Перейти к содержанию

Синички


Рекомендуемые сообщения

11 година тому, Серж 82 сказав:

У Вас напевне з ектрудованого ппс плит виготовлені власноруч. А у мене цільно - литі, варені корпуси (за один вулик платив десь 90 доларів), то як починає довбати, то в мене аж іскри летять з очей. Але вже не так шкода тих вуликів, як бджіл які вилітають і гинуть на снігу.

все так є, вулики з ппс шестирамкові та нуклеуси і все плотність 35, тобто для синичок як пиріг у маслі, а для дятла це взагалі невимовне насолодження, ну а для мене легкий нервний тік, тільки як чую синичок весь дьоргаюсь, а як дятла вчую, то мойого хвилювання ні словом сказати ,ні на заборі намалювати:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, dust сказав:

Ще раз загружу

Фото-0006 а.jpg

не дуже видно,але як добре прищуритись то побачив,в принципі я теж так думав кріпити

всьо прийшов номер деклярації,я вже й чекаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не видно бо вже дуже тоненька нитка, але все таки працює. Буду на базарі то добре обдивлюсь на сітку з троха грубшою ниткою і ціну взнаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, dust сказал:

Не видно бо вже дуже тоненька нитка, але все таки працює. Буду на базарі то добре обдивлюсь на сітку з троха грубшою ниткою і ціну взнаю.

Може завтра гляну на добробуті, там  купляв товсту для інших цілей, але є й тонка. Є навіть така з якої шиють мішки під овочі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

image.thumb.png.9fe2802301da032685ea399816dc9d45.png

общем не став я фотографувати,бо нині немаю чим,а взяв повний аналог сітки що є в інеті,ось така сітка путанка прийшла мені,нитка в цій сітці дійсно капронова,це робить її еластичною та зручною в роботі,коли я немав цієї сітки то баченя,щодо використання було одне,коли ж побачив,а як в нас ще кажуть помаців своїми пальцями:umora:, то думка змінилась і я тепер робитиму все по іншому,а саме виготовлю з дроту 3мм каркас скажімо 300ммх300мм, можна звичайно і інші роміри застосувати, і  каркас з особистим баченням,але це я закріплятиму на лежаки і багатокорпусні вулики.Може саме це і фото я зроблю з готовим виробом,а от відводки шестирамкові я невидумуючи нічого просто накинув сітку по 2м,тим самим унеможливив доступ птахів,но хочу звернути увагу всім хто послідує моєму вченню:umora:,майте наувазі наша мета захистити бджіл від птахів,но неловити зайців,сусідських собак,голубів,курей і гусей,а і сусіда, тому раджу робіть це так щоб нестати мимоволі фермером на один ранок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.11.2017 в 07:25, dust сказав:

Ще раз загружу

Фото-0006 а.jpg

між стінкою вулика і сіткою в районі льотка досить велика відстань, dust синиці туда не залазят?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.11.2017 в 17:57, Серж 82 сказал:

Може завтра гляну на добробуті, там  купляв товсту для інших цілей, але є й тонка. Є навіть така з якої шиють мішки під овочі.

Сьогодні глянув - 6 грн погонний метр, якщо брати рулон то -5 грн

Фото-0051.jpg

Фото-0050.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 хвилини тому, Lefty сказав:

між стінкою вулика і сіткою в районі льотка досить велика відстань, dust синиці туда не залазят?

В  мене завжди перше завдання  - вберегти вулики від дятлів, а на синиці якось навіть практично не звертаю уваги. Але від тих пір як ставлю цю сітку синиць і їх слідів на льотках не бачив. А по-друге, синиці появляються в мене на пасіці коли впаде великий сніг. Цей сніг закриваєльотки повністю і товстим шаром і синиці теж немають доступу до бджіл.

 

52 хвилини тому, Серж 82 сказав:

Сьогодні глянув - 6 грн погонний метр, якщо брати рулон то -5 грн

Фото-0051.jpg

Якраз про цю сітку я і писав вище , що бачив, вона  краще підходить,  бо з нею  легше працювати, і ціна хороша

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Такі сітки я вікористовую вже другий сезон.

Так як вулики із сітчастим дном,аналогічні сітки стоять під днищами.

Photo0126.thumb.jpg.89bd541c3d86041b7e4f4bad22b4914b.jpgPhoto0125.jpg.1501d796d2fd57688df87fe8156b52c0.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

P1010057.thumb.JPG.6e5631a57be54d277a143db4d93702b4.JPG

В льоток точно не лізуть, перевірено. Але лізуть під вулик і виковирюють підмор через вентиляційні отвори.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, miro сказал:

, ті синиці то є страшне шось, я вже в ночі зриваюсь, як мені присниться той ранок і ніжний щебіт тої шельми:ak:, порадьте,що робити , з мене файна кава буде

Якщо маєте то декілька свіжознятих шкірок з кролів повісити. Синиці переключаться на них (дуже люблять іх обдзьобувати)..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Серж 82 сказав:

Якщо маєте то декілька свіжознятих шкірок з кролів повісити. Синиці переключаться на них (дуже люблять іх обдзьобувати)..

я навіть сфоткати можу я їм фарш купляю, вони його поїдять, а на десерт моїх бджілок:ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, miro сказав:

є во та   шельма жи цвірінькає і довбаси вулики,

в мене дятел у вулику з ППУ дирку пробив діаметром з 5коп на дашку, до бджіл не добрався, прийшлось силіконом запустити дирку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Крук сказал:

Ще можна вирізати із фанери силует яструба і пофарбувавши його в темний колір підвісити над вуликами на шворці так щоб був в горизонтальному положенні і гойдався вітром. Але сам не пробував і не знаю чи спрацює.

Навряд чи спрацює. Пару років назад прив'язав убитого канюка з розправленими крилами, то синицям було пофіг

Десь читав що у приміщення де було багато всяких птахів у клітках, занесли плакат із зображенням ока яструба, то в клітках почався армагедон.

Зараз перенесу у відповідну тему.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, miro сказал:

я навіть сфоткати можу я їм фарш купляю, вони його поїдять, а на десерт моїх бджілок:ak:

О, то у Вас Галя балувана :), тоді обмотувати сіткою(вище виставляв фото), але сітка не повиння приставати до вулика.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Серж 82 сказав:

О, то у Вас Галя балувана :), тоді обмотувати сіткою(вище виставляв фото), але сітка не повиння приставати до вулика.

все сьогодні обмотав:ah:, і майже жодної синиці, аж не цікаво ні їм, ні мені:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене ось такі "пацани" висять на пасіці. Спочатку  всю "дріботу" пташину як вітром здуло.  Не то що тих синиць в очі не бачив, а навіть не чув місяця зо два.

5a834882c4d07_0467.thumb.jpg.887dbd948cd006b914ea1a6bb4f4d301.jpg      5a83487a7b16e_0464.thumb.jpg.38e01dcd33fdb70b651f2a1051163f12.jpg

А тепер мабудь звикли. Синиці під вулики шастають а горобці спокійно насіння бур"янів ласують. Прямо під пильним оком "хижаків". 

5a8348d11a69a_0472.thumb.jpg.dd90fc39fae138394d4ebcf0d938d1a5.jpg

В мене тих "хижаків" ціла колекція. Спробую поміняти на нових. про результат відпишуся.

Поки-що надійно працьює тільки диск на льоьтку. Синиці точно не лізуть. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Ысч сказав:

У мене ось такі "пацани" висять на пасіці. Спочатку  всю "дріботу" пташину як вітром здуло.  Не то що тих синиць в очі не бачив, а навіть не чув місяця зо два.

5a834882c4d07_0467.thumb.jpg.887dbd948cd006b914ea1a6bb4f4d301.jpg      5a83487a7b16e_0464.thumb.jpg.38e01dcd33fdb70b651f2a1051163f12.jpg

А тепер мабудь звикли. Синиці під вулики шастають а горобці спокійно насіння бур"янів ласують. Прямо під пильним оком "хижаків". 

5a8348d11a69a_0472.thumb.jpg.dd90fc39fae138394d4ebcf0d938d1a5.jpg

В мене тих "хижаків" ціла колекція. Спробую поміняти на нових. про результат відпишуся.

Поки-що надійно працьює тільки диск на льоьтку. Синиці точно не лізуть. 

 

А в мене такі самі вулики. Тільки чому льотки закриті? Закриваю лише при перевезені. А на корпусах льотки ніколи не відкриваю, забиті наглухо.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, newquit сказал:

А в мене такі самі вулики. Тільки чому льотки закриті? Закриваю лише при перевезені. А на корпусах льотки ніколи не відкриваю, забиті наглухо.

У мене все з точністю до навпаки. Нижні відкриваю тільки на головному взятку.  Користуюсь льотками в корпусі. Рано весною вставляю вкладиші з отвором "на бджілку", на акацію відкриваю повністю. До того як почав чіпляти диски, синиці корпусні льотки зимою роздовбували зимою в хлам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Ысч сказав:

У мене все з точністю до навпаки. Нижні відкриваю тільки на головному взятку.  Користуюсь льотками в корпусі. Рано весною вставляю вкладиші з отвором "на бджілку", на акацію відкриваю повністю. До того як почав чіпляти диски, синиці корпусні льотки зимою роздовбували зимою в хлам.

Проблеми із синицями вирішують коти, їх в мене трохи є:).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.11.2017 в 09:31, miro сказал:

все так є, вулики з ппс шестирамкові та нуклеуси і все плотність 35, тобто для синичок як пиріг у маслі, а для дятла це взагалі невимовне насолодження, ну а для мене легкий нервний тік, тільки як чую синичок весь дьоргаюсь, а як дятла вчую, то мойого хвилювання ні словом сказати ,ні на заборі намалювати:umora:

Вже десь писав. Повторюсь.  Для відлякування любих пташок використовую дитячі м`які іграшки підвішені за допомогою дроту на дерева. Дві обов`язкові умови - іграшки повинні бути з очима, перевішувати для зміни місця через 4-6 днів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, PDD сказав:

Вже десь писав. Повторюсь.  Для відлякування любих пташок використовую дитячі м`які іграшки підвішені за допомогою дроту на дерева. Дві обов`язкові умови - іграшки повинні бути з очима, перевішувати для зміни місця через 4-6 днів.

І що - метода дійсно спрацювує? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, Ысч сказав:

У мене ось такі "пацани" висять на пасіці. Спочатку  всю "дріботу" пташину як вітром здуло.  Не то що тих синиць в очі не бачив, а навіть не чув місяця зо два.

      

А тепер мабудь звикли. Синиці під вулики шастають а горобці спокійно насіння бур"янів ласують. Прямо під пильним оком "хижаків". 

 

В мене тих "хижаків" ціла колекція. Спробую поміняти на нових. про результат відпишуся.

Поки-що надійно працьює тільки диск на льоьтку. Синиці точно не лізуть. 

 

Диск звичайний, від комп"ютера?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, PDD сказал:

Для відлякування любих пташок використовую дитячі м`які іграшки підвішені за допомогою дроту на дерева.

Там на моїх фотках трохи видно - поряд із хижими птахами іграшки тех висять. З очима. А ось на рахунок перевішувати я якось забув. Може тому ближче до кінця зими метода перестала працювати? Повторюся - як тільки розвісив "хижаків" та іграшки то всю дрібноту пташину як вітром здуло. На пасіку приїжджаєш и тиша як у погрібі. Ні цвіріньк ні чичирк. А через пару місяців знову почали шмигати.  Треба перевісити та промоніторити поки сніг є.

5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Диск звичайний, від комп"ютера?

Так, звичайний оптичний диск. Механізм ефективності поки що не зрозумів. Може просто синицям ніяк зачепитися щоб у льоток довбати а може вони бояться свого зеркального відображення у диску. Спочатку вішав біля льотка шматочок зеркала, теж працьувало безвідмовно.  Спочатку переживав що бджоли на диск не зможуть сісти, клеяв на диск невеличкий шматочок полістиролу. Потім понаблюдав, бджоли сідають на диск абсолютно спокійно і лізуть у отвір диска як у льоток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, PDD сказав:

Вже десь писав. Повторюсь.  Для відлякування любих пташок використовую дитячі м`які іграшки підвішені за допомогою дроту на дерева. Дві обов`язкові умови - іграшки повинні бути з очима, перевішувати для зміни місця через 4-6 днів.

добре спробую, тобто відібрати внучки іграшки ті ,що Іринця порозбирала вже, я лише одне боюся, жи як то сусіди вздрят аби чого не подумали, гадаю вони зрозуміють жи то всьо робитиметься з метою самозахисту, ну і жи то перевіриний метод,але їм сильно буду переживов, щоб хто не набров номера на вул. Кульпарківську

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...