Jump to content
LexDP

Ульи ППУ(пенополиуретан) от производителя "Бджоляр"

Recommended Posts

В 04.10.2020 в 15:52, Любитель боярышника сказал:

Уважаемые Тяжеловесы :) вчера заселен улей Алексея на два отводка... есть недоработки в конструкции, но думаю все устранимо;)  :) . Недочеты практикующего потребителя  дадим , а слово за производителем:)

Супер! Давайте недочёты обязательно! 

Конструктивная критика-это бальзам для производителя!

Что заметили? Что устранять?

Добрий день.

10-ти рамочний корпус на 145 має паз під перегородку? 

Цікавить який розмір верхніх фальців з зовні (по периметру) ? хочу знати чи зможу їх комплектувати з своїми дерев'яними .

Ціна 145 го корпусу на 10 рам ? 

Бачив ваші вулики в Харкові, мені дуже сподобались.:ay:

• Like 1
  • Thanks 1
В 12.10.2020 в 13:04, Конструктор сказал:

Добрий день.

10-ти рамочний корпус на 145 має паз під перегородку? 

Цікавить який розмір верхніх фальців з зовні (по периметру) ? хочу знати чи зможу їх комплектувати з своїми дерев'яними .

Ціна 145 го корпусу на 10 рам ? 

Бачив ваші вулики в Харкові, мені дуже сподобались.:ay:

Габарит 450*520

Розмір по верхніх фальцях 420*490

Тобто сам фальц 15*10.

Товщина стінки 35мм

Як в звичайних дерев'яних вуликах. 

• Like 1
06.10.2020 в 20:10, LexDP сказав:

Супер! Давайте недочёты обязательно! 

Конструктивная критика-это бальзам для производителя!

Что заметили? Что устранять?

Думаю що металеві вставки під стаместку щоб розєднувать корпуси краще розміщувати не з боків а спереду і ззаду. так як коли вулики стоять окремо то ніяких проблем немає. а коли вулики стоятимуть впритул. (наприклад на платформі) то до них не дістанешся. а ззаду завжди будуть доступні. По тійже причині вставки для кріплення на криші і дні краще розміщувати аналогічно корпусним.

Edited by Sergey M
  • Like 1
4 часа назад, Sergey M сказал:

Думаю що металеві вставки під стаместку щоб розєднувать корпуси краще розміщувати не з боків а спереду і ззаду. так як коли вулики стоять окремо то ніяких проблем немає. а коли вулики стоятимуть впритул. (наприклад на платформі) то до них не дістанешся. а ззаду завжди будуть доступні. По тійже причині вставки для кріплення на криші і дні краще розміщувати аналогічно корпусним.

Всі, ці нюанси можна обговорювати перед замовленням. Змога зробити, як ви описали є

В 14.10.2020 в 09:43, LexDP сказал:

Товщина стінки 35мм

Щільність яка? 

В 30.10.2020 в 21:03, <Юра> сказал:

Щільність яка? 

120кг/м3

В 12.10.2020 в 13:04, Конструктор сказал:

Такий варіант і я розглядаю,якщо мої 145 дерев'яні підійдуть,то можна брати.

11 часов назад, Женя Циба сказал:

Якщо у вас стінка 35 та фальц 15*10, має підійти

• Like 2

Фото від замовника!)

FB_IMG_16049902254360531.jpg

FB_IMG_16043394284969208.jpg

FB_IMG_16056746154472715.jpg

• Like 3
В 04.10.2020 в 17:21, Укроп сказал:

Я б на його місці робив туди дерев’яну вставку, до якої можна було б кріпити льотковий засув. На мою думку потрібно йому було спочатку форми гарно підігнать, обкатати, і лише потім пускати свої вулики в люди. Дуже багато нарікань чутно від людей. Але старається бачу дефекти виправить, і то вже є добре.У мене є вулики ппу від іншого виробника, то там все просто супер, не можна налюбуватись. Але Ви колись були сказали що ліпше дерева нічого не існує. І були сто відсотково праві. Зараз повністю роблю собі ось такі з турецькими днами, без різних утеплюючих подушок, і піддашників. Утеплений дах і все. Запчастин у мене не буде вже, будуть всі однакові з турецькими днами, і так буде до кінця мого життя. Слава Богу що всі можливості поміняти всі вулики у себе на пасіці у мене є. Всі вулики які були до цього, поїдуть до Івана Михайловича як подарунок. 

11B92CCA-118F-4C60-95B1-DD3CEB6F519F.jpeg

8E011AE6-EBC8-4860-BB10-9A508B9F2F76.jpeg

Чому не використовуєте ппу корпуса,а дерево ?

Якщо правильно зрозумів, були нюанси із порушенням геометрії в процесі експлуатації?
Тобто на момент отримання і оплати, виглядало більш менш, а далі повело? 
Гарантія це добре, але заміна то зайва морока для всіх.
Може їм вистоятись потрібно?
Теми з Хімекселен щось не можу знайти. Там напевно з гарантіями взагалі глухий номер?

9 часов назад, Grygorii сказал:

Якщо правильно зрозумів, були нюанси із порушенням геометрії в процесі експлуатації?
Тобто на момент отримання і оплати, виглядало більш менш, а далі повело? 
Гарантія це добре, але заміна то зайва морока для всіх.
Може їм вистоятись потрібно?
Теми з Хімекселен щось не можу знайти. Там напевно з гарантіями взагалі глухий номер?

Проблема була в формах. Тобто геометрія була нарушена ще при виготовленні.

Зараз форми повністю замінені на нові!

Edited by LexDP
2 часа назад, LexDP сказал:

А куди ділись ті вже готові вулики з бракованою геометрією? 

• Like 1
13 часов назад, Grygorii сказал:

В мене є 5 шт. Хімекселен. За 2 роки проблем немає. Єдиний нюанс був із 10р., на 10р. 145 корпусі треба було при зборці трохи канц ножем підрізати із 2 сторін у 2 протилежних боковинах. Не передбачили заглиблення в формі. Можливо вже все виправили. Із 8ми рамочними все ок, все чітко. 

1 час назад, Укроп сказал:

Продались. А тепер покупці, хто має бажання, можуть замінити браковані на нормальні. Ну це я так зрозумів, може помиляюсь, хз.

Только что, Гурович сказал:

Продались. А тепер покупці, хто має бажання, можуть замінити браковані на нормальні. Ну це я так зрозумів, може помиляюсь, хз.

Не думаю що можна замінити браковані на нормальні. Дуже великий попандос. До прикладу мені перші вулики прийшли конкретно браковані. Як би промовчав то так би і було. Коли сказав то прислали заміну, гроші за доставку платив за другий раз теж я. У мене бувають не багато випадків,коли матки клієнти отримують з якимось браком. То я обов`язково коли роблю заміну, то відправляю за свої кошти. До чого це я веду? Напевно тут в даній ситуації проглядалась зацікавленість спочатку відправить брак, з надією що можливо прокатить. Якщо ні, то присилалась заміна. Через то і запитав куди ділись браковані вулики. Бракованих наробилось чимало, гроші потрачені на матеріал, потрібно якось було вирівнювати баланс. Зараз кажуть колеги, що у нових формах якість стала набагато ліпшою. У старих був просто жах. Добре що автор виправив помилки, то краще і для нього, і для людей

• Like 1
3 години тому, LexDP сказав:

Інформація, що ппу усідається відразу після виготовлення, все ж трапляється. Так розумію, це залежить від якості і складу компонентів?

Відносно форм, у мене таке уявлення , що форма виготовлена фрезеруванням, допуски найвіть найбільш розбитого фрезерного верстату на рівні десятих міліметра. 

Ну добре, якщо питання вирішене і рецедивів немає, можна не мусолити.

У вас є заставні дошки (Хімекселен пропонує Дадат і Рут), розгороджувачі, які чітко стають в паз теж в комплекті?

• Like 1
В 10.12.2020 в 12:44, Гурович сказал:

Це тільки ваші особисті думки)))

В 10.12.2020 в 12:58, Укроп сказал:

Не думаю що можна замінити браковані на нормальні. Дуже великий попандос. До прикладу мені перші вулики прийшли конкретно браковані. Як би промовчав то так би і було. Коли сказав то прислали заміну, гроші за доставку платив за другий раз теж я. У мене бувають не багато випадків,коли матки клієнти отримують з якимось браком. То я обов`язково коли роблю заміну, то відправляю за свої кошти. До чого це я веду? Напевно тут в даній ситуації проглядалась зацікавленість спочатку відправить брак, з надією що можливо прокатить. Якщо ні, то присилалась заміна. Через то і запитав куди ділись браковані вулики. Бракованих наробилось чимало, гроші потрачені на матеріал, потрібно якось було вирівнювати баланс. Зараз кажуть колеги, що у нових формах якість стала набагато ліпшою. У старих був просто жах. Добре що автор виправив помилки, то краще і для нього, і для людей

Дякую! Намагаюсь працювати для людей!

В 10.12.2020 в 11:35, Укроп сказал:

Ті, що були з бракованою геометрією купили люди, як не кондицію.

В мене є ряд замовників котрі саме такі чекають і коли трапляється діловий брак, то з радістю забирають із поважною знижкою. 

Все чесно. Не "втюхую"!

• Like 5
16.11.2020 в 08:30, LexDP сказав:

14.10.2020 в 09:43, LexDP сказав:

Тобто сам фальц 15*10.

Олексію, по не писаним   правилам , а може десь і прописано:umora:, спочатку пишуть висоту а потім ширину чи в даному випадку  товщину, то я хочу уточнити,  догадуюсь,  що треба розуміти висота фальця 10см  а товщина 15мм. :hmm:

Edited by Николай S
2 часа назад, Николай S сказал:

Олексію, по не писаним   правилам , а може десь і прописано:umora:, спочатку пишуть висоту а потім ширину чи в даному випадку  товщину, то я хочу уточнити,  догадуюсь,  що треба розуміти висота фальця 10см  а товщина 15мм. :hmm:

По неписаним правилам, а може десь і прописаним ШхВхГ (якщо немає якогось параметру то відповідно) 

Edited by yurasaver
  • Thanks 1
15.11.2020 в 21:02, Женя Циба сказав:

16.11.2020 в 08:30, LexDP сказав:

Ще має значення розмір по периметру, в ваших як я зрозумів внутрішній 450×380 . В мене 450×375 , я здається робив по стандарту.:dntknw:

Вже бачу що ваші корпуса мені не підійдуть , буду думати про інші варіанти.

В товариша 12 рамочні 450×450мм , здаться йому мають підійти, чекає коли будуть готові.

• Like 2
5 часов назад, Конструктор сказал:

Ще має значення розмір по периметру, в ваших як я зрозумів внутрішній 450×380 . В мене 450×375 , я здається робив по стандарту.:dntknw:

Вже бачу що ваші корпуса мені не підійдуть , буду думати про інші варіанти.

В товариша 12 рамочні 450×450мм , здаться йому мають підійти, чекає коли будуть готові.

Взяв один на пробу,підходять ідеально.

• Like 3