Jump to content
Борода-1

Продам пасту-канді

Recommended Posts

8 часов назад, Борода-1 сказал:

Так ближнім часом буду виробляти високобілкову підкормку для бджіл

Куплю зразу!!

• Like 1
8 часов назад, Борода-1 сказал:

+екстракти трав

Які трави? Якщо не секрет.

2 години тому, igk6 сказав:

Які трави? Якщо не секрет.

111.jpg

• Like 1

Ось відео про білкову підкормку в Канаді . 

• Like 1
  • Thanks 1
54 хвилини тому, пасічник сказав:

Ось відео про білкову підкормку в Канаді . 

В тому то і ПРИКОЛ-Я ЗНАЮ ЦЕЙ СЕКРЕТНИЙ ІНГРАДІЄНТ!!!! :ae:Та й  соєве борошно + пивні дріжджжі :це не оптимальний рецепт.Я знаю і розумію ще глибше.

• Like 1
7 хвилин тому, Борода-1 сказав:

В тому то і ПРИКОЛ-Я ЗНАЮ ЦЕЙ СЕКРЕТНИЙ ІНГРАДІЄНТ!!!! :ae:Та й  соєве борошно + пивні дріжджжі :це не оптимальний рецепт.Я знаю і розумію ще глибше.

А ще мені подобаються коменти до цього відео......:af:

13 часов назад, Борода-1 сказал:

Так буде в цьому сезоні високобілкова підкормка Вашого виробництва? Чекаємо з нетерпінням.

15.01.2021 в 22:09, Борода-1 сказав:

Чи можна замовити кг з 20 із секретним інгредієнтом?

Edited by Любомир
  • Like 1
  • Haha 1
В 11.01.2021 в 12:09, Борода-1 сказал:

Так ближнім часом буду виробляти високобілкову підкормку для бджіл з вмістом не менше 18% сирого протеїну ,збалансованого по сновним амінокислотам,вітамінам та мікроелементах.

Анонс і розповідь незабаром,чекайте......!

Приблизно ось таке!

BM-00181-3.jpg

когда уже будет информация по данному дивайсу. Так же интересует цена и сроки

41 хвилину тому, АТВ сказав:

когда уже будет информация по данному дивайсу. Так же интересует цена и сроки

Поки,що збираю компоненти,сигнальні партії з початку лютого.Три фасовки 400 г,1 кг,10 кг.Буде і збалансована в протеїнова підкормку вигляді борошна з вмістом сирого протеїну 60 відсотків.Ціну складу коли вже відпрацюю технологію.Ближнім часом розкажу, навіщо це я все роблю!  

• Like 3
  • Thanks 1

ждем с нетерпением:wave:

• Like 1
3 часа назад, Борода-1 сказал:

Буде і збалансована в протеїнова підкормку вигляді борошна з вмістом сирого протеїну 60 відсотків.Ціну складу коли вже відпрацюю технологію.Ближнім часом розкажу, навіщо це я все роблю!  

ЭТО на 1 марта должно быть уже у пасечника на складе, а Вы ещё технологию не откатали:(

• Like 2
1 час назад, Гурович сказал:

ЭТО на 1 марта должно быть уже у пасечника на складе, а Вы ещё технологию не откатали:(

Можно даже и пораньше.

13 годин тому, Гурович сказав:

Ще,доповню.Багатьом не сподобається ціна ! Більшість будуть і подальшому підгодовувати сурогатом так званого "соєвого борошна,термічно обробленого та обезжиреного".Або ще борошном кукурудзи!!!:rolleyes:

Або ,я завжди хотів спитати: Канді з пилком  це білкова підкормка?

• Like 1
51 минуту назад, Борода-1 сказал:

Ще,доповню.Багатьом не сподобається ціна ! Більшість будуть і подальшому підгодовувати сурогатом так званого "соєвого борошна,термічно обробленого та обезжиреного".Або ще борошном кукурудзи!!!:rolleyes:

По моему с пыльцой в Канди можно занести в семью чужие  болячки.

24 минуты назад, Стахановский сказал:

Если пыльца чужая, то такая возможность существует. А если пыльца ваша и болячек на пасеке нет, то о чём речь?

Если канди покупное, то пыльца должна быть каким то образом обеззаражена.

Но решает каждый сам для себя.

30 хвилин тому, Стахановский сказав:

Це зворотня сторона медалі.Питання стоїть в іншій площині.Навіщо,добавлЯють пилок в канді ,якщо навіть добавити 5% обніжки,вміст сирого протеїну в 1 кг пасти буде менше 1 %!!!???

Принагідно зазначу ,що в 1 кг пилку 20-25 % сирого протеїну!

11 часов назад, Борода-1 сказал:

А какая цена? Я пропустил

• Like 1
13 часов назад, Борода-1 сказал:

12 часов назад, Борода-1 сказал:

Це зворотня сторона медалі.Питання стоїть в іншій площині.Навіщо,добавлЯють пилок в канді ,якщо навіть добавити 5% обніжки,вміст сирого протеїну в 1 кг пасти буде менше 1 %!!!???

Принагідно зазначу ,що в 1 кг пилку 20-25 % сирого протеїну!

Вы спросили за пыльцу,я сказал о возможных последствиях.Не слышал чтобы пыльцу обезза раживали.

Полевые испытания протеиновой подкормки проводились ? Какой результат?

25 хвилин тому, vesnik сказав:

Полевые испытания протеиновой подкормки проводились ? Какой результат?

Буду виготовляти "протеїнові пиріжки" на продаж перший сезон.

Минулий рік виготовляв для свої потреб та знайомих. Зазначу ,що маю досвід, як фахівець у ветеринарній медицині та мав нагоду співпрацювати з добрими учителями галузі зоотехнії зокрема в годівлі тварин. Вже 12 років виготовляю свою пасту для підгодівлі бджіл. Між іншим пилок обеззаражується гамма промінням!

Чому я ще відпрацьовую технологію "пиріжків"?Та в все просто-одна справ виготовляти для своїх потреб інша на продаж.

Продукт повинний мати зручний товарний вигляд  та де-який час зберігатись без втрати властивостей.

Ну й вже так пішло невеличка характеристика "протеїнових пиріжків" АПІ-ПРО

1.Вміст перетравного протеїну -не менше 18%

2.Сирої золи -не більше 6%

3.Збалансованих по основним незамінним кислотам

4.Буде містити в собі не менше 0,5% жирів

4,Збалансованим по вітамінам та мінералам.

• Like 2
7 часов назад, Борода-1 сказал:

Буду виготовляти "протеїнові пиріжки" на продаж перший сезон.

Минулий рік виготовляв для свої потреб та знайомих. Зазначу ,що маю досвід, як фахівець у ветеринарній медицині та мав нагоду співпрацювати з добрими учителями галузі зоотехнії зокрема в годівлі тварин. Вже 12 років виготовляю свою пасту для підгодівлі бджіл. Між іншим пилок обеззаражується гамма промінням!

Чому я ще відпрацьовую технологію "пиріжків"?Та в все просто-одна справ виготовляти для своїх потреб інша на продаж.

Продукт повинний мати зручний товарний вигляд  та де-який час зберігатись без втрати властивостей.

Ну й вже так пішло невеличка характеристика "протеїнових пиріжків" АПІ-ПРО

1.Вміст перетравного протеїну -не менше 18%

2.Сирої золи -не більше 6%

3.Збалансованих по основним незамінним кислотам

4.Буде містити в собі не менше 0,5% жирів

4,Збалансованим по вітамінам та мінералам.

Яка ціна?

• Like 1

цену и сроки

В 27.01.2021 в 09:02, Борода-1 сказал:

Ну прям все дураки и в том числе и американцы ,а Вы прям самый умный,ну прям больше ни кто не делает только и Вы. Кому надо тот сам себе сделает. 

• Like 2
  • Haha 1
  • Confused 1
35 хвилин тому, paseznik2013 сказав:

Ну прям все дураки и в том числе и американцы ,а Вы прям самый умный,ну прям больше ни кто не делает только и Вы. Кому надо тот сам себе сделает. 

А хто вам забороняє щось робити і давати своїм бджолам,все написане,як на ринку,цікавить,питаєм,купляєм,ні проходим повз,мовчки,навіщо відразу грубіянити?:hmm:

• Like 5