Перейти к содержанию

Бджолопакети до 100шт з гірського регіона.


Рекомендуемые сообщения

Продам до 100шт. бджолопакетів з гірського регіону Івано-Франківської області Рожнятівський район. 3+1 на початку травня (залежно яка весна буде). Ціна 1100грн в городі без тари. 
Приїжджайте в гості наперед поїздом, зустріну на вокзалі, оглянете пасіку, залишите завдаток домовимося про всі деталі. По великому рахунку декілька сотень гривень на білет укрзалізниці вартує того щоб не потрапити на шахраїв. Попередні клієнти так робили і не шкодували. +економія на банківській комісії.
Рамка дадан.
Якщо не маєте тари можу виготовити на місці, тільки не за тиждень до відвантаження.
Нас три людини на пасіці, дуже швидко допоможемо познаходити маток та сформувати пакети. До вечора буде все готово.
Доставку теж допоможемо організувати або ваша особиста.
Для офіційних підприємств можливий продаж по безготівковому перерахунку.


0987450336



 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Зниження ціни до 900грн. 
в добавок до основної інформації - Бджоли оброблялися різними препарататами (розділення ризику потрави неякісним) біпіном, пластинами, та гелем привезеними з німеччини як на фото. (30євро за пачку) обробив 20 сімей, якістю був задоволений. значна кількість сімей (біля 40) зимувала в нових вуликах.  Коли були постійні покупці на Росію то казали що брали з наших пакетів 80-100кг меду,  а в хороший сезон і 115-120кг з домінантних. Якість маток та бджоли не погана, дідо займається бджільництвом вже біля 40років. (Гнильця не було).
 

 

 

Apiguard-box-256x300.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, 666_AUDI_666 сказал:

Коли були постійні покупці на Росію то казали що брали з наших пакетів 80-100кг меду,  а в хороший сезон і 115-120кг з домінантних.

Знижка така, бо по виходу  меду трохи загнули?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Владимир Татомир сказал:

Знижка така, бо по виходу  меду трохи загнули?

На рахунок меду - Якщо збрехали мені, то брешу і я. Нам також не вірилося що так могло бути. Проте якщо вони були постійними покупцями в нашому селі 4 роки поспіль, тоді не бачу мотиву казати неправду, нам з ними нема чого ділити. 
Та й зрештою багато чого від погоди-природи залежить. Я памятаю в ті давніші роки на нашій пасіці було менше 40 вуликів і ми особисто зібрали 400 літрів меду, стаціонарно. Не вистачало тари де той мед складати. А тепер десь 120 вуликів в городі і тепер не можна й того результату досягнути з пасіки втричі більшої і частину вивозили в чорниий ліс. От вам і зміни клімату і 3 та 4G вишки.
Падаю в ціні щоб продати. Зауважте все навколо дорожає тільки мед і пакети дешевіють. Інвестиції збільшуються як з боку пакетного так і медового напрямку а прибудку не дуже видно. В тій самій Німеччині одні матки по 35євро продають. І мед в магазині 7євро за баночку 375грам. А в нашій країні бджолярі і сходу і заходу получаються в капкані обставин. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.03.2019 в 23:14, 666_AUDI_666 сказав:

 

 

А що це за диявольські циферики (666_AUDI_666 ) у вас в аватарці?   :ah::dntknw:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, ДобровоЛ сказал:

А що це за диявольські циферики (666_AUDI_666 ) у вас в аватарці?   :ah::dntknw:

Audi це моя улюблена марка автомобіля. Як бачите не тільки мені довподоби така комбінація. На рахунок диявольські вони чи святі тут нема жодних конткретних доказів. 
Довго можна сперечатися на цю тему. Одні дані суперечать іншим. Тай зрештою все індивідуально. Дуже побожна людина може грішити набагато більше ніж запеклий атеїст і т.д. 
Особисто я не відношу себе до жодного табору. Бо в моєму розумінні всі вони є неправильними. В кожного свій Бог. Здавна кажуть бжоли це Божа мушка, що в поганих людей вони не приживаються і т.д. , значить не такий вже я грішник якщо вони в мене перезимовують:az: 
Це надто складна тема для обговорення. І начебто повинна переходити в інший розділ форуму. 
Для мене є важливим продати частину бджіл щоб мій дідо менше по деревах лазив коли я буду відсутній.
Ціна на мед вже сформована +- 35грн на опт. Мінімальний мінімум з пакета на сході це 30кг меду. (Вважаю що не один я так розраховую). А за хороших умов і медоносів і 50кг теж реально. + залишається суш+сімя яка перезимує теж коштує гроші. 
Думаю 900грн цього року це золота середина, чи як ви думаєте?

Image result for audi 666 Image result for audi 666 image.jpeg.1bbbe3bf7f731f167f3d7f7ab3581de8.jpegImage result for audi 666 Image result for audi 666Image result for audi 666Image result for audi 666Image result for audi 666

Image result for audi 666Image result for audi 666 Image result for audi 666Image result for audi 666image.png.1d9e68a25e74fd40ee32891b6a88a435.png 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Повністю згоден щодо ціни на пакети.

А про циферики в Біблії сказано , що нечистому ім"я саме з тих трьох циферок...:dntknw: 

У Києві біля Почтамту на пам"ятнику була віддаль до обласних центрів. Якраз це число показувало відстань до Сімферополя не один рік. Потім його змінили... :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ДобровоЛ сказав:

Потім його змінили... :wave:

Дальше став, чи ближче?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, gardener сказав:

Дальше став, чи ближче?

Здається поставили в кінці "7". Але те вже ,як бачите , не допомогло...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня номер телефона 09 666 77 666 , иногда задают похожие вопросы.

Отвечаю что негатив этим цифрам растиражировал голливуд!  Кто не верит - гугл в помощь! В той же википедии читайте..

Хотя моя машина Лексус)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Знову нова ціна: 725грн 3+1 або 850грн 4.р.р  
Коментуйте, можливо маєте знайомих котрі зараз набирають пакети в Івано-Франківській області, підскажіть...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Оце вже ціна приваблива для покупця. Хоча масові отруєння стримують взагалі від розширення і придбання бджіл не лише мене.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З 1100 скинути до 725:blink::dntknw: З таким підходом ви ніколи на пакетах не заробите. Якби всі тримали ціну.......... То вона б була

А так почнете один перед одним ціни збивати, а потім будете скаржитись що пакети так дешево....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Бджолопотам сказал:

З 1100 скинути до 725:blink::dntknw: З таким підходом ви ніколи на пакетах не заробите. Якби всі тримали ціну.......... То вона б була

А так почнете один перед одним ціни збивати, а потім будете скаржитись що пакети так дешево....

Якщо бути відвертим, то з таким підходом, якщо буде ще один такий сезон то скоро вуликами бужуть палити в камінах (запрополюсована дошка 50мм буде гарно пахнути).... Це вже менше собівартості (цукор,лікарства,вощина рамки) ....Не говорячи про працю. Дідо тримає пасіку майже все життя, але з такими успіхами все йде до того що ми просто скоротимося до 10 вуликів так чисто щоб був свій власний натуральний мед. І думаю чи не одні так думаємо... Бо таких ризикованих заробітків ще треба пошукати.
На мене вже місяць чекають в Німеччині на роботі, і я мав би там за місяць то що на пактах треба рік чекати. Я просто не можу зараз залишити діда сам на сам з пасікою...
От продам пакети і бігом на найближчий рейс в аеропорт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, konoval_am сказал:

Оце вже ціна приваблива для покупця. Хоча масові отруєння стримують взагалі від розширення і придбання бджіл не лише мене.

Не мені вам вказувати, але вам потрібно з тим боротися. Бо то ваш хліб. Хоча тут та сама ситуація що й в нас. Хочуть знищити і пакетчиків і медовиків. Отакі то пироги. 
Он бачу в Росії на даний момент ціни на пакети 3200-4000руб. поділіть на 2 буде українська ціна. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...