Перейти к содержанию

Кто работал с этой вощиной


Рекомендуемые сообщения

Кто работал с этой вощиной? А если работали--охарактеризуйте, пожалуйста.

Вощина.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Иосифович сказал:

Кто работал с этой вощиной? А если работали--охарактеризуйте, пожалуйста.

Вощина.jpg

Вощина з мого району,відгуки не очень.Я також брав декілька раз,більше не беру.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо Женя! Бывал я там, и вот столкнулся с вощиной. Свое мнение я уже имею, хочу людей послушать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Женя Циба сказал:

також брав декілька раз,більше не беру.

чому? які мінуси?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ромео сказал:

чому? які мінуси?

Якась вона за тонка,коли постоїть навощина рамка довго,вощина стає біла,бджоли таку вощину починають гризти,або зовсім не тянуть. Користуюсь одеською вощиною по якості також не показник,але краще від Хоньківської.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, ромео сказал:

чому? які мінуси?

І ще один мінус,кожний листок потрібно підрізати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, Иосифович сказав:

Спасибо Женя! Бывал я там, и вот столкнулся с вощиной. Свое мнение я уже имею, хочу людей послушать.

Ну так давайте свое мнение. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А что? Больше комментариев не будет?
Не хотят пчелы тянуть вощину. Даже на подкормке ситой. А в этом году посадил рой на вощину--- не тянут. Почему? Не знаю. Вот коллег спрашиваю -- их мнение.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Иосифович сказал:

А что? Больше комментариев не будет?
Не хотят пчелы тянуть вощину. Даже на подкормке ситой. А в этом году посадил рой на вощину--- не тянут. Почему? Не знаю. Вот коллег спрашиваю -- их мнение.

Я користуюсь постійно. Ніяких проблем не маю. Тягнуть нормально. По ширині трохи треба обрізати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Я користуюсь постійно. Ніяких проблем не маю. Тягнуть нормально. По ширині трохи треба обрізати

Какой номер вальцев? Вощина на 300?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Иосифович сказал:

Какой номер вальцев? Вощина на 300?

300;

номером не цікавився, треба подивитись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гляньте, а 1ще краще сфотайте. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Женя Циба сказал:

Якась вона за тонка,коли постоїть навощина рамка довго,вощина стає біла,бджоли таку вощину починають гризти,або зовсім не тянуть. Користуюсь одеською вощиною по якості також не показник,але краще від Хоньківської.  

Женя Вы, что пользуетесь нашей вощ?:at::( Бросайте это грязное дело. Советую "Киев-Пчелпром" г. Боярка, небо и земля, по сравнению с нашей. "прополюсная" (ихняя)тоже не плохая.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Иосифович сказал:

Гляньте, а 1ще краще сфотайте. Дякую.

Вибачте, що з запізненням, ось фотки. Маю три різних партії. Відбудовують нормально. Погризів нема. Хіба що в місцях де проволка проіржавіла. Не пливе. 

5cf2d025aa15d_1.JPG.82390a01dfaf0dafc6adbbcbdc0ed756.JPG5cf2d0253071d_2.JPG.db192e4acbfc7f5ab964c43553f5a623.JPG5cf2d02613cdd_.JPG.c701e8fc0c1de6a8dd8b10fc0f770ca6.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, mits сказал:

Женя Вы, что пользуетесь нашей вощ?:at::( Бросайте это грязное дело. Советую "Киев-Пчелпром" г. Боярка, небо и земля, по сравнению с нашей. "прополюсная" (ихняя)тоже не плохая.

У нас тут вибор не великий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас тут вибор не великий.
У нас взагалі продають лише 1 вид вощини - пачка без розпізнавальних знаків, кажуть, що Одеська.
На вигляд - помаранчево-жовта. Пахне медом. Бджоли будують більш-менш... На 4- з 5.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Вадим Попов сказал:

У нас взагалі продають лише 1 вид вощини - пачка без розпізнавальних знаків, кажуть, що Одеська.
На вигляд - помаранчево-жовта. Пахне медом. Бджоли будують більш-менш... На 4- з 5.

 Таке і у нас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Вадим Попов сказал:

У нас взагалі продають лише 1 вид вощини - пачка без розпізнавальних знаків, кажуть, що Одеська.
На вигляд - помаранчево-жовта. Пахне медом. Бджоли будують більш-менш... На 4- з 5.

теж саме, але є абрівіатура на вощині, вроді 5ти значне число, точно не пам*ятаю, тягнуть нормально, але я натягую рамки пневмостеплером і у деяких місцях вощина просто провисає(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 01.06.2019 в 22:45, Вадим Попов сказал:

У нас взагалі продають лише 1 вид вощини - пачка без розпізнавальних знаків, кажуть, що Одеська.
На вигляд - помаранчево-жовта. Пахне медом. Бджоли будують більш-менш... На 4- з 5.

І я одеську використовую, але мабуть буду переходити на власне виробництво- брат собі вже сам штампує.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Серж 82 сказал:

І я одеську використовую, але мабуть буду переходити на власне виробництво- брат собі вже сам штампує.

Ось брат штампує 145 ту

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чомусь фото не вставляє. Короче виставляв в темі вощина

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І я одеську використовую, але мабуть буду переходити на власне виробництво- брат собі вже сам штампує.
Приїхав до батьків, а в них в селі відкрився магазин для бджільництва. Купив пачку вощини боярської, максимум. Не треба буде шукати "десь там".
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відносно Хоньковецької вощини,якість бажає бути кращою мяко кажучи...в порівнянні з Дубовиком небо і земля за ті самі гроші( не реклама). Київбджолопром також краща.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І мені таку підсунули. Іншої у відомому магазині не було. Вже другий раз. Перша пачка пішла, будують, але по 300й рамці трохи пливе. Ще лишилося біля 2 кг із другої пачки. Пускаю на 145 рамку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, chajka2005 сказав:

І мені таку підсунули. Іншої у відомому магазині не було. Вже другий раз. Перша пачка пішла, будують, але по 300й рамці трохи пливе. Ще лишилося біля 2 кг із другої пачки. Пускаю на 145 рамку

Пливе - це ще квіточки, ягідки будуть якщо повномедні світлі стільники  гнізді почнуть обриватись.... мав гіркий досвід свого часу - що правда виробник, як стверджували в магазині з одеської обл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...