Перейти к содержанию

Помогите, пожалуйста


Рекомендуемые сообщения

11 минут назад, Puzlik сказал:

Я звичайно вибачаюсь, що встряю в розмову, але Вам не здаэться, що 3500 грн занадто велика сума для "вулик можна ще якийсь час потерпіти (позамазувати щілини і т.д.) нехай повилазять усі недоліки"? За такі гроші можна і вулик нормальний і пакет узяти.

Я не хотів нікого образити. Мав на увазі що без досвіду і практики можна знову купити такий самий. А так Ви звичайно праві !  Якщо є хтось із досвідом то можна купити і хороший вулик і пакет. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго вечора. Маю одну сильну сімю  (22рамки ), числа 20 хочу зробити відводок, та не знаю як лучше зробити на стару матку чи купити матку та підсадити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго вечора. Маю одну сильну сімю  (22рамки ), числа 20 хочу зробити відводок, та не знаю як лучше зробити на стару матку чи купити матку та підсадити.
Відводок на стару матку, а в хвіст - покупну. Потім на ГВ об'єднати, а стару матку в утіль.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друзі, маю проблему.

Купив відводки 4+2 та 5+2. У вівторок розширив по 2 рамки суші.

Сьогодні заглянув, щоб розширити, а там - по 2 криючі рамки з кожного боку повні меду, починають печатати - походу ріпак. Почали заливати гніздо, тобто рамки, де виходить розплід, при чому хаотично заливають - в кожний пустий чарунок.

Останнє розширення було в вівторок -суш засіяна.

Суші нема, кинув всім по 2 рамки вощини по краях від гнізда. Цього досить? Чи ще щось треба робити?

Чи можу я від них по рамці-другій качнути як закінчиться ріпак? Чи залишити їм на корм?

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Помогите, пожалуйста
1 час назад, Вадим Попов сказал:

Чи можу я від них по рамці-другій качнути як закінчиться ріпак? Чи залишити їм на корм?

Не можу, а треба...;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Вадим Попов сказал:

Суші нема, кинув всім по 2 рамки вощини по краях від гнізда. Цього досить? Чи ще щось треба робити?

Старайтесь відбудувати максимальну кількість суші, поки є взяток. Поставили по бокам 2 вощини. На другий день чи на третій одну відбирайте за заставну і ставте іншу взамін. Користуйтесь моментом, бо потім не буде чим розширяти...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не можу, а треба...[emoji6]
Дивіться, в мене після ріпака буде акація, потім дох... мг багато липи, якщо я в них заберу по 2 рамки меду (з 4-5) вони не "образяться"?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Вадим Попов сказав:
34 хвилини тому, ромео сказав:
Не можу, а треба...[emoji6]

Дивіться, в мене після ріпака буде акація, потім дох... мг багато липи, якщо я в них заберу по 2 рамки меду (з 4-5) вони не "образяться"?

Не повинні:)Земляче))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Вадим Попов сказал:
59 минут назад, ромео сказал:
Не можу, а треба...[emoji6]

Дивіться, в мене після ріпака буде акація, потім дох... мг багато липи, якщо я в них заберу по 2 рамки меду (з 4-5) вони не "образяться"?

Ріпак треба взяти по максимуму (аби був зрілий), бо почне кристалізуватись в рамках...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ріпак треба взяти по максимуму (аби був зрілий), бо почне кристалізуватись в рамках...
Пропонуєте качнути все, що без розплоду?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Вадим Попов сказал:
22 минуты назад, ромео сказал:
Ріпак треба взяти по максимуму (аби був зрілий), бо почне кристалізуватись в рамках...

Пропонуєте качнути все, що без розплоду?

Саме так...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вопрос знатокам: как определить когда нужно откачивать рапс? Чтоб не закристализовался. Рамки заполнены, но пока не печатают (

Отправлено с моего Redmi 4X через Tapatalk

Просто первый раз с ним столкнулся, как с товарным медозбором с рапса

Отправлено с моего Redmi 4X через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вопрос знатокам: как определить когда нужно откачивать рапс? Чтоб не закристализовался. Рамки заполнены, но пока не печатают (

Отправлено с моего Redmi 4X через Tapatalk


Просто первый раз с ним столкнулся, как с товарным медозбором с рапса

Отправлено с моего Redmi 4X через Tapatalk


Мені наші пасічники порадили качати як запечатають 1/3 рамки. Спробую. "Будем посмотреть".
Все одно качаю для себе.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.05.2019 в 07:52, Вадим Попов сказал:

Мені наші пасічники порадили качати як запечатають 1/3 рамки. Спробую. "Будем посмотреть".
Все одно качаю для себе.

Ви  хитрі і ви мудрІ, але навіщо забиваєте цвяхи. Я також одному козакові давав косультації  ( хата метрів 400 від мене), шо добре,   шо погано. Вчара іду по вулиці і бачу  на подвірї козака страшений літ бджіл де немає пасіки ( пасіка в районі ). Сьогодні підходжу  і запитую, чому в тебе літ  , як при нападі ?.????? Висновок! Закинув  медові рамки, приманив , а подальші дії ????  Висновок , або плаваєш , або потонеш , а далі.......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вобщем ситуация такая,нет 12 рамочных ульев в районе только 10 рамок,что вы думаете о 10 рамочном улье дадан.Буду туда сажать отводки карниники 3+1.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у меня тоже 10 рамочний(сам зробив) буду скоро отводок робить, тільки не знаю у нас цвіте акація, а у мене повний улік 24 10рамок розплоду) як лучше зробить, зібрати мед а потом отводок чи зробити щас  . І ще одне якщо я роблячи отводок на стару матку, заберу матку у отводок, то в осиротевший сімї інтенсивність медозбору не сильно впаде, (чи наличия матки невліяє на медозбор)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у меня тоже 10 рамочний(сам зробив) буду скоро отводок робить, тільки не знаю у нас цвіте акація, а у мене повний улік 24 10рамок розплоду) як лучше зробить, зібрати мед а потом отводок чи зробити щас  . І ще одне якщо я роблячи отводок на стару матку, заберу матку у отводок, то в осиротевший сімї інтенсивність медозбору не сильно впаде, (чи наличия матки невліяє на медозбор)
Потянуть маточники, але звеоніть увагу - деякі породи бджіл, якщо в них забрати матку у відводок, не будуть працювати, поки матка не почне сіяти.
Пробуйте робити відводок до акації. Бо ще, борони Господь, зарояться.
Ви  хитрі і ви мудрІ, але навіщо забиваєте цвяхи. Я також одному козакові давав косультації  ( хата метрів 400 від мене), шо добре,   шо погано. Вчара іду по вулиці і бачу  на подвірї козака страшений літ бджіл де немає пасіки ( пасіка в районі ). Сьогодні підходжу  і запитую, чому в тебе літ  , як при нападі ?.????? Висновок! Закинув  медові рамки, приманив , а подальші дії ????  Висновок , або плаваєш , або потонеш , а далі.......
Не зовсім в'їхав в Ваш текст.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

так ви праві зароїтися можуть, сьогодні була уже розвітка в пусті уліки, на всяк випадок поставлю ловушку і зроблю  відводок якщо погода буде 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.05.2019 в 19:10, Вадим Попов сказал:

Почали заливати гніздо, тобто рамки, де виходить розплід, при чому хаотично заливають - в кожний пустий чарунок.

Вадим -змайструй надставки 145 на лежаки - це вирішить питання -при чому у цьому році -ще акація -липа -сонях -не гай часу !!!підуть сильні сімї  в зиму -бо на соняху зальються так -що можуть не вичухатись до осені !!!у мене пешец -не треба припрошувати -шо відводки -шо сильні -аж бігом все у магазин -у гніздовому -тільки по краях 1-3 р медові 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты



Вадим -змайструй надставки 145 на лежаки - це вирішить питання -при чому у цьому році -ще акація -липа -сонях -не гай часу !!!підуть сильні сімї  в зиму -бо на соняху зальються так -що можуть не вичухатись до осені !!!у мене пешец -не треба припрошувати -шо відводки -шо сильні -аж бігом все у магазин -у гніздовому -тільки по краях 1-3 р медові 


Бл... не дуже весело знімати розміри з лежаків, коли всередині бджоли... Ще й інструменту толком нема - лобзик тільки, доведеться ним дошку позжовж розпускати, а от чверті - це вже ср*ка.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

при наступному огляді -візьми рулетку і запиши розміри!!!у мене на лежак 20мм надставки ! може хоч рубанком у когось вибереш під  рамки !!через не хочу -зроби!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Вадим Попов сказал:

а от чверті - це вже ср*ка.

для магазинов четверти не особо и нужны, брусок под рамки набить (если нужда) и готово. :IMHO1: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

при наступному огляді -візьми рулетку і запиши розміри!!!у мене на лежак 20мм надставки ! може хоч рубанком у когось вибереш під  рамки !!через не хочу -зроби!!!
Та це що, як тільки почнеться взяток кидати в магазин рамки з вощиною і хай будують?
Просто в мене не сім'ї, а відводки, то кидати просто по кількості рамок в сім'ї? Н-д, 12 рам в сім'ї - 12 в магазин?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

до соняха будуть крепкі сімї!!!можливо й ще на липу наростяться!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Вадим Попов сказал:

Та це що, як тільки почнеться взяток кидати в магазин рамки з вощиною і хай будують?
Просто в мене не сім'ї, а відводки, то кидати просто по кількості рамок в сім'ї? Н-д, 12 рам в сім'ї - 12 в магазин?

Думаю, что с отстройкой вощины в магазинах могут возникнуть проблемы, как показывает практика не сильно пчелы спешат переходить с дадановской рамки на магазинную с вощиной. Для успеха этого мероприятия должны будут наступить определенные условия, в идеале наличие суточных привесов от +3,0 кг. Иначе без танцев с бубном наверное не обойтись.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...