Перейти к содержанию

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)


Николай П.

Рекомендуемые сообщения

Сьогодні мене в моєму місцевому відділенні Укр пошти очікував приємний сюрприз-подарунок. Іван Михайлович прислав пакет з однією із своїх репродукційних маток Подолянка. Пакет був висланий у вівторок, а сьогодні об 12:45 був у мене в руках. Бджоли доїхали просто чудово, на дні пакети не набереться і 10 мертвих бджіл. Що вразило так це те що дуже акуратно і з любов'ю ведеться справа у Івана Михайловича на пасіці. Кожна рамка має іменне тавро. Бджолки абсолютно не проявляли ніякої агресії при відкриванні ящика. Іван Михайлович я Вам безмежно вдячний, хай береже і благословляє Вас Бог. Ось трошки фото.

IMG_0702.JPG

IMG_0704.JPG

IMG_0708.JPG

IMG_0713.JPG

IMG_0710.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Укроп сказал:

Сьогодні мене в моєму місцевому відділенні Укр пошти очікував приємний сюрприз-подарунок. Іван Михайлович прислав пакет з однією із своїх репродукційних маток Подолянка. Пакет був висланий у вівторок, а сьогодні об 12:45 був у мене в руках. Бджоли доїхали просто чудово, на дні пакети не набереться і 10 мертвих бджіл. Що вразило так це те що дуже акуратно і з любов'ю ведеться справа у Івана Михайловича на пасіці. Кожна рамка має іменне тавро. Бджолки абсолютно не проявляли ніякої агресії при відкриванні ящика. Іван Михайлович я Вам безмежно вдячний, хай береже і благословляє Вас Бог. Ось трошки фото.

IMG_0702.JPG

IMG_0704.JPG

IMG_0708.JPG

IMG_0713.JPG

IMG_0710.JPG

Любо посмотреть -побелочка,матка на фото любима и обласкана пчелами.Любят они ее,хорошо ухаживают.Матка  не отвлекаетсяИщет свободную ячейку рядом,не идет по прямой(видно как изгибается ).Много можно увидеть по фото

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, КАЕ сказал:

Любо посмотреть -побелочка,матка на фото любима и обласкана пчелами.Любят они ее,хорошо ухаживают.Матка  не отвлекаетсяИщет свободную ячейку рядом,не идет по прямой(видно как изгибается ).Много можно увидеть по фото

Зроблю від неї закладку, і створю группу сімей. Подивлюсь на них в моїх умовах. Думаю що буде супер, якби була погана то Іван Михайлович при тому різноманіті матеріалу що в нього є. І сам не тримавби і другим не пропонувавби. Дуже лагідні, це перше що кинулось у вічі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.06.2017 в 09:39, Іван Михайлович сказал:

До того всього тексту аби ще й переклад...

"ПОДОЛЯНКА"-так вона карпатка чи карніка?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, РУТ-61 сказав:

До того всього тексту аби ще й переклад...

"ПОДОЛЯНКА"-так вона карпатка чи карніка?

Подолянка  - лінійна  група бджіл карпатського типу . Добори ведуться  по материнській лінії .  Кілька останніх років  група зазнала деякого впливу карніки , Декілька груп , дочки і внучки,  облітувалися на карніці,  через  вплив карніки  змінився окрас у ноступницях. З"явилися матки типу М2 і М3 ( тигрового окрасу). Одночасно покращилися показники по медопродуктивності та лагідності. Робоча бджола однорідного сірого окрасу. 

Ось паспорт  на материнку ( у Василя її внучка) :

5944411ad48bd_PODOLYNKAMRF.thumb.jpg.fd85a63d4c0d82345568cd3418f34b89.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Іван Михайлович сказал:
29 минут назад, РУТ-61 сказал:

До того всього тексту аби ще й переклад...

"ПОДОЛЯНКА"-так вона карпатка чи карніка?

Подолянка  - лінійна  група бджіл карпатського типу . Добори ведуться  по материнській лінії .  Кілька останніх років  група зазнала деякого впливу карніки , Декілька груп , дочки і внучки,  облітувалися на карніці,  через  вплив карніки  змінився окрас у ноступницях. З"явилися матки типу М2 і М3 ( тигрового окрасу). Одночасно покращилися показники по медопродуктивності та лагідності.  

Ось паспорт  на материнку :

Дякую за таку повну відповідь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мужики,кто может продать пару маток карники ?понимаю,что у всех матководов большая очередь ,до конца лета скорее всего уже,но все же,может,кто отказался и есть несколько свободных маток.Буду очень благодарен.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

уже не актуально!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.06.2017 в 23:36, Іван Михайлович сказал:

Подолянка  - лінійна  група бджіл карпатського типу . Добори ведуться  по материнській лінії .  Кілька останніх років  група зазнала деякого впливу карніки , Декілька груп , дочки і внучки,  облітувалися на карніці,  через  вплив карніки  змінився окрас у ноступницях. З"явилися матки типу М2 і М3 ( тигрового окрасу). Одночасно покращилися показники по медопродуктивності та лагідності. Робоча бджола однорідного сірого окрасу. 

Ось паспорт  на материнку ( у Василя її внучка) :

5944411ad48bd_PODOLYNKAMRF.thumb.jpg.fd85a63d4c0d82345568cd3418f34b89.jpg

Шось важко розібратись в цій діаграмі:hmm:.Наскільки я розумію в карпатянки класи кубітальних індексів повині бути в межах 17- 19 ,а тут 13-22. Вищі кубітальні індекси зрзумілі,  а нищі за 17 клас ?:hmm::hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пахомич сказал:

Шось важко розібратись в цій діаграмі:hmm:.Наскільки я розумію в карпатянки класи кубітальних індексів повині бути в межах 17- 19 ,а тут 13-22. Вищі кубітальні індекси зрзумілі,  а нищі за 17 клас ?:hmm::hi: 

А может это и росчитано на тех кто не розбирается.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, новичок сказал:

А может это и росчитано на тех кто не розбирается.

Можливо, но ризиковано.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Пахомич сказал:

Можливо, но ризиковано.

Никакого риска главное побольше понтов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ребята Ви чому з ранку такі злі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Женя Циба сказал:

Ребята Ви чому з ранку такі злі.

Чому ми злі ?Просто випили каву з ранку, а далі ділова розмова. Можливо я і не правий, то давйте і поговорим:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Женя Циба сказал:

Ребята Ви чому з ранку такі злі.

Давайте до нас , у нас весело зрання .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Женя Циба сказал:

Ребята Ви чому з ранку такі злі.

Зачем мне графики или паспорта,в Украине сейчас матку плодную купить негде .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вражає спокій на пасіці Віктора "Андер" 

IMG_20170615_174030.thumb.jpg.53137d05938a1541112746e619b0a218.jpgIMG_20170615_174114.thumb.jpg.6fee4a2d71c095225e31ef11db48d16b.jpg

І от розплід від його матокIMG_20170615_174114.thumb.jpg.6fee4a2d71c095225e31ef11db48d16b.jpg

 

IMG_20170618_112059.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, СЄРЖ сказал:

Вражає спокій на пасіці Віктора "Андер" 

IMG_20170615_174030.thumb.jpg.53137d05938a1541112746e619b0a218.jpgIMG_20170615_174114.thumb.jpg.6fee4a2d71c095225e31ef11db48d16b.jpg

І от розплід від його матокIMG_20170615_174114.thumb.jpg.6fee4a2d71c095225e31ef11db48d16b.jpg

 

IMG_20170618_112059.jpg

Я з вами цілком згідний, я маю нащадків  від  7- 45- 310 МАТКА № 63, але  мова велась  по діаграмі "пододянки". Надіюсь Іван Миихайлович розставить крапки над....:hi:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Краутер вміє робити чудові матки, але не вміє робити нормальне канді в кліточки. Дзвонив Іван Михайлович, приїхала Зінгер і дві матки загинули( потекло канді) остальних Іван Михайлович спасає. Тепер ходжу хвилююсь все валиться з рук, так переживаю. Добре що хоч не загинула матка з к'юрингом А яка теж приїхала в цій партії. В минулому році теж були аналогічні проблеми, але матки всі приїхали живі. Не вміє Краутер нормально збирати в дорогу матки. Вони навіть у Відень у офіс до Івана Михайловича приїхали вже з потікшим канді. От такі не втішні справи 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Укроп сказал:

Краутер вміє робити чудові матки, але не вміє робити нормальне канді в кліточки. Дзвонив Іван Михайлович, приїхала Зінгер і дві матки загинули( потекло канді) остальних Іван Михайлович спасає. Тепер ходжу хвилююсь все валиться з рук, так переживаю. Добре що хоч не загинула матка з к'юрингом А яка теж приїхала в цій партії. В минулому році теж були аналогічні проблеми, але матки всі приїхали живі. Не вміє Краутер нормально збирати в дорогу матки. Вони навіть у Відень у офіс до Івана Михайловича приїхали вже з потікшим канді. От такі не втішні справи 

А матка класса А какой линии,Зингер?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, КАЕ сказал:

А матка класса А какой линии,Зингер?

Саме так, линії Зінгер. Це моя і Івана Михайлоча найлюдиміша лінія. Дуже класно працює в наших умовах

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.06.2017 в 18:33, КАЕ сказал:

Штучное осеменение какая комбинация была?Наверное Пискорского? Там отзывы были хорошие о б используемой комбинации на трутня  Кирхайн.

Есть информация или ссылка на объявление о продаже маток ИО Пискорским?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, PRO_ПЧЕЛ__ сказал:

Есть информация или ссылка на объявление о продаже маток ИО Пискорским?

Не искал, ответил в личку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мій свіжий Зінгер успішно підсаджений і вже сіє. Іван Михайлович хай Вас Благословляє і дає здоров'я Вам Бог. Сильно дуже переживав коли Ви сказали що частина маток в дорозі загинула. Але все обійшлось, тепер в нас є і Зінгер класу А. Цікаво буде зробити крос трутень Пернера класу А і навпаки. Думаю що має бути супер. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

супровід на матку від Пернера тут : 

71503.thumb.jpg.362a1c7fd721eaf9d7fac65080438e98.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Серж 82 changed the title to Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...