Перейти к содержанию

Синички


Рекомендуемые сообщения

Цього року на льотки кнопками прикріпив пластикову москітну сітку. Навіть якщо бджола вилізе на стукіт синички, через сітку і бджола не пролізе і синичка не дістане.

А если среди зимы будет облет?
Ну і яка ймовірність цього? Два варіанта - 1. Хай сидять без обльоту. 2. Прибрати сіткі і хай роблять обліт ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну і яка ймовірність цього? Два варіанта - 1. Хай сидять без обльоту. 2. Прибрати сіткі і хай роблять обліт wink.gif

Вот тут http://tochok.info/forum/index.php?showtopic=1381&st=120 Выкладывал фотки, как были натянуты сетки у меня. Так вот, когда начал сходить снег, я был поражен и растроен, столько пчелы был перед летками :ak: Потом поразмыслив, пришол к выводу, что это пчелы выходили умирать, а так как синицы не могли попасть под сетку, то вот их и накопилось перед ульями. Так что есть и третий вариант, что пчелам нужно куда то выходить умирать. И могут забить вам леток :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цього року на льотки кнопками прикріпив пластикову москітну сітку. Навіть якщо бджола вилізе на стукіт синички, через сітку і бджола не пролізе і синичка не дістане.

А если среди зимы будет облет?
Ну і яка ймовірність цього? Два варіанта - 1. Хай сидять без обльоту. 2. Прибрати сіткі і хай роблять обліт ;)
Якщо бджоли при відлигах відчують що з вулика нема свободного виходу почнуть тривожитися,що може також негативно відбитися на зимівлі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну і яка ймовірність цього? Два варіанта - 1. Хай сидять без обльоту. 2. Прибрати сіткі і хай роблять обліт

Вероятность очень большая. Учитесь на чужих ошибках, иначе будет плачевный результат.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...

Синицы оборзели! Снегу нету, а они живых пчел с летка снимают! :angry: Ищу воздушку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Синицы оборзели! Снегу нету, а они живых пчел с летка снимают! :angry: Ищу воздушку.
Олександре, повірте, це допоможе ненадовго! Сам перевіряв. Вони, очевидно, передають інформацію про корми одна - одній. Натяніть китайські сітки з льоски перед льотками. І Ваша "зелена" совість буде чиста,і забудете про цю проблему аж до весни. Торік метрів пять її коштувало 15 грвн. З великим успіхом я використовую їх вже третій рік.Попадеться пару,- охота відпаде у багатьох. :ay: Ну, а обльоту бджіл вони абсолютно не заважають.Навіть перший масовий весняний обліт успішно проходить при наявності цієї сітки. Сьогодні спеціально спостерігав за цим. Доберусь до нормального компютера,- виставлю фото.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Синицы оборзели! Снегу нету, а они живых пчел с летка снимают! :angry: Ищу воздушку.
Доберусь до нормального компютера,- виставлю фото.
Уточню, мова йде про риболовні сітки-путанки, котрі є на першому-ліпшому риболовному ринку чи магзині.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Синицы оборзели! Снегу нету, а они живых пчел с летка снимают! :angry: Ищу воздушку.
Доберусь до нормального компютера,- виставлю фото.
Уточню, мова йде про риболовні сітки-путанки, котрі є на першому-ліпшому риболовному ринку чи магзині.
Щось мені мабуть не повезло, тому що на базарі сітку мені пропонували по такій ціні, що дешевше відстрілювати. :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уточню, мова йде про риболовні сітки-путанки, котрі є на першому-ліпшому риболовному ринку чи магзині.

Я використовую звичайну сітку від картоплі, моркви чи буряків. Вони кольорові і також не мішають бджолам літати при потребі. А взагалі практикую синичок підгодовувати, тому вони сидять на годівниці і на салі. а у вулики не лізуть :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А взагалі практикую синичок підгодовувати, тому вони сидять на годівниці і на салі. а у вулики не лізуть

Скільки потрібно сала, щоб кормити 20 синиць всю зиму, враховуючи що лютувати вони почали ще до снігу, знімаючи живих бджіл з льотка.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скільки потрібно сала, щоб кормити 20 синиць всю зиму, враховуючи що лютувати вони почали ще до снігу, знімаючи живих бджіл з льотка.

Сало по святах, в будні якесь зерно в кормушку засипати У мене їх до 50 живе на пасіці, десь так я дію: u3isgcAoePA&list
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот сети нашел. Будет ли достаточно ячейки 30 мм для защиты от синиц?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А взагалі практикую синичок підгодовувати, тому вони сидять на годівниці і на салі. а у вулики не лізуть

Скільки потрібно сала, щоб кормити 20 синиць всю зиму, враховуючи що лютувати вони почали ще до снігу, знімаючи живих бджіл з льотка.
Ліпше не приманювати їх. Колись були у мене на балконі бджоли, прямо за вікном. Тож надивився на це "чудо". І сало, і насіння сипав, а воно ,холера, лізе до льотка, хоть ти плач. Та й не услідкуєш же щодня. А сітка - то реальний захист. Думаю, що розмір вічок тут не суттєво, у мене, доречі, великі вічка. Ну, а синички тепер не лізуть і до тих вуликів, де сітки й немає.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

На каждый ряд ульев повесил сетку 3смх3смх3м. Вчера вечером. Сегодня звонил на пасеку - попалось 3 синички. Коты в радости. Синичек жаль - надеялся что сетка будет их отпугивать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На каждый ряд ульев повесил сетку 3смх3смх3м. Вчера вечером. Сегодня звонил на пасеку - попалось 3 синички. Коты в радости. Синичек жаль - надеялся что сетка будет их отпугивать.

Я ставил пластиковую сетку, с ячейкой 2.5 на 2 см. Не рыбацкую. никто не попадался :baby:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На каждый ряд ульев повесил сетку 3смх3смх3м. Вчера вечером. Сегодня звонил на пасеку - попалось 3 синички. Коты в радости. Синичек жаль - надеялся что сетка будет их отпугивать.
Так, Олександре, жаль. А бджіл хіба ж не жаль? Але то на перших порах. Синички дуже розумні, швидко зрозуміють, що для них це смерть і більше не полізуть. Ось побачите. Я, роками спостерігаючи за ними, зрозумів, що вони якось обмінюються інформацією між собою. Особливо, що стосується їжі. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На каждый ряд ульев повесил сетку 3смх3смх3м. Вчера вечером. Сегодня звонил на пасеку - попалось 3 синички. Коты в радости. Синичек жаль - надеялся что сетка будет их отпугивать.
Так, Олександре, жаль. А бджіл хіба ж не жаль? Але то на перших порах. Синички дуже розумні, швидко зрозуміють, що для них це смерть і більше не полізуть. Ось побачите. Я, роками спостерігаючи за ними, зрозумів, що вони якось обмінюються інформацією між собою. Особливо, що стосується їжі. :dntknw:
Можливо і так. Суть в тому що на льотках синичок більше не спостерігається. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На каждый ряд ульев повесил сетку 3смх3смх3м. Вчера вечером. Сегодня звонил на пасеку - попалось 3 синички. Коты в радости. Синичек жаль - надеялся что сетка будет их отпугивать.
Так, Олександре, жаль. А бджіл хіба ж не жаль? Але то на перших порах. Синички дуже розумні, швидко зрозуміють, що для них це смерть і більше не полізуть. Ось побачите. Я, роками спостерігаючи за ними, зрозумів, що вони якось обмінюються інформацією між собою. Особливо, що стосується їжі. :dntknw:
Можливо і так. Суть в тому що на льотках синичок більше не спостерігається. :ay:
Sanich, Ось бачите, радий, що відлякали! :ay: Я ж, як казали у нас на флоті, " тюльку травити не буду" :umora: Бо я їх годував і салом , і насінням соняха(вони це полюбляють), навіть конопляне зерня доставав. Нічого не помогало. З'їдали приманку і тільки десь прозівав - біля льотків- тут як тут. Ото й почав натягувати сітку. Спершу й у мене пару попалось. А тепер тільки натягаю сітку - зразу ж у них зникає бажання спробувати бджілок на закуску. Того і цього року, слава Богу, так пока жодна і не попалась. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні, чи там ворогів шукаєте? Синичок і без того багато гине взимку. Я тільки радію, коли завітає стайка, мовляв, я тут не один: є поряд живі душі, яким важче. Прилітають завжди з дятлом і крутяться навколо нього. Біля льотків не бачив. Може краще дятлів запросити? І хай живуть довго і щасливо...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні, чи там ворогів шукаєте? Синичок і без того багато гине взимку. Я тільки радію, коли завітає стайка, мовляв, я тут не один: є поряд живі душі, яким важче. Прилітають завжди з дятлом і крутяться навколо нього. Біля льотків не бачив. Може краще дятлів запросити? І хай живуть довго і щасливо...
Легко говорити поки не бачили як при відсутності снігу синички живих бджіл з льотків знімали. Для мене це був край.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:dntknw: Ну не знаю,, не знаю.. Мені доводилося "виманювати" бджіл пізньої осені для ужалення в хвору спину. Так треба кілька разів постукати по передній стінці. З силою, як наші діди стукали до коханих в віконце, аби ті вийшли на побачення. Це далеко не стук синичкиного дзьоба. :IMHO:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:dntknw: Ну не знаю,, не знаю.. Мені доводилося "виманювати" бджіл пізньої осені для ужалення в хвору спину. Так треба кілька разів постукати по передній стінці. З силою, як наші діди стукали до коханих в віконце, аби ті вийшли на побачення. Це далеко не стук синичкиного дзьоба. :IMHO:
Петрович 49, то Ви щаслива людина. Бо синичок любив я з дитинства, підгодовував їх. До тих пір, пока не став за ними спостерігати щоденно через вікно робочого кобінету на балконі, де зимували мої пару сімейок бджіл... :( Ну от тоді й придумав вдатися до сітки, бо абсолютно нічого не допомогало. Отож добре розумію почуття Sanichа, бо кроваву розправу зі своми бджілками доводилось спостерігати не один раз, як унадяться,- чекайте на щоденні "поминки" чи точніше - повнокровну п'янку тризну. Тільки хвостики й головки бджолині відлітали! Петрович 49, а стукають у передню стінку вони куди професійніше "наших дідів"...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

А якщо на льоток металеву сітку прилаштувати (для штукатурки з дрібним вічком) типу веранди? До льотка синичка не діставатиме, а бджолам перепони при обльоті не буде. Упс... на попередніх сторінках вже в картинках є. :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А якщо на льоток металеву сітку прилаштувати (для штукатурки з дрібним вічком) типу веранди? До льотка синичка не діставатиме, а бджолам перепони при обльоті не буде. Упс... на попередніх сторінках вже в картинках є. :ah:
Ото ж бо! WladimirM, я до цього й не думав, що ця пташина, яка "весну будить" така розумна. Жалко її, але що поробиш ? Бджіл ще жалкіше бо вони тут виступають "униженными и оскорбленными" та ще й подзьобаними безневинно! :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...

Вбивать синичок не можна, вони частина екосистеми. Сьогодні спостерігав за синичками, сидять на деревах щось з стовбурів виколупують і до вуликів не лізуть. Дятла бачив на горіхові довбав. ПРИРОДА і бджоляр созідатель а не розрушитіль. А від нападу синичок роблю деякі заходи. post-2575-1421779534_thumb.jpg post-2575-1421779633_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...