Перейти к содержанию

Синички


Рекомендуемые сообщения

4 години тому, miro сказав:

пане Леонід, так як кажете, замовив в інтернеті сітку за 188грн. 80мх1.7мх0.016м(менеджер сказав там якщо 40м буде то вже добре, тож кітайози робили:umora:), вийшов вечером до мене менеджер, і каже жи то є ...ну таке жи на форумі не пасує говорити, общем каже нею добре лише синиці ловити,я кажу мені підходить,а він каже вона запутається і до мого приходу не дожиє,тож ми знайщли інший варіант, правда дорожчий ще раз так, сітку з капрону яку синичка бачитиме і не залітатиме і послужить така сітка на відміну путанки із ліски два три сезони, і є там тої сітки вже 80м реальних,сітка зеленого і синього кольору, і беруть її пасічники і кажуть ,що добра вона для цього,тож попався менеджер нормальний розяснив мені те все,тепер синичкам буде візовий режим,пока дип відносин не розриватиму нехай співають і літають:umora:

Якщо не трудно, то фото тієї сітки бажано виставити для загалу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Брониславович сказав:

А мы его на холстик под подушку положим... А можно и блок термопар - зимующие пчелы будут сами электро энергию вырабатывать.:ay:

Так тоді, Броніславовичу,  прийдеться ще цілий комбайн придбати...:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, miro сказав:

пане Леонід, так як кажете, замовив в інтернеті сітку за 188грн. 80мх1.7мх0.016м(менеджер сказав там якщо 40м буде то вже добре, тож кітайози робили:umora:), вийшов вечером до мене менеджер, і каже жи то є ...ну таке жи на форумі не пасує говорити, общем каже нею добре лише синиці ловити,я кажу мені підходить,а він каже вона запутається і до мого приходу не дожиє,тож ми знайщли інший варіант, правда дорожчий ще раз так, сітку з капрону яку синичка бачитиме і не залітатиме і послужить така сітка на відміну путанки із ліски два три сезони, і є там тої сітки вже 80м реальних,сітка зеленого і синього кольору, і беруть її пасічники і кажуть ,що добра вона для цього,тож попався менеджер нормальний розяснив мені те все,тепер синичкам буде візовий режим,пока дип відносин не розриватиму нехай співають і літають:umora:

А ціна лота?:hmm::umora: Бо мої рвуться вже три роки. Але синиць лякають...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.10.2017 в 08:09, Серж 82 сказав:

Вчора чую на пасіці знайомий стук. Дивлюся -зелений дятел довбе полістирольний вулик. Я в шоці. Минулі роки починав довбати коли випадав перший сніг, причому в перший день снігу, а тут снігом і не пахне а він собака вже довбе. Треба починати обгортати мішковиною.

Цікаво, а що ж він там в полістиролі відчув?:ah::hmm: А чи може просто дзьоб точе?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, miro сказав:

і питання чому,коли ще всюди є на полях їда,здається,що походу ми вирощуєм популяцію синичок бджолоїдок

Синиці і дятли налітають на вулики після перших осінніх приморозків. Тобто, жучки-червячки поховалися, і синиці шукають альтернативу. Тому закрити сіткою і забути до весни

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ДобровоЛ сказав:

А ціна лота?:hmm::umora: Бо мої рвуться вже три роки. Але синиць лякають...:ah:

360грн.,але як я писав це капрон,може прослужити декілька років,і відмінність від путанки, синиці не гинуть,а просто як і дятли нематимуть доступу до бджіл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ДобровоЛ сказав:

Цікаво, а що ж він там в полістиролі відчув?:ah::hmm: А чи може просто дзьоб точе?:ah:

на пасіці маю досить полістирольних вуликів до яких хто лише не хотів мозгами потрісти синиці,дятли,кури,миші, зате ремонт доволі швидкий,вирізаю квадрат і на то мість вставляю аналогічний з ПВА клеєм,і все вулик відремонтований:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, ЮМос сказав:

Якщо не трудно, то фото тієї сітки бажано виставити для загалу.

я лише замовив,як прийде сітка, фото принесу у студію:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ДобровоЛ сказав:

Цікаво, а що ж він там в полістиролі відчув?:ah::hmm: А чи може просто дзьоб точе?:ah:

Дятел помічає вулики, які має довбати зимою, коли закурить снігом. :umora:

Був сьогоні на пасіці то синиці табунами крутяться  біля пасіки, але до вуликів ще не підлітаюь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, miro сказав:

360грн.,але як я писав це капрон,може прослужити декілька років,і відмінність від путанки, синиці не гинуть,а просто як і дятли нематимуть доступу до бджіл.

Ну, іна рибалку з ухою сходти ж з нею можна...:ah::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, miro сказав:

360грн.,але як я писав це капрон,може прослужити декілька років,і відмінність від путанки, синиці не гинуть,а просто як і дятли нематимуть доступу до бджіл.

Якось спробував ту сітку,  що продають під огірки, щоб плелися. Ефект є й синиці живі. Але через пару сезонів вона розпадається на сонці...:ah::hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Ну, іна рибалку з ухою сходти ж з нею можна...:ah::az:

як я її поріжу, то щось одне або рибалка,або бджоли:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні вже порозкладав екранчики із сітки, яку придбав у Епіцентрі, тоже зелена , як для огірків, тільки вічко 10х10 мм.

Від біди подальше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Цікаво, а що ж він там в полістиролі відчув?:ah::hmm: А чи може просто дзьоб точе?:ah:

Я сидячи біля полістирольного вулика, відчуваю гул бджіл. І що цікаво - на початку зимівлі довбе переважно передню стінку, а ближче до весни - задню. Відчуває "собака" розміщення клуба

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, dust сказал:

Сьогодні вже порозкладав екранчики із сітки, яку придбав у Епіцентрі, тоже зелена , як для огірків, тільки вічко 10х10 мм.

Від біди подальше

Яка ціна? Я бачив на добробуті, на калинці, є різні 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, miro сказал:

на пасіці маю досить полістирольних вуликів до яких хто лише не хотів мозгами потрісти синиці,дятли,кури,миші, зате ремонт доволі швидкий,вирізаю квадрат і на то мість вставляю аналогічний з ПВА клеєм,і все вулик відремонтований:)

У Вас напевне з ектрудованого ппс плит виготовлені власноруч. А у мене цільно - литі, варені корпуси (за один вулик платив десь 90 доларів), то як починає довбати, то в мене аж іскри летять з очей. Але вже не так шкода тих вуликів, як бджіл які вилітають і гинуть на снігу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це десь було роки 3 тому - 12 грн. за п/ м( ширина 1,5 м)- дуже тоненькі п/е нитки, що не подобається. Вчора на Дубінській тоже бачив хорошу зелену відповідну сітку, шириною 1,5 м і нитки товщі, але ціни не спитав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, dust сказал:

Це десь було роки 3 тому - 12 грн. за п/ м( ширина 1,5 м)- дуже тоненькі п/е нитки, що не подобається. Вчора на Дубінській тоже бачив хорошу зелену відповідну сітку, шириною 1,5 м і нитки товщі, але ціни не спитав.

Я свої ппс від дятла обгортаю мішками від цукру, а на синиць якось не звертаю уваги (може не так багато їх у мене).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Я сидячи біля полістирольного вулика, відчуваю гул бджіл. І що цікаво - на початку зимівлі довбе переважно передню стінку, а ближче до весни - задню. Відчуває "собака" розміщення клуба

 А то!:hmm: Хто на що навчався....:umora:

59 хвилин тому, dust сказав:

Сьогодні вже порозкладав екранчики із сітки, яку придбав у Епіцентрі, тоже зелена , як для огірків, тільки вічко 10х10 мм.

Від біди подальше

Степане, а як вона називається?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Степане, а як вона називається?

Помоєму -сітка для птахів, чи сітка від птахів, якось так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Помоєму -сітка для птахів, чи сітка від птахів, якось так.

Ок. Дякую.:hi::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як називаєтьс я не звернув увагу. Побачив, зрозумів що вона - те що треба і зразу взяв.

Не пам"ятаю, хтось казав що вона  для захисту  виноградників  від птахів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

index.php?action=dlattach;topic=16.0;attach=154;image

Ось знайшлв фото свого екрана

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, dust сказав:

index.php?action=dlattach;topic=16.0;attach=154;image

Ось знайшлв фото свого екрана

фото не відкривається

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще раз загружу

Фото-0006 а.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...