Jump to content
LexDP

Ульи ППУ(пенополиуретан) от производителя "Бджоляр"

Recommended Posts

11 годин тому, yurasaver сказав:

По неписаним правилам, а може десь і прописаним ШхВхГ (якщо немає якогось параметру то відповідно) 

Мабуть ті правила  різні:umora:, бо у будівництві наприклад маркування дверей ДГ 21х8 розшифровуємо як двері глухі висота 21 дециметр(2 метри 10см) ширина8 дециметрів(80см):umora: ВІдкрийте любий проект, навіть власної квартири і ви переконаєтесь що черговість розмірів саме така:dntknw: тому і хотів уточнити де саме висота і товщина фальця.

Edited by Николай S
6 годин тому, Конструктор сказав:

Ще має значення розмір по периметру, в ваших як я зрозумів внутрішній 450×380 . В мене 450×375 , я здається робив по стандарту.:dntknw:

....

та сама картина, низ можна підрізати а верх матиме люфт, акщо знайдете  більш підходяще то імені ткніть носом:baby:

06.10.2020 в 20:10, LexDP сказав:

Супер! Давайте недочёты обязательно! 

Конструктивная критика-это бальзам для производителя!

Что заметили? Что устранять?

Ну якщо просите то не ображайтесь:umora:

1. Раніше я писав про вартість, ціна на мед потроху росте, ситуація вирівнюється, не виключено, що скоро Ваш вулик буде доцільно купляти, але ВАм потрібно розробити і оприлюднити систему знижок залежно від кількості закупки, можливо  як варіант  безкоштовна доставка............

2. На  старіших відео Фабро у  вуликах Фадеєва видно  проблему підвищеної вологості, гадаю у вас таж проблема,  на останніх  відео бачим, що питання вирішено використанням москітної сітки по верх рамок  з напуском на стінки, за рахунок чого дашок закривається не зовсім герметично і питання знято, звертаю увагу, що польські вулики мають вентиляційні отвори в дашках, рекомендую робити засітковані отвори  в передній та задній стінці даху, це дасть можливіть при закритому дні робити слаботочну потолочну вентиляцію "дихаючим" холстом.

3. Навіть в дерев"яних десятирамочниках де розвиток слабіший доцільно робити льоток на всю ширину передньої стінки, це не тільки покращить роботу сім"ї на ГВ а і розведе на більшу відстань окремі льотки при варіанті двухматочного нарощування відводків. Питання доопрацювання дна більш змістовне, можу продовжити, ...

......якщо презентуєте  "для помацати"  один даданівський корпус:ah::umora:  , це потрібно не мені, в мене вуликів хватає, протестую, і тоді зможу дати грунтовні рекомендації по улаштуванні в дні пилковловлювача моєї конструкції.

В цілому по корпусах, крім уже викладених іншими пасічниками,  зауважень не маю.

Edited by Николай S
  • Like 1
1 час назад, Николай S сказал:

Мабуть ті правила  різні:umora:, бо у будівництві наприклад маркування дверей ДГ 21х8 розшифровуємо як двері глухі висота 21 дециметр(2 метри 10см) ширина8 дециметрів(80см):umora: ВІдкрийте любий проект, навіть власної квартири і ви переконаєтесь що черговість розмірів саме така:dntknw: тому і хотів уточнити де саме висота і товщина фальця.

Єдиних правил як таких немає (по крайній мірі не вдалося знайти). Але якщо виходити з проекції то система координат як правило XYZ

• Thanks 1
1 годину тому, Николай S сказав:

та сама картина, низ можна підрізати а верх матиме люфт, акщо знайдете  більш підходяще то імені ткніть носом:baby:

Здається знайшов , замовив один на примірку, скоро приїде буду знати точно чи підійде.

• Like 1
2 години тому, Женя Циба сказав:

Взяв один на пробу,підходять ідеально.

Мабуть у ваших внутрішні 450×380мм.

Якістю задоволені?

• Like 2
4 години тому, Женя Циба сказав:

Взяв один на пробу,підходять ідеально.

1 годину тому, Конструктор сказав:

Якістю задоволені?

Теж хотів почути відповідь:hmm:

14.10.2020 в 09:43, LexDP сказав:

Габарит 450*520

Розмір по верхніх фальцях 420*490

Тобто сам фальц 15*10.

Товщина стінки 35мм

Як в звичайних дерев'яних вуликах. 

Прошу уточніть вагу даданівського корпусу:hmm:

4 часа назад, Конструктор сказал:

Якістю задоволені?

Якість Норм,ппу доволі міцне.інших виробників не пробув не має з чим порівняти. Бджоляр підходить під мої дерев'яні на ура,тому вирішив взяти на пробу саме його.

Edited by Женя Циба
  • Like 2
  • Thanks 1
5 годин тому, Женя Циба сказав:

Якість Норм,ппу доволі міцне.інших виробників не пробув не має з чим порівняти. Бджоляр підходить під мої дерев'яні на ура,тому вирішив взяти на пробу саме його.

....... якщо можна повідомте  вагу 300 корпусу

53 минуты назад, Николай S сказал:

Нажаль зараз не зможу,вулик на пасіці,можливо на протязі тижня буду на пасіці ,то зважу.

• Like 1
В 07.01.2021 в 22:01, Николай S сказал:

Вага корпуса 2,38 кг

В 06.01.2021 в 21:15, Николай S сказал:

Олексію, по не писаним   правилам , а може десь і прописано:umora:, спочатку пишуть висоту а потім ширину чи в даному випадку  товщину, то я хочу уточнити,  догадуюсь,  що треба розуміти висота фальця 10см  а товщина 15мм. :hmm:

Все вірно висота 10, ширина 15.

Гніздо 380ширина*450довжина

• Like 1

Немножко лета)

FB_IMG_16037247177218269.jpg

Тільки що, LexDP сказав:

Немножко лета)

FB_IMG_16037247177218269.jpg

А літо де,реламу бачу,літа не видно.:hmm:

• Haha 2
  • Confused 1

А это ж что получается, тут на форуме вас с ног до головы залили грязью за брак на 12 рамочных ульях, вы поменяли формы и теперь их продаете (формы) на ОЛХ с пометкой "Продажа по причине перехода на новые" или что-то в этом роде, без упоминания что изделие получается бракованным?)

• Like 1
  • Sad 1
В 18.01.2021 в 17:58, Nerox сказал:

А это ж что получается, тут на форуме вас с ног до головы залили грязью за брак на 12 рамочных ульях, вы поменяли формы и теперь их продаете (формы) на ОЛХ с пометкой "Продажа по причине перехода на новые" или что-то в этом роде, без упоминания что изделие получается бракованным?)

Изделие бракованным не получается! Форум перечитайте, почему грязью облили, на каком заказе и в чем была причина недовольства, а потом уже свои личные умозаключения с "подколом" пишите.

А продажа именно в связи с переходом на новые 12 рамочные формы.

Edited by LexDP
В 18.01.2021 в 17:58, Nerox сказал:

На ОЛХ без лоха и жизнь плоха.

• Like 1
2 часа назад, Гурович сказал:

На ОЛХ без лоха и жизнь плоха.

Никого лохом не считаю!!! Перед продажей будет тест при покупателе. С полной инструкцией по технологии. Если все устраивает, забирает, нет значит нет. Никто никого не обманывает.

• Like 1
20.01.2021 в 11:21, LexDP сказав:

......... Перед продажей будет тест при покупателе. С полной инструкцией по технологии. Если все устраивает, забирает, .....

Если форма делаеться новая, под заказ, то в стоимость изготовления включено какое то количество отливов для проверки , обкатки.?

Edited by Николай S
4 часа назад, Николай S сказал:

Если форма делаеться новая, под заказ, то в стоимость изготовления включено какое то количество отливов для проверки , обкатки.?

Конечно! Все формы тестируются в обязательном порядке. Для проверки геометрии самого корпуса и соединения корпусов между друг другом.

• Like 1

Проект "bee happy" завершений!)

Форми поїхали до свого власника)

IMG_20201217_120437.jpg

IMG_20201217_120902.jpg

• Like 1
1 година тому, LexDP сказав:

Проект "bee happy" завершений!)

Форми поїхали до свого власника)

IMG_20201217_120437.jpg

IMG_20201217_120902.jpg

Я так зрозумів, що виготовлено по замовленню  ряд форм а на фото пробна видливка з них, цілком логічне запитання  ---ціна форм ? бажано уточнити  скільки стінок у формі  для корпусів, перед та бік чи відразу всі чотири.:hmm: скільки сировини йде на такий комплект :hmm:

Edited by Николай S
  • Like 1
6 годин тому, LexDP сказав:

Цікаво яка на даний час вартісь компонентів ППУ ?

• Like 1