Перейти к содержанию

ГО "Об'єднання матководів України" / ГО ОМУ


Рекомендуемые сообщения

9 годин тому, новичок сказав:

Каждый услышал что хотел.Кроме громких гасел мало конкретики.

як на мене, гасел не було :IMHO: !

Була інформативна  ділова зустріч, з конкретними питаннями, відповідями. Загалом , робити висновки можуть ті ,хто там був і активно приймав участь.

Окремо хочу подякувати нашому головному розпоряднику та адміністратору п.Михайло ( MIRO), за практичну допомогу та чудово організовану зустріч .

А щодо :    "Каждый услышал что хотел " -  Це залежало від того, хто за чим приїхав.

Дійсно, кожний ,  що хотів те і почув, хтось  чогось навчився, щось для себе почерпнув нового , набув досвіду та познайомився з новими людьми, хтось збагатився друзями і колегами, але були і такі які почули те чого і не дуже хотіли. Було прийнято в організацію ще  більше 20 пасічників -маткарів, які виявили бажання приєднатися до нашої організації.  

Наступна конференція відбудеться через рік в м.Києві. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.12.2017 в 20:59, Елена Щербань сказал:

Так, все було на вищому рівні. Приїхало 99,9 членів ОМУ, всі були дуже дружні, було почуто багато цікавої інформаціі як на конференції так і в кулуарах.

99,9 % не було, але понад 80% членів ОМУ було. Не було Кузміча, Укропа, Юри Теплова.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Андрій Сумчанин сказал:

99,9 % не було, але понад 80% членів ОМУ було. Не було Кузміча, Укропа, Юри Теплова.

Андрюха я дуже хотів приїхать, але у мене мама після інсульту паралізована, потрібен постійний догляд. А дружина у відрядженні за кордоном, тому ніяк не зміг

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.12.2017 в 14:22, Андрій Сумчанин сказал:

99,9 % не було, але понад 80% членів ОМУ було. Не було Кузміча, Укропа, Юри Теплова.

теплов все зробив добре - не буде мучити совість за підтанцовки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.12.2017 в 00:58, Іван Михайлович сказав:

Була інформативна  ділова зустріч, з конкретними питаннями, відповідями. Загалом , робити висновки можуть ті ,хто там був і активно приймав участь.

На зїзді була пропозиція:


1. Дозволити контрольовано ввозити інші підвиди, (породи) селекційним господарствам (селекціонерам);
2. Не дозволяти виводити маток на промислових пасіках;
3. Дозволити виводити маток малим пасікам, які працюють з місцевими популяціями бджоли медоносної;
4. Підтримка (створення) селекційних пунктів по роботі з осередками аборигенних популяцій бджоли медоносної.

Іван Михайлович!  Можете прокоментувати дану пропозицію по пунктах 1; 2; 3 

  1.  Не зовсім зрозуміло для якої саме мети дозволити ввіз, адже згідно закону України про бджільництво:  уже дозволено ввозити інші породи чи підвиди для співпраці міжнародних інститутів, чи в дослідницьких і научних цілях.
  2. Чому хочеться ввести заборону виводу бджолиних маток на промислових пасіках? Хіба промислові пасіки не мають ресурсів, знань, і обладнання щоб виводити хороших маток?  В Європейській практиці можна побачити реальну роботу ( дослідження, розробки, створення і впровадження нових технологій) у сфері бджільництва - в більшості бджолярами промисловиками.

Хто може заборонити малим пасікам виводити маток, і тим більше працювать з місцевими популяціями? Запитання слідуюче: як якісно може провести тестування і відбір пасічник на малій пасіці щоб були успіхи у такій "селекції"? 

Думаю по цих питаннях були обговорення, і уже знаєте що і як потрібно робити, чи не так?   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.12.2017 в 23:47, Гуменюк Володимир сказал:

На зїзді була пропозиція:


1. Дозволити контрольовано ввозити інші підвиди, (породи) селекційним господарствам (селекціонерам);
2. Не дозволяти виводити маток на промислових пасіках;
3. Дозволити виводити маток малим пасікам, які працюють з місцевими популяціями бджоли медоносної;
4. Підтримка (створення) селекційних пунктів по роботі з осередками аборигенних популяцій бджоли медоносної.

Іван Михайлович!  Можете прокоментувати дану пропозицію по пунктах 1; 2; 3 

  1.  Не зовсім зрозуміло для якої саме мети дозволити ввіз, адже згідно закону України про бджільництво:  уже дозволено ввозити інші породи чи підвиди для співпраці міжнародних інститутів, чи в дослідницьких і научних цілях.
  2. Чому хочеться ввести заборону виводу бджолиних маток на промислових пасіках? Хіба промислові пасіки не мають ресурсів, знань, і обладнання щоб виводити хороших маток?  В Європейській практиці можна побачити реальну роботу ( дослідження, розробки, створення і впровадження нових технологій) у сфері бджільництва - в більшості бджолярами промисловиками.

Хто може заборонити малим пасікам виводити маток, і тим більше працювать з місцевими популяціями? Запитання слідуюче: як якісно може провести тестування і відбір пасічник на малій пасіці щоб були успіхи у такій "селекції"? 

Думаю по цих питаннях були обговорення, і уже знаєте що і як потрібно робити, чи не так?   

Пропозиції немають нічого спільного з реальністю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.12.2017 в 22:47, Гуменюк Володимир сказав:

1. Дозволити контрольовано ввозити інші підвиди, (породи) селекційним господарствам (селекціонерам);
2. Не дозволяти виводити маток на промислових пасіках;
3. Дозволити виводити маток малим пасікам, які працюють з місцевими популяціями бджоли медоносної;

Дозволити, не дозволити, ініціатор цих пропозицій може у себе вдома своїй сім"ї.  :IMHO:  Хто до такої дурні додумався? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.12.2017 в 22:47, Гуменюк Володимир сказал:

1. Дозволити контрольовано ввозити інші підвиди, (породи) селекційним господарствам (селекціонерам);

Кто бы сомневался, супер :ay:

 

В 10.12.2017 в 22:47, Гуменюк Володимир сказал:

2. Не дозволяти виводити маток на промислових пасіках;

О как....А с женой мне спать в какой позе можна?

А вот интересно, если у "селекционера" маток не хватит на всех, пасеки аннулировать будем? Дяди, вам не кажется что Вас заносить начинает? Я понимаю что БАБЛО голову кружит, но это уже не "кружит" а "рубит" не по детски.:blink:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Рус сказав:

А вот интересно, если у "селекционера" маток не хватит на всех, пасеки аннулировать будем? Дяди, вам не кажется что Вас заносить начинает? Я понимаю что БАБЛО голову кружит, но это уже не "кружит" а "рубит" не по детски.:blink:

 Хочу побачити як сім"ї на промпасіці перестають по команді закладати маточники ТЗ, Ройові та Свищові. :umora: Я ж кажу, що дурню хтось ляпнув, або ж "спорчений телефон". 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.12.2017 в 22:47, Гуменюк Володимир сказал:

3. Дозволити виводити маток малим пасікам, які працюють з місцевими популяціями бджоли медоносно

Да :hmm: Ребята , далеко Вас понесло :ah:

Я правда забыл у Вас спросить что мне делать и с каким материалом мне работать . Или Вы мне хотите сказать что к нам возили и сейчас подвозят с западной Украины пакеты , а там знаете что? Угадайте с первого раза , на тут они оказываются аборигенами :blink:.

 И если я правильно понял из того что тут предлагают , то я должен покупать маток и брать Ваш материал , то Вы ребята можете получить от жилетки рукава и не один я так думаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Рус сказал:

А вот интересно, если у "селекционера" маток не хватит на всех, пасеки аннулировать будем? Дяди, вам не кажется что Вас заносить начинает? Я понимаю что БАБЛО голову кружит, но это уже не "кружит" а "рубит" не по детски.:blink:

 

5 минут назад, blek-269 сказал:

Да :hmm: Ребята , далеко Вас понесло :ah:

Это было предложение от Череватого из Черновцов (Институт)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, pr1zZ сказал:

 

Это было предложение от Череватого из Черновцов (Институт)

Обычно такие предложения и порождают всякий маргинализм :(. Который не в какие ворота не влазит . Примеров сколько угодно .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, pr1zZ сказав:

от Череватого

Не Череватого, а Череватова.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, pr1zZ сказав:

 

Это было предложение от Череватого из Черновцов (Институт)

Цікаво чи були обговорення даної пропозиції, так як була присутність більшості ОМУ.  Потрібно знати що еліта бджолярська задумує, щоб не порушувати писані закони :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прежде чем делать выводы из фраз вырваных из контекста, надо вначале прослушать было весь доклад.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, pr1zZ сказал:

Это было предложение от Череватого из Черновцов (Институт)

Тогда я извиняюсь перед этим человеком :hi:

 Там прописано было как оригинал , вот и получилось .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Sanich сказав:

Я ж кажу, що дурню хтось ляпнув, або ж "спорчений телефон".

Це дійсно була така пропозиція Череватова.

2 години тому, Рус сказав:

А вот интересно, если у "селекционера" маток не хватит на всех, пасеки аннулировать будем? Дяди, вам не кажется что Вас заносить начинает? Я понимаю что БАБЛО голову кружит, но это уже не "кружит" а "рубит" не по детски.:blink:

Приблизно те ж і я сказав йому коли він це запрпонував.:wave:

Дійсно деколи складається враження що декого з "матководів", які вивели сотню-другу маток дійсно дещо заносить. А ще отримавши посвідчення члена ОМУ вони рахують що вправі вирішувати що кому і як тримати в себе на пасіці. :umora:

2 години тому, blondex сказав:

Прежде чем делать выводы из фраз вырваных из контекста, надо вначале прослушать было весь доклад.

Ну я слухав, і що саме я пропустив? :hmm:

Ще я в черговий раз почув що в тому що селекція українських бджіл в такій задниці винен бакфаст :ak:

Ні і накінець, в колуарах ми прийшли до висновку, що відколи в Україну почали завозити бакфаст, то зразу появилась "чупакабра" :rofl:

Але в цілому, незважаючи на деякі негативні моменти, було досить багато цікавої інформації :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.12.2017 в 10:54, Пахомич сказав:

теплов все зробив добре - не буде мучити совість за підтанцовки

Не обов'язково бувши членом ОМУ бути в "підтанцовці". :IMHO:

P.S. Я не є членом ОМУ :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Sun Dec 10 2017 в 22:47, Гуменюк Володимир сказал:

На зїзді була пропозиція:


1. Дозволити контрольовано ввозити інші підвиди, (породи) селекційним господарствам (селекціонерам);
2. Не дозволяти виводити маток на промислових пасіках;
 

Недавно на глаза попался законопроект которым хотят сделать платную регистрацию домашних животных (кошек, собак). Одним из пунктов данного маразма было: запретить разводить безродных дворовых кошек и собак. Разрешены только породистые и с документами.

Ну что за ахинея?  Подумал я. А оказывается это заразно, сезон грибов наверное сказался :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.12.2017 в 22:47, Гуменюк Володимир сказал:

На зїзді була пропозиція:


1. Дозволити контрольовано ввозити інші підвиди, (породи) селекційним господарствам (селекціонерам);
2. Не дозволяти виводити маток на промислових пасіках;
3. Дозволити виводити маток малим пасікам, які працюють з місцевими популяціями бджоли медоносної;
4. Підтримка (створення) селекційних пунктів по роботі з осередками аборигенних популяцій бджоли медоносної.

 

11 часов назад, pr1zZ сказал:

 

Это было предложение от Череватова из Черновцов (Институт)

Я з цими пропозиціями особисто не згоден, з Череватовим ми не дискутували по ним, але реалії поки що говорять інше

 

8 часов назад, SASHA.OK сказал:

Ще я в черговий раз почув що в тому що селекція українських бджіл в такій задниці винен бакфаст :ak:

Ні і накінець, в колуарах ми прийшли до висновку, що відколи в Україну почали завозити бакфаст, то зразу появилась "чупакабра" :rofl:

І заміть Сашо, що карніку не чіпали, хоча її також везуть, якось про карніку говорили в спокійному руслі, а бакфаст став для карпатчиків і степовщиків "червоною тряпкою для бика".  Лише слово "бакфаст" їх призводило в наїжачений стан. Чи вони думають що його не завозитимуть від того? Везуть і возитимуть, бо спробували і він має своїх прихильників.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вже колись писав Івану Михайловичу що раз він створив Об'єднання Матководів (усіх порід) України, то і відношення повинно бути до всіх порід (рас) одинакове, а не вибірково. Звичайно що основний акцент повинен робитись на українські породи (раси), але завозні повинні бути в одинакових умовах, а не одних хвалити, а інших хаяти навіть не бачивши їх в очі. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ми повинні розглядати завіз бакфаста як факт який відбувся і від цього уже нікуди не дінешся (свершилось :)) і зараз простіше домовитись між матководами не відправляти маток в місця де створюються облітники для Карпатки і УС, а не дути губки і пробувати щось комусь заборонити. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, SASHA.OK сказав:

Ну я слухав, і що саме я пропустив? 

Мова в доповіді в першу чергу йшла про збереження і подальшу селекційну роботу з аборигенними породами.

 

34 хвилини тому, Андрій Сумчанин сказав:

а бакфаст став для карпатчиків і степовщиків "червоною тряпкою для бика"

Вибачаюсь, але не для всих. Для багатьох бакфаст і карніка слугують прикладом в подальшій селекції місцевих бджіл. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Джаз сказав:

Недавно на глаза попался законопроект которым хотят сделать платную регистрацию домашних животных (кошек, собак). Одним из пунктов данного маразма было: запретить разводить безродных дворовых кошек и собак. Разрешены только породистые и с документами.

Ну что за ахинея?  Подумал я. А оказывается это заразно, сезон грибов наверное сказался :hmm:

З такими законопроектами ми навіть не виліземо з того де знаходимось. В Європі більшість держуть безпородних собак, а бродячих не зустрічав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to ГО "Об'єднання матководів України" / ГО ОМУ

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...