Перейти к содержанию

Ціна, комплектація, якість вуликів, рамок та інших столярних виробів


Рекомендуемые сообщения

Тільки що, Александр К. сказав:

Это конечно дело Ваше что делать с купленным товаром.

 Но может стоит собрать и заселить...

 На Шостку многие жалуются...

 И все же не стоит так критично относится к деревянным ульям...

Есть простая математика сколько стоит ппс строительный и сколько стоит доска... К тому же ппс строительный не выходит даже половины от дерева.... А ппс пчелиный стоит слегка дороже....

Бачив у людини вулики з будівельного еппс яким 8 років нічого жахливого з ними не трапилось, дно сітка -дерево, обв'язка, дах дерево, в середині обклеєні фольгою, зовні армовані агроволокном та пофарбовані ПФ 116. Пасіка не стаціонарна. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Олександр Ш сказав:

Хіба що поїхати в Шостку та посадити на пляшку, а так претензії це "глас вопіющого в пустелі" . Знайшов ще людей які раніше таке ж лайно в нього купили, жалко що пізно знайшов :(

Є виробники які роблять дерев'яні дуже якісно той же парк+ . Але як його якісно не роби атмосферні впливи зроблять своє . В будь-якому разі збирайте і запускайте в роботу , паралельно зробіть з Еппс з часом порівняєте. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Міхал-69 сказав:

При хорошій якості дошки ( а тепер стрічкові рами ріжуть досить якісно) можна однією циркуляркою зробити набагато краще самому, ніж те, що Ви купили ( пила має бути якісна). 

Перевірено на власному досвіді. Можна обійтись без фуганка і шліфовки. Як писав пан "Конструктор",  на принос меду це не впливає.

Вартість дошки + вартість інструменту (фуганок потрібен все одно) = 4-5 комлектів з еппс. Стрічкова пилорама не витримає вам рівно 35мм (наприклад) по всій довжині дошки, я працював 5років оператором такої пилорами і запевняю що так і є, пиляли дошку на Голландію , дошку замовляли 25 мм то без рейсмуса ніяк.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Олександр Ш сказав:

Бачив у людини вулики з будівельного еппс яким 8 років нічого жахливого з ними не трапилось, дно сітка -дерево, обв'язка, дах дерево, в середині обклеєні фольгою, зовні армовані агроволокном та пофарбовані ПФ 116. Пасіка не стаціонарна. 

Мав справу зі всіма пошириними матеріалами , зробив такі висновки.

По міцності:

1 дерево

2 Ппу

3 ппс варений

4 ппс будівельний

По теплозбережені , чим менша плотність тим вона вища відповідно:

1 Ппс

2 Ппу

3 дерево

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Конструктор сказав:

Є виробники які роблять дерев'яні дуже якісно той же парк+ . Але як його якісно не роби атмосферні впливи зроблять своє . В будь-якому разі збирайте і запускайте в роботу , паралельно зробіть з Еппс з часом порівняєте. 

Зараз корпуси зібрані, стягнуті струбцинами , не скручені на саморізи, виставлені кути та вирівняні по внутрішніх розмірах. Дивлячись на стики складається враження що вулик років 10 вже експлуатувався. Там щілина 4 мм, там перекос, його не можливо зібрати належним чином.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Раніше робив з дошки камерної сушки , останнім часом роблю із дошки атмосферної сушки і буває 1-2 магазини з десяти мають пропелер , але під навантаженням меду і з часом все стає на свої місця.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24.04.2022 в 22:20, Олександр Ш сказав:

Для себе можете робити як завгодно, "сам зробив-сам і кохаюсь з тим що зробив" і претензій в принципі ніяких.

Але коли платиш гроші за вулик а отримуєш лайно , це вже інша річ.

Даремно не хочете, ціна 1310 гривень за комплект :))

все рівно піде на щепу піч розпалювати, не хочу з цим лайном навіть голову морочити.

Ви тут об*єднали два фактора в одне, ваше замовлення і вибір  ЕППС)(дерево і сперечаєтесь.  Є у мене досвід того і іншого; то дійсно дерево таки виграє, а при кочівлі то однозначно. Не винем матеріал в криворукості вашого виробника та домовленості з оплатою за це.:hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Лавр сказав:

Ви тут об*єднали два фактора в одне, ваше замовлення і вибір  ЕППС)(дерево і сперечаєтесь.  Є у мене досвід того і іншого; то дійсно дерево таки виграє, а при кочівлі то однозначно. Не винем матеріал в криворукості вашого виробника та домовленості з оплатою за це.:hi: 

Ви трішки не праві. https://www.olx.ua/d/obyavlenie/ischite-horoshiy-uley-po-dostupnoy-tsene-ulya-i-ramki-IDGwaii.html

Подивіться на фото товару, та текст оголошення, а потім порівняйте з тим що я отримав, ціну назначав не я і товар повинен відповідати заявленій в оголошенні якості , це якщо продавець нормальний . Гроші я йому платив не фальшиві, не порвані, а отримав вулик із відходів, та навіть якщо закрити очі на якість матеріалу, то на якість обробітку та виготовлення очі закрити вже не вийде.

На рахунок еппс, то подальший вибір цього матеріалу це лише наслідок після отаких "покупок". Поблизу нема професійних столярів щоб можна було замовити, а замовляти десь у когось так нема ні довіри більше ні гарантій. Чому еппс? Мінімум інструменту для виготовлення (нажаль купити більш менш якісний інструмент отримуючи мінімальну зарплату не можливо, подивіться скільки коштує рейсмус середньої паршивості) все що є це циркуляка, але її недостатньо. Ціна дерева того ж об'єму що потрібен на виготовлення одного комплекту в порівнянні з тим же об'ємом еппс не на користь дерева. Що стосовно кочівлі то , як я писав вище, бачив вулики які добре переносять всі подорожі не один рік, та й перевозити я їх певно що не буду, на 10км в окружності одні поля та луки, не рахуючи садів липових посадок та значної кількості акації. Тому так. А цей вулик я все ж надіюся довести до ладу, жалко викинутих грошей, хоча ще доведеться вкинути копійку, та що вдієш, але більше ніякого дерева і ніяких покупок готових вуликів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилин тому, Олександр Ш сказав:

На рахунок еппс, то подальший вибір цього матеріалу це лише наслідок після отаких "покупок".

Чув що в Еппс теж попадає брак (плотність не завжди відповідає заявленій)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Конструктор сказав:

Чув що в Еппс теж попадає брак (плотність не завжди відповідає заявленій)

Я б сказав "завжди не відповідає" та це можна нівелювати обв'язкою та захистом стінок зовні та з середини. Нажаль в нашій країні мало що відповідає заявленому, тому із двох зол краще вибрати меншу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 хвилин тому, Олександр Ш сказав:

Я б сказав "завжди не відповідає" та це можна нівелювати обв'язкою та захистом стінок зовні та з середини. Нажаль в нашій країні мало що відповідає заявленому, тому із двох зол краще вибрати меншу.

Можливо зразу Ппу? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Конструктор сказав:

Можливо зразу Ппу? 

Ппу надто дорого, а по експлуатаційним якостям не далеко відійшло від еппс. Буду робити з саммера + обв'язка + дах і дно дерево ( є 30 піддонів з під газоблоків думаю вистачить)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 хвилин тому, Олександр Ш сказав:

а по експлуатаційним якостям не далеко відійшло від еппс.

Ппу за будівельний Еппс в рази міцніший тут навіть не має з чим зрівнювати , але ціна .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, Конструктор сказав:

Ппу за будівельний Еппс в рази міцніший тут навіть не має з чим зрівнювати , але ціна .

Ну, так, фактично міцніший, але страждає так само від мишей, птахів , самих бджіл ( тут правда від виробника залежить) і коли вантажать/розвантажують ногами. :))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...