Jump to content

Recommended Posts

45 минут назад, Медовая биржа сказал:

Среднего размера заготовитель тоже может быть клиентом Биржи и скупать через биржу мёд в каком-то регионе, ведь всех пчеловодов ты не знаешь. А затем, через эту же Биржу, заготовитель может поторговаться и удачно продать мёд экспортёру, если он действует сам, как посредник, а не как комиссионер по поручению экспортёра.

Мы предоставляем современный и удобный инструмент торгов для всех участников рынка. И это будет способствовать более корректному ценообразованию и стимуляции рынка. А вот кого бы и хотелось "вытеснить", так это заготовителей , которые "ловят рыбку в мутной воде".

Ви процитували пост іншого користувача і аж ніяк не мій. Результат роботи біржі ми отримаємо на осінь і я в цьому питанні не тримаю великого оптимізму.

Рекомендую ознайомитися з статистикою по кількості активних (які що вивозили експортерів на ринку України) в 2018 і в поточному 2019 р.

31 минуту назад, Медовая биржа сказал:

Нам нужно повышать качество мёда,

20 минут назад, Медовая биржа сказал:

А вот кого бы и хотелось "вытеснить", так это заготовителей , которые "ловят рыбку в мутной воде".

К сожалению есть темные персоны как на стороне заготовителей так и на стороне пасечников. Лично видел как посреди пасеки высыпали несколько мешков сахара а потом с лейкой ходили водичку вносили и это в разгар главного взятка. 

Поживем увидим как будет работать МБ, может и выгодно будет торговать на этой площадке, но пока с экономической точки зрения, с вычетом всех затрат как времени так и средств, для мелких пасек, которых очень и очень много, прогнозы не оптимистические. 

:IMHO1:ставки для подобных проектов  нужно делать на небольших производителей меда, которые сделают более выгодную, удобную и быструю сдачу мелких партий меда, так как пасеки в 100+ ульев обьединившись по 3-4 человека легко сделают партию в 20т за которой как говорил Виктор они поедут хоть куда, и цена там за количество будет уже не (35).   

50 минут назад, Евгений_ сказал:

Лично видел как посреди пасеки высыпали несколько мешков сахара а потом с лейкой ходили водичку вносили и это в разгар главного взятка. 

А смисл в том сахаре ,його ніхто небратеме ,

підчас главного взятка ррамки з медом під вуликами стоять цілий день і ні одної бджоли , забував не раз 

А якщо давать сахар без взятку,  всі бджоли села будуть на пасікі 

• Like 2
  • Thanks 1
40 минут назад, AVA сказал:

А смисл в том сахаре ,його ніхто небратеме ,

підчас главного взятка ррамки з медом під вуликами стоять цілий день і ні одної бджоли , забував не раз 

А якщо давать сахар без взятку,  всі бджоли села будуть на пасікі 

Цукром невигідно економічно і фальсифікацію виявлять швидко. Є інший цікавий продукт ГФС там ширше поле, але в Україні поки немає з цим глобальної проблеми, але лише локально, як і "темні" пасічники так і заготовачі. Імідж це портить, а на загальну якість меду не впливає 

• Like 1
1 час назад, Wladimir_K сказал:

Цукром невигідно економічно і фальсифікацію виявлять швидко. Є інший цікавий продукт ГФС там ширше поле, але в Україні поки немає з цим глобальної проблеми, але лише локально, як і "темні" пасічники так і заготовачі. Імідж це портить, а на загальну якість меду не впливає 

Я мав на увазі що бджоли небратимуть сахар з мішка залитого водою на вулиці , під час головного взятку ,

вони даже забуті рамки з медом під вуликом нетрогають 

А якщо взятку нема , то таким способом можна зібрать на пасікі всіх бджол навкруги 

У нас майже нема таких пасік щоб навкруги більше 7км небуло інших пасік 

Як би була така можливість,  думаю вміст сахарю в меді при відкритому способі загодівлі не виєвили 

Бджоли його змішають з медом і хорошо перероблять , це не насильний спосіб вливаня в гніздо з допомогою кормушок 

24 минуты назад, AVA сказал:

Я мав на увазі що бджоли небратимуть сахар з мішка залитого водою на вулиці , під час головного взятку ,

вони даже забуті рамки з медом під вуликом нетрогають 

А якщо взятку нема , то таким способом можна зібрать на пасікі всіх бджол навкруги 

У нас майже нема таких пасік щоб навкруги більше 7км небуло інших пасік 

Як би була така можливість,  думаю вміст сахарю в меді при відкритому способі загодівлі не виєвили 

Бджоли його змішають з медом і хорошо перероблять , це не насильний спосіб вливаня в гніздо з допомогою кормушок 

Виявляються ще більш серйозні фальсифікації в порівнянні з такою.  Якщо будуть підозри на масову фальсифікацію почнуть перевіряти через ЯМР спектрометрію, а всі витрати перекладуть на пасічників, тому тим хто займається такими речами не знаю, що потрібно робити.

• Like 1

этот горе пасечник кочевал стоял в такой местности где соседскими пчелами и не пахнет, насколько я знаю ему нужно было количество, а погоды не было поэтому ему пришлось делать такие манипуляции с сахаром. 

Добрый день, вот уже май прошел я, в качестве интереса, зарегистрировался на площадке МБ, но почему-то она еще не работает. Этот проект свернули? 

І як успіхи. Хтось мед з вигодою через даний ресурс продав?

В 03.05.2019 в 07:09, Sanich сказал:

Да. Но почему вы решили, что эту разницу они предложат пчеловоду, а не положат себе в карман?

у них немного все по другому... для них это дико

2 минуты назад, alexdevery сказал:

у них немного все по другому... для них это дико

Це через які окуляри на це дивитися.

Капіталістична система немає іншого функціонування як вижимання максимального прагматичного прибутку.Даний сайт напевне ще не продав жодної т. меду. 

• Like 1
В 03.05.2019 в 14:54, Sanich сказал:

Ну давайте посчитаем. 

Ваша страница в фейсбук существует 4 месяца. На нее подписано меньше 4 тыс. подписчиков. Откуда вы планируете взять остальных 16000 до конца года, чтобы выйти на цифру 20 тыс. хотя бы в подписчиках? 

Удивлюсь, если на сайте у вас сейчас зарегестрировано хотя бы 1-2 тыс. участников.

Из них через сайт, с добавлением номера своей карточки, будут готовы продать свой мед человек 100-200 в лучшем случае. 

Из них реальных сделок будет единицы, так как связь перекуп-пчеловод налажена и отлажена давно. Не так сложно выстаивть свое объявление на доску и получить тот же сервис, что и на "Бирже", при том совершенно бессплатно. 

Первый же скандал с анализами/иным кидком поставит крест на всей этой затеи, так как я не вижу механизма защиты от обмана. :IMHO1:

Идея свозить мед к себе на базу - ну тогда вы становитесь просто заготовителем. 

Кроме того, "биржа" в своих роликах говорит, о тренингах, объединении, продаже инвентаря и других сервисах, не свойственных бирже. Идет размазывание самой идеи и получается уже не биржа, а какой-то условный "УкрБджолоПром" или "Спилка Заготовителей". 

скорее всего хотят повторить принцип амазон

Только что, alexdevery сказал:

скорее всего хотят повторить принцип амазон

То чому цей принцип не працює в ЄС, там таких сайтів немає. В Німеччині і Данії точно немає.

Только что, Wladimir_K сказал:

То чому цей принцип не працює в ЄС, там таких сайтів немає. В Німеччині і Данії точно немає.

там немного другой менталитет. а ну нас ты не ты если не скомуниздил или не обь*****л

1 минуту назад, alexdevery сказал:

там немного другой менталитет. а ну нас ты не ты если не скомуниздил или не обь*****л

Можливо, якщо у мені цікаво стараюсь "докопатися до самих витоків". Дійдете тоді думаю зрозумієте.

так вот мне тоже интересно... гладко стелят но матрас то силиконовый.... 

В 07.06.2019 в 11:01, Евгений_ сказал:

Добрый день, вот уже май прошел я, в качестве интереса, зарегистрировался на площадке МБ, но почему-то она еще не работает. Этот проект свернули? 

Медовая биржа уже месяц работает — добро пожаловать: www.honeyprice.ua и сама торговая площадка https://torg.honeyprice.net/

В 22.07.2019 в 20:07, Wladimir_K сказал:

До сентября наша команда запускает торговую площадку по Европе. В дальнейшем мы планируем дать возможность украинским пчеловодам торговать на европейском рынке.

33 минуты назад, Медовая биржа сказал:

Медовая биржа уже месяц работает — добро пожаловать: www.honeyprice.ua и сама торговая площадка https://torg.honeyprice.net/

До сентября наша команда запускает торговую площадку по Европе. В дальнейшем мы планируем дать возможность украинским пчеловодам торговать на европейском рынке.

Хоча б одну успішну операцію здійснили?

• Haha 1

Можу сказати про наш досвід. 

Розмістили оголошення на продаж. Оголошення про продаж не отримало жодного відгуку.

Щотижня робимо спробу купити один із виставлених лотів. Як тільки проявляємо інтерес, відгуку не отримуємочастіше за все, лот знімається.

Десь такий наш досвід.

P.S. Точно знаю, що на біржі весить не менше 15 оголошень розміщенних експортерами або заготівельниками для оцінки ресурсу :)

Так само робляться регулярні перевірки роботоздатності ресурсу. Результат, знаю, такий, як і у нас.

Далі - без коментарів.:IMHO:Свою думку про цей інструмент давно сформував.:hi:

2 часа назад, Асканія-Пак, Віктор сказал:

Розмістили оголошення на продаж. Оголошення про продаж не отримало жодного відгуку.

Щотижня робимо спробу купити один із виставлених лотів. Як тільки проявляємо інтерес, відгуку не отримуємочастіше за все, лот знімається.

Десь такий наш досвід.

P.S. Точно знаю, що на біржі весить не менше 15 оголошень розміщенних експортерами або заготівельниками для оцінки ресурсу :)

Так само робляться регулярні перевірки роботоздатності ресурсу. Результат, знаю, такий, як і у нас.

Далі - без коментарів.:IMHO:Свою думку про цей інструмент давно сформував.:hi:

Знаю одне місце де дійсно схожий ресурс запрацював би.

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

Знаю одне місце де дійсно схожий ресурс запрацював би.

Невже форум " На точкУ "? 

В 06.08.2019 в 12:11, Асканія-Пак, Віктор сказал:

Десь такий наш досвід.

Вікторе, добрий день!

Дякуємо за ваш відгук. Ми перевірили роботу системи і ця помилка вчора була усунена. В описаній вами скарзі, час на операцію було встановлено невірно - 24 години. Покупець не встигав відреагувати на покупку за цей час і система знімала лот з торгів, вважаючи що він "покинутий".

Тепер, після покупки лота, час на завершення угоди становить 30 днів. За цей час Покупець може взяти проби, перевірити їх і отримати куплений товар. Після отримання товару (в вашому випадку меду), Покупець натискає кнопку "Завершити операцію" і ставить відгук Продавцю.

Сам функціонал торгів працює нормально.

Ми будемо вдячні, якщо про виявлені помилки ви будете писати нам на ел.пошту служби підтримки: help@honeyprice.ua
Ми не відстежуємо повідомлення на цьому форумі в оперативному режимі.

Крім того, хотілося б додати, що в даний момент торговий майданчик Біржі проходить налагодження і деякі функції постійно допрацьовуються, а знайдені користувачами помилки усуваються. Для систем такої складності цей процес може займати кілька місяців. Тому просимо вас бути поблажливим до поточної версії Біржі. Те, що ви бачите - не кінцевий варіант. З цієї причини, в даний момент Біржа не бере плати за свої послуги і ви можете купувати або продавати мед абсолютно безкоштовно. Ми поважаємо своїх користувачів і не стягуємо плату за недостатньо якісний сервіс.

1 година тому, Медовая биржа сказав:

Крім того, хотілося б додати, що в даний момент торговий майданчик Біржі проходить налагодження і деякі функції постійно допрацьовуються, а знайдені користувачами помилки усуваються. Для систем такої складності цей процес може займати кілька місяців. Тому просимо вас бути поблажливим до поточної версії Біржі. Те, що ви бачите - не кінцевий варіант. З цієї причини, в даний момент Біржа не бере плати за свої послуги і ви можете купувати або продавати мед абсолютно безкоштовно. Ми поважаємо своїх користувачів і не стягуємо плату за недостатньо якісний сервіс.

Вот что вы умеете делать, так это красиво отвечать (это не стеб).

Поживем- увидим.

Сайт трохи кривий, схоже набрали студентів, які відпрацьовують навички програмування

жму кнопку "статистика" - працює через раз, графік взагалі не працює. Лажа якась

але здається, з цієї біржі мені дзвонили недавно і пропонували тут пограти :hmm:

• Like 1

Друзі із @Медовая биржа, хто вам такий слоган придумав - "допоможи батькові продати мед". Що за дискримінація? 

• Haha 2