщо про неї не знати і не прийняти певних заходів,  то це небезпечно для інших сімей. 

Бажаю, щоб у всіх були лише здорові бджілки!!!!!!     Від чужих хворих мої не заразяться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Sanich сказал:

 

Меду, до речі, так собі... 

Это в кг. сколько? Я с КУ, откачал 28 кг. Откачал, пока только пол пасеки, в общем по пасеке наверное так и будет. 10-20% Рапс, остальное Акация. Вот такой в этом году Майский мёд получился. Пока не мутнеет, но Рапс наверное сделает своё дело.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, Артем7 сказав:

Вот именно они и действительно потоком, но летели на запад.

в нас таких метеликів в перше масово бачив, було дня три тому, доця ловила.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, mits сказал:

Это в кг. сколько? Я с КУ, откачал 28 кг. Откачал, пока только пол пасеки, в общем по пасеке наверное так и будет. 10-20% Рапс, остальное Акация. Вот такой в этом году Майский мёд получился. Пока не мутнеет, но Рапс наверное сделает своё дело.:IMHO1:

Через днів 10 після викачки потрібно приблизно 70% бочки (верх ) перелить у другу бочку 

І потім через місяць ще раз верх зібрать 

У мене 3л різнотравья,  стоїть третій рік стоїть чисте без муті , тільки  коричневе , зібране путьом зливаня з чотирьох відер 

Акацію також можна спасти, якщо поморочится 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, AVA сказал:

Через днів 10 після викачки потрібно приблизно 70% бочки (верх ) перелить у другу бочку 

І потім через місяць ще раз верх зібрать 

У мене 3л різнотравья,  стоїть третій рік стоїть чисте без муті , тільки  коричневе , зібране путьом зливаня з чотирьох відер 

Акацію також можна спасти, якщо поморочится 

Спасибо, за идею.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вчора качали ріпак. погода була гарна, бджоли працювали на акації, яка з дня на день почне осипатися. домовився з власником про відкачку в старій хатині, дуже сподобався кахель, на фото не сильно а так протерти то лєпота.

1b2a9564ba984ebb72f78f420d1ae9ec.jpg

поки почав відбирати рамки, прибігла сусідка каже рой прилерів, дивлюся мої ніби спокійні. прийшли до сусідки дійсно прививається поройок, а ще через хвилин 5 через дорогу до цього поройка вертається підмога:blink:. кажу, нехай всядуться, як не втічуть то заберу. це фото першого прильоту

2ded0df11de6e3c82502596da0221649.th.jpg

взяв рамконос з рамкою розплода+ пару рам, струсив і пішов далі качати, в кінці всі зібралися гарненько, не великий ройок десь на 3-4 рамки.

по меду гріх жалітись при такій погоді, вийшло по 2 магазини + одна гніздова на 300 з сім'ї. дуже задоволений що цей ріпак без потрави вийшов але вийшло пару роїв, один вулик майже пустий:(. старі матки, третій рік. все лишнє забрав, готуємось до переїзду на липу, назад додому.

713e352bb7abf1bd39dc3c14093757b7.jpg6f9891eb6a0213367e62180ca2068321.jpg

доречі що робити з тим медом що в гніздових рамках з розплодом? я розпечатав може перенесуть.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты




доречі що робити з тим медом що в гніздових рамках з розплодом? я розпечатав може перенесуть.
 


Як не перенесуть, то з'їдять.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...