Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

На Виннитчине грузовик с химикатами рухнул в реку

В Винницкой области 9 июня произошла авария – машина с тонной химически-опасного вещества "Нурел Д " перевернулась в приток реки Рось.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Внаслідок аварії в місті Біла Церква вимкнули воду. Забруднення відбулося на межі Вінницької та Київської областей. На території Київської області загинуть у воді всі живі організми. Для ліквідації на мою думку треба перекрити хід воді а потім накидати негашеного вапна. Нижче за течією ще одну загату і обробити воду марганцевокислим калієм. Внаслідок цього отрута розкладеться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось таке невеличке оголошення. може кому буде корисне:

Увага, можливе забруднення річки Рось??

Просимо тимчасово припинити вилов риби, купання та випас худоби в акваторії річки.

У селі Збаржівка, Погребищенського району, Вінницької області, трапилася ДТП. Під час транспортування інсектициду автомобіль перевернувся в притоку річки Рось, яка протікає декількома областями, зокрема, Київською.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Інсектициди, що потрапили в річку, були викрадені – поліція

 

Гербіциди, що потрапили до притоки річки Рось, були викрадені з сільгосппідприємств Вінниччини.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/06/9/7217593/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Крук сказал:

Внаслідок аварії в місті Біла Церква вимкнули воду. Забруднення відбулося на межі Вінницької та Київської областей. На території Київської області загинуть у воді всі живі організми. Для ліквідації на мою думку треба перекрити хід воді а потім накидати негашеного вапна. Нижче за течією ще одну загату і обробити воду марганцевокислим калієм. Внаслідок цього отрута розкладеться.

Ви про що? Яку воду перекрити? За 20м від місця події живе мій добрий знайомий, також пасічник. Каже, що ніхто нічого не робе. Лише витягли машину і виловили каністри, які вціліли. Тільки приїздять різні чиновники і телеканали. Санстанція взяла проби води.

Пляму з отрутою навіть нічим не посипали. Машина простояла до 6 вечора на дорозі і з неї все витікало.

Машина пішла в ставок. Хлопці не вписались в поворот, врізались у вербу, знесли її і лягли боком в став. Скоріше всього самі ж її підпалили і втекли попередньо знявши номери. Мерседес спринтер. Частина каністр розбилась, частина обгоріла.

Перед тим бомбанули десь склад і швиденько втікали.

62237518_437294497095231_5520494965047689216_n.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це закономірний результат безконтрольності та вседозволеності стосовно пестицидів в Україні. А якби не врізались? Все було б чудово. Крадуть і возять небезпечні хімічні речовини спринтерами. А інші засранці тим часом загадили землю монокультурами і хімією, що теж закономірно, тому що хвороби і шкідники множаться в монокультурах. Один з кращих кутків планети відданий дебілам на розграбування і знищення. Чим більше буде таких новин, тим краще. Може тоді небожителі припинять робити вигляд, що все добре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, svolochai сказал:

У кого воняє носками, ще кажуть що соляркою і на вкус як мило, ну поїхав цей рік перший раз на рапс, ну і що, вікачав приїхав додому з"їв баночку меду з бутильком молока і офігєл, на вкус добріший за соняшник і за деякий другий мед і ні чим не воняє, і ніяке не мило, не заводьте людей  в оману то вже скоро будуть писать що гамном воняє

мне один коллега казав що я свій мед не можу їсти він мені моїм потом бздить,  так може в цьому справа

кому потом,  а кому носками

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, roman72201 сказал:

А что кто то сократил своё производство мёда?

Всё продолжают наращивать и популяризировать пчеловодство.

У меня за последние два года четверо знакомых (молодежь) стали "пчеловодами" от 10 до 20 симей! На вопрос кто надоумил двое сказали что сейчас это модно! А один вообще убил своим ответом говорит а почему бы и нет! деньги на халяву) ничего не делаешь и бабки получаешь!!! Мне аж съездить к нему захотелось опыта набратся)) как так можно заниматься чтоб нихрена не делать! Я три дня мед качал думал загнусь или потом истеку! А он нихрена не делает! Пострелял бы!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нихрена не делаешь,имеешь тоже нихрена :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, Н и К о Л а Й сказал:

У меня за последние два года четверо знакомых (молодежь) стали "пчеловодами" от 10 до 20 симей! На вопрос кто надоумил двое сказали что сейчас это модно! А один вообще убил своим ответом говорит а почему бы и нет! деньги на халяву) ничего не делаешь и бабки получаешь!!! Мне аж съездить к нему захотелось опыта набратся)) как так можно заниматься чтоб нихрена не делать! Я три дня мед качал думал загнусь или потом истеку! А он нихрена не делает! Пострелял бы!

Якщо куплялиготові сімьї , то первий рік дійсно майже халява , тільки мед качай

Бо це буде заслуга предидущего пасічника 

А от коли в зіму неправильно підуть , чи матки постаріють і підуть в ройку , от тоді взнає що таке халява 

Знаю такого  купив готову пасіку весною з молодими матками , цілий сезон тільки мед качав 

А на слідующий рік прийшла  "халява " :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, станислав83 сказал:

Нихрена не делаешь,имеешь тоже нихрена

Как раз хрен и имеешь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Виникла необхідність підгодувати бджіл. Підкажіть будь ласка,  як правильно приготувати медову ситу з минулорічного забрусу ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ПОДкармливать и ЗАкармливать - две большие разницы. Разделяйте эти понятия   Подкармливают еле сладенькой водичкой (3/1 или даже 4/1) дают на ночь по 200-300  граммов.

С некоторых пор перестал уважать медовую сыту - сахар лучше.  Еще одно предостережение - давайте такое количество подкормки чтобы пчелы к утру ее сьели без остатка (особенно касается сыты) иначе начнут воровать.  Касательно сыты из прошлогоднего забруса - промыли теплой водичкой, всплывший воск  собрали, сыту раздали семьям (отводкам). Пропорции? Должно быть еле сладенькое, чтобы сьели - будет сытное - складут в ячейки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні пробував качати мед, це катастрофа, липа вже зацвітає, думав підуть на липу, ага фіга, всьо бджола разом зі мною по пасіці, чекає допоки відкрию вулик. напевно поки прийдеться почекати пару днів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 хвилин тому, Zinkevych19 сказав:

Сьогодні пробував качати мед, це катастрофа, липа вже зацвітає, думав підуть на липу, ага фіга, всьо бджола разом зі мною по пасіці, чекає допоки відкрию вулик. напевно поки прийдеться почекати пару днів

То що ж то за баки у вас? :blink: На них це абсолютно не схоже - я суджу за поведінкою по своїх.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

То що ж то за баки у вас? :blink: На них це абсолютно не схоже - я суджу за поведінкою по своїх.

залишилось ще декілька сімей із бджолою  минулорічних пакетів карпатки, матки вже поміняні, але бджола ще присутня, напевно вони так чекають халяви)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.06.2019 в 20:14, ромео сказав:

Ви про що? Яку воду перекрити? За 20м від місця події живе мій добрий знайомий, також пасічник. Каже, що ніхто нічого не робе. Лише витягли машину і виловили каністри, які вціліли. Тільки приїздять різні чиновники і телеканали. Санстанція взяла проби води.

Пляму з отрутою навіть нічим не посипали. Машина простояла до 6 вечора на дорозі і з неї все витікало.

Машина пішла в ставок. Хлопці не вписались в поворот, врізались у вербу, знесли її і лягли боком в став. Скоріше всього самі ж її підпалили і втекли попередньо знявши номери. Мерседес спринтер. Частина каністр розбилась, частина обгоріла.

Перед тим бомбанули десь склад і швиденько втікали.

62237518_437294497095231_5520494965047689216_n.jpg

 

Однозначно - РУКА МОСВИ проклятої !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Zinkevych19 сказав:

залишилось ще декілька сімей із бджолою  минулорічних пакетів карпатки, матки вже поміняні, але бджола ще присутня, напевно вони так чекають халяви)

 

А , тоді - зрозуміло!  :ay: Бо подумав, що то мої так  "хазяйнують".:ah::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрий вечір. Сьогодні переглядав сім'ї біля хати. Особливо приділив увагу тій що відроїлася. В тій сім'ї бжоли багато несказав що зменшилось, маточників повно і видно що один відкритий матка вийшла. Маточники всі позривав, знайшов і саму матку, бігає по рамках співає прижимається до рамки грудкою витанцьовує. Може так подає знак бжолам , що пора драпати, або викликає інших маток на розбірки?

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ысч сказал:

Пропорции? Должно быть еле сладенькое, чтобы сьели - будет сытное - складут в ячейки.

Спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Gnat Ігнатенко Олег сказал:

бігає по рамках співає прижимається до рамки грудкою витанцьовує. Може так подає знак бжолам , що пора драпати, або викликає інших маток на розбірки?

Це значить, що в сім'ї є як мінімум ще одна матка. Як правило, в маточнику.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Gnat Ігнатенко Олег сказал:

Може так подає знак бжолам , що пора драпати, або викликає інших маток на розбірки?

Це знак другим маткам щоб вони не вилазили допоки вона не вилетить з роем. А ті повинні їй відповідать звуками подібними на квакакіє.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це значить, що в сім'ї є як мінімум ще одна матка. Як правило, в маточнику.
 
То я їй полегшив роботу прибравши конкуренток)).

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так розумію, зараз безвзятковий період. В багатьох вуликах корму немає. Перга є, а меду взагалі нема, хоча не в усіх. Але трута не гонять. До обіду десь літають, потім сильний обліт на місці і сієста на стінках вуликів до смеркання. Зранку о 5-й дивився, також сидять на вуликах. А мені ще їх якось везти. Відводки цього сезону з різних причин запізнюються. Зараз просто немає нормальних кормових рамок. Ні вощини, нічого не будують. Роїння теж не спостерігаю, як це не дивно. Помітив також під кількома вуликами пару десятків мертвих чи конаючих бджіл. Чи це від безвзятка якась холєра, чи хімія, не знаю. Назвати це масовим отруєнням, не назву, скоріше щось подібне до весняних болячок. В полях ніби вже протравили все. Є сліди тракторів на пшениці, бочки також катались повсюди. Сподіваюсь, основна небезпека минула.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почав сьогодні викачку корпусних вуликів. 

Це п-є-с-н-я! Після лежаків разюча різниця. Як у результаті так і в роботі...

Заглядав частково в гнізда (одну-дві рамки), щоб подивитись на предмет роїння. В одній сім'ї мусив повністю передивлятись. Уявіть, в гнізді нуль меду. Нема зовсім!!! Навіть в куточках рамок. Все в магазинах. 8 рамок з розплодом (майже від бруска до бруска, крім куточків, де сухо), а на двох крайніх перга.

В усіх інших сім'ях мед в гнізді є. І крайні рамки занесені...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...