Jump to content
Руслан Юрьевич

Предлагаю работу пасечника , пчеловода

Recommended Posts

В 18.03.2019 в 12:53, Укроп сказал:

Хай приїде до мене і сезон попрацює за шість тисяч гривень

Які умови ? ;) Льох є ? 

2 години тому, rudakov сказав:

Які умови ? ;) Льох є ? 

Та Вам, ніби, підвали треба, а не льох:hmm:

19 часов назад, gardener сказал:

Та Вам, ніби, підвали треба, а не льох:hmm:

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Льох

• Like 1
  • Haha 1

Наш товариш з Литви шукає пасічника, порядність гарантую.

Здраствуите, можете вы помотч?
Мой друг предлагает работу пчеловоду в сезоне 2020 года. В пасике около 150-200 семи, и сонимается с матковотсвом. В дополнение к пчеловодству, другая работа должна быть оказана помощь. Проживания безплатно, а место для жизни красивое, примерно в 10 км от моря. Заработная плата составляет около 6 евро в час, более конкретно обговаривается с соискателем.
3 минуты назад, Ю.М. сказал:

Мой друг предлагает работу пчеловоду в сезоне 2020 года. В пасике около 150-200 семи, и сонимается с матковотсвом. В дополнение к пчеловодству, другая работа должна быть оказана помощь. Проживания безплатно, а место для жизни красивое, примерно в 10 км от моря. Заработная плата составляет около 6 евро в час, более конкретно обговаривается с соискателем.

Выгоднее чем свою пасеку содержать 

• Like 3
20 минут назад, Мико сказал:

Да, но своя на совсем, а чужая временно.

Только что, Ю.М. сказал:

Да, но своя на совсем, а чужая временно.

Кошануть денег на чужой ,

а потом на своей сводить концы с концами

и то не всегда сводятся 

• Like 4
3 часа назад, Мико сказал:

Романовичу Ви 6 євро мабудь помножили на 24?Але там не так,попрацювали сьогодні 2 години заплатили за 2.не працювали 0.В кінці неділі підрахунок часів скільки Ви працювали а не топтали диван.:umora:

• Like 1
В 17.03.2019 в 18:46, VВиталий сказал:

Ми 5000гр платим сторожу на пасеке, с частичным питанием. Маловато будет 6000гр.

В 17.03.2019 в 19:29, Укроп сказал:

За такі гроші навіть і до вуликів не підійшов би. Більше ста сімей, там треба добре горбатитись. 

В нас в 2019 пропонували за 7000 грн не повірите :umora: 380 сімей тримати! Ну як не орден "Сутулого" так медаль "горбатого" точно можна заробити!

• Like 4
1 час назад, Черкасець сказал:

Романовичу Ви 6 євро мабудь помножили на 24?Але там не так,попрацювали сьогодні 2 години заплатили за 2.не працювали 0.В кінці неділі підрахунок часів скільки Ви працювали а не топтали диван.:umora:

Немного не так 

6  в час х 8 часов =48   евро х30 дней =1440 евро х 26,3 курс = 37 тысяч872 гривня 

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3

А еще нужно покушать купить, там это тоже недешево.:IMHO1:В обьявлении сказано только жилье предоставляют.

• Like 1
Только что, Олег 76 сказал:

А еще нужно покушать купить, там это тоже недешево.:IMHO1:В обьявлении сказано только жилье предоставляют.

Кушать надо и в Украине но за минималку  4700 гривен в месяц 

• Like 4
  • Haha 1
1 минуту назад, Мико сказал:

Если за минималку то согласен, есть смысл:hi:

Маю з/п 5800... На ікру, нажаль, не вистачає... Та і на масло до хліба теж важкувато виділити гроші з сімейного бюджету...
А тут фактично 150грн/год. Намальна виходить
  • Like 2

Поступило кілька пропозицій, будьласка повну інформацію про себе, Прізвище, Ім"я, адресу, №тел. в "приват"  Я не агент з працевлаштування і не хочу неприємностей!

8 часов назад, Ю.М. сказал:

Дожились б...ть! Уже в Литву выгоднее ехать работать на "дядю", чем в Украине работать на себя... Выбрали на свою голову "слуг народу"... Опять не меньше 10-ти лет будем расхлебывать "какая разница"... Вот о чем, о чем думал этот народ, когда косяками перся на выборы, поверив этим дилетантам и авантюристам?!:dntknw:

• Like 12

До багатьох вже починає доходити, але час не повернеш...

• Like 4

Не нуно все валить в одну кучу-Литва в Евросоюзе и потому там такие зарплаты и нынешняя власть за  1год не поменяет то что накуролесили за 28 лет  незалежности

• Like 7
  • Thanks 1
  • Sad 1
9 годин тому, шаруда сказав:

Выбрали на свою голову

Ви думаєте  якби був зараз порох було б краще?:umora:

Я думаю вони там всі   тільки  й про народ  і думають.... (це був сарказм)

• Like 3
9 годин тому, ленивый Трутень сказав:

Не нуно все валить в одну кучу-Литва в Евросоюзе и потому там такие зарплаты и нынешняя власть за  1год не поменяет то что накуролесили за 28 лет  незалежности

Звичайно високих зарплат в людей небуде... точніше, ніколи небуде. Бо вони собі зараз в 4-5 разів підняли, а для людей вже не залишилося  нічого, звідки бабло брати, бюджет вичерпаний :)

• Like 2

Все таки народ трохи зажрався, не ясно з чого. Я працюю інженером в Києві за 10 К + міфічний процент. За 6 К в селі, місцеві підуть, як на мене адекватно все. Навіть пару старшокласників можна пристроїти, чи студентів на канікулах, скорочений день 6 годин зробити, я б в дитинстві з радістю пішов. Років 20 тому на канікулах городи в селі підгортав за 20 грн і обід. Кінь брався в тимчасовий лізинг за пару відер буряків коню і пляшку господарю в кінці сезону. І це було круто. Реальний бізнес проект робити доводилось. Всі заздрили такій комерції.  Той факт, що місцевих не знайшли, насторожує сильно...

• Like 1
Все таки народ трохи зажрався, не ясно з чого. Я працюю інженером в Києві за 10 К + міфічний процент. За 6 К в селі, місцеві підуть, як на мене адекватно все. Навіть пару старшокласників можна пристроїти, чи студентів на канікулах, скорочений день 6 годин зробити, я б в дитинстві з радістю пішов. Років 20 тому на канікулах городи в селі підгортав за 20 грн і обід. Кінь брався в тимчасовий лізинг за пару відер буряків коню і пляшку господарю в кінці сезону. І це було круто. Реальний бізнес проект робити доводилось. Всі заздрили такій комерції.  Той факт, що місцевих не знайшли, насторожує сильно...
Що вас нсторожує місцевим платити просто більше треба , або другий варіант всі працьовиті місцеві чухнули в Англію чи Німеччину залишились ті що нехочуть пиацювати.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

• Like 3
  • Thanks 1

Парадокс нашої держави. Люди які працюють на  роботі (державні, комунальні та інші подібні фірми) думають де заробити гроші на прожиття!  І ви вважаєте це нормальним явищем, народ зажрався?

• Like 6
29 хвилин тому, ЯроБа сказав:

Парадокс нашої держави. Люди які працюють на  роботі (державні, комунальні та інші подібні фірми) думають де заробити гроші на прожиття!  І ви вважаєте це нормальним явищем, народ зажрався?

Зарплати в Україні взагалі не адекваті. Проблема в тому, що ми погоджуємось на 300 євро зп. за висококваліфіковану і відповідальну роботу. Але якщо вже прийняти як данність такий рівень зарплат, то робота що не вимагає знання 2х іноземних мов, 3х мов програмування і квантової механіки, може оцінюватись в 200 євро. 

22 часа назад, шаруда сказал:

Дожились б...ть! Уже в Литву выгоднее ехать работать на "дядю", чем в Украине работать на себя... Выбрали на свою голову "слуг народу"... Опять не меньше 10-ти лет будем расхлебывать "какая разница"... Вот о чем, о чем думал этот народ, когда косяками перся на выборы, поверив этим дилетантам и авантюристам?!:dntknw:

В Литве больше 20 лет живут нормально...Знакомого родственники есть!

Edited by Женя К