Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

Обліт відбувся. Максимально доходило до +17...

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Серж 82 сказал:

Переглянув сьогодні 39 сімей, кормів більш ніж достатньо, потрохи носили пилок. Трохи займався фотосесією. Ну і чекав на мене сюрприз на сьомому фото

45A0D5F8-B921-4340-A4ED-8B26735394EE.jpeg

459AEAF8-8CC8-468B-AE71-D78EBEA3A408.jpeg

21A3DF80-B699-479C-92B7-D2F0ACE63AFB.jpeg

58B4BC0E-1C51-4D23-AF34-B00B7AE4550D.jpeg

4C8E1EBF-3F6D-4664-965C-15092E1EEDA4.jpeg

BA2FB886-0911-4B3C-8C71-AD0466E9741F.jpeg

BD7BB8A7-1546-4F4C-943E-59297A1B0B82.jpeg

E7EBFBBF-57D6-4C09-8171-B989CEDA3722.jpeg

88186F14-4206-47C4-9C10-86E782BEC6F0.jpeg

Мои девочки берегут пасеку , приучил. При первой перевозке домой улья ставил прям на землю, а когда начал поднимать на колышки мышек покушали мои красотки в доволь.  Сейчас так и смотрят где свежачок. 

1552065931730-1629588512.jpg

15520659540511941417918.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Укроп сказал:

З ранку було сонце, потім похмарилось, був вітері бджоли сиділи. Лише після обіду було хмарно, але тепло, тихо, і пасіка по справжньому вивернула на обліт. Взавтра поставлю смужки від кліща, і почну давати стимулюючу підгодівлю, з комплексом вітамінів. Якщо буде погода, то на днях має піти принос пилку

С утра холод +12, ветер весь день 10 м/с. В обед бедняги на воду садились как на авианосец. С налету.  Пыльцы нет. Задумался.....

Жду погоду, не поправится буду лепешки давать с пыльцой. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В обід +14. Відбувся повноцінний обліт. Передивився майже всіх. Черви немає тільки в двох. Кормів хватає, у деяких виніс по рамці за заставну і розпечатав. Перейшов в "Весну - літо". Кілька бджілок бачив з пилком.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні мої бджілки повноціно облетілись:ole_ole: , з обіду деякі йшли з пилком.20190308_112609.thumb.jpg.fc174e78a11375765a13dd05be05781d.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні до обіду пасіка гула. Швиденько привітав свої дівчат (не бджіл:)) зі святом і вперед чистити і збирати гнізда на весну. Збирався оглянути 25 сімей, не встиг. Ще 4 залишилося.
Все більш-менш гаразд. деякі сім"ї добряче під"їли меду, пішов майже весь запас, ще й від інших відбирав. Коли б не потепління - навряд чи вижили б. Одна різко стала сипатися, зняв дно, куча бджоли лежить і ворушиться. Мед є. Ще в одній нема засіву, матку виявив мертвою на дні. Треба з"єднати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С января жопа постоянно зудела глядя на плантацию фундука, шоб не вздумал цвести, а сегодня праздник - совпало распускание сережек и вылет пчел на промысел.Пыльцу таскали, аж толпились перед летком. Зимовка прошла почти успешно - матку иошку заменили в октябре после сбора гнезда на зимовку, четыре раза искал матку - расплода полно но матки не видно, а сегодня нашел вышедший маточник.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні зробив біглий огляд половини сімей такої сили за всі роки пасічникування не памятаю особливо здивувала карніка пернер по три рамки росплоду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Обліт відбувся. Максимально доходило до +17...

Бджоли в зимiвнику ,зимуемо 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

25 минут назад, Мико сказал:

Бджоли в зимiвнику ,зимуемо 

Старый воин- мудрый воин....;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Роман Бакун сказал:

Переносний.

5c82c3e0a68d0_2.jpg.ce6752be98839b471a184c84d65cf557.jpg

Внешний вид можно в и-нете посмотреть.

Где синий овал-двойная стенка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Мико сказал:

Бджоли в зимiвнику ,зимуемо 

У Вас нема достатньої температури. Тому і доводиться чекати. 

У мене є один пасічник, який щороку заносить вулики в зимівник. Заносить дуже рано (кінець жовтня) і виносить пізно. Бо син живе  в місті і, зрозуміло, приїхати по першому кличу не може. Виносять вдвох (близько 20 вуликів).

От і цей рік у людей вже облетілися, а в нього ще в зимівнику. А коли наступна можливість випаде - невідомо.

Має  кожен рік проблеми із зимівлею.  Зимувати на вулиці не хоче

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

А что ольха должна показать ?  Один из самых ранних пыльценосов. цветёт практически вместе с лещиной.  Если рядом есть ольха и повезёт с погодой то пчёлки могут сделать хороший запас белкового корма.

 

она то цветет но погода еще как правило такая что никто не летает 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Попрацбвали сьогоднii пчiлки iпасiчник. Пчiлки несуть вже пилок, соэву муку не хочуть брати, беруть воду. В  гнiздах корму хватаэ , гнiзда скороченi. Зимiвля задовiльня ,  В цьому роцi набагато  бiльше пiдмору в порiвняннi з попереднiми роками.  Взагалом  зимiвлею задоволений.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні чудовий день. Всіх жінок вітаю з святом. Мої дівчата випили більше 4ох відер води, і сьогодні гарно несли обножку, максимально було +15 літ тривав з 10:30 до 17:00. Через три тижні буде масово добавлятись молода бджола! 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Конструктор сказал:

Сьогодні мої бджілки повноціно облетілись:ole_ole: , з обіду деякі йшли з пилком.20190308_112609.thumb.jpg.fc174e78a11375765a13dd05be05781d.jpg

Вдалого сезону! Розкажіть трішки про тандем (підон, дно, заміна, загрузка) щось констроювали особливе, чи пока ні, зимівля так розумію надворі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, ромео сказал:

У Вас нема достатньої температури. Тому і доводиться чекати. 

У мене є один пасічник, який щороку заносить вулики в зимівник. Заносить дуже рано (кінець жовтня) і виносить пізно. Бо син живе  в місті і, зрозуміло, приїхати по першому кличу не може. Виносять вдвох (близько 20 вуликів).

От і цей рік у людей вже облетілися, а в нього ще в зимівнику. А коли наступна можливість випаде - невідомо.

Має  кожен рік проблеми із зимівлею.  Зимувати на вулиці не хоче

Вы знаете, я как-то обрисовал на форуме условия своей зимовки. 

Так скажу :лучьшеб я имел зимовник с  минусовой температурой, чем зимовать : +дождь , минус- дождь, снег, туманы, обледенения и снова+... И это за неделю...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні відбувся доволі активний  обліт. Пилку ще нема, взятку нема але впольована землерийка вже є. Лежала на дні біля рамок. Бджоли порадували дружним обльотом і чудовою зимівлею.

Фото2176.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

Сьогодні чудовий день. Всіх жінок вітаю з святом. Мої дівчата випили більше 4ох відер води, і сьогодні гарно несли обножку, максимально було +15 літ тривав з 10:30 до 17:00. Через три тижні буде масово добавлятись молода бджола! 

 

Дай Бог завтра погоду тоже сниму видоси:)к ..

Только что, Крук сказал:

Сьогодні відбувся доволі активний  обліт. Пилку ще нема, взятку нема але впольована землерийка вже є. Лежала на дні біля рамок. Бджоли порадували дружним обльотом і чудовою зимівлею.

Фото2176.jpg

Я убедился что единое спасение от мышей на пасеке это кошки и куры.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні обліталися навіть самі ліниві. Вчора був на віддаленому точку - там ще лежить сніг. Деякі сім'ї так замурували нижні льотки, що не змогли вилетіти

Не обійшлось без втрат - в одній була трутівка, а другу кліщ задавив :hmm:

Випустив бджілок на волю

https://youtu.be/X8WX0BkcJww

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сьогодні +13 сонячно, вітряно, брат скинув відео з пасіки, політ нормальний. дуже бадьоро літали, пилок теж несли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Олексiй Бджола сказав:

Дай Бог завтра погоду тоже сниму видоси:)к ..

Я убедился что единое спасение от мышей на пасеке это кошки и куры.

Ви їх спробуйте упрохати взимку охороняти вулики попід снігом і в 15 градусний мороз. Навіть ковбаса і відбірне зерно не допоможе. Ну а в теплу пору року бджоли самі собі раду дадуть та ще й зайдам перцю всиплють.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, M_Oleksandr_V сказал:

Вдалого сезону! Розкажіть трішки про тандем (підон, дно, заміна, загрузка) щось констроювали особливе, чи пока ні, зимівля так розумію надворі?

Зимував в приміщенні, завозив ось так 20171203_160802.thumb.jpg.5afe9126fd18fd9e2799f7e547a0bba0.jpg

Дно спарене на два вулики, виставляю на піддони , заміну дна провожу так : вулики ставляться перед піддоном , на підон чисте днище , на яке переставляю вулики 

Якщо цікаве яке дно , то можу ввечері сфоткати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Конструктор сказал:

Зимував в приміщенні, завозив ось так 20171203_160802.thumb.jpg.5afe9126fd18fd9e2799f7e547a0bba0.jpg

Дно спарене на два вулики, виставляю на піддони , заміну дна провожу так : вулики ставляться перед піддоном , на підон чисте днище , на яке переставляю вулики 

Якщо цікаве яке дно , то можу ввечері сфоткати. 

Буду вдячний за фото.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Два дні погода просто супер, вчора був стихійний збір пилку, пасіка гуділа ,як у нас в Скнилові аеродром.Встиг перейти з ревізією всю пасіку, результат огляду :ay::ay::ay:.Яка дальше буде весна мені невідомо,тому за перегородку кинув кожній бджолосімї по рамці корму, а надто активним по дві і три, як настане стабільне тепло, а сімї набиратимуть силу, такі рамки підуть в розріз гнізда.Зимівля пройшла вдало, зауваження ,а саме потраплення в три вулики землеройок, буде виправлено вуликовий парк цьогоріч 30% буде замінено, старі вулики яким 10 років на утилізацію, сенсу продавати те чого вже неварте в користуванні немає,а ремонт,навіщо вчити когось, що з старого щось вийде нове.

Ось,що було переживання так-це, коли бджоли перший день не пішли на напувалку, но вчора їх там було аж дуже багато, а перший день вони собі знайшли були в залізній бочці, її закрив бо потрібна для господарки в інших цілях.

Сьогодні на пасіці роботи буде ще, чи мало, але це вже поточна робота яка невикликана авралом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...