Jump to content
LexDP

Ульи ППУ(пенополиуретан) от производителя "Бджоляр"

Recommended Posts

08.09.2020 в 07:09, LexDP сказав:

...................................

Сьогодні закінчили прессформу на 300 корпус. Тепер вся лінійка 10 рамкового вулика замінена. 

Нові: Криші, Днища, Кормушка, 145-й корпус, 230-й корпус, 300-й корпус

ДЛя повноти інформації не помішає і оновлена ціна на цей девайс, спробуєм прицінитись

Edited by Николай S
4 часа назад, Николай S сказал:

ДЛя повноти інформації не помішає і оновлена ціна на цей девайс, спробуєм прицінитись

Прайс продукції.

10 Рамкові

Кормушка поділена навпіл 5л(можна кормити відводки окремо) 290грн

Криша висока багатофункціональна (надрамковий простір 4см) із можливістю установки вулик на вулик, проріз'ю під скреп та функцією глухого дна. Посилена плашками із нержавіючої сталі.

260 грн.

Дно із сіткою, заслонкою, льотковим загороджувачем на магнітах. Передбачена постановка на бруси та місце під скреп та посилення нержавійкою

300 грн.

Корпус на 145 рамку з фактурою під дерево із кутниками з нержавіючої сталі під плечики рамок та для роз'єднання корпусів
260грн

Корпус на 300 рамку поділений навпіл з фактурою під дерево із кутниками з нержавіючої сталі під плечики рамок та для роз'єднання корпусів  
480грн

Корпус на 230 рамку поділений навпіл з фактурою під дерево із кутниками з нержавіючої сталі під плечики рамок та для роз'єднання корпусів  
380грн

• Like 1
16 хвилин тому, LexDP сказав:

Прайс продукції.

10 Рамкові

Кормушка---------290грн

Криша ------------260 грн.

Дно ------------300 грн.

Корпус на 145 -----------260грн

Корпус на 300----------480грн

Корпус на 230   ----380грн

Итого  комлект 300+ 4шт на  145===290+260+300+260х4+480=2150грн:ak:

або  4 рута==290+260+300+230х4=1730грн

виходить рутівський варіант брати вигідніше:hmm:

Edited by Николай S
20 минут назад, Николай S сказал:

Итого  комлект 300+ 4шт на  145===290+260+300+260х4+480=2150грн:ak:

або  4 рута==290+260+300+230х4=1730грн

виходить рутівський варіант брати вигідніше:hmm:

Вы в первом случае посчитали один 300-й корпус и 4-ре магазина на 145. Во втором варианте посчитали только четыре рутовских корпуса и то на "4" умножали не цену рутовского корпуса (380 грн) а высоту (230) :)

Edited by Gold-V
20 хвилин тому, Gold-V сказав:

Вы в первом случае посчитали один 300-й корпус и 4-ре магазина на 145. Во втором варианте посчитали только четыре рутовских корпуса и то на "4" умножали не цену рутовского корпуса (380 грн) а высоту (230) :)

300+4х145====90см

23х4=====92см  по комплектации взят аналог....

а вот по цене    то таки да, :umora: ошибка есть,   выходит рут  на 4 корпуса  будет  ещё дороже    290+260+300+380х4= 2330грн,  хрен редьки не слаще ...........2150 делим на реальную цену меда.......  :ak: всей годовой выручки с улья  на новый улей не хватает  пока медок не будет по пару баксов придётся таскать улья  из дерева...

Edited by Николай S
  • Like 1
В 23.09.2020 в 11:10, Gold-V сказал:

Скажите пожалуйста, а как долго в эксплуатации у Вас данный улей ? И сколько у Вас ульев данного производителя ? С УВ.

У меня два улья данного производителя. Больше пока не планирую, т.к. пчеловод я начинающий и бюджет соответствующий (делаю пока что сам из ппс). Этому у которого прогнулась крыша 14-15 месяцев.

В 23.09.2020 в 22:21, LexDP сказал:

Так я же ответил вчера вам в вайбер, что случай естественно гарантийный и вышлю новую крышу....

Screenshot_2020-09-23-22-22-02-920_com.viber.voip.jpg

Как хорошо, что Вы решили выложить скрин. Сообщение сюда продублировал, чтобы еще раз доказать, что у нас с Вами, больше чем "завтраками", ситуации ничем не заканчиваются. Четверг заканчивается через пару минут, а в приложении Новой Почты так и не появилось отправления.

В 22.09.2020 в 19:25, Мико сказал:

Два шлакоблока решат временно проблему или скотч 

Спасибо. Скотчем обмотал.

Edited by Puzlik
11 часов назад, Puzlik сказал:

Как хорошо, что Вы решили выложить скрин. Сообщение сюда продублировал, чтобы еще раз доказать, что у нас с Вами, больше чем "завтраками", ситуации ничем не заканчиваются. Четверг заканчивается через пару минут, а в приложении Новой Почты так и не появилось отправления

Ваша отправка будет в понедельник! В четверг отправок с производства не было.

На мой вопрос вы так и не ответили!

Зачем?

11 часов назад, Puzlik сказал:

Спасибо. Скотчем обмотал.

Я бачу що в цього виробника,із року в рік,одні і ті ж проблеми. Проблема в слові брак, постійно купці мають до нього претензії. Тому хто намірився в нього купляти, то раджу добре подумати. Я свої викинув, і навіть не дивлюсь в їх сторону. При нагоді комусь віддам. В них бджоли можна тримати. Але коли з ними намучився, щоб зробити менші щілини, і коли немає можливості приліпити льоток, щоб регулювати отвір, а на зиму від мишей закривати. То прийшлось відмовитись від них. І є в мене підозра, що виробник застосовує дешевий, не якісний матеріал для лиття. Одним словом хто купує, то раджу ретельно, на пошті все оглядати. Якщо не підходе,то не отримуйте, відправляйте назад. Бо гроші потім витребувати, буде не реально

• Like 2
1 час назад, Укроп сказал:

Я бачу що в цього виробника,із року в рік,одні і ті ж проблеми. Проблема в слові брак, постійно купці мають до нього претензії. Тому хто намірився в нього купляти, то раджу добре подумати. Я свої викинув, і навіть не дивлюсь в їх сторону. При нагоді комусь віддам. В них бджоли можна тримати. Але коли з ними намучився, щоб зробити менші щілини, і коли немає можливості приліпити льоток, щоб регулювати отвір, а на зиму від мишей закривати. То прийшлось відмовитись від них. І є в мене підозра, що виробник застосовує дешевий, не якісний матеріал для лиття. Одним словом хто купує, то раджу ретельно, на пошті все оглядати. Якщо не підходе,то не отримуйте, відправляйте назад. Бо гроші потім витребувати, буде не реально

Болтать не мешки ворочать! Следите за качеством своих маток. А то люди в вашу сторону уже поплевывают!)

Сырьё мы используем качественное. Проблема была в формах! Парк форм на 10 рамочник полностью заменены. 12 рамочный в процессе.

Вы так и не выставили фото своих "ужасных" ульев. И вас так и не поймешь, то выкинули, то подарите....

Короче, конкретно ваше мнение не авторитетно и на него нет смысла обращать внимания!)

Удачи в матководстве! 

Edited by LexDP
  • Like 4
  • Thanks 1
17 минут назад, LexDP сказал:

Болтать не мешки ворочать! Следите за качеством своих маток. А то люди в вашу сторону уже поплевывают!)

На якість моїх маток ще ніхто не жалівся. 

18 минут назад, LexDP сказал:

Сырьё мы используем качественное. Проблема была в формах! Парк форм на 10 рамочник полностью заменены. 12 рамочный в процессе.

Раджу Вам спалити той запас що наробили браковане, і не втулювать людям. Робіть на нових формах, і не будете мати таких проблем. Це звісно якщо на нових формах дійсно виходять якісні. Бо Ви старим своїм браком, портите лише собі, свою вже і так підмочену репутацію. Не продавайте старий запас, робіть з нового, і проблема вирішена. Але придумайте щоб можна було кріпити льоток. Бо дез регуліровки отвору погано, та і від мишей на зиму треба якось закривати

• Like 1
  • Haha 1
2 часа назад, Укроп сказал:

На якість моїх маток ще ніхто не жалівся. 

Раджу Вам спалити той запас що наробили браковане, і не втулювать людям. Робіть на нових формах, і не будете мати таких проблем. Це звісно якщо на нових формах дійсно виходять якісні. Бо Ви старим своїм браком, портите лише собі, свою вже і так підмочену репутацію. Не продавайте старий запас, робіть з нового, і проблема вирішена. Але придумайте щоб можна було кріпити льоток. Бо дез регуліровки отвору погано, та і від мишей на зиму треба якось закривати

Подивіться відео, яке я скидав вище, як там організован льоток!

І дивіться за своєю якістю, бо я вже від багатьох чув, що Поліщук раніше гарні матки мав, а як на поток поставив, то якість стала падати і раз на раз не приходиться.

На старих формах ми і так зараз не працюємо!

• Haha 3

Олексій , не переймайтесь і не опускайтесь до рівня Вашого візаві, мужик раз сказав...:umora: Найближча колега подарувала мені 2 вулика Вашого виробництва. Скрутив ,поки в експлуатаціі не були, подивимось... Окрема подяка від дружини, за приємне спілкування:)

• Thanks 1

Леток надо менять однозначно. А на вид смотрится добротно.

4 часа назад, Strelec сказал:

Спасибо! К стати это не деток. Это вкладыш разделитель летка для содержания 2 отводков. А деток у нас из нержавейки на магнитах)

1 час назад, LexDP сказал:

Спасибо! К стати это не леток. Это вкладыш разделитель летка для содержания 2 отводков. А леток у нас из нержавейки на магнитах)

Леток , это дырка в улье  , в которую вылетают и влетают пчёлы 

летковый вкладыш и летковая задвижка ,

это приспособа для закрытия и регулирования отверстия летка 

В 03.10.2020 в 11:48, Strelec сказал:

21 час назад, Мико сказал:

Уважаемые Тяжеловесы :) вчера заселен улей Алексея на два отводка... есть недоработки в конструкции, но думаю все устранимо;)  :) . Недочеты практикующего потребителя  дадим , а слово за производителем:)

• Thanks 1
23 часа назад, Мико сказал:

летковый вкладыш и летковая задвижка ,

это приспособа для закрытия и регулирования отверстия летка 

Я б на його місці робив туди дерев’яну вставку, до якої можна було б кріпити льотковий засув. На мою думку потрібно йому було спочатку форми гарно підігнать, обкатати, і лише потім пускати свої вулики в люди. Дуже багато нарікань чутно від людей. Але старається бачу дефекти виправить, і то вже є добре.У мене є вулики ппу від іншого виробника, то там все просто супер, не можна налюбуватись. Але Ви колись були сказали що ліпше дерева нічого не існує. І були сто відсотково праві. Зараз повністю роблю собі ось такі з турецькими днами, без різних утеплюючих подушок, і піддашників. Утеплений дах і все. Запчастин у мене не буде вже, будуть всі однакові з турецькими днами, і так буде до кінця мого життя. Слава Богу що всі можливості поміняти всі вулики у себе на пасіці у мене є. Всі вулики які були до цього, поїдуть до Івана Михайловича як подарунок. 

11B92CCA-118F-4C60-95B1-DD3CEB6F519F.jpeg

8E011AE6-EBC8-4860-BB10-9A508B9F2F76.jpeg

4 часа назад, Укроп сказал:

Зараз повністю роблю собі ось такі з турецькими днами, без різних утеплюючих подушок, і піддашників.

И какие впечатления от этих доньев? Как зарекомендовал себя пыльцесборник? 

8 часов назад, Rustem сказал:

И какие впечатления от этих доньев? Как зарекомендовал себя пыльцесборник? 

Дуже гарні враження, пилку збирав мало в цьому році, так як геть не бачу ніякої користі при такій на нього ціні. Але як працює пилко збірник сподобалось дуже. Дно швидко відкривати закривати, якісна пластмаса і міцна. Саме головне що коли включені пилко збірники, то не треба переживати що як піде зненацька дощ то намоче пилок. Я  вирішив повністю відмовитись від зимівлі на сітчастому дні, вважаю то великою дурницею. Корпуса на ці дна роблю фальцеві, перед і зад тридцятка, боки двадцять п’ятка, легенькі.

13 часов назад, Укроп сказал:

Я  вирішив повністю відмовитись від зимівлі на сітчастому дні, вважаю то великою дурницею.

Ну наконец то начало доходить, что дом без пола - это не дом.

• Like 2
14 часов назад, Укроп сказал:

Я  вирішив повністю відмовитись від зимівлі на сітчастому дні, вважаю то великою дурницею.

В нашем полку прибыло :ay:

38 минут назад, Гурович сказал:

Ну наконец то начало доходить, что дом без пола - это не дом.

Часто приводил такой пример 

• Like 2
12 часов назад, Мико сказал:

Личный опыт - хороший учитель , объясняет хорошо но дорого.

• Like 2