Перейти к содержанию

Медова біржа


Рекомендуемые сообщения

В 17.08.2019 в 12:50, Олександр Коваль сказал:

Сайт трохи кривий, схоже набрали студентів, які відпрацьовують навички програмування

жму кнопку "статистика" - працює через раз, графік взагалі не працює. Лажа якась

Шановний Олександр, відповідь на ваше запитання знаходиться тут:  Центр підтримки користувачів

Збої в блоці статистика ми досліджуємо і усунемо.

Графік не відображається бо був створений показувати дані за останні 90 днів, а біржа працює менше. Ми спробуємо змусити його працювати вже зараз, достроково.

Ми будемо вдячні, якщо про виявлені помилки ви будете писати нам на сторінці служби підтримки: https://www.honeyprice.ua/contacts-uk/
Ми не відстежуємо повідомлення на цьому форумі в оперативному режимі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Медовая биржа сказал:

Шановний Олександр, відповідь на ваше запитання знаходиться тут:  Центр підтримки користувачів

Збої в блоці статистика ми досліджуємо і усунемо.

Графік не відображається бо був створений показувати дані за останні 90 днів, а біржа працює менше. Ми спробуємо змусити його працювати вже зараз, достроково.

Ми будемо вдячні, якщо про виявлені помилки ви будете писати нам на сторінці служби підтримки: https://www.honeyprice.ua/contacts-uk/
Ми не відстежуємо повідомлення на цьому форумі в оперативному режимі.

А продажі меду уже є через біржу . хотя б по 1.5 долара за 1кг,

бо 1.3 можна було продать і заготовачеві під боком 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, AVA сказав:

А продажі меду уже є через біржу . хотя б по 1.5 долара за 1кг,

бо 1.3 можна було продать і заготовачеві під боком 

Цікаво скільки операцій було здійснено за посередництва біржі, тобто з виплатою пені. Я впевнений, що нуль. : ) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Sanich сказал:

Цікаво скільки операцій було здійснено за посередництва біржі, тобто з виплатою пені. Я впевнений, що нуль. : ) 

Так я чому і запитував про продажу в 1.5 долара інакше звязуватся  з їхніми прибамбасами нема смисла 

Краще просто ворота відкрить і пальцем показать заготівельнику які бочки грузить за 1.3 долара , вийде оде і те саме 

А ще краще підождать сидя на форумі і получить ті самі 1.5 долара у заготівельника :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Sanich сказал:

Цікаво скільки операцій було здійснено за посередництва біржі, тобто з виплатою пені. Я впевнений, що нуль. : ) 

До кінця вересня біржа працює в тестовому режимі і не стягує плати за свої послуги. Комісія з продажів ще не стягувалася.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, Медовая биржа сказал:

До кінця вересня біржа працює в тестовому режимі і не стягує плати за свої послуги. Комісія з продажів ще не стягувалася.

Дивно, після виставлення  мого лоту, з явився невідомий покупець, Імя та телефон якого я міг дізнатися сплативши відсотки послуг біржі( близько 5000 тис. грн)!!!!!!Сплати кошти --- а потім , можливо, )))) знайдеш свого покупця . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Necuk сказал:

Дивно, 

Дивно не це. Дивно, що ви з цим зв'язалися. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

3 минуты назад, shersand сказал:

Дивно не це. Дивно, що ви з цим зв'язалися. :)

Нічого не втратив, а досвід здобув. Та й колег застерігаю, де граблі лежать......))))) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Necuk сказал:

Дивно, після виставлення  мого лоту, з явився невідомий покупець, Імя та телефон якого я міг дізнатися сплативши відсотки послуг біржі( близько 5000 тис. грн)!!!!!!Сплати кошти --- а потім , можливо, )))) знайдеш свого покупця . 

В принципі, сплати Ви повинні цей відсоток, лише б при умові, коли угода відбулася б, в іншому разі це обман, де гарантія того, що угода здійсниться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Wladimir_K сказал:

В принципі, сплати Ви повинні цей відсоток, лише б при умові, коли угода відбулася б, в іншому разі це обман, де гарантія того, що угода здійсниться.

Далі не розповім , бо видалив лот та екаунт,а кошти не  сплачував! ......спробуйте .......якщо хочите мати власний досвід ......:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, ромео сказал:

 

Дивлюся, ніби все гаразд - адекватні, серйозні люди. Видно, що професійна команда... Витрачають немалі кошти... думаю, не тисячі, і не в гривнях... але викликає глибоке здивування...

Як можна вкладати колосальні гроші у сумнівний проект? Те, що навряд чи буде працювати?

Який інтерес інвестора? Благодійність? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, ромео сказав:

Який інтерес інвестора? Благодійність? 

Заробити гроші.

Але, схоже, хтось ввів його трохи в оману. :) 

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Sanich сказав:

Заробити гроші.

Але, схоже, хтось ввів його трохи в оману. :) 

відпрацьовують технологію. Доповідач натякає, що хтось з нових, але невідомих нам обличь має надію окучить дану тему і присадити на неї пасічників і експортерів. Презентації оформлені схоже тим самим автором, що малював заготовки для уряду Гройсмана

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Олександр Коваль сказал:

відпрацьовують технологію. Доповідач натякає, що хтось з нових, але невідомих нам обличь має надію окучить дану тему і присадити на неї пасічників і експортерів. Презентації оформлені схоже тим самим автором, що малював заготовки для уряду Гройсмана

Кругом заготовки одні і принцип схожий.

А так ті хто гроші давали на проект трохи далекі від реальності української,  а підбили їх вкласти ще ті казкарі.

До речі у нашій країні їх дуже великий відсоток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Wladimir_K сказав:

 а підбили їх вкласти ще ті казкарі.

Нуууу, але ж два лями освоїли. ;) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Sanich сказал:

Нуууу, але ж два лями освоїли. ;) 

Це для солідності назвали.

Там напевне результату хочуть, а його і близько немає. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Олександр Коваль сказав:

відпрацьовують технологію

Думаю, що в результаті вони підуть по шляху виходу на ринок ще одного заготівельника. Але зі своїм сайтом.

1 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

Це для солідності назвали

Чому для солідності. Розробка і просування в інтернеті могли взяти цей бюджет дуже вільно. Залежить від того, у кого послуги замовляли. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Sanich сказал:

Думаю, що в результаті вони підуть по шляху виходу на ринок ще одного заготівельника. Але зі своїм сайтом.

Чому для солідності. Розробка і просування в інтернеті могли взяти цей бюджет дуже вільно. Залежить від того, у кого послуги замовляли. 

Навіщо такий заготівельних на ринку, коли і так об'ємів більш ніж потрібно.

На сьогодні головну роль грає ціна, чим дешевше тим краще.

Торік в цю пору можливо був би і корисним 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

Торік в цю пору можливо був би і корисним 

Для когось - так. 

Що хтось буде готовий їм платити за інформацію, яка доступна безкоштовно - мало віриться. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Sanich сказал:

Для когось - так. 

Що хтось буде готовий їм платити за інформацію, яка доступна безкоштовно - мало віриться. 

Торік до цієї  пори десь можливість зібрати в одному місці фуру по тій ціні була варта коштів 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нє, погодьтеся, що сама ідея дуже хороша... майже ідеальна...

але через те й, в принципі, утопічна...

красива казка...

через це дивишся і не розумієш, чи то вони в те свято вірять, чи мають якийсь хитрий план, чи приховані інтереси... не зрозуміло... :dntknw:  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ромео сказал:

Нє, погодьтеся, що сама ідея дуже хороша... майже ідеальна...

але через те й, в принципі, утопічна...

красива казка...

через це дивишся і не розумієш, чи то вони в те свято вірять, чи мають якийсь хитрий план, чи приховані інтереси... не зрозуміло... :dntknw:  

Вона робоча на певних етапах. Коли мед активно не здають і його не є надлишок це цікаво і за це комісію платили б, знаючи як наші експортери створюють "союзи".

Враховуючи те, на скільки пасічники в селі обмеженні в інформації.

Я цікавився хто власник ресурсу, нитка тягнулась до медової сфери в Німеччині.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, ромео сказав:

Нє, погодьтеся, що сама ідея дуже хороша... майже ідеальна...

але через те й, в принципі, утопічна...

красива казка...

через це дивишся і не розумієш, чи то вони в те свято вірять, чи мають якийсь хитрий план, чи приховані інтереси... не зрозуміло... :dntknw:  

 

В 22.08.2019 в 14:59, Necuk сказав:

Дивно, після виставлення  мого лоту, з явився невідомий покупець, Імя та телефон якого я міг дізнатися сплативши відсотки послуг біржі( близько 5000 тис. грн)!!!!!!Сплати кошти --- а потім , можливо, )))) знайдеш свого покупця . 

Колись мій шеф казав,  якщо з тебе

хочуть гроші з самого початку-тікай звідти. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, ромео сказав:

Нє, погодьтеся, що сама ідея дуже хороша... майже ідеальна...

але через те й, в принципі, утопічна...

красива казка...

через це дивишся і не розумієш, чи то вони в те свято вірять, чи мають якийсь хитрий план, чи приховані інтереси... не зрозуміло... :dntknw:  

під дану платформу, таке складається враження, вже готується закон, доповідач же явно натякає, що є бажаючі бачити реальну ціну, по якій мед в Україні торгується. Вже й склади готові прийняти продукцію є. А от логістика їм не цікава - доставити на склад має виробник без заготовача. І доповідач старається не вживати термін "пасічники", більше - кооперативи, ФОПи, агрофірми і т.д. Саме те, що нав'язували нам ще рік-два тому

А можливо (в ідеалі), когось із ринку Близького Сходу, який любить рахувати кожну трудову копієчку, солідно так нагрівають і він хоче сам оцінити ситуацію

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...