Перейти к содержанию

Культура споживання меду


Рекомендуемые сообщения

Надихнуло мене під час сьогоднішнього сніданку- щоб діти пили чай з медом, це треба заставити. Один я п’ю чай з медом, а діти крутять носом- хочуть цукру. Я в шоці. 

І як я можу вплинути на культуру споживання в загальному, якщо не можу своїх дітей заставити. В принципі заставити можу але то не вихід

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Серж 82 сказал:

Надихнуло мене під час сьогоднішнього сніданку- щоб діти пили чай з медом, це треба заставити. Один я п’ю чай з медом, а діти крутять носом- хочуть цукру. Я в шоці. 

І як я можу вплинути на культуру споживання в загальному, якщо не можу своїх дітей заставити. В принципі заставити можу але то не вихід

Треба перестати пити чай іперейти на  воду з медом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Stol сказал:

Треба перестати пити чай іперейти на  воду з медом.

Ще сіфон потрібний для газіровки 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Серж 82 сказал:

Надихнуло мене під час сьогоднішнього сніданку- щоб діти пили чай з медом, це треба заставити. Один я п’ю чай з медом, а діти крутять носом- хочуть цукру. Я в шоці. 

І як я можу вплинути на культуру споживання в загальному, якщо не можу своїх дітей заставити. В принципі заставити можу але то не вихід

А придложіть їм літрів 200 на рік в догруску до кишенькових грошей, постаканчику в день 

А там видно буде,  чи продать,  чи самому почать їсти для реклами:umora:

А то в темі " Ціна меду" іде розмова що нема культури споживання , а всього потрібно з"їсти по 2кг чи уговорити купить друга 4кг:ae:

І ВСЕ нема меду на експорт

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привчив свого меншого ,як профілактику від грипу, натщесерце ч.л.пилку або перги запити пів стакана теплої води з ч.л. меду і пів ч.л. настойки прополюса. Спочатку протестував, але завжди найдуться важелі впливу.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Валерій70 сказал:

Привчив свого меншого ,як профілактику від грипу, натщесерце ч.л.пилку

А вы уверены, что такими дозами не причиняете вреда? Насколько я слышал, пыльца довольно не однозначный продукт и употреблять регулярно её такими дозами явно не стоит. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Серж 82 сказал:

якщо не можу своїх дітей заставити

Я себя заставить пить чай с медом не мог :wave:, но лет семь назад пересилил - теперь чай с сахаром мне не такой :).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто хоче приучить до чаю з медом,  потрібно починати з акації, 

Акація , якщо зрівняти з соняхом майже невідчутна в чаї

Тільки чиста акація без примісей " майского"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, shersand сказал:

Я себя заставить пить чай с медом не мог :wave:, но лет семь назад пересилил - теперь чай с сахаром мне не такой :).

Мені з цукром теж вже ніякий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, AVA сказав:

А придложіть їм літрів 200 на рік в догруску до кишенькових грошей, постаканчику в день 

А там видно буде,  чи продать,  чи самому почать їсти для реклами:umora:

А то в темі " Ціна меду" іде розмова що нема культури споживання , а всього потрібно з"їсти по 2кг чи уговорити купить друга 4кг:ae:

І ВСЕ нема меду на експорт

Всі друзі вже сидять на меду як наркомани, і я прихожу в гості і п'ю чай тільки з медом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Urareno3643 сказал:

Всі друзі вже сидять на меду як наркомани, і я прихожу в гості і п'ю чай тільки з медом.

А синок на ничку мед у батька тягає:umora:

Діло до здачи а меду то :dntknw:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чай, мед, высокая температура.... или это все забобны?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Джаз сказав:

Чай, мед, высокая температура.... или это все забобны?

Забобони. Десь тут на форумі вже неодноразово обговорювалося це питання. Шкідливі речовини дійсно утворюються, але в такій кількості, що ми стільки меду фізично не з'їмо, щоб аж зашкодило.
Пошукав, навіть тема відповідна відкрита, 
О нагревании мёда И ОКСИМЕТИЛФУРФУРОЛЕ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Джаз сказал:

Чай, мед, высокая температура.... или это все забобны?

 

Только что, Олег Мельник сказал:

Забобони. Десь тут на форумі вже неодноразово обговорювалося це питання. Шкідливі речовини дійсно утворюються, але в такій кількості, що ми стільки меду фізично не з'їмо, щоб аж зашкодило.

Десь читав , це як з соняшниковою оліїю , сьогодні жариж полезно 

А до завтрого залишки розігрівати нільзя , бо жарина олія , через деякий час поступово стає концерогеном. 

Так і з медом ,

Налив заколотив випив , налив заколотив випив ......

Дивись так і зіма закінчилась , разом із медом :umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, AVA сказав:

 

Так і з медом ,

Налив заколотив випив , налив заколотив випив ......

 

А якщо зразу не вдалося випити, то можна знову пити десь через місяць-два:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, gardener сказал:

А якщо зразу не вдалося випити, то можна знову пити десь через місяць-два:umora:

Та я ж наче про чай писав :umora:, його потрібно зразу випивать , бо до завтра концерогени заведутся

а вийшло :hmm: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Серж 82 сказав:

 щоб діти пили чай з медом, це треба заставити.

Спробуйте готувати консервацію фруктів і ягід без цукру. На кухонному столі має постійно стояти баночка з медом, накрита скляною кришкою для легкого доступу. Зранку поряд з медом має стояти баночка з консервованими без цукру фруктами чи ягодами  з такою ж скляною кришкою. Консервовані без цукру ягоди і фрукти завжди мають кислий смак. Тому буде природнє бажання підсолодити смакоту

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Джаз сказал:

Чай, мед, высокая температура.... или это все забобны?

Зазвичай чекаємо поки більш менш прохолоне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коли дочці було ще до року теж "прививав" їй культуру споживання меду, додаючи потроха до чаю, то з свідомого віку до одинадцятого класу школи вона запаху меду не переносила. А  вже, будучи студенткою, сама зрозуміла його цінність і з солодкого вживає тільки мед. 

 Спочатку треба внушати що цукор - це зло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, dust сказал:

 з солодкого вживає тільки мед

И вот это вот ни конфет, ни тортиков, ни пирожных, ни йогуртов, ни сгущенки, ни булочек, ни пиченек, ни халвы, ни пахвалы, ни кофейка в стиках?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут,  скоріше,  про продукт в чистому вигляді або цукор або мед. А про вищеперераховані продукти, мабуть , точно  половина буде  відкинута, або обмежено.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.01.2019 в 09:49, Серж 82 сказав:

Один я п’ю чай з медом, а діти крутять носом- хочуть цукру.

Я взагалі не розумію як можна "паскудити" чай підсолоджуючи його цукром чи медом:dntknw::umora:

 

 

 

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...

Заставлять не над, нужно объяснить что это полезно и вкусно. Принуждением ничего не добиться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...
В 28.01.2019 в 12:24, shersand сказал:

 

Та всеж таки,чи корисно пити мед з чаєм ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Женя Циба сказал:

Та всеж таки,чи корисно пити мед з чаєм ?

Четыре года назад читал выводы одной из прибалтийской лаборатории о том, что при добавлении меда в горячий чай, качество меда не пропадают и не образуются каке-либо отравляющие вещества. Они это объясняли тем, что  мед хорошо разбавлен  водой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...