Перейти к содержанию

Куплю плідних маток карніка F1 30шт.


Рекомендуемые сообщения

Куплю плідних маток породи карніка F1 у кількості 30шт. за ціною 200 грн/шт. Термін - середина травня місяця. 
З приводу характеристик ліній, то цікавлять зимостійкі, миролюбні та високопродуктивні екземпляри;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Куплю плідних маток породи карніка F1 у кількості 30шт. за ціною 200 грн/шт. Термін - середина травня місяця. 
З приводу характеристик ліній, то цікавлять зимостійкі, миролюбні та високопродуктивні екземпляри[emoji6]
В такий період вони як гарячі пиріжки по 300 розлітаються без черги і попереднього запису.
Але може хтось і запропонує.
Бажаю успіхів у пошуку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sashko сказал:

Куплю плідних маток породи карніка F1 у кількості 30шт. за ціною 200 грн/шт. Термін - середина травня місяця. 
З приводу характеристик ліній, то цікавлять зимостійкі, миролюбні та високопродуктивні екземпляри;)

По такій ціні і на таку дату сумніваюсь що найдете, потрібно піднімать ціну або переносити дату.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Sashko сказав:

Куплю плідних маток породи карніка F1 у кількості 30шт. за ціною 200 грн/шт. Термін - середина травня місяця. 
З приводу характеристик ліній, то цікавлять зимостійкі, миролюбні та високопродуктивні екземпляри;)

Саша є інший вихід. Береш стартер їдеш до мене прививаємо і будеш мати маток карніка Ф1. Даремно і саме головне коли треба. Лишні зможеш продати.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Mihail-ves сказал:

. Лишні зможеш продати.:umora:

:ay:..   в середине мая и понять по чём фунт соли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Sesk сказал:

По такій ціні і на таку дату сумніваюсь що найдете, потрібно піднімать ціну або переносити дату.

Чому не найде 

На западній у пакетчиків де пакети сидять в лежаках і нема куди складать мед

Хто ненабрав заказів на пакети є шанс продать зімувалі матки , пакети зсипать докучі зробить воспиталки безматочні 

Потім опять розбить на нуки і знову продать маток :IMHO:

Набагато краще чим відавать пакет за 800грн на початку травня , чи зовсім рої полетять

Можна частину пакетів продать , а ті що нема заказів пустить на маток

Тут головна особливість в якому регіоні трут закладуть з 25 березня , з такою погодой в цьому році , щоб парувать маток 5 травня :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, AVA сказал:

Тут головна особливість в якому регіоні трут закладуть з 25 березня , з такою погодой в цьому році , щоб парувать маток 5 травня :hmm:

На 5 мая трут был всегда, кроме прошлого года(вообще то он был, но мало, для качественного облёта не то количество)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Гурович сказал:

На 5 мая трут был всегда, кроме прошлого года(вообще то он был, но мало, для качественного облёта не то количество)

У нас і в цьому році небуде , бджоли перги ще толком небачили ,точніше побачили один день 

а трут для парування повинен бути викормлений при масовому приносі пилку 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, AVA сказал:

У нас і в цьому році небуде , бджоли перги ще толком небачили ,точніше побачили один день 

а трут для парування повинен бути викормлений при масовому приносі пилку 

До 25 марта ещё есть время.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Гурович сказал:

До 25 марта ещё есть время.

У нас передають на тиждень після 25 марта дньом +2*с , а ночью -1*С 

Які трутні , коли бджолиного розплоду нема , а північніше ще тільки обліт ждуть

Трутні з 25 марта , а плідні матки на 15 травня на більшій частині України в цьому році це екзотика 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На першу декаду червня після 5 числа можу запропонувати. Карніка Пернер від Ліпатова

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Yaroslav сказал:

На першу декаду червня після 5 числа можу запропонувати. Карніка Пернер від Ліпатова

Трутнів :umora:

У мене є матка ИО от Ліпатова Пернер на Шутте 

На 15 мая маток не буде плодних  ,но 25 мая ,  якраз на після акації розбивать на віводки , сам виведу 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А хто Вам боронить, я запропонував. Пропонуйте і Ви, а не дьоргайте мене, ніби мені від цього чи Вам легше. Ну ось і запропонуйте другові Sashko

В 17.03.2019 в 09:00, AVA сказал:

Трутні з 25 марта , а плідні матки на 15 травня на більшій частині України в цьому році це екзотика 

А якщо постаратись то

5 часов назад, AVA сказал:

но 25 мая ,  якраз на після акації розбивать на віводки , сам виведу 

Щось не бачу Вашої пропозиції, чи Ви так , поговорити:umora:?!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ні, на середину травня ну ніяк не можу. Та і для чого ті супер ранні матки? Якість під знаком питання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, ЮМос сказав:

Ні, на середину травня ну ніяк не можу.

А в моїх умовах цілком реально, тільки ціна 200грн  на травень  зовсім невлаштовує;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Yaroslav сказал:

А хто Вам боронить, я запропонував. Пропонуйте і Ви, а не дьоргайте мене, ніби мені від цього чи Вам легше. Ну ось і запропонуйте другові Sashko

А якщо постаратись то

Щось не бачу Вашої пропозиції, чи Ви так , поговорити:umora:?!

Я не дергав,  просто це повідомленя чомусь прийшло мені  ( на колокольчик ):dntknw:

Я й відреагірував 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.03.2019 в 00:27, Yaroslav сказав:

На першу декаду червня після 5 числа можу запропонувати. Карніка Пернер від Ліпатова

На жаль, трохи запізно для моїх планів...:ah:

В 19.03.2019 в 12:36, ЮМос сказав:

Ні, на середину травня ну ніяк не можу. Та і для чого ті супер ранні матки? Якість під знаком питання.

У нас великий безвзятковий період (20-30 днів) між рапс+акація і соняшником. Хочеться зробити відводочків, які і наберуть певної сили до основного взятку.  А кормити сиропом - то справа не для мене (ні разу ще не стимулював, все природній взяток). Заодно і протиройовий метод для основних сімей

В 16.03.2019 в 20:24, Mihail-ves сказав:

Саша є інший вихід. Береш стартер їдеш до мене прививаємо і будеш мати маток карніка Ф1. Даремно і саме головне коли треба. Лишні зможеш продати.:umora:

Ловлю на слові - зателефоную на днях для уточнення технології:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...