Jump to content
Бортник

Вуликотерапія (ульетерапия)

Recommended Posts

И еще пару фотокpost-4613-1359315608_thumb.jpg post-4613-1359315698_thumb.jpg
на 450мм мало места под ульетерапию(разве что для ребенка)
так у тебя крыша до самой земли? Если можно поподробней по поводу количества и расстановки уликов
Стропила идут до основания низа,а само накрытие кончается над ульями.Улья раставлены на квадрате 2.3Х2.3.По левой стороне... если смотреть из двери ,стоит 2 улья в ряд и перпендикулярно (перехлёст)часть третьего который под торцевой стенкой..к которому так же в ряд стоит ещё один улей и к нему в торец перпендикурярно идёт ряд ульев(2шт.) с правой стороны,в торце опять перпендикулярно(летками к двери),стоит ещё 1 улей.Основание самой пирамиды ...гдето 3.96м...точно не помню
Обьясни еще раз непонятливому-у тебя улик ты говоришь находится 1/3 от пола а крыша заканчивается над уликом?Повторюсь еще раз 450 мм мало для эфекта ульетерапиии.А саму крышу из твоих размером смотрю вроде толково расчитали.У меня пирамида является согласованной с радиусом Земли в пропорции 1: 7881196.0 что соответствует значению F=1.618 в 33 степени. Причем диаметр первой вписанной сферы также равен1.618 м. Заметь основание у меня тоже 3.33мВход с севера.Кто тебе делал расчет?
Я думал сделать потолочины тоньше но много отверстий и плюс возможный вес под 150кило и решил не рисковать
Чем тоньше потолочины, тем лучше. Между рамками и потолочинами - реечки. Клиент был 112 кГ, все в порядке.

post-1746-1359353649_thumb.jpg

Это- ОSB, а с деревом больше хлопот, да и дороже намного. А на счет вредности- так у нас все сейчас вредно и еда, и питье, и воздух.
Ти молодець,в будь-якому разі,що побудував бджолохатку...Але,не ображайся,якщо навіть метал тобі дістався на шару,все-рівно,це якраз той випадок,де не варто було б економити...Естетика навколишнього пейзажу,зовнішній вигляд того,що нас оточує все ж має стояти на першому місці...Наступного разу зроби будиночок з дерева-не пошкодуєш.....
Я думал сделать потолочины тоньше но много отверстий и плюс возможный вес под 150кило и решил не рисковать
Чем тоньше потолочины, тем лучше. Между рамками и потолочинами - реечки. Клиент был 112 кГ, все в порядке.
А реечки прям на рамки ложили? Толщина реечек и потолочины вместе?
Обьясни еще раз непонятливому-у тебя улик ты говоришь находится 1/3 от пола а крыша заканчивается над уликом?
Улик находится на полу,а тот кто лежит находится на 1/3 в пирамиде.
Повторюсь еще раз 450 мм мало для эфекта ульетерапиии
450мм,это где??? Для того чтобы нормально лежать на улике, и не мешал скос крыши,Улья внутри пирамиды находятся на 25-30см. от скоса.
Кто тебе делал расчет?
В инете много формул...подставляй свои желаемые размеры(например задаёш нужную высоту,или длину лежанки) ,и остальные размеры получаются автоматом.Вот так несколко тыков попыток и получаешь то что придумал.
Обьясни еще раз непонятливому-у тебя улик ты говоришь находится 1/3 от пола а крыша заканчивается над уликом?
Улик находится на полу,а тот кто лежит находится на 1/3 в пирамиде.
Повторюсь еще раз 450 мм мало для эфекта ульетерапиии
450мм,это где??? Для того чтобы нормально лежать на улике, и не мешал скос крыши,Улья внутри пирамиды находятся на 25-30см. от скоса.
Кто тебе делал расчет?
В инете много формул...подставляй свои желаемые размеры(например задаёш нужную высоту,или длину лежанки) ,и остальные размеры получаются автоматом.Вот так несколко тыков попыток и получаешь то что придумал.
Спасибо за исчерпывающий ответ.Будем ждать Ваших фоток. По поводу 450мм -это размер под рамочку то есть полезная площадь при холодном заносе(маловата)

450 мм это внутренний размер улья . Этого вполне хватает ,ведь вы лежите по центру пространства пчелолежанки. Остальное пространство нужно для комфортного лежания .Из опыта скажу ,что очень приятно лежать на спине без всяких матрасов ,идет тепло снизу и приятно греет спину. И так полежать часик-другой. Согласен ,что красивая лежанка +красивое место -это большой плюс в таких процедурах. Так что по возможности делайте так ,чтобы радовало глаз.

По поводу 450мм -это размер под рамочку то есть полезная площадь при холодном заносе(маловата)
Если сделать пирамиду чуть менье (по размеру ульев),то внутри пирамиды скат крыши будет сильно мешать и садиться на улей и лежать.При моём размере между скосом и уликом остаётся пространство...которое заделывается под углом от улья к скосу крыши.Получается так ,что лежать очень удобно и под одним боком небольшой такой типа подлокртничек,но для всего тела. :)
450 мм это внутренний размер улья . Этого вполне хватает ,ведь вы лежите по центру пространства пчелолежанки. Остальное пространство нужно для комфортного лежания .Из опыта скажу ,что очень приятно лежать на спине без всяких матрасов ,идет тепло снизу и приятно греет спину. И так полежать часик-другой.
Согласен на 100%. С моими 190см и 110кг я чувствую себя очень комфортно. А снизу греет даже через нетолстый матрас. :ay:
450 мм это внутренний размер улья . Этого вполне хватает ,ведь вы лежите по центру пространства пчелолежанки. Остальное пространство нужно для комфортного лежания .Из опыта скажу ,что очень приятно лежать на спине без всяких матрасов ,идет тепло снизу и приятно греет спину. И так полежать часик-другой.
Согласен на 100%. С моими 190см и 110кг я чувствую себя очень комфортно. А снизу греет даже через нетолстый матрас. :ay:
При чем тут комфортно .Вы можете просто лежать на матрасе на полу и будет комфортно.Речь в лечебном эффекте .Если увеличиь пространство хотя бы как у меня на 17 рамок то эффект будет на 40 процентов больше.А лучше делать на большее количество рамок но у меня из-за конструкции здания больше не получается.Хотя с большим количеством рамок эффект будет еще лучше.Что такое 45см-это что боком лежать?Понятно что по бокам у Вас прибиты просто доски-но они эффекта не несут без пчел.
При чем тут комфортно .Вы можете просто лежать на матрасе на полу и будет комфортно.Речь в лечебном эффекте .Если увеличиь пространство хотя бы как у меня на 17 рамок то эффект будет на 40 процентов больше.А лучше делать на большее количество рамок но у меня из-за конструкции здания больше не получается.Хотя с большим количеством рамок эффект будет еще лучше.Что такое 45см-это что боком лежать?Понятно что по бокам у Вас прибиты просто доски-но они эффекта не несут без пчел.
Я лежу на трех ульях по 24 рамки, тоесть на 72 двух рамках, не ужели этого мало? А ширины -450 хватает с головой. Когда будет шире, эта площадь не будет использоваться, если только не ложиться вдвоем или поперек. А доски для того, чтобы когда спишь, не съезжало одеяло.

[/ Три улья по 24 рамки-это 240 см в длинну ? Я правильно понял ? У меня три по 18 рамок . Чтобы было шире,нужно ставить ульи поперек лежанки. Есть и такие конструкции , но все-таки в основном ульи стоят в длинну. Я думаю ,главное .чтобы ульи были заполнены пчелой полностью ,и было максимально расплода , тогда и эффект будет максимальный.

Edited by Львов Орест
[/ Три улья по 24 рамки-это 240 см в длинну ? Я правильно понял ? У меня три по 18 рамок . Чтобы было шире,нужно ставить ульи поперек лежанки. Есть и такие конструкции , но все-таки в основном ульи стоят в длинну. Я думаю ,главное .чтобы ульи были заполнены пчелой полностью ,и было максимально расплода , тогда и эффект будет максимальный.
Деякі рекомендації з досвіду. 2011 і 2012р використовував лежанки на холодний занос. 4 сімї по 16 рамок. 3 лежанки. Постійно проводив дослідження та спостерігав за бджолами. 1. Максимальний ефект тоді коли людина лягає зі своїми болячками і спостерігайте за тим з якої сімї як інтенсивно вилітають і прилітають бджоли, при цьому де хворі місця бджоли практично не вилітають або дуже мало . Всі в середині. 2. Дах ні в якому разі не можна робити металевий. 3. Не можна робити щілини в потолочинах.( чит. Соломку) переконався. Тільки передня подвійна стінка з решіткой та каналом. На початку був дуб в одній лежанці,зовнішні стінки,ці сімї розвивались гірше. Все детально аналізувалось і записувалось. Проводились замірювання певними приладами. Тепер. Всі вулики в лежанках на теплий занос. Дах тільки сферична поверхня. При 20 рамках теплого заносу висота від потолочини 850мм. ВВажаю і переконаний - найкращий варіант в Цопи. Лежанки - будиночки на 2 "ліжка" дають ефект на 80-100% гарший ніж при одинарному не високому будиночку. Для досягнення максимального ефекту аматорство не підходить. Підходьте до всього професійно. Поцікавтесь глибше пірамідою. Піраміда - енергія мертва. Завжди використовувалась для зберігання від псування і тощо. В дискусії вступати не буду і відповідати теж. Вперед до нових звершень. Успіхів всім.
....Поцікавтесь глибше пірамідою. Піраміда - енергія мертва. Завжди використовувалась для зберігання від псування і тощо.
Лікувальна вуликопіраміда
:wave:

agenda93,, з чим пов'язаний перехід на теплий занос?

Тільки передня подвійна стінка з решіткой та каналом.

, я так зрозумів, що стеля глуха, а повітря поступає з нижньої частини вулика через канал в передній стінці. Тобто тепло не виходить безконтрольно в верх.
Лежанки - будиночки на 2 "ліжка" дають ефект на 80-100% гарший ніж при одинарному не високому будиночку.

гарший - це гірший?
В дискусії вступати не буду і відповідати теж.

всеж надіюсь на відповідь....
....Поцікавтесь глибше пірамідою. Піраміда - енергія мертва. Завжди використовувалась для зберігання від псування і тощо.
Лікувальна вуликопіраміда
:wave:
К пирамиде никакого отношеня :IMHO1: Ну разве что крыша похожа :)
Деякі рекомендації з досвіду. 2011 і 2012р використовував лежанки на холодний занос. 4 сімї по 16 рамок. 3 лежанки. Постійно проводив дослідження та спостерігав за бджолами. 1. Максимальний ефект тоді коли людина лягає зі своїми болячками і спостерігайте за тим з якої сімї як інтенсивно вилітають і прилітають бджоли, при цьому де хворі місця бджоли практично не вилітають або дуже мало . Всі в середині. 2. Дах ні в якому разі не можна робити металевий. 3. Не можна робити щілини в потолочинах.( чит. Соломку) переконався. Тільки передня подвійна стінка з решіткой та каналом. На початку був дуб в одній лежанці,зовнішні стінки,ці сімї розвивались гірше. Все детально аналізувалось і записувалось. Проводились замірювання певними приладами. Тепер. Всі вулики в лежанках на теплий занос. Дах тільки сферична поверхня. При 20 рамках теплого заносу висота від потолочини 850мм. ВВажаю і переконаний - найкращий варіант в Цопи. Лежанки - будиночки на 2 "ліжка" дають ефект на 80-100% гарший ніж при одинарному не високому будиночку. Для досягнення максимального ефекту аматорство не підходить. Підходьте до всього професійно. Поцікавтесь глибше пірамідою. Піраміда - енергія мертва. Завжди використовувалась для зберігання від псування і тощо. В дискусії вступати не буду і відповідати теж. Вперед до нових звершень. Успіхів всім.
Для чого тоді взагалі щось писати , якщо далі не відповідати і не ділитися досвідом . Чи це так по-нашому ,по-українськи . Здається ,форум і є для спілкування і переймання досвіду . Я б ,наприклад із задоволенням поїхав і подивився ,як то у вас виглядає ,якщо б запросили . Не розумію ,що значить "аматорство не підходить?" В нас десь готують таких спеціалістів ? А Савін хто по-вашому -аматор ,спеціаліст чи ще хтось ? Адже його реклама підчіплена чуть не до всіх сайтів. Якщо пропонуєте щось прочитати ,то дайте конкретнішу інформацію

Сподобався мені 2-х місний павільйончик від Гурмана. post-637-1360100329_thumb.jpg Тільки для себе бачу його таким.post-637-1360100436_thumb.jpg Принциповим вважаю можливість витягувати кожен вулик окремо і при необхідності обслуовувати назовні.

1 Пробачте за мех. помилку. Дійсно не гарше а гірше. 2 Я не маю на увазі про енергію піраміди конкретно когось чи конкретну лежанку. Прочитайте про експерименти під Москвою, в Австрії,Канаді,США,Єгипті,Швеції. 3 Теплий занос -спокійніша сім"я,кращий розвиток.Не забувайте що у лежанці для бджіл постійний стрес.Рівномірне заселення бджолами без пропусків. 4 Відносно руху повітря з вулика Ви правильно розумієте.Проводились досліди з димом відносно руху повітря.Подвійна передня стінка , а над льотком сітка через неї вуликове повітря проходить по каналу у середину. Ширина каналу 45 мм. Передня стінка виконана так щоб можна було почистити сітку коли буде запрополісована. Але за 4 місяці 2012р не запрополісували. З весни дослідження будемо продовжувати.Все записується на відео , так що при завершенні , викладу багато цікавого всі заміри та осцилограми. Звичайно у вдосконаленні і в пізнанні немає меж. 5. Дуже подібно верх як у А.Цопи. , хоч ніколи не чув і не бачив до того як дійшов сам. Цікава думка з резонаторами ,зараз вона в розробці. Всім бажаю успіху. Головне щоб наша праця проносила користь іншим. З повагою до всіх І.С. PS перша лежанка 2009р

Для чого тоді взагалі щось писати , якщо далі не відповідати і не ділитися досвідом . Чи це так по-нашому ,по-українськи . Я б ,наприклад із задоволенням поїхав і подивився ,як то у вас виглядає ,якщо б запросили .
Я просьбу дозволити побачити своїми очима в приват написав автору ,але реакції поки нема.Може,скинемось якось,та попросимо пана за винагороду,яка його влаштує, поділитись з нами досвідом і напрацюваннями,якщо там дійсно серйозні досліди проведені.
4 Відносно руху повітря з вулика Ви правильно розумієте.Проводились досліди з димом відносно руху повітря.Подвійна передня стінка , а над льотком сітка через неї вуликове повітря проходить по каналу у середину. Ширина каналу 45 мм. Передня стінка виконана так щоб можна було почистити

Якісь, хоч примітивні, креслення можете навести?

post-1746-1360124456_thumb.jpg

к пасіка в селі Дивному, в Криму

Гдето уже читал об этой пасеке, там лечились все поголовно наши теперешние бонзы от разных партий.Арабские шейхи регулярно отведывают, и тд и тп. и Ющ там был....
Цікавився я цею пасікою. Ціни цей Савін лупить для простих людей захмарні! точно не пригадаю але тисячі гривень (а то й десятки тисяч)
Дякую, за таким принципом надходження повітря з вулика в павільйон і сам планую, тільки сіточки думаю розмістити одразу над льоткати, щоб не було доступу бджолам до вентиляційного каналу. До речі, чи достатньо ширини каналу в 10 см (переріз 10см х 45см)
Цікава думка з резонаторами ,зараз вона в розробці.

Це про що, як і для чого? Edited by nibond

nibond, , agenda93, говорить про ширину каналу 45 мм, а ви запитуэте про 10 сантиметрiв. Навiщо такий широкий? Як я зрозумiв, цей канал для того, щоб не вихолоджувати сiм'ю, а використовувати тiльки те повiтря, яке бджоли видули з вулика. Тiльки воно пiшло не на вулицю, а по каналу вверх у лежанку. Перетин каналу :IMHO1: повинен бути спiввiдносним з перетином льотка. :hi: