Перейти к содержанию

Продам 100 бджолопакетів, Чернівеціка обл.


Рекомендуемые сообщения

Продам 100 бджолопакетів 3+1 після 5 травня. Матки 2018 року, мічені. Ціна без тари.

Без хвороб та обробітку антибіотиками.

Ціна  1000 грн.

Чернівецька область Кельменецький район.

Тел. 066-393-45-16

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:ah:Подскажите а не тяжело 10-й корпус лежака ставить и осваивают ли его пчёлы полностью?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Дякую за зауваження, виправив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ціну знижено до 900 грн. за пакет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ціну знижено до 800 грн. за пакет після 9 травня

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ціну знижено до 750 грн. за пакет після 9 травня

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, ved сказав:

Обидно что наш труд так обесценился

Обезцінилося в того, хто свою працю нецінує. А хто цінує, в того ціна нормальна, мої пакети  вчора поїхали з пасіки по 1200 грн за 4 рр.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обезцінилося в того, хто свою працю нецінує. А хто цінує, в того ціна нормальна, мої пакети  вчора поїхали з пасіки по 1200 грн за 4 рр.
І скільки ви пакетів продаєте?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Sesk сказав:

І скільки ви пакетів продаєте?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Цей сезон 30, можливо продам ще 5 зверх плану, і буде 35, бо є багато бажаючих, в цьому році всіх забезпечити пакетами незможу. Звичайно, 30 це не 100 чи більше, але я немаю мети працювати щоб наробитися, краще продати трохи менше по достойній ціні, ніж за безцінь, але багато...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, davolodya сказал:

 я немаю мети працювати щоб наробитися, краще продати трохи менше по достойній ціні, ніж за безцінь, але багато...:IMHO:

:ay:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, davolodya сказал:

Обезцінилося в того, хто свою працю нецінує. А хто цінує, в того ціна нормальна, мої пакети  вчора поїхали з пасіки по 1200 грн за 4 рр.

А Ви порадьте пенсіонеру у якого 40- 50 бджолосімей як цінувати свою праю в умовах де тільки весняний взяток.

На ту всю араву потрібно купити  сахар.

До мене такі звертаються і згідні і за 500 гр. продати.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, davolodya сказал:

Обезцінилося в того, хто свою працю нецінує. А хто цінує, в того ціна нормальна, мої пакети  вчора поїхали з пасіки по 1200 грн за 4 рр.

Крім того що цінувати свою працю ще потрібно цінувати працю і інших і в не благоприятні роки старатися хоч мінімально їм компенсувати..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 хвилини тому, дочинец сказав:

А Ви порадьте пенсіонеру у якого 40- 50 бджолосімей як цінувати свою праю в умовах де тільки весняний взяток.

На ту всю араву потрібно купити  сахар.

До мене такі звертаються і згідні і за 500 гр. продати.

 

Тільки весняний взяток- це хіба в горах, в інших місцях взятки хоч невеликі, але ціле літо.  Я так розумію, якщо взятків нема, і підгодівля весь час цукром, то який сенс тримати величезну кількість бджолородин? Раз невигідно, значить варто зменшити пасіку до розумної кількості , а не віддавати пакети по скільки дадуть:IMHO:Зрештою, в такій місцевості крім пакетів, ще є матководство, є ще інші продукти бджільництва, варто незациклюватися на чомусь одному, а працювати в комплексі, але ж це попрацювати треба, купу дешевих пакетів продати значно простіше...

 

38 хвилин тому, дочинец сказав:

Крім того що цінувати свою працю ще потрібно цінувати працю і інших і в не благоприятні роки старатися хоч мінімально їм компенсувати..

А хто компенсує мені, Вам, чи іншому пакетчику? Ціни на все для бджільництва або виросли, або залишилися на тому ж  рівні, що були, тільки продукція з пасіки щораз падає в ціні. 

Ви непробували цінувати працю інших і в неблагоприятні роки продавати матки запів ціни? Чи це лише чужих пакетів стосується?

Що стосується мене,  то по мірі своїх можливостей інколи допомагаю іншим, можу подарувати при потребі пакет чи кілька маток, але демпінгом при цьому ніколи незаймаюся

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

Тільки весняний взяток- це хіба в горах, в інших місцях взятки хоч невеликі, але ціле літо.  Я так розумію, якщо взятків нема, і підгодівля весь час цукром, то який сенс тримати величезну кількість бджолородин? Раз невигідно, значить варто зменшити пасіку до розумної кількості , а не віддавати пакети по скільки дадуть:IMHO:Зрештою, в такій місцевості крім пакетів, ще є матководство, є ще інші продукти бджільництва, варто незациклюватися на чомусь одному, а працювати в комплексі, але ж це попрацювати треба, купу дешевих пакетів продати значно простіше...

 

А хто компенсує мені, Вам, чи іншому пакетчику? Ціни на все для бджільництва або виросли, або залишилися на тому ж  рівні, що були, тільки продукція з пасіки щораз падає в ціні. 

Ви непробували цінувати працю інших і в неблагоприятні роки продавати матки запів ціни? Чи це лише чужих пакетів стосується?

Що стосується мене,  то по мірі своїх можливостей інколи допомагаю іншим, можу подарувати при потребі пакет чи кілька маток, але демпінгом при цьому ніколи незаймаюся

Я не хочу тут вести дискусію збитково ,не збитково ,але можу Вас запевнити що для пенсіонера в наших умовах збитково не продати пакети.а продатитпо 500 гр то є не погана доплата до пенсії.

Я крім маток продаю і пакети.За безцінь не продаю.

Якщо Вас цікавить то в цьому році домовився з своїми клієнтами по 1100,в той час коли Ви дешевше як 1500 ще не думоли продавати.

Задаток я не беру принципово.

Відгружав 1-3 травня.

Клієнти в мене постійні і вони прекрасно знають де які ціни і де які бджоли.

Коли прийшов час розрахуватися я сказав 1000 гр.

І знаєте мені ще прийшлося їх уговорювати щоб вони заплатили менше як ми домовлялися,при тому що вони ще і не забрали весь заказ бо в них теж деякі клієнти відмовились.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...