Перейти к содержанию

Ульи ППУ(пенополиуретан) от производителя "Бджоляр"


Рекомендуемые сообщения

14 часов назад, Taras NTG сказал:

В мене в нових такі щілини що капець591b1cab0744bd508a39fa6c60a8916b.jpg

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk
 

Не пойму  по фото, какая часть улья изображена. Что это серху и что синее посредине (решетка?), в каком месте верхняя часть держится за нижнюю, они словно неправильно совмещены. Нет фото изделия в полный размер? 

Брал улей данного производителя, из недостатвков - были не выдержаны (заужены) на 3 мм размеры выборки по плечики рамок, что устранилось выдавливанием рамками нужного пространства в ппу. 

Щелей, деформаций не было,  стоят в том же виде третий год 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

default_opr06KXM.gif   ...  в законе по правам потребителя написано  что или возврат денег или замена на качественный товар по решению покупателя а не продавателя  ..  так что Вам решать брать деньгами или товаром.  и к стати если брак обнаружится даже после гарантийного срока то покупатель имеет право на возврат товара или устранение неполадок за счёт  производителя ( продавца ) ..

Вирішення питань по вашому замовленню займе не більше тижня.

Цей товар обміну та поверненню не підлягає та відпускається по передплаті, так як не є ходовою позицією. Про що я писав вам одразу. Більш того пройшло більше 14 діб з моменту придбання.

На якість виробів та заміни деталей по гарантії 1 рік.

Ось його повідомлення, те що товар обміну і поверненню не підлягає продавець мені не писав спочатку!!!!!

 

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

 

Не пойму  по фото, какая часть улья изображена. Что это серху и что синее посредине (решетка?), в каком месте верхняя часть держится за нижнюю, они словно неправильно совмещены. Нет фото изделия в полный размер? 

Брал улей данного производителя, из недостатвков - были не выдержаны (заужены) на 3 мм размеры выборки по плечики рамок, что устранилось выдавливанием рамками нужного пространства в ппу. 

Щелей, деформаций не было,  стоят в том же виде третий год 

Зніму відео і кину сюда

 

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не пойму  по фото, какая часть улья изображена. Что это серху и что синее посредине (решетка?), в каком месте верхняя часть держится за нижнюю, они словно неправильно совмещены. Нет фото изделия в полный размер? 
Брал улей данного производителя, из недостатвков - были не выдержаны (заужены) на 3 мм размеры выборки по плечики рамок, что устранилось выдавливанием рамками нужного пространства в ппу. 
Щелей, деформаций не было,  стоят в том же виде третий год 
Це дно на 2 льотки, дно тут полукругом))))cd639b864af90b99198032d2deb13c13.jpg

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.03.2019 в 13:56, LexDP сказал:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тарас, ось моє повідомлення із вайберу.

Ваше замовлення виконувалось в умовах карантину та великої кількості замовлень у зв'язку із ройовим станом більшості пасік. Робити не встигали зовсім! Тому відправляли все що зробили і ніхто в той час нічого прискіпливо не перевіряв.
Зараз полегше. Нормальний робочий стан відлагоджено.
Передивіться будь ласка всі днища, всі криші та всі корпуси.
Деталі які вас не влаштовують замінимо!
Повірте, я сам хочу щоб все було виконано добре і всі були задоволені.
Велике вам дякую за розуміння!

В той час я навіть не міг попасти на виробництво. Правда це не знімає із мене відповідальності. У вас рік гарантії, як я і писав раніше. Всі питання вирішуються в робочому порядку. Всі деталі замінимо. Все передивлюсь особисто. Перед відправкою скину сюди фотозвіт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, LexDP сказал:

Тарас, ось моє повідомлення із вайберу.

Ваше замовлення виконувалось в умовах карантину та великої кількості замовлень у зв'язку із ройовим станом більшості пасік. Робити не встигали зовсім! Тому відправляли все що зробили і ніхто в той час нічого прискіпливо не перевіряв.
Зараз полегше. Нормальний робочий стан відлагоджено.
Передивіться будь ласка всі днища, всі криші та всі корпуси.
Деталі які вас не влаштовують замінимо!
Повірте, я сам хочу щоб все було виконано добре і всі були задоволені.
Велике вам дякую за розуміння!

В той час я навіть не міг попасти на виробництво. Правда це не знімає із мене відповідальності. У вас рік гарантії, як я і писав раніше. Всі питання вирішуються в робочому порядку. Всі деталі замінимо. Все передивлюсь особисто. Перед відправкою скину сюди фотозвіт.

Йому не потрібно міняти, поверніть людині гроші. Ви мені доказували що я купую дорогі, і що за такі гроші я можу у Вас купити два вулики фуфлових. Та я і задарма вашого фуфла не хочу. Ліпше заплатиии більше, і користуватись в своє задоволення

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Укроп сказал:

Йому не потрібно міняти, поверніть людині гроші. Ви мені доказували що я купую дорогі, і що за такі гроші я можу у Вас купити два вулики фуфлових. Та я і задарма вашого фуфла не хочу. Ліпше заплатиии більше, і користуватись в своє задоволення

Він замовив 12 рамковий вулик поділений навпіл. А ми з вами спілкувались про 10 рамкові на нових формах! Там зовсім все по іншому, я про це вже писав.

Конкретно по цьому замовленню, якщо вас так цікавить. То там взагалі нічого не зрозуміло! Тарас прислав фото 1 дна із порушеною геометрією. Та фото що є перепад по перегородці дерев'яній яка ділить дно. На прохання передивитись все замовлення, відповів, що не має часу і цим повинен займатись я. Питань нема. Я так я. Тому забираю все замовлення повністю за свій рахунок та відправлю також за свій рахунок. Впевнений що там все буде нормально і галасу більше ніж реальної проблеми. Косяки які зробили мої хлопці виправлю власноруч, все передивлюсь щоб все було гаразд із геометрією. В будь якому випадку всі питання вирішуються, ніхто не морозиться. 

Вам окремо дякую за інтерес та активну участь в темі!)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, LexDP сказал:

Вам окремо дякую за інтерес та активну участь в темі!)

Я пофотографую свої, і покажу Вашу якість. Я вже не від одного чув про Ваше фуфло,яке Ви називаєте вуликом. Раджу людям не купувати у Вас, бо то викинуті на вітер гроші. Ліпше купити дорожче, і там якість, геть не зрівняти з Вашою. Я дурний повівся що дешевше, і маю тепер результат. Та і не тільки я повівся на Ваше фуфло. Скупий платить двічі. Я поскупився, тепер маю геморой

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, Укроп сказал:

Я пофотографую свої, і покажу Вашу якість. Я вже не від одного чув про Ваше фуфло,яке Ви називаєте вуликом. Раджу людям не купувати у Вас, бо то викинуті на вітер гроші. Ліпше купити дорожче, і там якість, геть не зрівняти з Вашою. Я дурний повівся що дешевше, і маю тепер результат. Та і не тільки я повівся на Ваше фуфло. Скупий платить двічі. Я поскупився, тепер маю геморой

А в мене зовсім інша статистика! В нас дуже багато замовників котрі замовляють із року в рік вже на протязі 5 років! Більш того в мене вулики стоять вже 7 рік і нічого такого про що ви пишете в мене нема. Хоча якраз у мене найкрасивіша пасіка із некондицій та браку))) Також можу пофотографувати)

У вас свій досвід у мене свій. Якщо захочете подарую вам нового 10 рамкового вулика, як я казав раніше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня стоят уже 5 лет улики Алексея нету не каких проблем вообще. 

И когда сам Я поломал Бок без проблем мне выслал новое 

У деда стоят 3 года тоже нет не каких проблем 

Заказывать буду ещё!!! 

А если попалась деталь одна и поднимать за етого кипишь если Алексей без проблем меняет и не морозитса 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Jony7 сказал:

У меня стоят уже 5 лет улики Алексея нету не каких проблем вообще. 

И когда сам Я поломал Бок без проблем мне выслал новое 

У деда стоят 3 года тоже нет не каких проблем 

Заказывать буду ещё!!! 

А если попалась деталь одна и поднимать за етого кипишь если Алексей без проблем меняет и не морозитса 

 

Спасибо большое за отзыв! Будем стараться и дальше! Редко когда кто-нибудь пишет хорошие отзывы. Если все хорошо, то все молчат. А вот плохие вылетают моментально как только, что-то не устроило. Радует, что такие комментарии редки)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо бачите, що робите брак, то навіщо це фуфло відправляти людині? Скажіть, що не встигаєте, або верніть кошти і тимайте у цьому гайні своїх бджіл.

Надіслано від мого Redmi 8, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На фото реальний фуфел, верніть людині гроші і розійдіться як в морі кораблі. Те що ви були в запарі не повинно оплачуватись коштами покупців. Якість повинна бути на першому місці.

Надіслано від мого Redmi 8, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1f3996b26777fb90f5dc95ff3f5504986.jpg

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

247f4939dd01b82bc3ea075380eac71c6.jpg

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

2ce1295ca42e50c0b25c608528c65a344.jpg

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

43f0c2091ec14dd702be2c86640505cf6.jpg

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54f6bb13866709b2633f9b0a4a8c522e7.jpg

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

6

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

7329c472fca66367b6f1fe7799bdedd8c.jpg

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перегородка задовгаe25d34f48cb4ecc6395804a3efa6f558.jpg

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

І занизькаc29223053685988f4ee6099be8bedadf.jpg

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це рахується браком? 6733eeeebc665dc012bb66a0b105854b.jpg

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Під перегородки прорізи замалі ще і не всі рівно вирізані9611ed75efd160c11da610c62087a72d.jpg

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дно кривеcdc4ed5262182eba4f14872cd285415f.jpg

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Не можу понять, вулик зроблений під углом чи то дно криве?

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

У меня стоят уже 5 лет улики Алексея нету не каких проблем вообще. 
И когда сам Я поломал Бок без проблем мне выслал новое 
У деда стоят 3 года тоже нет не каких проблем 
Заказывать буду ещё!!! 
А если попалась деталь одна и поднимать за етого кипишь если Алексей без проблем меняет и не морозитса 
 
Можливо вам просто повезло

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дно кривеcdc4ed5262182eba4f14872cd285415f.jpg

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk


Не можу понять, вулик зроблений під углом чи то дно криве?

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk


Можливо вам просто повезло

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Від дна до фальців під плечики передньої стінки 32.5, до задньої 33

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Задня стінка16a187638c3ccaf44352814cda505a5c.jpg

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тарас, я чекаю на товар, адресу я вам скидав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Олександр Кривченко сказал:

На фото реальний фуфел, верніть людині гроші і розійдіться як в морі кораблі. Те що ви були в запарі не повинно оплачуватись коштами покупців. Якість повинна бути на першому місці.

Надіслано від мого Redmi 8, використовуючи Tapatalk
 

Ви мабуть не все прочитали...

Я бачу що фігня!!! МЕНЕ НЕ БУЛО НА ВИРОБНИЦТВІ коли відправляли і робили це замовлення. Ті хто робив отримають по заслугах.

А я, як відповідальний перед замовником, за ВЛАСНИЙ РАХУНОК забираю ВСЕ замовлення. Роблю все самостійно та замість нього висилаю НОВІ деталі також за ВЛАСНИЙ РАХУНОК! Це нормальна і адекватна практика виробника. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тарас, я чекаю на товар, адресу я вам скидав.
Завтра вишлю

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а чому ви не висилаєте вулики такої якості як на відео?

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Taras NTG сказал:

 

а чому ви не висилаєте вулики такої якості як на відео?

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk
 

Тому що це 10 рамковий! Я вже про нього неоднократно писав!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема
  • Sanich pinned this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...