Перейти к содержанию

Вуликотерапія (ульетерапия)


Бортник

Рекомендуемые сообщения

Див. "Бджолярський Круг", №2, 2012 р. стор. 24-27 . Олександр Комісар "Вулик-лежак на теплий занос - це вертикальний вулик боком.
Шкода та "Круг" не виписав. Міркую так, це той випадок що кашу маслом... чим більше сімей на одиницю обєму лежанки,тим кращий ефект.До того ж енергетичне навантаження на сімю менше.Решта прибамбасів таких як дах у вигляді піраміди і т.д. вважаю повною нісенітницею.За моїми розрахунками виходить "барське"ложе (2140Х700) по обидві сторони плюс прохід,загалом вийде квадратний лікувальний вулик. Так що можна буде "оздоровитись" і в двох, і з жінкою, і кому як подобається. :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
Хотел бы пообщаться по теме с заинтересованными людьми,
Також придбав цього літа одномісну хатинку на чотири сім"ї. Відпочивати чудово, проте що і як лікується при цьому не знаю. :az: Иду "паралельным курсом". Готов и сотрудничать и делиться. Прикладываю мат. своего доклада на конференции дополненый для публикации в БК2-12. __________________________________________________.doc С Уважением "ДіД Василь"
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-5948-1355494905_thumb.jpgpost-5948-1355494881_thumb.jpgpost-5948-1355494856_thumb.jpgpost-5948-1355494838_thumb.jpgРешил сделать себе лежанку. Вот что получилось . Этот сезон уже была в эксплуатации.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-5948-1355496255_thumb.jpgpost-5948-1355496243_thumb.jpgpost-5948-1355496232_thumb.jpgpost-5948-1355496221_thumb.jpgОсь таку лежанку зробив собі я
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Этот сезон уже была в эксплуатации.

Опишіть, будь-ласка, відчуття, ефект і т.д. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Опишіть, будь-ласка, відчуття, ефект і т.д. opr06K93.gif

Присоединяюсь... :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я спав як приїжджав в село до батьків це дві ночі в один-два тижні .Сусід ,який допомагав у виготовленні ,спав майже все літо (коли захотів) . Відчуття дуже хороші . Коли лягаєш вечером .навкруги ніякої метушні ,на ставку квакають жаби ,знизу від стелевих дощок іде приємне тепло ,гул як у трансформаторі ,запах з вуликів (трохи специфічний) .Я за день досить втомлювався ,а після сну у лежанці сили відновлювалися ,і зранку вставав з легкістю . Те ж саме відчував і мій сусід ,йому 58 років . Ми прийшли до висновку що такий відпочинок дуже позитивно впливає на відновлення організму . Але це не панацея від усіх бід і хвороб ,як каже Савін . Казав мені один мудрий чоловік ,що хвороби ,набуті роками ,не щезають за 10 сеансів . Але позитивний вплив на організм людини досить відчутний .. Тому всім ,хто має можливість-раджу таку лежанку мати ,для себе ,рідних і близьких . Особливо добре відпочивати в травні і червні -коли вночі співає соловей ,а все кругом цвіте . Дуже хороший відпочинок для тих хто втомився від шаленого (міського) ритму життя і хоче відпочити душею і тілом . Вибачайте , та при реєстрації я не все ввів . Займаюсь пасікою більше 10 років , більше це як хоббі , бо живу у Львові ,а пасіка в селі ,де живуть батьки (80 км від Львова)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуже хороший відпочинок для тих хто втомився від шаленого (міського) ритму життя і хоче відпочити душею і тілом .

Львов Орест, ширины хватает? ... если бы была возможность сделали бы шире? :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуже хороший відпочинок для тих хто втомився від шаленого (міського) ритму життя і хоче відпочити душею і тілом .

Львов Орест, ширины хватает? ... если бы была возможность сделали бы шире? :hi:
:IMHO1: Ширина лежанки ограничена шириной улья :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

]Правильно зауважили - трохи вузькувато . Хоча дуже великого дискомфорту не було .Хіба трохи стукаєш колінами ,коли обертаєшся .Її ширина -68 см .Тепер в роботі друга -шириною 90 см . Весною повинна ввійти в експлуатацію

post-5948-1355505083_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

если бы была возможность сделали бы шире?

Слушне зауваження можноб было с женой .............. :ah: но опасно... :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ширина лежанки ограничена шириной улья

.... все ограничения у нас только в голове :hi:
Правильно зауважили - трохи вузькувато . Хоча дуже великого дискомфорту не було .Хіба трохи стукаєш колінами ,коли обертаєшся .Її ширина -68 см .Тепер в роботі друга -шириною 90 см . Весною повинна ввійти в експлуатацію

Львов Орест, а если делать в два улья по ширине?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Этот сезон уже была в эксплуатации.

Опишіть, будь-ласка, відчуття, ефект і т.д. :hi:
Я ,став свідком розповіді бджоляра записав розповідь,правда без його дозвлолу (нехай Вибачить) :dntknw: мова йде про хлопчика, якого привезли з Ірландії батьки українського походження(заробітчани).У хлопчика сильна астма....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вот тоже,вынашивал эту идею о пчелиной лежанке,около двух лет.А месяц назад,за неделю зделал.В двоем с товарищем,у него станок строгальный есть,он мне доски строгал.На постройку двухместного домика,на 8семей,на 17 рамок,ушло куб доски на 30мм.Сначала збили три щита, 2м на 2м.Привезли на место,соединили их,а потом все остальное сбивали на месте.Сейчас осталось толко оббить вагонкой,и весной можно заселять пчел.Фото выложу на следующей неделе,как проявлю пленку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ширина лежанки ограничена шириной улья

Львов Орест, а если делать в два улья по ширине?
Два года пользуюсь лежанкой. Премного доволен. Лежанка состоит из двух лежаков, сверху домик. Два лежака, потому, что лежанка мобильная, перевозная, летом в селе, зимой в городе.

post-1746-1355537191_thumb.jpg

post-1746-1355537214_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ширина лежанки ограничена шириной улья

.... все ограничения у нас только в голове :hi:
Правильно зауважили - трохи вузькувато . Хоча дуже великого дискомфорту не було .Хіба трохи стукаєш колінами ,коли обертаєшся .Її ширина -68 см .Тепер в роботі друга -шириною 90 см . Весною повинна ввійти в експлуатацію

Львов Орест, а если делать в два улья по ширине?
Думаю это лишнее . Все равно вы лежите по центру над ульями ,а лишняя ширина нужна просто для комфорта . Идеально ,когда вы ложитесь спиной на потолочины без всяких матрасов ,накрываетесь чем-нибудь легким ,и лежите так хотя час -полтора .Эффект максимальный . Ну а для сна ночью я использовал матрас толщиной 4 см Да и конструкция со спаренными ульями сильно усложняется -ложится нужно с торца ,осмотр только со стороны летков ,и еще много нюансов . Я сам хотел делать домик ,но все-таки решил-что лежанка лучше. Во-первых воздух из улья не наполнит большое пространство домика Во-вторых (мое мнение) -ощущения,что ты на ульях больше в лежанке. Ну и в-третьих- затраты на домик намного больше . Когда лежишь в лежанке днем ,и видишь через стекло как работают пчелы -это просто завораживает и увлекает ,просто погружаешься в их мир ,и мозги отключаются и отдыхают.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Тема дуже цікава. А хто займався більшими дослідженнями з медиками???? Замір тиску до і після терапії, аналізи крові чи іншого??? Те що після лежанки покращується стан, це думка бджолярів та нечисленних відвідувачів. Хочеться почути більш науковий підхід. Є такі напрацювання, чи це коммерційна таємниця????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тема дуже цікава. А хто займався більшими дослідженнями з медиками???? Замір тиску до і після терапії, аналізи крові чи іншого??? Те що після лежанки покращується стан, це думка бджолярів та нечисленних відвідувачів. Хочеться почути більш науковий підхід. Є такі напрацювання, чи це коммерційна таємниця????
На ТВ бачив,брали інтерв"ю у пасічника з Тростянця Вінницької області...Говорить,що зробив бджолохатку аби боротись з власною хворобою Бєхтєрєва...Класична медицина безсила(я сам про це знаю)....Результат: відмовився від знеболюючих,почав все робити самостійно,з"явилась рухливість в тих суглобах і сегментах хребта,на яких лікарі вжне давно поставмли хрест....Крім того, маса людей,що лікувались у нього, розповідають просто неймовірні історії одужання.... Однозначно рекомендую всім,в кого є можливість,будувати лежанки або бджолохатки....Особливо тим,в кого гарне здоров"я і думають,що воно вічне....Я за останні пів року витратив лише на одні аналізи та дослідження стільки коштів,що вистачило б на 3-4 бджолохатки(одна бджолохатка на дві лежанки коштує 12 тисяч грн)...Це абсолютно без жартів....І "найсмішніше" те,що до цього часу не маю діагнозу...От і рахуйте..... Не можу дочекатися весни,щоб поставити будиночок,і ,повірте,ціна не має вже ніякого значення...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тема дуже цікава. А хто займався більшими дослідженнями з медиками???? Замір тиску до і після терапії, аналізи крові чи іншого??? Те що після лежанки покращується стан, це думка бджолярів та нечисленних відвідувачів. Хочеться почути більш науковий підхід. Є такі напрацювання, чи це коммерційна таємниця????
В Запорожской области приежали с Запор мед университета и делали опыты-писали положительные для человека
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Запорожской области приежали с Запор мед университета и делали опыты-писали положительные для человека

а де писали, ссилочку можно???
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а де писали, ссилочку можно???

Лично я где то фильм видел, но пока не вспомнил где. Если надыбаю дам знать. Да там дествительно говорилось про Запорожский мед институт, и большой группе подопытных. А вот район где проводились не могу вспомнить
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а де писали, ссилочку можно???
Из журнала:
Два года пользуюсь лежанкой. Премного доволен. Лежанка состоит из двух лежаков, сверху домик. Два лежака, потому, что лежанка мобильная, перевозная, летом в селе, зимой в городе.
Планирую стационарный домик: _________.doc__.doc
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Планирую стационарный домик:  _________.doc ( 59 килобайт ) Кол-во скачиваний: 12  __.doc ( 34.5 килобайт ) Кол-во скачиваний: 11

PDD :hi: спасибо, скачал себе для использования.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот тут http://www.pchelovod.info/index.php?showto...mp;#entry986669 сообщение 619 про Запорожскийэксперимент

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лично я где то фильм видел, но пока не вспомнил где. Если надыбаю дам знать

Вот нашол. http://p4elovodstvo.com.ua/download/tretya...onferents38187/ Называется третья научно-пракическая конференция по апитерапии . Киев.1-2 марта. 2012. Может будет интересно
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...