Перейти к содержанию

Ульи ППУ(пенополиуретан) от производителя "Бджоляр"


Рекомендуемые сообщения

В 11.12.2019 в 07:11, LexDP сказал:

 

На 300- рамку теж пресформи продаєте? Якщо так. То яка їх ціна

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Укроп сказал:

На 300- рамку теж пресформи продаєте? Якщо так. То яка їх ціна

 


Привет! Формы делаем, без проблем. Дно 23000 Крыша 20000 300-й корпус 25000

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Мико сказал:

 


Привет! Формы делаем, без проблем. Дно 23000 Крыша 20000 300-й корпус 25000

Ого. Ліпше хай будуть у дереві. Якщо буде свербіть в одному місці,то буду потроху підкупляти готові. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Мико сказал:

 


Привет! Формы делаем, без проблем. Дно 23000 Крыша 20000 300-й корпус 25000

А ще якщо додати 145 корпус то можна сміливо летіти в трубу. Денис он вже наробив форм по 300- 380 тисяч за одну. То напевно що і половини вартості не відбив. Після нього на ринку схожі пропозиції з’явились як гриби після дощу. Та і не такі багаті в нас пасічники,щоб купувати масово такі вулики. Тому альтернативи дереву не має, і не буде ніколи. Брат теж сміється з нас. То каже ви бавитесь з тим пінопластом  бо пасіки маленькі. Поїздили б так як ми із деревом, то хотів би бачить щоб із них було

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Укроп сказал:

А ще якщо додати 145 корпус то можна сміливо летіти в трубу. Денис он вже наробив форм по 300- 380 тисяч за одну. То напевно що і половини вартості не відбив. Після нього на ринку схожі пропозиції з’явились як гриби після дощу. Та і не такі багаті в нас пасічники,щоб купувати масово такі вулики. Тому альтернативи дереву не має, і не буде ніколи. Брат теж сміється з нас. То каже ви бавитесь з тим пінопластом  бо пасіки маленькі. Поїздили б так як ми із деревом, то хотів би бачить щоб із них було

300-380 тис за 1 форму???? Це із золота?)))

Не знаю не знаю, є достатньо кочових пасік з ППУ. І на ютюбі це далеко не новина.

Все вірно ви кажете! Тут арифметика проста, якщо треба виготовити більше 100 вуликів, то є сенс купувати, або робити форми, якщо меньше, то простіше купити готові.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Мико сказал:

 


Привет! Формы делаем, без проблем. Дно 23000 Крыша 20000 300-й корпус 25000

Ого, дякую!!! У вас навіть наш прайс є.

Ще раз дякую!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, LexDP сказал:

300-380 тис за 1 форму???? Це із золота?)))

Тут мова йде про форми якими користується Денис Фадєєв При виготовленні своїх вуликів ППС. Її виготовляли на заводі здається із титану. В ціні можу і помилитись, але не сильно. Але навіть якщо вона трохи менша, то всерівно вона захмарна. Навіть якщо я собі захотів би зробити 100 вуликів то всерівно вигода не велика. Ліпше купити готовий, і не паритись. В мене є один вулик які робе Сергій Тюркін. З його слів прес форми його коштують копійки. Зате вулики робе просто клас. Він їх на продаж не робе, лише для себе робе. То він їх тягає і на кочівлю теж. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, LexDP сказал:

Ого, дякую!!! У вас навіть наш прайс є.

Ще раз дякую!!!

Нет я просто читаю комменты под видео 

Ульи делаете хорошие .

Жалко только что мы мёд не по 4,5 евро продаём ,

иначе бы прикупил сотни три комплектов на 145 рамку 

И рекламировал бы вашу  продукцию на своём канале в Ютубе безплатно 

как никак имею 2 953 981 просмотр

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, LexDP сказал:

300-380 тис за 1 форму???? Це із золота?)))

Там мабуть останний нуль зайвий 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Мико сказал:

Там мабуть останний нуль зайвий 

Та ні Романович там ціна космос, це я добре пам’ятаю. Броніславович робив там свою на 145 рамку, то здається заплатив 160 тисяч. Ви з ним добре знайомі, зателефонуйте і запитайте. Я ще тоді коли Денис то затіяв то скептично відніся до того, із за великої вартості виготовлення прес форм. Просто у Дениса дно, дах, і корпус. На все окрема йде прес форма. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Укроп сказал:

 Я ще тоді коли Денис то затіяв то скептично відніся до того, із за великої вартості виготовлення прес форм. Просто у Дениса дно, дах, і корпус. На все окрема йде прес форма. 

900000 за три пресформы ? 

Готовое изделие вроде 500 гривасов стоит 

Пусть даже фифти - фифти ,

то 900000 : 250 гривен =3600 изделий и формы отбиты 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Мико сказал:

900000 за три пресформы ? 

Ну тут Ви точно з одним нулем перестарались. Але Ви не врахували інші витрати на їх виготовлення.  І те що не такі в нас багаті пасічники,щоб купувати по багато таких вуликів. А зараз з таким дном то тим більше 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та ні Романович там ціна космос, це я добре пам’ятаю. Броніславович робив там свою на 145 рамку, то здається заплатив 160 тисяч. Ви з ним добре знайомі, зателефонуйте і запитайте. Я ще тоді коли Денис то затіяв то скептично відніся до того, із за великої вартості виготовлення прес форм. Просто у Дениса дно, дах, і корпус. На все окрема йде прес форма. 
Я колись хотів купити без дна, то мені Денис сказав що дно і кришка виготовляються в одній формі, тому без дна не можна.

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

900000 за три пресформы ? 
Готовое изделие вроде 500 гривасов стоит 
Пусть даже фифти - фифти ,
то 900000 : 250 гривен =3600 изделий и формы отбиты 
 
Зараз 700

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Укроп сказал:

Ну тут Ви точно з одним нулем перестарались. 

 

Точно ошибся 

Вот правильный расчёт 

Нук состоит из  4 деталей

Дно ,крыша ,передняя стенка ,боковая стенка

Значит и 4 формы 

Вот цена за одну форму 

16 часов назад, Укроп сказал:

Денис он вже наробив форм по 300- 380 тисяч за одну.

300000 х 4  =1200000 

Так что с калькулятором дружу 

Могу не  только чужие доходы посчитать , но и расходы 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Укроп сказал:

Просто у Дениса дно, дах, і корпус. На все окрема йде прес форма. 

 

1 час назад, Taras NTG сказал:
1 час назад, Taras NTG сказал:

Денис сказав що дно і кришка виготовляються в одній формі, тому без дна не можна.

 

Кому верить не знаю 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Укроп сказал:

Але Ви не врахували інші витрати на їх виготовлення.

 

3 часа назад, Мико сказал:

Пусть даже фифти - фифти ,

 

Это подразумевает

Половина денег на расходы 

половина на доходы 

При новой цене 

1 час назад, Taras NTG сказал:

Зараз 700

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Мико сказал:

Кому верить не знаю 

И я не знаю. Знаю лише одне, що форми коштують космічну ціну. Зателефонуйте до Броніславовича і заради інтереса запитайте. Мені теж цікаво знати правду. Питати лишній раз у Дениса не хочу. Тим більше що то його напевно хвора тема. Ось турки роблять, хороший варіант. Добавив такі дерев’яні надставочки, посадив на клей, і саморізи, і вийшов дадан. Мені вони дуже подобаються

1EAD41F3-0279-4137-8A24-6E45C0950C22.jpeg

5DDB4D37-930A-4A48-9EE0-04B21E18AF90.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Однозначно ноль лишний) 

Самая "блатная" форма из алюминия фрезерованная на ЧПУ, на 2 детали (145корпус передняя и задняя стенки) будет стоить под 40тыс. Крыша и дно максимум по 30. Соответственно комплект на 145 нук ( из алюминия )

100 000 не более!

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вопрос к владельцам ульев от Алексея, как Вы утепляете крышу, гнездо, чтобы не было конденсата (если есть вариант с фото, буду благодарен)?
имеется проблема с большим количеством конденсата за заставной, вне гнезда. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Puzlik сказал:

Вопрос к владельцам ульев от Алексея, как Вы утепляете крышу, гнездо, чтобы не было конденсата (если есть вариант с фото, буду благодарен)?
имеется проблема с большим количеством конденсата за заставной, вне гнезда. 

Ось у них так зимують мої бджоли сітка відкрита повністю, з верху лежить плівка. Конденсату поки не бачу. Візьміть замість плівки спробуйте покласти тканину, або взагалі нічого не кладіть, дахом накрийте і все

32D6ADE5-F417-40D9-885F-E423D8B371E3.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Укроп сказал:

Ось у них так зимують мої бджоли сітка відкрита повністю, з верху лежить плівка. Конденсату поки не бачу. Візьміть замість плівки спробуйте покласти тканину, або взагалі нічого не кладіть, дахом накрийте і все

 

Плівку зняв, накрив гніздо тканиною, там сухо. Хоча і під плівкою було сухо. Вулик 12 рамковий і за заставною є вільне місце, там і збирається вся волога. Спочатку на плівці збиралась, тепер на дашку і стінках. 

пс.як попаду на точок, зроблю фото.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Puzlik сказал:

Плівку зняв, накрив гніздо тканиною, там сухо. Хоча і під плівкою було сухо. Вулик 12 рамковий і за заставною є вільне місце, там і збирається вся волога. Спочатку на плівці збиралась, тепер на дашку і стінках. 

пс.як попаду на точок, зроблю фото.

В нашей конструкции высокая крыша. Посему пустое пространство нужно закрыть пенопластом или другим утеплителем, что бы точка росы сместилась в центр утеплителя. 

Это первый вариант. Или второй.

Опустить края пленки на заставные побокам. Своего рода, как обернуть клуб сбоков и сверху. 

Это 2 100% способа избавления от влаги в любых ульях. 

Ну и задвижка, тоже должна быть полностью открыта.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, LexDP сказал:

В нашей конструкции высокая крыша. Посему пустое пространство нужно закрыть пенопластом или другим утеплителем, что бы точка росы сместилась в центр утеплителя. 

Это первый вариант. Или второй.

Опустить края пленки на заставные побокам. Своего рода, как обернуть клуб сбоков и сверху. 

Это 2 100% способа избавления от влаги в любых ульях. 

Ну и задвижка, тоже должна быть полностью открыта.

Т.е.если я правильно понимаю, вернуть пленку и сверху положить подушку-утеплитель? Должно решить проблему? 
 

пс. Алексей, если существует такая проблема, зачем делаете высокие крыши?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Puzlik сказал:

Т.е.если я правильно понимаю, вернуть пленку и сверху положить подушку-утеплитель? Должно решить проблему? 
 

пс. Алексей, если существует такая проблема, зачем делаете высокие крыши?

Лучше не подушку, а пенопластину. 

Высокая крыша более функциональна. 

1. Есть возможность положить весной Канди.

2. Можно закармливать пакетами.

3. Летом между крышей и пленкой воздух (который в свою очередь является изолятором. Как известно воздух имеет самый низкий коэффициент теплопроводности). Как следствие дополнительная защита от перегрева. 

Посему выбрал именно высокую крышу для производства.

Но правда, зимой пустое пространство лучше перекрывать. Хотя, как видите, не все с этим сталкиваются. У каждого свои условия и микроклимат.

Это не является проблемой, это просто знание физических процессов. Как правило, всем это рассказываю по телефону, видать с вами прощелкал. Прошу прощения!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.01.2020 в 21:42, LexDP сказал:

Однозначно ноль лишний) 

 на 2 детали (145корпус передняя и задняя стенки)

Передняя и боковая стенка 

Так наверное более  правильно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема
  • Sanich pinned this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...