Перейти к содержанию

Продажа маток народного стандарту Української степової породи тип Штукарський.


Рекомендуемые сообщения

В 18.07.2019 в 15:56, Mihail-ves сказав:

Земляк, не доводьте людей до шаленства, збийте градус накалу та скепсису! Давайте вже відеорозбір кількох "багатоповерхівок". Коли таке бачу, руки починають тремтіти і з жахом уявляю як те все хазяйство облітується? Чотири корпуси бачимо - літу бджіл не видно...у мене з двох корпусів пруть потоком, що ж тоді робиться у Вас!!? Гніздо в студію!!

Як закінчений цинік, вже задумав декілька інсинуацій та недолугих жартів...Поки тримаюсь;))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Миха сказал:

Земляк, не доводьте людей до шаленства, збийте градус накалу та скепсису! Давайте вже відеорозбір кількох "багатоповерхівок". Коли таке бачу, руки починають тремтіти і з жахом уявляю як те все хазяйство облітується? Чотири корпуси бачимо - літу бджіл не видно...у мене з двох корпусів пруть потоком, що ж тоді робиться у Вас!!? Гніздо в студію!!

Як закінчений цинік, вже задумав декілька інсинуацій та недолугих жартів...Поки тримаюсь;))))

Так це ж та сама кількість бджіл, як у твоїх двох корпусах, тільки тепер місця у них достатньо щоби не випирати з гнізда. Маю аналогічну картину. Пробую в цьому сезоні бакфастів. Корпусів маю обмаль. Тому там де 2 корпуса то дійсно ....... вилазять з усіх шпарин. Змушений був наробити їх спеціально для вентиляціі. Розібрати гніздо нереально. Дими, не дими.....їм то до лампочки. А от де поставив по 3, а одному 4 корпуси то там все нормально(корпуса як дадани так і рути). Дуже задоволений що жодна з 15 маток не перейшла навіть у 2-й корпус. Тобто пробували, трохи насіяли, але однозначно гніздо тримають у нижньому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 хвилин тому, Миха сказав:

Коли таке бачу, руки починають тремтіти і з жахом уявляю як те все хазяйство облітується?

Обліт іде в різний час. Пасіка розміщена на північній стороні господарства. Вулики розміщені льотками на схід. Так як сонце із-за дерев і будинків по різному попадає до вуликів, тому і обліт різний. Хоча з 14 до 15 години там дійсно треба пасікою ходити тільки краями, а то зіб'ють. Виліт за медом також різний, але все гаразд і всі попадають до себе оскільки орієнтирів більше чим достатньо. 

 

45 хвилин тому, Миха сказав:

Давайте вже відеорозбір кількох "багатоповерхівок".

Легко казати "зніми кіно", але не так легко це виконати. Щоб зняти четвертий корпус, а загальна вага його може бути за 60кг, третій трішки легший, але також від 40кг, то після таких вагів рукам вже не до камери.

Я розумію, що своїм відео я вніс смуту в наші ряди, а також буду винний в подальшій низькій вартості меду, але я показав як треба використовувати весь потенціал УС бджіл. Такий метод підходить і італійці та бакфасту. Карпатка аналогічно працює на весняному взятку, на соняшнику відстає, але я працюю над цим. І вже є одна Говерла, яка повинна дати соняшнику не менше, а може і більше УС.

Я завжди наголошую своїм покупцям УС31 два основних правила;

1. Ніякої тісноти, краще завчасно дати більше перед взятком, чим потім тривожити сімей та відволікати від взятку.

2. Слідкувати весною за ТЗ, тягнуть 5-7 маточників, які треба обов'язково використати для відводків.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні покупці моїх маток ціна на маток, поки йде викачка меду, 300грн, дешевше не буде аж поки не закінчу заливати всі наявні бочки. Прошу мене зрозуміти, я не залізний і не можу розірватись на матки і мед.  Качати мед цього року дуже тяжко, самі бачите які етажерки. Зробив відео розбору двох етажерок, на днях покажу і Ви все самі зрозумієте.

Прошу у всіх Вас вибачити за таку ціну, але зараз інакше ніяк.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Mihail-ves сказал:

Прошу у всіх Вас вибачити за таку ціну, але зараз інакше ніяк.

Круто! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, chajka2005 сказав:

Круто! 

Круто не ціна, а ось такі сім'ї це круто. Але дуже важко для рук та спини.

 

 

Фото рамки з бджолами з першого корпусу які стояли на землі.

https://picua.org/images/2019/07/22/e3f1095f902fbc4d11639a81809faa9f.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, Миха сказав:

Як закінчений цинік, вже задумав декілька інсинуацій та недолугих жартів

Ось карпатка, це зимувальний відводок (нук минуло річних маток), вийшли із зими десь на 4-5 рамках. Картина на сьогодні

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.07.2019 в 18:33, Mihail-ves сказал:

Круто не ціна, а ось такі сім'ї це круто. Але дуже важко для рук та спини.

 

 

Фото рамки з бджолами з першого корпусу які стояли на землі.

https://picua.org/images/2019/07/22/e3f1095f902fbc4d11639a81809faa9f.jpg

 

А чего вы помощника не позвали? И что вам мешает на магазины перейти вместо корпусов? Странные у вас методы пчеловодства. Пчела с таким плотным расположением ульев друг перед другом, однозначно будет блуждать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Василий Гайдаржи сказав:

И что вам мешает на магазины перейти вместо корпусов?

магазини збільшують собівартість викачаного меду. Та й розвиток сімей кращий коли гніздо на 300 рамку. Можливо коли перевалю за 100 сімей я почну робити магазини.

Сьогодні буду закінчувати першу викачку. Є рекордсмени які по 18-19 рамок товарного меду за один підхід віддали. Правда жінка сильно кричала, рамки тяжкі і повністю запечатані. Роботи їй багато. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Mihail-ves сказал:

жінка сильно кричала, рамки тяжкі і повністю запечатані. Роботи їй багато. 

Після таких слів зазвичай, і переходять на 145 . Спробуйте і не пожалкуєте. Умовне підвищення собівартості компенсується простотою і прискоренням відкачки меду. А час, як відомо - найдорожче що маємо. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, K.S.M. сказав:

Після таких слів зазвичай, і переходять на 145 . Спробуйте і не пожалкуєте. Умовне підвищення собівартості компенсується простотою і прискоренням відкачки меду. А час, як відомо - найдорожче що маємо. 

Буду на цим працювати, але зараз чекають скрутки та покраски десь 35-40 вуликів (3*10*300). А вже потім може буду пробувати. Але жінка проти. Позавчора за день розпечатала 100 рамок, а так прийшлось би 200. Думаю що вона мене б послала. Але все в житті треба пробувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Mihail-ves сказал:

Правда жінка сильно кричала, рамки тяжкі і повністю запечатані. Роботи їй багато. 

 

3 минуты назад, Mihail-ves сказал:

Але жінка проти. Позавчора за день розпечатала 100 рамок, а так прийшлось би 200.

Щось не стикується ))). Як завжди з прекрасними.... 

Мій колега по точку ще пару років назад казав,що мед буде тільки з великої рамки качати, а зараз з 145 -ї лупасить, аж причмокує.так вона йому сподобалась. Тай медогонка нова радіальна, думаю, в цьому допомогла, а там х.з.

Віші дівчата набирають обертів. В зиму підуть повністю на своїх бджілках. Після підготовки до зимівлі будуть перші відгуки.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, K.S.M. сказав:

Щось не стикується ))).

Лякає (число 200) кількість:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Mihail-ves сказав:

Лякає (число 200) кількість:umora:

Михайле, 145 під мед таки краще і швидше і головне легше. Садиба у вас сподіваюсь не 6 соток, то і місце знайдете. 145 під гніздо пробував - не сподобалось, щось може не так робив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Новий метод перевірки сімей на агресію "кулаком по рамці" 

https://www.youtube.com/watch?v=C66tqM8fr_E

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тип штукарский

Это штука за матку? 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Рудаков Юрий сказав:

Тип штукарский

Это штука за матку? 

 

Наступного року:umora:, в цьому були по 250.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Mihail-ves сказал:

Новий метод перевірки сімей на агресію "кулаком по рамці" 

https://www.youtube.com/watch?v=C66tqM8fr_E

 

я седня як гупнув ,так такого джьосу дали,шо в кущах сидів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, стасооныч сказав:

я седня як гупнув ,так такого джьосу дали,шо в кущах сидів

Я вже собі намалював цю картину, валяюсь під столом. Навіщо так смішити.:umora::umora::umora:

А якщо серйозно багато залежить від трутневого фону. Замітив що бакфаст, лігустика, та інколи карніка можуть вносити агресію в моїх УС. Але у відео, як Ви можете бачити, сімей спеціально не вибирав, йшов по-порядку.  Можливо вони звикли до мене і ведуть себе відповідно. Показувати всі 60 сімей немає ніякоГО сенсу. Але є три нуки з цьогорічними матками, які напевне трішки схожі на ті які у Вас. Але я до них напевне до весни і лізти не буду, а там якщо перезимують і характер не зміниться підуть під заміну на мої Ф1 від ШЗ, або острівних.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось один із основних недоліків покупки неплідних маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Mihail-ves сказал:

Ось один із основних недоліків покупки неплідних маток.

мабуть таки так!!:ax:
але є ще плюс,Ваші дають відчути шо таке бджола!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зробив підрахунок товарного меду по сім'ях 2019 року.

5d5a3e74a411f_2019-8-19_9-9-45_127.thumb.jpg.b33561b1f49ddb2860f3417af091ba64.jpg

До минулорічного рекорду не дотягнули 34 кг, оскільки торік рекордсменка дала 115 кг, а цього року 81. Ось Вам і картина по недобору на півдні України. Думаю що вона буде у всіх десь така.

Коротко по сім'ях, які в таблиці: 9-23-25-22 карпатка, 2 - карніка Ф1 віл Ліпатовської ІО. №60- це окрема історія, зимувалий нуклеус (з зими вийшли десь на 3-4 рамках) на соняшник вже займали 4 корпуса по 10 рамок на 300. Від нею зробив закладку, і її дочки по розплоду вийшли в мамку. Але її нікому не продавав і вона тільки в мене для тестування. По промірах вона більше карпатка чим УС. Всі інші УС від №31, або від її дочок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Mihail-ves сказал:

Зробив підрахунок товарного меду по сім'ях 2019 року.

5d5a3e74a411f_2019-8-19_9-9-45_127.thumb.jpg.b33561b1f49ddb2860f3417af091ba64.jpg

До минулорічного рекорду не дотягнули 34 кг, оскільки торік рекордсменка дала 115 кг, а цього року 81. Ось Вам і картина по недобору на півдні України. Думаю що вона буде у всіх десь така.

Коротко по сім'ях, які в таблиці: 9-23-25-22 карпатка, 2 - карніка Ф1 віл Ліпатовської ІО. №60- це окрема історія, зимувалий нуклеус (з зими вийшли десь на 3-4 рамках) на соняшник вже займали 4 корпуса по 10 рамок на 300. Від нею зробив закладку, і її дочки по розплоду вийшли в мамку. Але її нікому не продавав і вона тільки в мене для тестування. По промірах вона більше карпатка чим УС. Всі інші УС від №31, або від її дочок.

Це що на кожен вулик робили запись викачаного :hmm:

Я кількость сімей у себе точно незнаю ,  матку підсадив листочок укинув що заматка і все  

Обично рахую після всіх зсипаній скільки в зиму пішло

А с зіми вийшла десь на 3-4 рамках це що не сімья

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, AVA сказав:

Це що на кожен вулик робили запись викачаного

так,  рахував забрані рамки, які мали 3 і більше кілограм викачаного меду. Правда останні рамки при скороченні гнізд прийшлось візуально рахувати до повної (за дві - рахував одну).

 

7 хвилин тому, AVA сказав:

А с зіми вийшла десь на 3-4 рамках це що не сімья

Сім'я, але без танців вона рідко стає сильною, а ця змогла. Навіть рамку печатного розплоду із струсом бджоли віддала для нуклеуса. Тому і звернув на неї увагу.

Кількість сімей я і зараз не знаю, тому що є нуки які зараз займають 5-10 рамок, і куди їх рахувати я не знаю. Пускаю в зиму і вже після зимівлі дивлюсь чи годяться вони для формування сімей, чи підуть поділом знову на нуклеуси.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взагалі то я хотів показати рівність сімей по медозбору.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...