Перейти к содержанию

Синички


Рекомендуемые сообщения

Підгодовуйте синиць і не вигадуйте дурниць

Як? Поставити годівниці на пасіці?
В мене на зимовому точку стоїть більше ста вуликів,точок знаходиться в саду,а в центрі дві годівниці.Купляю на зиму мішок соняшника.,І вовки ситі і вівці цілі.Сад не обробляю пестицидами вже декілька років,але шкідників небагато.За весь час небуло випадку щоб синиці принесли відчутну шкоду,хоча для декого це може і звучить дивно
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для тех кому жаль пшена для синичек можно включать звуки хищников. Ястреба или канюка

______4.mp3

______3.mp3

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сад не обробляю пестицидами вже декілька років,але шкідників небагато.

Думка цікава і правильна. Спробую, але зимою і по 2 тижні не прихзджаю на пасіку. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще й як! Після щурки золотистої на другому місці, кажуть.

Ніколи на помічав такого,хоч майже в кожному дворі сіл навколо селяться ластівки часто декілька пар...При відльоті восени збираються велетенські зграї.Правда ластівки в нас сільські(з червоним горлом). :dntknw: А от синиці надзвичайно настирливі,особліво в сильний мороз. :( Підгодівля синиць ідея правильна але я не маю часу не це(таке життя... :ak: )
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Правда ластівки в нас сільські(з червоним горлом)

Стрижи (рос.) - теж не выдмовляються поласувати бджолами. Придивіться уважно - над місциною, звідки взяток йде дуже жваво кружляють ластівки...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Со щурками пока летали и жрали чем токо не боролись и петардами стреляли и ленточки вешали - пофиг! Потом надоело - бахнул два раза бекасином из ружья - как ветром всех сдуло, в этом году небыло, радикально, но по другому не получалось, а стаи до десятка собирались. Синицы стучат но редко,если совсем есть нечего :) Если наглеют - есть post-1387-1262124450_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Придивіться уважно - над місциною, звідки взяток йде дуже жваво кружляють ластівки...

А як же прикмета, ластівки перед дощем літають низько, а перед хорошою погодою високо? Я не бачив щоб бджоли міняли висоту польоту в залежності від тиску.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Со щурками пока летали и жрали чем токо не боролись и петардами стреляли и ленточки вешали - пофиг! Потом надоело - бахнул два раза бекасином из ружья - как ветром всех сдуло, в этом году небыло, радикально, но по другому не получалось, а стаи до десятка собирались. Синицы стучат но редко,если совсем есть нечего smile.gif Если наглеют - есть

Бахал и не раз. Хватает на пол-часа,а пото опять, как свора бешенных собак... :ak::dntknw::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А як же прикмета, ластівки перед дощем літають низько, а перед хорошою погодою високо?

Коли є бджоли - прикмета не спрацьовує, напевно, бо я дивувався цього року. Спека, дощу не було давно і нічого не вказувало на те, що він скоро буде, а ластівки кружляли над буркуном....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ластівки літають там де є корм. Дощ їм байдуже. Це комарі перед дощем літають над замлею, чим і приманюють ластівок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прикмета: "Якщо ластівки літають низько, значить об’їлися"

Ластівки літають там де є корм. Дощ їм байдуже. Це комарі перед дощем літають над замлею, чим і приманюють ластівок.

Так і я про те ж :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прикмета: "Якщо ластівки літають низько, значить об’їлися" :ay::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ластівок зимою нема а синички мою пасіку атакують шалено.як їх потравити бо я поробив з ДВП накривки на передні стінки вулика, недопомагає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

синички мою пасіку атакують шалено.як їх потравити бо я поробив з

Вы еще больше вреда приносите - но Вас не травят. Я синиц гонял так - улью в зиму у меня стоят в два ряда друг напротив друга на расстоянии 2.5 метра. Я позабивал колья по краю рядов. Распустив одну кассету со старыми записями пленку потянул от кольев вдоль ульев сильно не натягивая и потом пленку тянул по диагоналям и от улья к улью напротив, таким образом получилась редкая сеть в 20 - 50 см от земли. Она шуршит от ветра и частично отпугивает синиц.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

синички мою пасіку атакують шалено

Що значить "атакують шелено"? А ви не пробували годівниці ставити недалеко від пасіки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-1609-1262640745_thumb.jpg
Ластівок зимою нема а синички мою пасіку атакують шалено.як їх потравити бо я поробив з ДВП накривки на передні стінки вулика, недопомагає.
Скоро вже їжаків почнуть труїти,бо вони лазять попід вулики,бо дехто побачить у ньому ворога,а не санітара!? :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стрижи (рос.) - теж не выдмовляються поласувати бджолами. Придивіться уважно - над місциною, звідки взяток йде дуже жваво кружляють ластівки...

Стрижів в нас нема,тому нічого на можу сказати про них.А от ластівки як би їли бджіл то я позбувся би усієї льотної бджоли.На щастя їм вистачає дрібнішої(доступнішої) здобичи яка і літає повільно і не вжалить.Доречі в моєму хліві також щоліта живуть ластівки і я завжди приглядаюсь чим вони годують ластівинят-крім дрібної комашні і метеликів нічего не бачив. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скоро вже їжаків почнуть труїти,бо вони лазять попід вулики,бо дехто побачить у ньому ворога,а не санітара!

Це вже був би перебір... :( Літом бджоли легко дадуть відсіч і їжакам,і мишам,і землерийкам,та їжаки ніколи і не займають живих бджіл а от санитарять вони добре-під вуликами завжди чисто. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стрижів в нас нема,тому нічого на можу сказати про них

http://ru.wikipedia.org/wiki/Apus_apus
А от ластівки як би їли бджіл то я позбувся би усієї льотної бджоли

http://uk.wikipedia.org/wiki/Hirundo_rustica http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%...%B2%D0%BA%D0%B0
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так,саме такі сільські ластівки і живуть навколо мене. :ay: Міські бачив в Луцьку.А от стрижам як і береговім ластівкам ніде жити-немає глинистих урвищ для гніздування. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А как тряпошная противосинишная занавеска при ранних облетах? Пчелы на ней не побьются.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-1609-1262640745_thumb.jpg СИМПАТЯГА! В мене на пасіці теж їжак живе - як добрий сусід, того року з ями його витягав - за землерийками мабуть тягнувся.
Скоро вже їжаків почнуть труїти,бо вони лазять попід вулики,бо дехто побачить у ньому ворога,а не санітара!

Це вже був би перебір... :( Літом бджоли легко дадуть відсіч і їжакам,і мишам,і землерийкам,та їжаки ніколи і не займають живих бджіл а от санитарять вони добре-під вуликами завжди чисто. :ay:
Де на пасіці їжак, там ДУЖЕ мало мишей. Бджіл вони взагалі живих не рухають. А ще - це тема про синичок... ;) Андрій! Не труйте синичок - краще підгодуйте, бо весною гусінь сади поїсть, бджолам не буде з чого нектар брати.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А как тряпошная противосинишная занавеска при ранних облетах? Пчелы на ней не побьются.

Синички промышляют на пасеке в снежные морозные дни. В тёплый период они пчёл не трогают, поэтому при облёте никакие заградители не нужны. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так и думал))))) На "необслуживаемой" пасеке такая конструкция не применима.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На "необслуживаемой" пасеке такая конструкция не применима.

Что значит на необслуживаемой? Если не возле дома? У меня такая - на декабрь-январь вешаю сетки, ближе к марту снимаю. Или относительно прогноза...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...