Перейти к содержанию

5 маток в сім'ї


дВп

Рекомендуемые сообщения

Взагалі то цим все сказано - меду нема, розплід нагнався, нову вощину почали освоювати.   Сьогодні подививсь а там їх пятеро ходить.......    я в шоці ... і шо далі ???

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 плодных маток?????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, дВп сказал:

Взагалі то цим все сказано - меду нема, розплід нагнався, нову вощину почали освоювати.   Сьогодні подививсь а там їх пятеро ходить.......    я в шоці ... і шо далі ???

 

Может Вы маток с трутнями перепутали?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рой улетел.Остались неплодки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, cx-7 сказав:

Может Вы маток с трутнями перепутали?:umora:

:hmm: А я то думаю - як з такою !''дупою'' Воно яйця кладе    )))))))))))

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може бути що ходить плідна і на тиху заміну вивелись матки. Тепер будуть бої амазонок поки не залишиться одна молода яка потім полетить на паровку. Маток треба мітити тоді питань буде менше. Відберіть якщо встигнете матку або дві на відводки. Будуть запасні матки на пасіці. Не зрозуміло чи у вулику є плідна чи вона вже полетіла? Розбирайтеся але поспішайте тому що бджоли все роблять швидко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

контроль на післязавтра, бо будова починається. Відразу відпишусь,     але засів справді є........    поки всім вдячний. тепер буду користуватись точком активніше ...    ДЯКУЮ!!!!!!! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Відписуюсь - прихожу, відкриваю кришку, а там .....    такий пив ний перегар, і хтось кричить ''ти  мене точно не любиш ???? ''      Посидівши у  неті зрозумів - чоловіка тре знати  і в лице також, а свого - особливо !!!!! все. йду спокійно спати. ... ту з одною жінкою  іноді не розберешся, а якби то їх було пятеро !!!!!!????!?!?   то б полисів точно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...