Jump to content

Recommended Posts

В 20.01.2019 в 14:33, Укроп сказав:

Постійно потрібно щоб була годівничка на пасіці, і щоб там лежали харчі їм. Зима люта, бідненьким пташечкам немає що їсти, от і лізуть до вуликів. Я постійно їх годую, то до вуликів геть і не лізуть. Насіння соняху, фарш той що годувати тварин, сало, комбікорм, і синички в сторону вуликів навіть не глянуть

Якось спостерігав за ними постійно - бджіл три сімейки тоді доглялав на балконі в редакції. Тобто були вони увесь час перед очима. Так оця мала зараза спочатку наїдалася того, що було в кормушках. А вже потім на десерт розправлялася й з бджолами.:dntknw:

• Like 2
В 09.01.2020 в 02:21, ДобровоЛ сказал:

Отут ви помиляєтеся повністю. Тільки згодовувати його потрібно при пилковому взятку в природі і до 5 вересня.:IMHO:

А що цього року з синичками? Не допікають?:ah:

...Відповів, аж тоді - побачив!:dntknw: Дякую!:wave:

А в цьому році був піздній сонях, що мед качав аж 1 вересня. Тільки дав трохи медової сити із забрусу! Рік був щедрий на мед, особливо на сонях. В нас в Приазов ' є цього року в липні цвів сонях, а бджола не брала нектару - поки не пішли дощі. О тоді вже почав "банкувати у прикуп" на мед! :ole_ole:

Зимує моя пасіка без утеплення, лише тоненький холстик зверху на рамках. Та й бджоли самі "підказали". В сильних бджолородинах на прильотній дошці почав з ' являтися підмор на початку грудня, та й шуміли вони (на рамках - холстик та матрасик). Убрав матрасики та бджоли через годину заспокоїлись. Підмор ЗНИК З ПРИЛЬОТОК. Але й цього замало, при такій теплій зимівлі. Деякі бдж. родини трохи облітувались (середнячки). Краще зимують у затінку будинку. Втрати вже є - мінус два відводки. Причина - РОЗПЛІД (майже ціла рамка). В остальному інші БР нормально зимують. ВЕСНА ПОКАЖЕ!

ПО СИНИЧКАМ! Цього року, а ні снігу - ні синичок. :umora: Але (на всяк випадок) - на верхній та нижній льотки кнопками закріпив прямокутнички (по розміру льотка) з фольгоізолу. АБИ СОНЦЕ БДЖІЛ НЕ ВИМАНЮВАЛО. Та все одно бувало трохи вилітали бджілки -  з тих вуликів, що на сонці стоять.

КАПЕЦЬ - ЗИМА, ЩО ВЕСНА. :dntknw:  Де та зима, нею не пахне зараз. Весна у повітрі відчувається!

Edited by shumila_1982
  • Thanks 1

Сьогодні тут, в Нідерландах, бачив сакуру, що почала цвісти... Так що тут ще гірше з відчуттям зими...:dntknw:

2 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Сьогодні тут, в Нідерландах, бачив сакуру, що почала цвісти... Так що тут ще гірше з відчуттям зими...:dntknw:

У Вінниці сакури випустили по пару квіток якраз на католицьке Різдво. 

• Haha 1

Учора прикупив ,правда , дорого - за 200 гривасів- сітку з льоски метрів з десять на ринку рибалки. Закрив льотки від клятих синиць. Вистачило захистити повністю лише кочовий візок. Шість лежаків даданів не чіпав - синиця птах розумний, тож як попадеться яка, решта вже до вуликів не полізе. У всякому випадку, трохи спинить їх це.

Тож тепер спокійно зимую. Правда, утеплення пока не поклав.:dntknw:

• Like 1
10.01.2020 в 18:10, ромео сказав:

Ліпше вже підвісити цілий окорочок! :umora::wave: Так буде дієвіше. Невже логіка не спрацьовує у того блогера?! Він же навпаки понаприманює синиць... :dntknw:

• Like 1
35 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

синиця птах розумний, тож як попадеться яка, решта вже до вуликів не полізе.

Як випаде сніг, то весь їх "розум" сходить нанівець і за день може кілька штук попастися навіть на невеликій пасіці. 

• Like 3
3 години тому, Sanich сказав:

Як випаде сніг, то весь їх "розум" сходить нанівець і за день може кілька штук попастися навіть на невеликій пасіці. 

То, Олександровичу, правда - голод не тітка. Але під сіткою з льоски сильно не погуляєш.:IMHO:

Edited by ДобровоЛ
  • Like 1

Ну що? 'Синичний' сезон і у нас розпочався?..:ah:

• Like 1
23 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Ну що? 'Синичний' сезон і у нас розпочався?..:ah:

Навколо вуликів скачуть,але шкоди поки що не роблять. Бджоли не вилітають і вони ще не второпали, що їх можна виманювати.

• Like 3
  • Thanks 1

Я спаниеля приучил гонять их от ульев. Вернее он сам этому обучился. По-моему он это принимает за охоту, и делает это с большим удовольствием)))

• Like 3
8 годин тому, Sanich сказав:

Навколо вуликів скачуть,але шкоди поки що не роблять. Бджоли не вилітають і вони ще не второпали, що їх можна виманювати.

Серед них є ж і торішнього виводку, які добре пам'ятають як можна підхарчовуватися бджолами, стукаючи дзьобом по передній стінці  й виманюючи з вулика сторожів. То розумна птаха.  Видно ще не сильно й проголодалися.:dntknw:

• Sad 1

Я под лесом стою ( 500 метров) так у нас если не принимать меры то вытягают семью аж бегом... Сосед пчеловод показывал семью которую вытрусили синички, к февралю остатки семьи осыпались... Под его вишней все было в остатках пчел...

• Sad 1
1 годину тому, Александр К. сказав:

Я под лесом стою ( 500 метров) так у нас если не принимать меры то вытягают семью аж бегом... Сосед пчеловод показывал семью которую вытрусили синички, к февралю остатки семьи осыпались... Под его вишней все было в остатках пчел...

Синички  зимують коло людей, літом в лісі, шукайте іншу причину. :hi:

4 часа назад, Ворон сказал:

Синички  зимують коло людей, літом в лісі, шукайте іншу причину. :hi:

Так вот за зиму я и написал.... Лично из своего опыта знаю что если летки не прикрыть то семью за зиму подолбают...

1 годину тому, Александр К. сказав:

Так вот за зиму я и написал.... Лично из своего опыта знаю что если летки не прикрыть то семью за зиму подолбают...

В мене нічим льотки не прикриті, ніхто нічого не довбає, це фантастика. :hi:

29 минут назад, Ворон сказал:

В мене нічим льотки не прикриті, ніхто нічого не довбає, це фантастика. :hi:

Я как нибуть сниму этот момент. :umora:

21 хвилину тому, Александр К. сказав:

Я как нибуть сниму этот момент. :umora:

Треба зняти як сничка довбає вулик, не дятел, а синичка. :hmm:

1 година тому, Ворон сказав:

вона не довбає як дятел. Просто сидить біля льотка і стукає, поки бджола не вилізе

• Thanks 1
6 минут назад, gardener сказал:

вона не довбає як дятел. Просто сидить біля льотка і стукає, поки бджола не вилізе

Не знаю,  в мене мертвих витягує з льотків а живі вилітають їх не трогає . Так за 11 зим  і не вибили синички пасіку ні разу. Я нічого проти синичок не робив хоча їх багато приліта на пасіку.

• Like 3
8 минут назад, <Юра> сказал:

Не знаю,  в мене мертвих витягує з льотків а живі вилітають їх не трогає . Так за 11 зим  і не вибили синички пасіку ні разу. Я нічого проти синичок не робив хоча їх багато приліта на пасіку.

Як не дивно, але цієї зими синички не турбують... Бували зими, коли сидять постійно круг пасіки. А це нема. 

Хоча я також ніколи їх особливо і не ганяв. Точніше  - взагалі на них ніяк не реагую...

• Like 3
20 хвилин тому, gardener сказав:

Я в курсі, бачив не раз таке, але щоб синички вистукали цілу сім'ю, про таке чую вперше. :hi:

• Like 3
1 хвилину тому, ромео сказав:

Бували зими, коли сидять постійно круг пасіки. А це нема. 

в мене постійно крутяться на пасіці, але я теж їх не ганяю

Тільки що, Ворон сказав:

Я в курсі, бачив не раз таке, але щоб синички вистукали цілу сім'ю, про таке чую вперше. :hi:

та в мене теж не вистукували

• Like 3
5 часов назад, Ворон сказал:

У меня этих синичек море.. что-то снимем...:umora:

• Haha 1